چه نقطه از جاستین Jalbi را شخص ثالث اجرا برای رئيس جمهور ؟

توسط Justin Jalbi که اعلام کرد که او را نسبت به حزب آزادیخواه را به نامزدی برای ریاست جمهوری راه خود را به باز

توسط NEWS-SINGLE در 13 اردیبهشت 1399
Justin Amash speaks to a crowd.
توسط Justin Jalbi که اعلام کرد که او را نسبت به حزب آزادیخواه را به نامزدی برای ریاست جمهوری راه خود را به بازی spoiler?عکس بریتنی Greeson / نیویورک تایمز / Redux

جاستین Jalbi که نشان دهنده میشیگان سومین کنگره منطقه اول برنده انتخابات کنگره در سال 2010, روش سوارکاری, چای, حزب, موج. او سی سال و از او متنفر قانون مراقبت مقرون به صرفه و حتی با میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم از کار در بلند مدت پس از رکود بزرگ—مزایای بیکاری. هنگامی که در واشنگتن او تاسیس آزادی حزبی که antagonized حزب جمهوری خواه رهبری تا آنجا که رئیس جمهور باراک اوباما و دولت-فلج سیاسی جنگ بر سر سقف بدهی. Jalbi ترجیح ایدئولوژی به تعصب توضیح رای خود را در رسانه های اجتماعی و کشت شهرت است که به عنوان عجیب و غریب واشنگتن نوع: خودی خارجی است. یک و نیم دهه بعد از آزادی حزبی رفت و Trumpist. Jalbi قرار متحدان در علت محدود دولت—علامت مراتع جیم اردن شد برخی از سرسخت ترین حامیان رئیس جمهور تهمت بزرگ-دولت محافظه کاری. Jalbi زیرفشار. تابستان گذشته او به حزب جمهوریخواه و مستقل شد. در اوایل این سال او تنها غیر دموکرات در مجلس به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. در این هفته او اعلام کرد که او اولین گام به سوی به دنبال آزادیخواه حزب نامزدی برای ریاست جمهوری. "بیایید این کار را با" او هنوز توییتی.

آنچه که "این" دقیقا ؟ Jalbi اعلام شامل مجموعه ای از قوانین و مقررات—2020 میشیگان شخص ثالث پیشنهاد—که همراه باعث نگرانی کسانی که هنوز هم فکر می کنم اغلب از نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به از دست دادن در سال 2016. زمانی که Jalbi بازیگران را استیضاح رای در برابر تهمت او جشن گرفته شد در سمت چپ برای استقلال. اما حتی اگر او می شده است و اشاره به یک شخص ثالث اجرا پس از لحظه ای او را ترک حزب جمهوریخواه در سال گذشته خود را اعلام اين هفته استقبال شد با انتقاد و نه فقط توسط دموکرات ها ، "Jalbi نمی توانید برنده شوید" جو والش یکی دیگر از سابق آزادی حزبی عضو تبدیل تهمت دشمن نوشت: در واشنگتن پست این هفته. "اما او می تواند سیفون رای کافی از حزب دموکرات نامزد جو بایدن به دست انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن." این بود که یک مشترک پاسخ. سوم-نامزدهای حزب مقصر شناخته شده اند توسط دموکرات ها برای پیروزی از گذشته دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور—اولین رالف نادر در سال 2000 و سپس جیل استین و گری جانسون در سال 2016. است Jalbi راه خود را به بازی spoiler?

لازم به ذکر است که داده های تجارت قشنگ بی اعتنا از آن چشم انداز. "او بعید به درصد زیادی از رای و یا هر گونه تاثیر بر چه کسی برنده انتخابات" سی ان ان هری Enten نوشت: در مقاله شکستن رای گیری روند و Jalbi چشم انداز. Enten استوار تجزیه و تحلیل خود را بر این واقعیت است که در سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و هیلاری کلینتون "دو حداقل دوست عمده نامزدهای حزب تمام" آنها هنوز هم در ترکیب برای جذب نود و چهار درصد از آرا. آن را بسیار دشوار است برای شخص ثالث نامزدها را بیش از همه دندانه در چشم انداز عمده-نامزدهای حزب. اما آنچه در مورد به ویژه در کشورهای که در آن حاشیه نزدیک است ؟ در سال 2016 کلینتون از دست میشیگان 0.2 امتیاز. میشیگان است Jalbi اصلی دولت است. می تواند به خصوص قوی نشان از او وجود دارد صدمه دیده است جو بایدن در ماه نوامبر ؟ "اگر سال 2020 است که به عنوان نزدیک به عنوان 2016 وجود دارد یک شات است که هر کوچک و دست انداز برای Jalbi می تواند بر نتیجه انتخابات" Enten نوشت. "در حال حاضر هر چند بایدن دارای قابل توجهی سرب در میشیگان."

پس از اعلام Jalbi را کمی فشار دهید تور—سیاسی مطبوعات گرسنگی برای اخبار در حال حاضر و مستقیم او تیراندازی کرده است همیشه برای خوب کپی کنید. اما coronavirus بحران فلج کرده است, همه از زندگی آمریکایی در حال حاضر و که شامل انتخابات ریاست جمهوری است. ما در یک محیط که در آن بایدن به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد است که با داشتن مشکل ماندن در چشم های عمومی. Jalbi خواهد شد حتی سخت تر از زمان.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب