چه ایتالیایی ها آموخته اند از Coronavirus

A protective face mask in a puddle in Piazza del Duomo
شده است وجود دارد کمبود شدید ماسک پس از اولین روز از اورژانس در ایتالیا. در سوپر مارکت شما ببینید مردم با پوشیدن هر نوع خلاق حفاظت بیش از چهره خود را.عکس / جنیفر Lorenzini / ایسنا

زنگ در تلفن همراه من حلقه برای بیدار کردن ما در 7 A. M.همان ساعت که در آن ما بیدار در طول هفته تحت شرایط عادی است. این اولین تصمیم من و همسرم ساخته شده که قرنطینه شروع: ما نمی خواهد رسانید برنامه ما. با من ده ساله پسر ناگهان از مدرسه و شغل ما انجام شده به طور کامل از صفحه اصلی آن را آسان به از دست دادن هر گونه حس ریتم. من یک رمان نویس, و من یک طراح بازی; ما معمولا از خانه کار می کنند به هر حال. ما فکر می کردیم در ابتدا که ما می تواند ایستادن این راه جدید برای زندگی آسان تر از دیگران است. ما به طرز وحشیانه ای اشتباه است.

مدرسه پسر من مطمئن باشید که ما درس داده می شود آنلاین و که آنها نیاز به “روز” به سیستم در حال اجرا است. همانطور که از نوشتن این پانزده روز گذشت پر از مشق شب پسر من است انتظار می رود برای تکمیل اما بدون آنلاین تک درس. (دلیل تاخیر است که به شدت ساده است: بسیاری از معلمان ایتالیایی و بسیاری از اصول قدیمی هستند و هرگز آموخته اند به استفاده از یک کامپیوتر به درستی تفکر است که آن را هرگز تبدیل لازم است.) پس پسر من درس ها جای داده شده analogically در طول روز با من و من با مجموعهای از اشتباهات و ابهامات که به سرعت در حال فرسایش هر گونه اعتماد پسر ما استفاده می شود به در ما. احتمالا زمانی که همه این است که بیش از او درخواست خواهد شد به تصویب رسید. احتمالا ما نمی شی.

وجود دارد تنها یک سوپر مارکت در شهر من وکچینو که نشسته در حومه شهر خارج پیزا در مرکز کشور; در این لحظه آن را در برابر قانون به عبور از مرزهای خود شهرداری و, اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه روستایی به عنوان من گزینه های خود را برای خرید بسیار محدود است. اما هنگامی که شما در فروشگاه چیز بهتر: قفسه کامل وجود دارد; تازه های لبنی و میوه و گوشت وجود دارد این است که دیگر حس بودن در اتحاد جماهیر شوروی در بازار وجود دارد به عنوان خارج از انتظار در صف طولانی که فرم های درب. خط است که با توجه به اقدامات احتیاطی: تنها چهار مشتریان مجاز به فروشگاه به طور همزمان. و در خارج از انتظار است که بد نیست پس از پنج روز در خانه. حتی باران می تواند تبدیل به یک حواس پرتی.

من باید سعی کردم ده بار قبل از من موفق به تولید یک کار خود ساخته ماسک ساخته شده از استریل بافت نوارهای لاستیکی و چسب نواری زیر اینترنتی آموزش. اولین مشکل این بود که من یک “روشنفکر” به من می گویند برای توجیه این واقعیت است که من دست و پا چلفتی. مشکل دوم این است که زمانی که ماسک بر من عینک رشد مه آلود و من متوقف پوشیدن لنزهای تماسی از ترس از دست زدن به چشم من. بنابراین من باید تصمیم بگیرید: آیا من می خواهم برای دیدن و یا من می خواهم برای نفس کشیدن ؟ شده است وجود دارد کمبود شدید ماسک پس از اولین روز از اورژانس در ایتالیا. در سوپر مارکت شما ببینید مردم با پوشیدن هر نوع خلاق حفاظت بیش از چهره خود را. یک مرد در Brescia در بر داشت یک راه به نوبه خود یک ماسک غواصی به ونتيلاتور با درج یک 3-D-چاپ شیر.

در طول یک هفته در ماه مارس به تنهایی بیش از چهل هزار نفر متهم توسط پلیس ایتالیا برای نقض ملی یا منطقه ای تحرک قوانین از هفت صد هزار روال چک. که حدود پنج درصد نه بیش از حد دور از مرگ و مير COVID-19. از آنجا که شیوع زیادی ساخته شده است از این واقعیت است که ایتالیایی ها می خواهم برای نشان دادن خلاقیت در skirting قدرت. (وجود دارد گفت: در میان Tuscans: لو regole موجود در سرکوب’altri—”قوانین دیگری را.”) این روزها به حرکت در ایتالیا به همراه “خود اعلام” سند توضیح یک انگیزه برای قدم زدن در خارج از خانه. انگیزه باید اجباری و یا فعالیت های معمول چیزی است که نمی توان به تعویق افتاد: یک مرد در فلورانس شد متهم پس از نوشتن “من به دنبال یک فروشنده” و تلاش برای متقاعد کردن پلیس که آن چیزی است که در واقع نمی تواند به تعویق افتاد.

من وزن هشتاد و چهار کیلوگرم قبل از قرنطینه. در حال حاضر سه هفته در من وزن نود و سه. به من گفت: قفسه های سوپر مارکت در حال کامل. و نه وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که شما می توانید در خانه انجام دهید علاوه بر طبخ. من در حال حاضر زمان برای انواع بار-مصرف غذاهای که من آماده پس من دانشگاه روز مانند zuppe ساخته شده از دانه های خشک به جای precooked نوع است. من بررسی وزن من هر شب (آن را یک فعالیت بعد از همه) و من متوجه شده ام که افزایش آن است که تقریبا به عنوان شیب دار به عنوان منحنی توصیف تعداد افراد آلوده در طول زمان است. یک منحنی منحنی: اندکی افزایش در آغاز و سپس یک انفجار. و سپس ریاضیات به ما می گوید یک ثبات. مشکل این است که هیچ ثبات می تواند پیش بینی شده در این لحظه. نه برای وزن من و نه برای گسترش ویروس.

گسترش یک ویروس است که بی شباهت به گسترش افراط گرایی سیاسی. بسیاری از ایتالیایی ها یک راه زندگی و تفکر است که تحت شرایط عادی به نظر می رسد بی ضرر: ما جای خاصی که ما امن هستند تا روز هنگامی که ما از خواب بیدار شوید و ببینید موسولینی ایستاده در بالکن, احاطه شده توسط یک خدمه ستایش مردم است. شما آن را درک نمی کنند تا زمانی که آن اتفاق می افتد و زمانی که آن اتفاق می افتد آن را اغلب به یک جنگ برای خلاص شدن از آن. ما شروع به خاموش و ارسال جوک در مورد کوروناویروس و در حال حاضر در اینجا ما با بخش حمل و نقل تابوت در سراسر کشور به دلیل کوره در بدترین ضربه زمینه ضعف دارد.

هر شب در شش ساعت Protezione Civile رسمی شعبه مسئول بهداشت عمومی و ایمنی شهروندان در زمان بحران مسائل یک بیانیه رسمی. بی سر و صدا به ما گوش به عنوان آنجلو Borrelli ارشد از P. C., soberly ارائه اعداد در تلویزیون: همانطور که از نوشتن این مقاله, یک صد و ده هزار و پانصد و هفتاد و چهار عفونت و 13,155 مرده است. این است که احتمالا مهم ترین تغییر در عادت است که این coronavirus ظروف سرباز یا مسافر به ارمغان آورده است در میان ایتالیایی ها. ما گوش دادن به حقایق در حال حاضر نه به نظرات. ما گوش دادن به افرادی که چیزی معنی دار می گویند. کمتر وجود دارد اتاق را برای افتخار جهل از کسانی که بر این باورند که آنچه آنها در حال حاضر می دانیم این است که همه آنها نیاز به درک. در ایتالیا این معمولا پر سر و صدا دسته از افراد تقریبا غیر ممکن است به چشم پوشی است. در حال حاضر ما گوش دادن به کسانی که فریاد چیزهایی است که ما به فوریت نیاز به شنیدن مانند فرماندار کامپانیا که هشدار داد حوزه خود را در آزادی مطبوعات “به تمام افرادی که مایل به سازماندهی یک حزب برای خود فارغ التحصیلی: ما را به پیوستن به حزب. با flamethrowers.”

زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع به گرفتن عوارض خود را در ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی تمسخر ما برای شکست ما سیستم پزشکی—یکی از معدود چیزهایی که ایتالیایی ها افتخار می کنم. در حال حاضر هفته بعد دولت ها در سراسر جهان روبرو هستند چالش های مشابه در مقابله با ویروس ها و اجرای قوانین است. این هفته مقامات اعلام کردند که تعدادی از عفونت در ایتالیا شمالی نقاط داغ را آغاز کرده اند به فلات. اما یکی از بزرگ ما ترس است که شیوع آن متمرکز شده در شمال ایتالیا خواهد راه خود را به سمت جنوب جایی که بیمارستان ها حتی کمتر آماده به مراقبت از صدها نفر از بیماران. (ایتالیا یک کشور با یک شیب: به شما به عنوان حرکت در جنوب دورتر برخی از چیزهایی که بهتر و دیگران بدتر است.) توسکانی که در آن من زندگی می کنند, یک مقصد تعطیلات برای افراد ثروتمند و افراد ثروتمند از شمال آمده و به خصوص از لومباردی کشور coronavirus کانون. زمانی که بحران آغاز شد بسیاری از مردم گریخت و خود را به خانه های تعطیلات آوردن ویروس با آنها. توسکانی و Emilia-Romagna در منطقه درب بعدی را قابل اعتماد سیستم های پزشکی; آنها برش در سراسر کشور میانه مانند یک کمربند یا یک سد. ما باید برای جلوگیری از این بیماری از جاری شدن سیل بیشتر پایین دست.

ایتالیایی ها بر خلاف آمریکایی ها که عادت به فکر کردن از نظر فردی و نه از جامعه. ما دوست داریم به فکر می کنم از مالیات به عنوان “پول دولت دزد از من” و نه به عنوان “پول دولت استفاده برای ساخت بیمارستان برای مراقبت از من و مردم در اطراف من.” این بحران باعث شده است که یک تغییر در طرز فکر جایی است که من برای پیدا کردن برخی از امید است. که در آن بسیاری از ما در گذشته احساس کرده و در توجیه تلاش برای فرار از قوانین ما در حال حاضر احساس اضطرار به هم پیوستن در زیر آنها را. اگر کسی من نمی دانم بیمار می شود که خطری برای من بیش از حد. ایتالیا مجبور شده است خود را به عنوان یک شبکه است. اگر شبکه ای قوی است ما را به گزاف گویی. در غیر این صورت آن را خواهد شکست و همه ما با آن است.

هنگامی که پسر من بود و هنوز هم از رفتن به مدرسه بچه ها استفاده می شود به بازی بازی های به اصطلاح حفاظت بازی: هر بچه تهدید توسط یک مهاجم و حفاظت شده توسط یک مدافع تعیین شده توسط P. E. معلم و هر بچه مانور برای حفظ مدافع بین خود و مهاجم. یک بار از من پرسید استاد چرا که آنها سعی کنید تنوع کمی, درخواست مدافع به میان امدن خود را میان قربانی و مهاجم—مرتب کردن بر اساس از “حفاظت” به جای “به دنبال حمایت می کند.” آنها سعی کرده بود معلم به من گفت اما آن کار نمی کند. در این نسخه از بازی آنها بازی بچه ها گسترش زد و تا به حال سرگرم کننده با قوانین من می خواهم پیشنهاد معلم گفت: آنها به پایان رسید تا مفتول در کویل در یک جمعیت خسته و تقریبا بی حرکت.

آنچه در ایتالیا و ایالات متحده و تعدادی از کشورهای در حال رفتن را از طریق این نسخه دوم از این بازی است. هر یک از ما یک مدافع ارائه حفاظت از اقامت در محل. نتیجه خسته کننده است. آن را خسته کننده است. اما هیچ راه دیگری وجود ندارد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>