چه جو بایدن آب و هوا طرح واقعا سیگنال

آب و هوا پیشنهادات از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن دریافت نمرات بالا از چندین مترقی شدند.عکس توسط م

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
Joe Biden speaks in front of a big Build Back Better sign.
آب و هوا پیشنهادات از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن دریافت نمرات بالا از چندین مترقی شدند.عکس توسط معاونت / خبرگزاری فرانسه / گتی

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

هنگامی که جو بایدن با صدور گسترده خود را آب و هوا طرح در هفته گذشته بودند بی پایان تجزیه و تحلیل از جمله بیشتر بررسی مثبت مانند کسانی که از کارشناس انرژی جولیان شجاع NoiseCat که آن را به نام "سبز جدید معامله در نظر ما اساسا" و طلوع آفتاب حرکت بود که مدرج بایدن ابتدایی-فصل طرح F, اما در حال حاضر می گوید که او "حرف" و این که بعد از انتخابات بسیج مطمئن شویم که او به "پیاده روی پیاده روی." حزب اصلی اپوزیسیون آمد از رئیس جمهور تهمت و اصرار داشت که بایدن در تعصب و غیرت خود را برای بهره وری انرژی به نام به حال برای لغو ویندوز.

من نمی خواهم برای رفتن به شدت به جزئیات این طرح در اینجا زیرا این احتمال وجود دارد که تعداد کمی از طرح های پیشنهادی را دریافت کنید مصوب دقیق خود را به صورت, اما آنها به نظر می رسد واقعا مفید و خلاصه ای از جریان اصلی و آشکار ایده هایی برای انرژی و حفاظت از محیط زیست گذار. و آنها را به خوبی نقشه راه است که توسط آن به هدایت حتی در صورتی که نقشه اجتناب از بحث برانگیز ترین مناطق از بحث است. (این طرح به خصوص آرام در مورد تلاش خواهد شد که لازم است برای محدود کردن معدن و حفاری برای سوخت های فسیلی است.) بهترین راه برای درک آنها را من فکر می کنم این است که به عنوان با صدای بلند سیگنال در حال بلندتر گفتگو میان élites در مورد مسیر و سرعت است که گذار.

غیر élites—اعضای فعال جنبش و تجدید پذیر-انرژی مهندسین—ساخته شده است فشار. فرض کنید که تهمت خروجی در سال آینده و در سطح بالا آب و هوا انکار می رود با او که فشار را انجام خواهد داد آنچه فشار می کند: در نهایت شروع به چیزهایی پاپ. یک سیگنال می آید از جامعه سرمایه گذاری که در آن بانک ها را آغاز کرده اند اعلام تلفات عمده در بخش هیدروکربن. ولز فارگو به عنوان مثال گفت که چهل و هفت درصد از آن nonperforming شرکت های بزرگ وام سه ماهه گذشته در سه درصد از معامله آن کتاب اختصاص داده شده به نفت و گاز است. اخبار مانند است که به طور چشمگیری یو پی اس این احتمال که فدرال رزرو تحت بایدن ممکن است افزایش سرمایه مورد نیاز برای روغن های رهنی. در واقع در اوایل این هفته یک کنسرسیوم سرمایه گذاران با نزدیک به یک تریلیون دلار دارایی های ایران در خواست بانک فدرال به "صراحت ادغام تغییرات آب و هوایی در سراسر حکم" در خصوص ارائه اطلاعات بیشتر در مورد خطرات مالی که گرمایش جهانی در حال حاضر ارائه. روز دوشنبه مورگان استنلی اعلام کرد که نرخ تمام سرمایه گذاری خود را برای آب و هوا تاثیر—در یک دست قرار می دهد که در آن ها پایان از کسانی که سرمایه گذاری, اما آن را احتمالا همچنین اولین سیگنال از رضایت به واقعیت است. و البته به عنوان پول بزرگ شروع به لبه دور از صنعت سیاستمداران کمتر احساس نیاز به انجام مناقصه خود را.

من فکر می کنم ما در حال حاضر به نقطه ای که آن را روشن است که تغییر واقعی است که در نهایت در آینده و این که سوخت های فسیلی اصلی امید است به سرعت و شکل آن را تغییر دهید. (بالاتر از همه به من نوشت: هفته گذشته این صنعت امیدوار است که گاز طبیعی در آینده هر چند یافته های جدید علمی و فن آوری به نظر می رسد بسته شدن در که حتی جنبه از کسب و کار است.) مهم شغلی از فعالان و سپس برای همیشه خواستار آن است که ما حرکت سریع تر.

اگر شما می خواهید واقعا قدرتمند سیگنال یکی آمد در هفته گذشته از وگ نوجوانکه منتشر شده یک op-ed تشویق افراد جوان به باز کردن حساب با بانک ها هستند که بی پروا با این سیاره است. (نویسندگان "نه من پول کثیف" تعهد می توان یافت در اینجا.) در ضمن گرتا Thunberg و همکار آب و هوا مهاجمان با ارسال نامه سرگشاده به اتحادیه اروپا است. (من در میان دهها هزار نفر از کسانی که امضا بر روی آن.) می گوید: "شما باید جلوگیری از تظاهر است که ما می توانیم در حل آب و هوا و بحران محیط زیست بدون درمان آن را به عنوان یک بحران است." فقط حق سیگنال یادآوری سیاستمداران که ویران آب و هوا است نه صرفا بهانه ای برای شغل برنامه و در حجم مناسب. و اگر سیگنال ندارد جای عمل آنها معمولا قبل از آن—به طوری که در نظر بگیرید در این فصل نسبتا امیدوار یکی.

عبور از میکروفن

عبور از میکروفن دشوار است برای من این هفته چون من به سختی می تواند حتی نشستن در رختخواب. من دو چرخ کم کربن حمل و نقل دستگاه در روز پنج شنبه و موفق به شکستن شش دنده و یک تیغه شانه و متحمل شده به شدت از هم جدا شانه. من شده است در بیمارستان پس از, و این که چرا این خبرنامه است که کوتاه تر از حد معمول است. من بسیار سپاسگزار برای تمام کنید-خوب ایمیل; آنها شگفت انگیزی خوب بیهوشی. و اگر چه آن را بسیار خود جذب چیز شاید من می تواند به شما مراجعه به یک نامه که من فرستاده همکاران من در جنبش آب و هوا در هفته گذشته و تبیین برنامه های من برای انجام بیشتر mic-عبور در سال به آمده است.

آب و هوا در مدرسه

اخبار مهم از گور, که بسیج یک دسته از شارژر در جهان فن آوری در پشت برنامه برای آب و هوا اثریکه مخفف ردیابی زمان واقعی و جوی کربن تولید گازهای گلخانه ای. پلت فرم "را اهرم پیشرفته A. I. ماهواره ای-پردازش تصویر یادگیری ماشین و زمین و دریا بر اساس سنسور به آنچه که قبلا تصور می شود تقریبا غیر ممکن است: نظارت G. H. G. تولید گازهای گلخانه ای از هر بخش و در هر بخش از جهان است. کار ما خواهد بود بسیار گرانول در تمرکز—به خاص نیروگاه ها و کشتی ها و کارخانجات." که داده خواهد شد فوق العاده قدرتمند: فکر می کنم C. S. I. برای کربن است.

از زمان به زمان می شنود از مردم رقیب که "علت واقعی" از تغییر آب و هوا و دیگر مشکلات ازدیاد جمعیت است. تفکر است که گاهی اوقات نژادپرستانه اما تقریبا اغلب به عنوان من فکر می کنم آن را ریشه در مانده درک روندهای جمعیتی. با توجه به انتخاب زنان در اکثر نقاط جهان در حال تصمیم گیری به مراتب کمتری از بچه ها از آنها استفاده می شود و جدید پیش بینی برای جمعیت حدود 2100 جذاب هستند. آن را نمی خواهد بود آسان برای سیاستگذاران برای مقابله با ژاپن است که نیمی از آن در حال حاضر حجم اما انجام بنابراین نباید غیر ممکن است یا نه. ژاپن بعد از همه بود نیمی از آن در حال حاضر حجم کمتر از یک قرن پیش.

رتبه بندی

حتی اگر نویسندگان نفرت به آن اعتراف گاهی اوقات یک تصویر (از یک واقعا عکاس با استعداد) است که به ارزش بیش از کلمات است. من می خواهم به عنوان خوانده شده که اغلب این دریاچه Chilwa در مالاوی است خشک شدن بیشتر به دلیل تغییر آب و هوا, اما در آن زمان این اثر از خواننده کریس Dawe به درایو واقعا که واقعیت صفحه اصلی.

عکس های کریس Dawe

گرم کردن

وجود دارد ماه وقتی یکی واقعا نیاز به بالا بردن. که باید همین دلیل Bill Withers ثبت کنسرت خود را در تالار کارنگی در سال 1972.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن