چه Kasich می دهد بایدن

ایده های جمهوریخواه فرماندار سابق تقویت نامزد حزب دموکرات را ملاحظه ای پیام ساده به رای دهندگان. گتی

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
گتی / اطلس

روز دوشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد که سابق اوهایو فرماندار و جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری جان Kasich صحبت می کنند در کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت است. برای یک حزب به dragoon قابل توجه از طرف دیگر به حمایت خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری است که به سختی بی سابقه است. و بسیاری از زمان آن را می سازد تفاوت.

اما در هر حال حاضر و پس از آن یک حزبی پناهنده کاملا تقویت پیام خود را endorsee در تلاش است برای ارسال. جو بایدن در حال اجرا است در برابر یک وقت است که به نظر می رسد تا حد زیادی unperturbed از مرگ 140,000 از همکار خود آمریکایی ها جز به حدی است که آن لطمه می زند و خود را از انتخاب مجدد چشم انداز. معاون سابق رئیس جمهور پیام اصلی این است که بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او قرار داده خواهد شد کشور بالاتر از حزب و شفقت انسان بیش سیاسی خود بهره. سادگی حتی corniness از این پیام برنده بایدن چند نکته برای هوش و ذکاوت در میان صاحب نظران. اما نظرسنجی ها نشان می دهد که در آن طنین انداز با رای دهندگان. و Kasich چرا که خود را سیاسی و سفر شخصی تأکید می کند که پیام در یک راه منحصر به فرد.

آخرین بار یک حزبی پناهنده در یک گردهمایی سیاسی به طور قابل توجهی افزایش یک نامزد شد و در سال 2004 زمانی که سناتور دموکرات ظل میلر به این سخنرانی از طرف جورج دبلیو بوش است. کمتر از سه سال پس از 9/11 در کنوانسیون برگزار شد چهار مایل از زمین صفر بوش کمپین به دنبال تعریف نامزد خود را به عنوان وطن پرست و سخت—و نشان می دهد که حریف خود را, جان کری فاقد ستون فقرات و عشق از کشور برای محافظت از آمریکایی ها در زمان جنگ.

میلر بود و قرار به اعتبار است که خط داستان. به عنوان یک سابق دریایی از آپالاچی جنوبی او به دادگاه تجدید نظر به قاليباف رای دهندگان بودند که دوباره خود را ارثی fealty به حزب دموکرات که پس از دهه 1960 تا به حال رشد بیشتر حامی کاهش نرخ بهره و لیبرال تر. "آنچه اتفاق افتاده است به حزب من تمام عمرم را صرف کار؟" میلر thundered. "زمان پس از زمان در تاریخ ما در مواجهه با خطر بزرگ دموکرات ها و جمهوری خواهان با هم کار کرده تا اطمینان حاصل شود که آزادی را نه در بغداد. اما نه امروز. با انگیزه بیشتر با سیاست های حزبی از امنیت ملی امروز رهبران دموکرات امریکا به عنوان یک اشغالگر نه ازاد." به گفته نیویورک تایمزتمرکز گروه از رای دهندگان مردد تلقی میلر بیان "یک ضربه." از سال 2000 تا سال 2004 بوش به اشتراک گذاری آرا در میان طبقه کارگر سفیده رز با 13 امتیاز.

اگر میلر vouched برای بوش میهن پرستی (یا jingoism), Kasich می توانم تایید بایدن را شفقت. بایدن در پاسخ به همه گیر و سیاه زندگی مهم جنبش با آنچه در زمان's شارلوت را تغییر دهید به تازگی به نام "همدلی توهین آمیز است." آن را در بخش خود درد است. "ضرر من نیست همان احساس ضرر و زیان توسط بسیاری" بایدن گفت: در ماه گذشته در فیلادلفیا—مورب اشاره به تصادف که منجر به کشته شدن همسر و دختر و سرطان است که در زمان پسرش—"اما من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند زمانی که شما فکر می کنید شما نمی توانید بروید. من می دانم آنچه در آن به معنی را که سیاه چاله در قفسه سینه خود را. اما من نیز می دانم که بهترین راه برای تحمل از دست دادن و درد است که به نوبه خود خشم و غم و اندوه به هدف."

که راه Kasich صحبت می کند بیش از حد. مانند بایدن Kasich شد از یقه آبی پنسیلوانیا است. مانند بایدن او سابق واشنگتن dealmaker. اما مهم ترین Kasich در سال های اخیر ساخته شده است همدلی مرکزی به سیاسی خود هویت. به عنوان او اعلام کرد در طول یک سال 2016 ایران بحث "مردم من را متهم به, در زمان, داشتن بیش از حد بزرگ یک قلب است."

مانند بایدن Kasich صحبت می کند در مورد سیاست های عمومی در سرقت اطلاعات شخصی راه. در سال 2013 او به مبارزه طلبیده جمهوری خواه ارتدکسی با پذیرش پول ارائه شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه برای گسترش مدیکید در اوهایو. او در توجیه آن موقعیت تصور برخورد با خود ساز. "هنگامی که شما می میرند و برای دیدار با سنت پیتر او احتمالا نمی خواهید به درخواست شما بسیار در مورد آنچه شما در مورد نگه داشتن دولت کوچک" Kasich اعلام کرد. "اما او در حال رفتن به شما بپرسید چه چیزی شما را برای فقرا است."

او در مسابقه برای ایران با نامزدی Kasich اغلب در دفاع از خود مدیکید تصمیم با استناد به برادرش دریافت کرده است که برای درمان بیماری های روانی. "آیا شما می دانید آنچه در آن مانند برای کسی با افسردگی زندگی می کنند از او پرسید: جمعیت قبل از نیویورک اولیه. در نیوهمپشایر او خواست شنوندگان به "نکنید که مردم در سایه".

برای ترقی خواهان عصبانی که بایدن کمپین دادن Kasich یک پلت فرم سابق فرماندار خصومت به سقط جنین و حقوق کارگران belies این خیرخواه و بس. اما حزبی تجدید نظر ادا در زبان نجابت انسانی متناسب با پیام بایدن انتخاباتی. در سال 2016 تهمت استفاده خشم به تلاش برای اثبات به آمریکایی ها (به خصوص آنهایی که سفید) که او شناسایی خود را با سختی ها. در حال حاضر به عنوان COVID-19 موج در دولت پس از دولت و نرخ بیکاری همچنان دو رقمی بایدن در تلاش است به همان روش و با استفاده از شخصی رنج می برند. او را به ارائه خود را زخمی انعطاف پذیری به عنوان یک مدل برای ملت به عنوان یک کل.

که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار دادن دکمه سمت چپ است که کمتر در رابطه با اینکه آیا بایدن می تواند احساس امریکا درد از اینکه او را یک تحول دستور کار به آن آدرس. اما برای برخی از فعلی و سابق جمهوری خواهان—تردید از سوسیالیسم اما تنفر و مغلوب ساختن پیشی جستن بی رحم خودشیفتگی—پیام صالحی, ایدئولوژیک, انعطاف پذیر شفقت عمیق تجدید نظر شود. با درخواست Kasich به صحبت در کنوانسیون دموکراتیک بایدن است و او خود را فرستاده به کسانی که رای دهندگان. او نمی توانست ساخته شده یک انتخاب بهتر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن