آنچه پیت Buttigieg درک

ایده های این نامزد انتخابات ریاست جمهوری شنود گذاشته به اعماق آرزوهای یک خسته کشور است. الیاس Nouvel

توسط NEWS-SINGLE در 12 اسفند 1398
الیاس Nouvelage / ایسنا

Pete Buttigieg و من نیز در بسیاری از سیاست های است که شما ممکن است انتظار داشت چرا که او در توصیف خود را به عنوان یک پیشرو و من یک محافظه کار است. من اعتقاد دارم که نظرات خود را در سقط جنین می شود, افراطی, برای مثال, و رویکرد خود را به مذهبی آزادی به طور غیر قابل انعطاف. اما من می توانم اذعان تفاوت های آن در حالی که همچنین با اذعان به تحسین من برای Buttigieg که کاهش یافته است را از دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری گذشته ،

تحسین من فراتر از این واقعیت است که در یک میدان است که در یک مرحله بیش از دو دوجین 38 ساله شهردار سابق شهر از حدود 100 ، 000 نفر—که در آغاز مسابقه از یک سال پیش بدون ثروت شخصی بدون ملی پایه و یک هیات از چهار به پایان رسید در بالای چهار در چهار مسابقات.

بیشتر قابل توجه برای من این بود که هسته اصلی موضوع Buttigieg انتخاباتی که او به عنوان یک "نوع جدیدی از سیاست است." در قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران است که به خوبی ممکن است در سراسر آمده به عنوان یک شعار خالی; در سن مغلوب ساختن پیشی جستن آن قطاری فوری ملی نیاز است.

در طول مبارزات انتخاباتی خود Buttigieg صحبت در مورد آنچه که او به نام "قوانین از جاده" ارزش هایی که او می خواست به نشانه نامزدی خود را که شامل احترام و مسئولیت و نظم و انضباط تعالی و شادی و حقیقت. این چیزی است که Buttigieg کمپین گفت: در مورد دومی:

صداقت این است که ما در طبیعت است و این یکی از بزرگترین وسیله برای بازگرداندن ایمان به دموکراسی ما در میان روزمره آمریکایی ها و ایجاد یک جنبش ملی ریشه در اعتماد و ایمان در کشور ما و اعتقادات ما است. داخلی و خارجی, ما تلاش خواهد شد مشخص می شود وفاداری به حقیقت است.

که نوع زبان و اخلاق است که یک بار مجبور به دادگاه تجدید نظر به جمهوری خواهان که در حال حاضر تحت طلسم از یک رئیس جمهور از فساد بدون مرز داده اند تا در فضیلت به عنوان یک سنگ محک از زندگی سیاسی. سیاستمداران و روسای جمهور اقدام به پرورش یک فضای اعتماد و احترام متقابل در حال برف—یا بسیاری از مدرن در عربستان و جناح راست-رسانه های پیچیده را به شما فکر می کنم.

Buttigieg ترین تلاش چشمگیر بود تلاش خود را برای شخصیت که مبارزات انتخاباتی, اخلاق, حتی اگر او را ناقص. یکی می تواند تعهد خود را به این اصول در خلق و خوی خود را. یک مثال: Buttigieg زمانی که او درگیر با افرادی که مخالف با او بود قادر به اذعان چرا آنها برگزار انداز متفاوت از خود را در مخالفت با ازدواج همجنسگرایان. او تاکید کرد که چگونه شما رای نمی تعیین این که آیا شما یک خوب و یا یک فرد بد است. که زمانی نسبتا به طور گسترده ای به عهده گرفت; در ما جریان سیاسی که در آن تحقیر و نفرت و بیزاری نسبت به دیگران است که مد روز, آن چیزی است که نیاز به گفت و دوباره گفت:.

حتی در hyperintense بحث به عنوان نامزد بودند فریاد و بیش از یک دیگر Buttigieg موفق به آرام ماندن خنک و با وقار است. (این معنی نیست که او قادر و یا مایل به پرتاب برخی از تیز آرنج و از جمله در خود شخص midwesterner سناتور ctq. و او نیز خاموش ترین پژمرده خط از این کمپین با اشاره به معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان یک "تشویق کننده برای انجمن ستاره ریاست جمهوری است.")

Buttigieg به نظر می رسید به درک به طور مستقیم چه آمریکا بنیانگذاران و آبراهام لینکلن قابل درک است که نقش رهبران سیاسی است که برای فیلتر کردن و محدود کردن احساسات عمومی به جای استوک آنها به هشدار به تهدید ناشی عصبانی پوپولیسم; و را در خلیج نگه داشتن نهادی arsonists. در آن حس پیت Buttigieg یک فرد کاملا محافظه کارانه منش.

Buttigieg همچنین محتضر عمیق اهداف سیاست است. به عنوان او آن را در سخنرانی خود اعلام کرد او خروج از این کمپین:

ایمان من می آموزد که جهان تقسیم نشده است به مردم خوب و مردم بد; [این] است که همه ما قادر به خوب و بد همه چیز. امروز بیش از همیشه سیاست, مسائل, چرا که رهبران می توانید تماس بگیرید و یا چه چیزی در ما و یا آنچه که در بدترین ما می توانید در قرعه کشی ما یا برای ما بهتر است و یا به ما بدترین شویم. سیاست در بدترین حالت آن زشت است اما در بهترین حالت آن سیاست می تواند ما. آن است که نه تنها سیاست ساخت آن است اخلاقی. آن است که روح هنر و صنعت است.

مطمئن باشید اکثریت اخلاقی شکل گیری و روح هنر و صنعت اتفاق می افتد در مناطق خارج از سیاست; اما با این وجود مسلم اخلاقی تابع ذاتی در سیاست است. به قول جیمز مدیسون در "Federalist No. 51," پایان سیاست عدالت است. (ارسطو استدلال بسیار همین است.)

سیاست آن است که یکی از عرصه و نه مهم است که کمک می کند تا به شکل یک ملت هنجارها باورها و احساسات اخلاقی. این سیگنال به بقیه جامعه چه نوع رفتار آن بزرگوار و بیشرمی تحسین یا فرومایه شایسته تقلید و یا محکومیت. آن است که در اینجا در عرصه مدنی ما و فرهنگ سیاسی که در آن شعاع انفجار از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آشکار میشود و جایی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است برخی از بدترین و بیشترین آسیب پایدار است.

مهم ترین انقلاب از همه محافظه کار بریتانیا دولتمرد ادموند برک گفت که یک "انقلاب در روحیه و منش و اخلاقی نظر است." در این رابطه مغلوب ساختن پیشی جستن است که انقلابی در راه است که باید به زنگ محافظه کاران است.

WITHIN گذشته هفته من بخشی از یک گفتگو با یک فردی که در یک زمان به یک چهره برجسته در حزب جمهوری خواه سیاست است اما پس از تبدیل شدن به یک از منتقدان رئیس جمهور. او گفت: به من و دیگران که تهمت منتقدان حال حاضر به "وجود دارد" وقتی که می آید به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism. من تفسیر که به این معنی است که به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور منتقدان نیاز به حرکت بیشتر در جهت استقبال از او سبک خود را در تاکتیک های خود رویکرد خود درشتی. آنچه که من فکر می کنم او گفت این است که شما باید به مبارزه با آتش با آتش.

من فکر می کنم آن را بهتر به مبارزه با آتش را با آب و در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه را برای ناآرام او و در نهایت او را شکست و او مقلدان است که سخت unintimidated و راسخ—به نام آنچه او می کند و او چگونه آن را ندارد از جمله با شوخ طبعی و طنز (دو از underrated ترین اما موثر فلش در یک سیاستمدار تیردان)—در حالی که همچنین اقدام در راه است که با وقار و آرام اطلاع و اطمینان بخش است که جوایز استدلال گفتمان بیش از سوء استفاده كرد.

در اختیار من است که آن را آسان تر برای گفتن این همه سپس آن را به آن را انجام دهد اما آن را به سختی غیر ممکن است. و هر کسی که فکر می کند که تلاش می شود به عنوان وحشیانه و dehumanizing به عنوان دروغگو و نفت خام به عنوان قهر و bellicose مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک مسیر به پیروزی ساخت یک خطا در قضاوت. مارکو روبیو راه سخت آموخته است که هنگامی که شما فرود به مغلوب ساختن پیشی جستن شما رنج می برند بیشتر از او می کند. هیچ یک از پخش این بازی بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. (یک فرد عاقل به تازگی به من گفت که بسیاری از افراد هنگامی که درگیر شدن با درست narcissists و کسانی که بی شرمانه آن را پیدا disorienting چرا که بسیاری از ما بد آموزش دیده برای مقابله افرادی که فعالیت های عادی روانی و اجتماعی را می طلبد.)

در اینجا من قوز: اکثر آمریکایی ها استخوان-خسته از تهمت antics و پرخاشگری خود را بدون توقف حمله به واقعیت و حقیقت خود را dishonoring دفتر ریاست جمهوری و اختلال شخصیت. چه Buttigieg قابل درک است که راه را برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن (و Trumpism) است که برای ارائه به عنوان یک جایگزین جدی به خود unseriousness فضل به او gracelessness, متانت خود را به بی ثباتی است.

پیت Buttigieg در مواجهه بیش از حد بسیاری از موانع را به نفع نامزدی حزب دموکرات در اولین مسابقه ملی اما قابل توجه خود را افزایش میدهد که او شنود گذاشته به آرزوهای یک خسته کشور است. دموکرات ها اگر آنها عاقلانه را انتخاب کسی که چیزی مشابه که نشان می دهد او می تواند آرام دریاها طوفانی به جای بیشتر roil آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن