چه خرید در شهر نیویورک به نظر می رسد در حال حاضر

در طول این شهرستان را مرحله به مرحله بازگشایی خرده فروشی مراجعه به فروشگاه های صمیمی تر و بیشتر هدفمند—و بیشتر

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
An employee handing a customer a package
در طول این شهرستان را مرحله به مرحله بازگشایی خرده فروشی مراجعه به فروشگاه های صمیمی تر و بیشتر هدفمند—و بیشتر نامشخص—از آن استفاده می شود.Photograph by Gabby جونز / بلومبرگ / گتی

خرید در شهر نیویورک حداقل در قبل از زمان بود که همه چیز در مورد schlep. این schlep—تاب سنگین کیسه های خرید در سراسر شهر اغلب بین نیویورک و در اشکال مختلف حمل و نقل عمومی—به ندرت یک فعالیت برنامه ریزی شده. من فکر می کنم از آن زمان چند تابستان که من دیدم زیبا ترین ادم تنومند و بدقواره اندازه گیاه آلوئه در پنجره باغبانی فروشگاه عرضه در گل منطقه بود که من در راه برای دیدار با یک دوست برای یک نوشیدنی. من به پایان رسید تا حمل آن را با من به نوار متعادل در ران من مانند یک کودک نو پا چاق. آن را نورد همراه با ما به مکان دوم برای شام و سپس سوار 7 قطار صفحه اصلی. خرید برای من هرگز تنها در مورد هیجان تعهدی (من در نهایت تا پایان پاکسازی نیمی از آنچه که من کشیدن خانه); آن را در مورد لذت بردن از رومینگ شهر از پیاده روی های طولانی با افتادگی کیسه های نوسانی جدید خود را خرید به پشت معطل ماندن کابین.

من انتظار ندارد به دست schlep وقتی غیرضروری فروشگاه های خرده فروشی برای اولین بار تعطیل در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus در زمان برگزاری این شهرستان است. هر چیزی که من نیاز من می توانم احضار به آستان; هر چیزی که من نیاز ندارد و من می ترسم به شما اجازه عبور از آستانه به خاطر ترس از آلودگی. خود قرنطینه احساس برای یک لحظه مثل یک فرصت را مجددا من مصرف کننده عادات. بیشتر ضربه-خرید bodega گل که می خواهی در داخل کیسه های حمل و نقل قبل از من می تواند آنها را به خانه. بیشتر پیشنهاد می splurging بدهید در یک جفت کفش, در فروش, در یک سوهو فروشگاه پنجره تنها به پوشیدن آنها را در یک بار. (به یاد داشته باشید پوشیدن کفش؟)

آنلاین من محدود خرید من به چیزهایی که حداقل تا حدودی عملی—بمب حمام, خوب, مربای هر چیز دیگری به نظر می رسید مانند آن را ممکن است بهبود زندگی در داخل خانه. اما به تازگی به عنوان شهر نیویورک آغاز شده است و روند آن از بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و کسب و کارهای دیگر من جرأت را به من محله بروکلین آزمایشی به دنبال برای اولین بار در ماه های قدیمی احساس قدم زدن و دست زدن به همه چیز و شاید حتی به دست آوردن چیزی جدید.

آن خواهد شد در حالی که قبل از flânerie-سبک خرید به طور کامل بازگشت به پنج بخش نیویورک. در حالی که خیلی از بقیه کشور بازگشایی شد غیرضروری خرده فروشی (یک حرکت است که با توجه به افزایش coronavirus موارد در برخی از ایالت ها ممکن است زودرس) نیویورک گرفته شده محتاط تر از روش. در جمعه, ژوئن 8th, فرماندار اندرو کومو پاک شهرستان برای "فاز اول" بازگشایی اجازه داده است که کسب و کار (از جمله فروشگاه های فروش لباس های, گل, لوازم ورزشی, تجهیزات آرایشی و بهداشتی توشه و جواهر) شروع به منظقه و یا در فروشگاه وانت تنها. این دوشنبه گذشته آمد "فاز دوم" که اجازه می دهد مشتریان برای ورود به فروشگاه در تعداد محدود. هنوز هم بسیاری از بزرگترین فروشگاه ها در ادامه به نشستن خفته در خرده فروشی معابر; در برادوی در سوهو, نایک راز ویکتوریا و Lululemon باقی می ماند به طور کامل توقیف. (من می دانم که این تنها از تماس با فروشگاه چک کنید: مانند بسیاری از نیویورکی که اصلا خود ماشین باقی می ماند و leery از مترو و تاکسی و بیش از حد کوتاه به جا در یک CitiBike—من می توانم خرید در سوهو تنها توسط نوردی وجود دارد،)

در یک پیاده روی را از طریق ویلیامزبرگ در هفته اول از مرحله من در بر داشت که محله اصلی خرید راهرو بدفورد خیابان باقی مانده خالی است. Doc Martens فروشگاه بسته شد, عنوان, فروشگاه اپل, یک Sephora و فروشگاه طلا و جواهر Catbird. نزدیکی در خرده فروشی ردیف از شمال خیابان ششم تقریبا در هر فروشگاه های زنجیره ای سوار شد تا: Everlane لو لبو, Urban Outfitters. پژمرده U. P. S. اعلامیه دیوار پنجره Madewell. چند بلوک شمالی در Greenpoint جایی که من زندگی می کنند, چند مستقل بوتیک باز بود برای منظقه وانت اما چندین نفر دیگر بسته شده بود به طور دائم. Pas Mal یک مجلل, لباس, فروشگاه لباس به فروش می رسد که Ganni لباس لورن Manoogian لباسهای بافتنی و پسر بوی شمع تا به حال یک "برای اجاره" ثبت نام در پنجره. Fox & حنایی یک فروشگاه بود که در محله برای یک دهه اعلام کرد در Instagram که آن را نمی خواهد بازگشایی فیزیکی آن فروشگاه.

یک نمای که تا به حال آن چراغ روشن شد Lockwood صفحه اصلی-محصولات و هدایای فروشگاه متعلق به Mackenzi Farquer که عمل پنج کسب و کار به همین نام در کوئینز و بروکلین. فروشگاه مدیر مالی Morlock بود داخل خودش نشسته در مدفوع و پوشیدن یک گل ، یک میز کوچک مسدود ورودی از خیابان به طوری که مشتریان نمی تواند وارد کنید. من نزدیک آن و پرسش در مورد شاد رنگین کمان دیواری من متوجه شده در پنجره. Morlock برگرفته یکی برای من از بازگشت از فروشگاه. من هم خواست به دیدن برخی از پرتاب بالش که او را برداشت و نمایش داده شده برای من در فاصله مانند نمایش موارد بر "قیمت مناسب است." من سمت چپ من کارت اعتباری در جدول و پشت پا به خیابان در حالی که Morlock زنگ زد تا دیواری و خاکستری-tasselled بالش و پس از آن من تمیز کارت من با Lysol پاک از حمل و نقل کردن کیسه. این خرده فروشی آداب معاشرت های بسیار زیبا و متفاوت از رقص که جدید ترین نیویورکی آموخته اند که در داروخانه ها و یا مواد غذایی در ماه های اخیر اما این احساس مجزا عجیب و غریب و زیاده: تنها با یک مشتری عبور از طریق فروشگاه در یک زمان و دیگر کارکنان برای به اشتراک گذاشتن شیفت با خرده فروشی کارمندان باید به طور موثر تبدیل شدن به شخصی خریداران.

بعد, توسط, تلفن, Farquer مالک به من گفت که زمانی که آن را آمد به rehiring کارکنان او تا به حال به فکر می کنم متفاوت در مورد آنچه که این کار مستلزم. او نیاز به افرادی که "در حال حاضر به نشستن در یک فروشگاه به طور کامل به تنهایی برای ساعت با شاید تنها دو یا سه مصاحبه انجام یک کار است که آنها را استخدام را انجام دهد." بازگشایی مانند بسته شده است improvisatory. "من در یک گروه متن را با چند نفر دیگر از کسب و کار کوچک صاحبان و هیچ یک از ما می دانید چه چیزی درست به انجام این است که" Farquer گفت. شهردار بیل ده بلزیو "نه به ما گفت" او اضافه شده است. "ما می توانید هر یک مطابق دستورالعمل در هر نقطه. بنابراین ما فقط در تلاش برای استفاده از حس مشترک و محوری."

در همان نزدیکی در خیابان فرانکلین لوکس-کفش و چرم-محصولات اذوقه رسان برادر Vellies بود هنوز به صورت رسمی برای عموم آزاد است اما چهار کارکنان در داخل مداخله تا جعبه های مقوایی. توسط تلفن و بعد از آن فروشگاه را صاحب طراح شفق جیمز به من گفت که این گروه انجام سفارشات پستی به عنوان بخشی از یک سرویس اشتراک است که او راه اندازی شد در ابتدای بیماری همه گیر. برای سی و پنج دلار در ماه دو هزار مشترک دریافت شگفتی کوچک در ایمیل—قرمز مایل به قهوهای لیوان حلق آویز گلدان. "لوکس کیف و کفش در جهانی همه گیر—مردم علاقه مند هستند و نه من می خواهم به نیروی مصرف کنندگان علاقه مند باشد," او گفت:. در اواخر ماه گذشته به عنوان اعتراض به کشتار جورج فلوید جاروب شهرستان, James راه اندازی کمپین "15% تعهد" خواستار زیادی فروشگاه های خرده فروشی به سهام پانزده درصد از محصولات خود را از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. "ما نشان دهنده 15 درصد از جمعیت و نیاز ما به نمایندگی از 15 درصد از فضای قفسه," او نوشت: در Instagram و اضافه میکند: "شما می خواهید به عنوان یک متحد? این چیزی است که من درخواست شده است." Sephora شد این شرکت برای اولین بار به طور رسمی ثبت نام در, به دنبال اجاره باند.

در اوایل این هفته به عنوان فاز دوم از بازگشایی شروع من در زمان یکی دیگر از پیاده روی طولانی در اطراف محله و خال خال های کوچک نشانه هایی از زندگی جدید است. در فرانکلین خیابان بوتیک تغییر هنوز باز بود فقط برای منظقه وانت, اما تعداد کمی از مردم با خرید کیسه های جمع شده در زیر سلاح های خود را متوقف و برای بازرسی طلا و جواهر و دست و رنگ پیراهن در پنجره. اکثر فروشگاه ها هنوز هم به نظر می رسید در یک حالت نیمه انیمیشن: علائم وجود دارد در ویندوز برای تشکر از مشتریان خود را برای صبر و وفاداری و یا لیست شماره تلفن های مشتریان که می تواند تماس به ترتیب خصوصی تحویل. خرید برای آینده قابل پیش بینی باقی خواهد ماند صمیمی تر و بیشتر هدفمند—و بیشتر نامشخص—از آن استفاده می شود. "پنج فروشگاه های زیادی" Farquer از Lockwood به من گفت: هنگامی که ما صحبت کرد. "من قطعا باید یک لیست از آنهایی که ما را در صورت وجود موج دوم." یک بلوک بیش از فروشگاه خود را در غرب خیابان, گیاه فروشگاه سبز نامحدود به حال متواضع خط از مردم در حال انتظار برای ورود دو در یک زمان. فضای تالار گفتگوی جوانان ایرانی, گاراژ, سبک درب که محوری شد باز به آن احساس باز هوا بازار است. من به پایان رسید تا انتظار برای رفتن و خرید یک شانزده پوند کیسه از خاک گلکاری همراه با کوچک شیپوری است که من امیدوارم که باد راه خود را در سراسر اتاق دیوار. برای این مدت از من دوازده دقیقه پیاده روی خانه schlep بود.

آخرین مطالب