چه بازی های المپیک زمستانی 2010 ساخته یک دهه از کانادا اعتماد به نفس در ورزش

Mikaël Kingsbury ادراک خود را بالقوه تغییر از یک دهه پیش.او 17 ساله پیشرو تست مقتدر البته برای رقبا در مورد اس

توسط NEWS-SINGLE در 23 بهمن 1398

Mikaël Kingsbury ادراک خود را بالقوه تغییر از یک دهه پیش.

او 17 ساله پیشرو تست مقتدر البته برای رقبا در مورد اسکی سرو شیب کوه در بازی های المپیک زمستانی 2010.

Kingsbury شاهد الکس Bilodeau برنده مدال طلا و تبدیل شدن به کانادا برای اولین بار قهرمان المپیک در بازی های خانگی است.

"دیدن یک کانادایی برنده بازی های المپیک, Alex و دانستن او از من بسیار جوان و با دیدن او تحقق رویای خود بود" Kingsbury به یاد می آورد.

ده سال بعد Kingsbury است که در زمان المپیک و قهرمان جهان.

در طرف دیگر این کشور در هالیفاکس 14 ساله ژیمناست, Ellie سیاه به تماشای بازی های المپیک زمستانی در تلویزیون و خواست او در ونکوور جشن کشور میزبان موفقیت است.

چهارده مدال طلا برنده توسط تیم کانادا در ونکوور و ویستلر, B. C. مجموعه ای از آنچه پس از یک رکورد برای هر کشور در یک تک بازی های المپیک زمستانی.

"من فکر می کنم که الهام بخش بسیاری از ما واقعا ببینید که 'ما می توانید آن را به بازی های المپیک, ما می تواند در بالای آن سکو داریم می تواند اجرای آن و باید که موفقیت,' سیاه و سفید" گفت.

"اگر شما از کسانی که رویاهای شما فقط باید به کار سخت را به آنها اتفاق می افتد."

سیاه شد اولین بار در کانادا را به نفع خود تمام اطراف مدال در رقابتهای ژیمناستیک قهرمانی در سال 2017 با یک نقره. او یک مدال مدعی در این تابستان بازی های المپیک در توکیو.

این afterburn از سال 2010 است سوخت توسط الهام ورزشکاران و ثبات پول یک دهه پس از Feb. 12 مراسم افتتاحیه.

غالب عقل است که آن را طول می کشد از یک دهه و نیم برای ساخت یک المپیک. بنابراین کانادا است که هنوز هم در پنجره ورزشکاران مانند Kingsbury و سیاه که هر دو آرزو بیشتر پس از سال 2010 و در حال رسیدن ورزشی خود را در اوج.

"وجود خواهد داشت برخی از گاز در سمت چپ که داستان و برخی از آن افراد از آن خواهد شد در این تیم در توکیو برای تابستان بازی ها" شنا کانادا با عملکرد بالا مدیر جان اتکینسون گفت.

Marielle تامپسون بود ski cross پیشرو در سال 2010. او را تماشا Ashleigh McIvor برنده مدال طلا و تکرار feat چهار سال بعد در سوچی روسیه است. Kelsey Serwa ساخته شده است که سه مستقیم طلا در Pyeongchang کره جنوبی در سال 2018 است.

"من فکر می کنم بخش بزرگی از نگه داشتن آتش سوزاندن است تحقق آنچه که ما را و مطمئن شوید که آن را بخشی از فرهنگ ما در حال حاضر گفت:" ملی ski cross تیم با عملکرد بالا مدیر دیو الیس.

دولت فدرال نگهداری می شود یک سرمایه گذاری سالانه حدود 200 میلیون دلار در المپیک و پارالمپیک زمستانی و تابستانی ، خود را روی سکو تاسیس پنج سال از سال 2010 به ورزشکاران بر روی سکو در خانه خود بازی هدایت حدود 65 میلیون از این پول به فدراسیون های ورزشی در حال توسعه ورزشکاران با مدال بالقوه است.

OTP ارزیابی مدال بالقوه و فراهم می کند ویژگی های تخصص به ورزش فدراسیون. هدفمند-بودجه استراتژی جان سالم به در دولت فدرال بررسی در سال 2017.

سرمایه گذاری در مربیگری ورزشی علم و فن آوری نسل بعدی ورزشکاران پنج تا هشت سال از اوج عملکرد و ایجاد موسسات ورزشی در سراسر کانادا نیز بخشی از 2010 میراث. کانادا کمیته المپیک آماده ورزشکاران برای بازی های المپیک و به نظر می رسد پس از آنها به محض ورود به عنوان به خوبی به عنوان کمک 9 میلیون دلار در سال به OTP کار است.

COC در حال حاضر دارای 36 حمایت قرارداد.

"تاپیک فوق العاده ای بهره در شرکت ما جامعه در حال همکاران با کانادا کمیته المپیک کانادا و ورزشکاران" COC اجرایی دیوید کفاش گفت. "من به 2010 بازی های المپیک در ونکوور مقدار زیادی از اعتبار در حال توسعه گزاره در اطراف ورزشی بازاریابی و مشارکت در بازی های المپیک در کانادا است.

"بسیاری از ما برتر ملی شرکای خود را شروع کردم در ونکوور 2010 بازی."

کانادا مجموعه ای بی پروا هدف برنده مدال بیشتر از هر کشور دیگری در سال 2010. بیست و شش در مجموع رتبه میزبان تیم سوم اما کانادا برنده ترین طلا. نروژ و آلمان پس از پیوست کانادا به عنوان دارندگان رکورد با 14 طلا هر کدام در سال 2018 است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

کانادا حفظ موقعیت خود به عنوان یک زمستان-ورزش قدرت رتبه چهارم در سوچی با 25 مدال (10 طلا) و سوم دوباره در سال 2018 با 29 مدال (11 طلا).

تاثیر 2010 در تابستان ورزش در زمان کمی طولانی تر به آشکار. اهداف متوسط — بالا-12 رتبه بندی در میان کشورهای جهان در سال 2012 و 2016 بازی های المپیک تابستانی.

کانادا 22 مدال در سال 2016 همسان کشور بهترین خروجی در غیر تحریم بازی های تابستانی و رتبه کشور 10.

"ما در حال گرفتن بهتر در گفتن داستان ما در سراسر چرا ورزش مهم و چرا برتری در ورزش مسائل مربوط به کشور ما چرا برنده مدال در المپیک و پارالمپیک مهم است" OTP اجرایی آن Merklinger گفت. "در حال توسعه نسل جدیدی از رهبران آینده و نسل است که الهام بخش و کانادا و جوانان برای تبدیل شدن به بیشتر از لحاظ جسمی فعال است."

از بازی های پارا المپیک در ونکوور و ویستلر نیز مستحکم کانادا به عنوان یک زمستان-ورزشی بازیکن. کانادا هدف ضربه از بالا پایان سه مدال طلا به دست آورد در سال 2010 2014 و 2018.

یک افزایش چشمگیر در تعداد زیادی از کشورها سرمایه گذاری در تابستان parasport این قرن خورده است به کانادا مسافت مدال در پارالمپیک تابستانی. اما در سال 2010 بیشترین تاثیر قابل توجهی بود که افزایش parasport مشخصات در صفحه اصلی با توجه به کانادا پارالمپیک, کمیته, مدیر عامل شرکت کارن اونیل.

"ما دیگر مجبور به توضیح آنچه parasport یا پارالمپیک شد" اونیل گفت. "از یک نام تجاری از نظر ما نقل مکان کرد و تا حدود 80 درصد به رسمیت شناختن که در آن کانادایی تشخیص پارالمپیک به عنوان یک بسیار رقابتی رویداد برای ورزشکاران معلول. ده سال پیش ما می شود و اگر خوش شانس که عدد دو رقمی."

شانتال Petitclerc برنده 14 پارالمپیک مدال طلا در مسابقه صندلی چرخدار معتقد است 2010 تغییر نگرش افراد معلول حتی در درون خانواده های خود.

"کوچولو پسر کوچک, دختر بچه کوچک با ناتوانی که رفت و به بازی با پدر و مادر آن را با الهام از آنها و از آن الهام گرفته شده از پدر و مادر" کانادا سناتور گفت. "آنها پتانسیل آنها دیدن قدرت آنها چیزی منحصر به فرد در بازی های پارالمپیک و آنها را" ما می توانیم چیزی به این کودک و این کودک دارای پتانسیل بیشتری نسبت به محدودیت.'

"است که قدرت های پارالمپیک. آن را هرگز در آمار, اما آن را واقعی است."

آن زمان 2010 برای کانادا به گستاخی جهان بگویید که می خواست آن را به نفع خود. خود را روی سکو نام در نظر گرفته شده بود aspirational مطرح بین المللی ابرو.

کفاش بود که رئیس جمهور در امور بانوان انجمن تنیس در آن زمان اعتبارات سال 2010 برای پیشرفت در کانادا تنیس در حال حاضر رهبری 2019 آمریکا باز برنده بیانکا Andreescu.

"من فکر نمی کنم کسی در آن زمان خواب بود به همان شیوه در مورد برنده رویدادهای مهم در تنیس" کفاش گفت. "ونکوور در سال 2010 به ما اجازه فکر می کنم متفاوت و نگرش در مورد برنده شدن. نتیجه این بود که نگرش بیانکا Andreescu. مردم می گویند که غیر مستقیم اما من فکر می کنم علت و معلول کاملا وجود دارد.

"آن را با تکبر راه رفتن و نگرش که وجود نداشت قبل از ونکوور 2010."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su
آخرین مطالب