چه طاعون بزرگ آتن به ما آموزش می تواند در حال حاضر

Bettmann / گتی

این است که زمان مناسب برای یک بیماری همه گیر. نه این که وجود یک حق برای یک بیماری همه گیر اما برخی اوقات قطعا یک اشتباه است. و هیچ زمانی بدتر از زمانی که یک ملت در حال حاضر در بحران زمانی که اعتماد در آن رهبران و خود را در حال حاضر کم است. زمانی که روابط بین المللی در حال تیره و تار و نزاع داخلی گسترده است. اساسا اگر اجتماعی و اخلاقی فیبر از یک جامعه در حال حاضر در حال آزمایش گسترده ترس از مرگ در دست یک قاتل نامرئی باعث می شود همه چیز نمایی بدتر است. خوشبختانه (یا متاسفانه شاید آن است که بسیار سخت به بگویید که در این نقطه) تاریخ به ما ارائه می دهد تعدادی از نمونه هایی از زمانی که طاعون وارد در زمان اشتباه.

و هیچ یک از این نمونه ها بهتر است از طاعون بزرگ آتن. این بیماری همه گیر مرگبار از طریق شهرستان در 430 B. C. دوم سال از جنگ پلوپونز این ادعا شاید 100,000 زندگی و آشکار در تضاد کامل با شکاف و شکستگی در آتن زندگی و سیاست است. این بیماری تا حد زیادی بر این باور توسط پژوهشگران مدرن شده اند یا تیفوس یا حصبه حتی کشته عالی آتن کلی و دولتمرد Pericles, همسرش, و theirsons, Paralus و Xanthippus. آن را یک فاجعه بود از ابعاد حماسی است که تغییر نه تنها حسادتهایی جنگ اما در کل از یونانی و به تبع آن جهان تاریخچه. در حالی که جنگ به پایان نخواهد رسید نزدیک به 26 سال پس از اولین موج از بیماری شک کمی وجود دارد که طاعون بزرگ تغییر این دوره از جنگ (که حداقل در بخشی مسئول آتن را شکست) و به طور قابل توجهی به شکل صلح آمد که پس از آن کاشت بذر است که تضعیف و سپس از بین بردن دموکراسی آتن.

بهترین باستانی حساب طاعون بزرگ برای همه حسادتهایی جنگ را می توان در Thucydides را در تاریخ جنگ پلوپونز. Thucydides بود که آتن کلی تبعید از آتن پس از اینکه مقصر فاجعه شکست. در تبعید با او بود قادر به سفر آزادانه در راه چند می تواند در زمان و غیره را فراهم می کند منحصر به فرد حساب دست اول از این دوره پر سر و صدا. او نیز قربانی طاعون هر چند موفق به زنده ماندن ساخت روایت خود را از این بیماری علائم و احساس نه تنها قابل اعتماد, اما کاملا احشایی. Thucydides شده است به نام “پدر رئالیسم سیاسی” و ارزیابی خود را از طاعون و عواقب آن خرس افتخار. به چند نفر دیگر باید قبل یا پس Thucydides درک راه است که در آن ترس و منافع خود را هنگامی که آنها را مشاهده کنید به راهنمای فردی انگیزه و به تبع آن سرنوشت ملت.

بنابراین در حساب خود را از طاعون بزرگ Thucydides به نظر می رسد رک و پوست کنده در عملی و اخلاقی نقاط ضعف که به این بیماری قادر به بهره برداری. او به شدت یادداشت چگونه ازدحام در آتن همراه با ناکافی مسکن و بهداشت, کمک به گسترش بیماری به سرعت بیشتر و اضافه شدن به تعداد تلفات. او آگاه است که عدم توجه به مهم بهداشت عمومی و اقدامات ایمنی مجاز طاعون را ریشه کن ساخته شده و اثرات آن بسیار بدتر از آنها را در غیر این صورت بوده است.

اما Thucydides نگران است و نه فقط با راه هایی که در آن فقیر و برنامه ریزی شهری باعث مرگ هزاران نفر از هموطنان خود را. او به همان اندازه اخلاقی به عنوان یک منتقد سیاسی است. در روایت خود را از طاعون را به ویرانی او طول می کشد دقیق شمارش از موارد از خود گذشتگی و شجاعت و کسانی که از خودخواهی و نامردی. روشن است که برای Thucydides حداقل مرگ و درد و رنج یک بیماری همه گیر (درست مثل جنگ) آزمون های اخلاقی سلامت افراد و جوامع است. و افرادی که از نظر اخلاقی قوی, زمانی که آنها تبدیل به ترس به سرعت لغزش به بی قانونی و توهین به مقدسات: “برای خشونت از فاجعه چنان بود که مردان نمی دانستند که در آن به نوبه خود رشد بی پروا از همه حقوق انسانی و الهی است.” آنچه نیز روشن است که Thucydides فکر نمی کنم این سقوط اخلاقی است که به سادگی یک نتیجه از طاعون; بلکه “مردانی که تا کنون پنهان آنها چه در زمان لذت در حال حاضر رشد جسورانه.” به قول میشل اوباما, بیماری های همه گیر نیست شخصیت خود را; آنها فاش کردن شخصیت خود را.

این است که واقعا خطر و سپس هر دو برای آتن و برای ما. و عواقب آن نمی تواند بیشتر است. وجود دارد یک بحث و یک جای خوب در آن است که دموکراسی آتن بود که تلفات از جنگ پلوپونز. بعد از آتن تسلیم یک pro-Spartan الیگارشی شناخته شده به عنوان سی و ظالم در زمان کنترل از شهرستان. اگر آنها بعد از خارج در یک کودتا منجر شود Thrasybulus (یک طرفدار دموکراسی جانباز از جنگ پلوپونز که قبول نکرد که شکست آتن به معنای پایان آن دموکراسی), آتن دموکراسی هرگز دوباره خود را بازیابی اعتماد به نفس و flirted با خود مرگ. این بود که آتن که اعدام سقراط (که رابطه خود را با دموکراسی و اصول دموکراتیک پیچیده بود). همچنین این جهان است که در آن افلاطون می نوشتن جمهوریسیاسی رسالهای که تبدیل به یک الگو برای توتالیتاریسم برای هزاره. و زمانی که در پایان آیا در نهایت برای دموکراسی در آتن آن را از طریق فتح پادشاه مقدونی اسکندر (بزرگ اگر شما کنجکاو هستند) و آتن را ارائه کرده بود او را با خود معلم ارسطو, یک مرد که در حال انتقال به سلطنتی خود را شاگرد خود نگرانی در اطراف افراط دموکراسی به خصوص کسانی که متولد شده به عنوان یک نتیجه از کاستی های اخلاقی در میان مردم است.

در وحشت از طاعون بزرگ آتنی تجربه کرده بودم چیزی در مورد جهان خود آنها هرگز می تواند پاکسازی و نشان داد چیزی در مورد خود می تواند آنها را هرگز فراموش نکنید. رفته اند روز هنگامی که آنها به راحتی می تواند خود را در کلمات Pericles در صحبت خود مشهور مراسم تشییع جنازه خطابه در آغاز جنگ پلوپونز قبل از طاعون انجام او را به کمتر از شکوه مرگ: “ما مشکوک از یکی دیگر از … روح احترام سایه افکنده عمومی ما عمل می کند; ما مانع از انجام اشتباه با احترام به مقامات و قوانین.”

طاعون بزرگ آزمایش این آتن خود مفهوم و آن را در بر داشت که مایل است. که مردم در مجموع به اعتقاد آنها از اهمیت به ویژه در یک دموکراسی که در آن مردم هستند و وظیفه قبر مسئولیت دولت است. خود دولت نیاز به اعتماد به نفس. یک دموکراسی است که بعید است برای زنده ماندن تا زمانی که مردم رشد کرده مطمئن نیستید از خود و خود را رهبران و قوانین و موسسات.

برای نزدیک به چهار سال در ایالات متحده با تجربه خود را از بحران هویت است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بوده است و نه فقط یک سری از سیاسی اشتباه و تحولات بی پایان جانشینی پایین سوزی اما یک آزمون جدی (مسلما جدی ترین آزمون پس از جنگ داخلی) از ارزش بنیادی و موسسات که سرپا نگه داشتن آمریکا آزمایش. اما ظاهر coronavirus چیزی است کاملا متفاوت. برای شروع با این ویروس همه ما لمس در راه است که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را شکست, برای بهتر یا بدتر نیست. هیچ مقدار از امتیاز یا عدم علاقه شما می توانید محافظت از یک بیماری همه گیر. این راه چیزی Thucydides اشاره کرد: بیماری های حمل دور هر دو غنی و فقیر متدین و بی دین. تام هنکس است که فقط به عنوان مستعد ابتلا به شما هستند. به معنای واقعی کلمه هیچ کس نمی تواند چشم پوشی از این.

اما شاید مهم تر این ویروس هیچ ذهن است. The Great Gatsby‘s دیزی بوچانان کاملا درست زمانی که او اشاره کرد که بی دقتی است تنها یک مشکل اگر شما را به یکی دیگر از بی دقتی فرد است که هنگامی که شما به یک حادثه است. رئیس جمهور تهمت شده است قابل ملاحظه ای کمک این واقعیت است که او اجرا نمی شود به هر کسی کاملا به بی دقتی به عنوان او است. ترین فاجعه آمیز اعمال شده کاهش و در بخش های دیگر, کولر (یا حداقل کمتر فرار) سر. اما یک ویروس بدون سر. آن است که نه فقط بدون دلیل اما بدون انگیزه. آن است که واقعا تنها نیمی زنده است. آن را تا به چیزی برای به دست آوردن و چیزی برای از دست دادن. هیچ حس خود را. هیچ میل به زندگی چیزی است که حیوانات و حتی برخی از سیارات دارای. این است که چرا بیماری ها و تهدیدات آنها را وضع ما همه خیلی لخت. تنها روح در معادله خود ما است. این آزمون نهایی است.

این یک آزمون است که تا کنون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او هستند جای تعجب نیست شکست. آنچه باقی مانده است دیده می شود این است که چگونه بقیه از ما انجام خواهد شد در این آزمون است. مردم آتن باستان و شکست خورده است. در حال حاضر در زمان جنگ و تحول زمانی که مردم شروع به مردن از بیماری آنها تا به حال هرگز دیده می شود قبل از اینکه آنها را رها کرده و به ارزش هایی که شده بود در قلب توانایی خود را به حکومت خود است. آنها شکست خورده در مسئولیت خود را به یکی دیگر از آنجا که آنها دیگر بر این باور بودند که این اهمیت. همه چیز را که آمده بود قبل از بحران و همه چیز را که اتفاق افتاده در طول این توطئه به آنها این باور است.

و این چیزی است که ما باید مقاومت در برابر. طاعون بزرگ آتن نوشت: فصل اول در پایان آتن دموکراسی اما ما نیازی به قبول سرنوشت آن است. بهترین چیزی که در مورد گذشته است که می توان آن را استاد ما حتی اگر ما به ندرت اجازه می دهد آن را به. یونانیان باستان و اعتقاد بر این است که فضیلت چیزی بود که شما تمرین. مانند بسیاری از هر کسی که زندگی می کردند قبل از اینکه فیلسوف ژان ژاک روسو Thucydides و معاصران او باور نمی کند که ما به دنیا می آیند خوب است. ما خوب تبدیل انتخاب به انجام خوب است. ما تبدیل شجاع با انتخاب شجاعت. ما بر دو رذیلت از منافع خود و ترس از به طور فعال در رد آنها. باستان آتنی موفق به انجام این کار در چهره یک طاعون از دست داده و خود دموکراسی است. در حال حاضر همان انتخاب ماست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>