چه موج جدید در COVID-19 موارد به معنی برای مغلوب ساختن پیشی جستن

سیاست این چشم انداز مثبت در کمربند خورشید بزرگترین شهرستانها و حومه می تواند سرعت بخشیدن به جنبش خود را دو

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399
Covid پیگیری پروژه / گتی / اطلس

این آتش سوزی از coronavirus موارد سوزاندن از طریق کمربند خورشید بزرگترین شهرستانها و حومه می تواند سرعت بخشیدن به جنبش خود را به دور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و عربستان—پویا با پتانسیل تعادل را در انتخابات ملی نه تنها در سال 2020 اما برای سال آمده است.

تا سال 2016 انتخابات جمهوری خواهان حفظ کرده بود سازگار استفاده در منطقه بزرگ مترو—از جمله آتلانتا هوستون و دالاس و فینیکس, آریزونا—حتی به عنوان دموکرات ها در زمان نگه دارید از مقایسه مراکز شهری در دیگر نقاط کشور است. اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن ایران زمین از دست داده در این متنوع و از لحاظ اقتصادی پر رونق جوامع است. و در حال حاضر وحشی قیام COVID-19 سراسر خورشید کمربند جمعیت هاب—از جمله شهرهای بزرگ در فلوریدا و کارولینای شمالی که در آن دموکرات ها در حال حاضر رقابتی تر—اضافه کردن یک تهدید جدید به سنتی حزب جمهوری خواه نگه دارید در این مکان.

"وجود دارد یک تاخیر بین روند که ما را دیده اند در برخی از این بزرگ شمال شهری و جنوب مترو" آلن Abramowitz یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه اموری به من گفت. "اما آنها قطعا رفتن در همان جهت است."

در سال 2016 برگ برنده برنده تمام پنج خورشید بزرگ کمربند متحده است که می تواند در میدان جنگ در ماه نوامبر. اما بهبود دموکراتیک عملکرد در مترو را فراهم می کند جو بایدن beachhead به مسابقه هر یک از آنها. نظر سنجی به طور مداوم به معاون سابق رئیس جمهور سرب در آریزونا و فلوریدا به او نشان می دهد و مغلوب ساختن پیشی جستن قفل شده است و از نزدیک در کارولینای شمالی و رئيس جمهور ارائه تنها یک لبه (در بهترین حالت) در تگزاس و گرجستان است. نیویورک تایمز/سینا کالج, نظر سنجی امروز منتشر شد به بایدن جامد آگهی در آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و فرمانده مزایای استفاده در مراکز عمده جمعیتی هر کشور از جمله فینیکس و میامی و شارلوت و رالی. پس از برنده شدن در یک آریزونا در سنای صندلی در سال 2018 دموکرات ها نیز با فشار دادن به ضبط جمهوری-برگزار می شود کرسی سنا در ایالت آریزونا در کارولینای شمالی و گرجستان و حومه کرسی مجلس نزدیک رالی, آتلانتا, هوستون, Dallas و تمپا, فلوریدا, در میان دیگران.

حتی جمهوری خواهان نسبتا با اعتماد به نفس است که مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن در روستایی رای دهندگان اجازه خواهد داد که او را به نگه دارید اکثر اگر نه همه از این دولت تشخیص پیامدهای یک روند است که آنها از دست دادن زمین در جوامع هستند که preponderantly رانندگی اقتصادی و رشد جمعیت.

"این روند از سال 2016 '17 و '18 ادامه دارد apace با ادامه ضعف جمهوری خواه با نام تجاری در مناطق حومه که تا به حال به طور سنتی رای دادند جمهوری خواه همراه با تقویت جمهوری خواه با نام تجاری در مناطق روستایی است که تا به حال به طور سنتی رای دادند دموکرات" روید Ayres یک جمهوری خواه ناظر انتخابات است که تخصصی در جنوب حومه به من گفت. "مشکل این است که جمهوری خواهان در حال معامله بزرگتر و سریع تر در حال رشد برای مناطق کوچکتر و کندتر رشد مناطق و ریاضی کار نمی کند در دراز مدت با این نوع از تجارت است."

پیچ های جدید در این حال انجام پیکر بندی دوباره است coronavirus. پس از هفته ها است که در آن وقوع نمی رسید جنوبی مناطق شهری تقریبا به عنوان سخت به عنوان عمده شمال شهرستانها تعداد موارد جدید در داخل و اطراف خورشید کمربند شهرستانها انفجار است. "اگر ما در این زمان مسیر پس از آن ما خواهد شد و ما پایمال بیمارستان" در ماه جولای استیو آدلر شهردار شهر آستین در تگزاس به من گفت دیروز انعکاس عمومی آلارم بسیاری از شهرداران در سراسر منطقه است.

خطوط روند در حال دلهره آور است. از مارس 23 از طریق پنج شنبه تعداد کل موارد تایید شده بیش از دو برابر در شهرستانهای محور در آستین (تراویس), هوستون (هریس) و دالاس; تقریبا دو برابر Ft. ارزش (Tarrant); و تقریبا سه برابر سن آنتونیو (Bexar). در Maricopa, آریزونا که حول محور ققنوس و آن وسیع حومه تعداد کل موارد بیش از چهار برابر شده از 8,151 on May 23 به 34,992 دیروز. در فلوریدا روزانه موارد جدید در شهرستان میامی-Dade رز از 113 در مارس 24 به 947 در 22 ژوئن. نقشه تجمعی موارد نگهداری توسط گرجستان وزارت بهداشت تسکین دهنده سایه ای از رنگ آبی در سراسر بسیاری از دولت—به جز رنگ قرمز روشن مارک آتلانتا و آن ملاحظه اطراف حومه فرودگاه دکالب کاب و Gwinnett شهرستانهای استان است. ایالت هر دو فلوریدا و تگزاس اعلام کرد بیش از 5,500 موارد جدید دیروز یک رکورد برای هر. (کالیفرنیا بزرگترین خورشید کمربند دولت نیز رنج می برند, افزایش, اما آن است نه سیاسی رقابتی با بایدن با بهره گیری از یک سرب وجود دارد.)

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود این تعداد به ادامه افزایش برای هفته ها. در آریزونا "ما در حال تجربه یک موج دوم پس از اوایل مارس فلات" جو جرالد استاد در دانشگاه آریزونا دانشکده بهداشت عمومی به من گفت. "این افزایش بسیار بزرگتر از یکی از اولین و در واقع ما پا است که هنوز هم در شتاب دهنده. آن است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود."

در تگزاس پیتر hotez را بازتوییت کرد که رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در هوستون توصیف وضعیت به همان اندازه شوم نظر. "من بسیار نگران" او به من گفت. "من گاهی اوقات استفاده از کلمه وخیم چون این شماره ها فقط شتاب بنابراین به طور چشمگیری. اگر شما نگاهی به منحنی [مورد رشد] این بسیار یک منحنی نمایی."

هر دو مردان مانند آدلر به من گفت که اگر روند فعلی نیست آهسته بیمارستان' ظرفیت در مناطق خود غرق خواهد شد در چند هفته آینده. "مفاهیم ما را ببینید در هوستون آنچه که ما در شهر نیویورک در بهار است که افزایش در فشرده-واحد مراقبت و بستری شدن در بیمارستان و ما برسد و یا بیش از ظرفیت" hotez را بازتوییت کرد می گوید. "شما نمی خواهید برای انجام این کار است چرا که زمانی که میزان مرگ و میر شروع به صعود است." دیروز هوستون عظیم تگزاس مرکز پزشکی پیش بینی شده آن می تواند بیش از آن فشرده-مراقبت از ظرفیت به عنوان به زودی به عنوان امروز است. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در منطقه هوستون باید تقریبا سه برابر شده پس یادبود روز هوستون کرونیکل گزارش کرده است.

به همین ترتیب تعدادی از coronavirus بیماران بستری در ماریکوپا بیش از دو برابر شده از اواخر ماه مه و فقط 12 درصد از دولت های فشرده-مراقبت-تخت واحد در دسترس بود که از دیروز. فشار بر, محلی, پزشکی, کارگران در حال رشد است آنقدر شدید است که راس گلدبرگ رئیس جمهور آریزونا انجمن پزشکی گفت: من در دولت به زودی ممکن است نیاز به درخواست برای داوطلب سلامت-مراقبت حرفه ای از کشورهای دیگر به نیویورک را در اوایل این سال است. "بدیهی است که وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار محدود از فضا و یک مقدار محدود از کارکنان گفت:" گلدبرگ یک جراح در ققنوس. "این یک زمان که در آن ما شروع به دنبال کمک در جای دیگر? این چیزی است که ما نیاز به در نظر گرفتن."

در سراسر تقریبا تمام خورشید کمربند متحده خوشه در حال تشدید تنش بین فرمانداران جمهوریخواه که تکیه عمدتا در حومه شهر و مناطق روستایی برای خود رای و دموکراتیک مقامات محلی در پرجمعیت ترین شهرها و استان ها. نشانه گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن فرمانداران جمهوریخواه ران DeSantis در فلوریدا, برایان کمپ در گرجستان, گرگ ابوت در تگزاس و mlb در آریزونا را همه نقل مکان کرد و به شدت به بازگشایی دولت خود را اقتصاد; حاضر به عدول از آن دوره به عنوان caseloads را افزایش داده اند; و مسدود مقامات شهرداری از معکوس و یا حتی کاهش سرعت بازگشایی.

یک امتیاز از DeSantis, Ducey و ابوت شده است اجازه می دهد تا دولت های محلی به نیاز به برخی از درجه ای از ماسک ، اما کارشناسان می گویند که نیاز به تنهایی و به خصوص با توجه به عدم اطمينان از انطباق و اجرای قانون می تواند به توقف به سرعت در حال افزایش caseload در این کشورها. "من فکر نمی کنم [ماسک] در حال رفتن به کافی به سرعت گسترش و یا ما جلوگیری از بیش از بیمارستان ما ظرفیت" جرارد به من گفت.

بسیار کمی رای گیری در دسترس است نشان می دهد که چگونه رای دهندگان در سراسر این کمربند آفتاب متحده در واکنش به افزایش موارد جدید یا تعیین GOP فرمانداران به شخم زدن رو به جلو با وجود آنها. مایک شریف که انتخابات به صورت حزبی مشتریان در آریزونا به من گفت که در نظرسنجی این سال بسیاری از ساکنان همواره نگران بیشتر در مورد بازگشایی بیش از حد به سرعت از بیش از حد به آرامی—هر چند با تیز حزبی تقسیم بین دموکرات ها و جمهوری خواهان. او به من گفت که او انتظار دارد که او در بررسی های بعدی در اوایل ماه جولای را نشان می دهد افزایش اضطراب و کاهش اعتماد به نفس در Ducey را از دست داده و وقوع.

"من فرض رای دهندگان خواهد بود بحرانی" شریف گفت. "ما فکر کردیم که در اصل در اینجا در بیابان ما در حال رفتن به تحت تاثیر قرار."

هسته های سیاسی سوال در خورشید بزرگ کمربند مناطق مترو ممکن است که آیا ساکنان ممنون که فرمانداران باید با توجه به آنها آزادی بیشتری برای از سرگیری فعالیت های روزانه و یا رنجش است که آنها را قرار داده و آنها را در معرض خطر بیشتری با بازگشایی بنابراین به طور گسترده ای. آیرس گفت: پاسخ این است که به احتمال زیاد برخی از هر دو. "من واقعا فکر می کنم وجود دارد محدود به چه مدت شما می توانید اجرای سفت و سخت مستند در یک کشور که در آن آزادی و آزادی هستند, هسته, ارزش," او گفت:. "که گفت: آن را در حال حاضر غیر ممکن است به اخراج این بیماری همه گیر به عنوان یک جعل و یا فقط آنفولانزا و یا هر یک از دیگر بی اعتنا appellations شده اند که به آن اعمال می شود."

برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستگیری یک شهری/حومه واکنش در برابر این فرمانداران جمهوریخواه—همراه با گسترده تر منفی صدور حکم فدرال همه گیر پاسخ—خطرات تسریع روند تغییر شکل شهری سیاست در سراسر کمربند خورشید.

پس از پیشرفت در پرجمعیت یقه سفید در مناطق حومه شهرها در شرق میانه و کالیفرنیا در طول 1990s به دنبال سود در مترو ویرجینیا کلرادو و کارولینای شمالی شروع اطراف 2004 دموکرات ها در حال حاضر در نهایت شاهد همان روند تقویت موقعیت خود را در آفتاب کمربند مراکز جمعیت.

را Gwinnett و کاب شهرستانهای خارج از آتلانتا. در سال 2014 جمهوری خواه سناتور دیوید پردو که برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر برنده راحت حاشیه حدود 55 درصد در هر یک از آنها. در سال 2016 هر چند هیلاری کلینتون برنده هر دو نسبتا باریک حاشیه در برابر تهمت و در سال 2018 دموکرات فرمانداری نامزد استیسی آبرامز انجام آنها بیشتر resoundingly. Abramowitz انتظار دارد آنها را به ادامه حرکت به سمت دموکرات ها در سال 2020 با حاشیه کافی به بایدن و Perdue دموکراتیک حریف جان Ossoff یک رقابتی در کشور و همچنین به تلنگر باز خانه در ایالات متحده صندلی در Gwinnett.

در تگزاس arc مشابه به نظر می رسد. دانشگاه هوستون دانشمند علوم سیاسی ریچارد موری است جدولها آبی روشن و خم در رای دهندگان اولویت های سیاسی در 27 استان ها که شامل دولت چهار مترو مناطق—Houston, دالاس و سن آنتونیو و Austin—که با هم حساب برای حدود 70 درصد از این دولت رای و شغل. اخیرا در سال 2012 اوباما نامزد ریاست جمهوری میت رامنی موفق به کسب 55 درصد آرا در سراسر آنها. اما در سال 2016 تهمت کاهش یافت و کمتر از 50 درصد اول ایران نامزد به از دست دادن آنها را پس Barry Goldwater در حال اجرا در برابر پسر بومی لیندون جانسون در سال 1964. در سال 2018 دموکرات در سنا نامزد Beto o'rourke انجام تمام چهار نفر از کسانی که مترو با 54 درصد آرا.

موری می گوید او انتظار بایدن برای گرفتن به عنوان آنجا که 58 درصد در ماه نوامبر. با بالاتر ریاست جمهوری سال حضور او پیش بینی کرد که تولید می تواند یک مزیت بیش از 1 میلیون رای برای بایدن در و در اطراف آن چهار شهرستانها. موری می گوید: هیچ تضمینی وجود ندارد تهمت می توانید فشار به اندازه کافی روستایی رای به برگزاری تگزاس. اما حتی اگر او می کند, ایران با برخی از چهره وحشیانه حسابی: به عنوان Ayres و موری هم توجه داشته باشید آن را با تکیه بیشتر و بیشتر در مکان های که در حال کم شدن و یا راکد در جمعیت در حالی که عقب نشینی در رشد ، این مشکل به خصوص حاد در تگزاس موری می گوید: از آنجا که مناطق شهری در میان کشور به سرعت در حال رشد است و آنها در حال تبدیل شدن به خیلی بیشتر نژادی متنوع به عنوان آنها گسترش دهد.

پل Begala کهنه دموکراتیک استراتژیست و هوستون بومی پیش بینی این واقعیت خواهد بود دهیم چرا که این بیماری همه گیر. "مردم در حومه امروز بیشتر به راحتی شناسایی و با همسایگان خود در شهر از آنها با مردمی 100 مایل دورتر که حاضر به پوشیدن ماسک" او به من گفت. "این یک تکتونیکی تغییر دهید. حومه شهر وجود داشته باشد چرا که مردم وجود دارد نمی خواهید به اطراف مردم در شهرستانها. اما این تغییر اتفاق می افتد شده است برای مدتی و این COVID را بدتر می کند."

سود دموکرات ها در تگزاس حومه کافی اجازه می دهد تا آنها را به نفع خود در سطح ایالت به احتمال زیاد واجد شرایط به عنوان مهم ترین توسعه سیاسی از 2020s. اما در ماه نوامبر آریزونا دولت است که این نوسانات ممکن است مهم ترین است. بسیاری از دموکرات ها دیدن آریزونا که دموکرات ها انجام داده اند تنها یک بار پس از سال 1948 به عنوان بایدن را بهترین فرصت برای رسیدن به 270 رای کالج انتخاباتی اگر او نمی تواند بیرون راندن مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه دارید و بر روی هر دو ویسکانسین یا فلوریدا.

Maricopa County کلیدی برای کسانی که امیدوار است. آن را بزرگترین شهرستان در امریکا که برنده برنده در سال 2016 زمانی که او در انجام آن تقریبا 45,000 رای. اما در سال 2018 آن رو Sinema به پیروزی او هنگامی که او آن را در زمان حدود 60,000 رای. نوبل در نظرسنجی های اخیر همواره در هر دو بایدن و دموکرات سنا نامزد Mark Kelly پیشرو مربوطه خود را جمهوری خواه مخالفان با حدود دو رقمی در آلاینده شهرستان—بی سابقه ای در سال های اخیر برای دموکرات ها. به عنوان نجیب یادداشت تنها یک جمهوری خواه (یک سرپرست آموزش عمومی در سال 2014) به تازگی موفق به کسب یک ایالت مسابقه در حالی که از دست دادن ماریکوپا مهم نیست که چقدر آنها را اجرا کنید تا نمره به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای انجام این دولت در مناطق روستايی. "آنها هنوز هم در مشکل در Maricopa County," او می گوید.

هر دو حوزه توسط حوزه تحلیل 2018 نتایج آن بزرگوار انجام شده و ماهانه رای گیری در این سال او را متقاعد کرد که جمهوریخواهان در حال نشت پشتیبانی از دو قبلا حمایت گروه در ماریکوپا: کالج تحصیل سفید رای دهندگان (به خصوص زنان) و سالمندان است. هر دو گروه در میان کسانی که با بیان این که بیشترین نگرانی درباره کروناویروس حتی قبل از مهیب افزایش در حال حاضر buffeting این منطقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ؟ زمانی که او متوقف شد و در ماریکوپا برای یک رالی در شمال ققنوس در سه شنبه او نمی پوشیدن یک ماسک و یا نیاز به یک برای کسانی که حضور در این رویداد با وجود عمومی درخواست برای انجام این کار از ققنوس شهردار کیت Gallego. او به سختی با اشاره به شیوع بیماری در 90 دقیقه سخنرانی. به عبارت دیگر حتی در حالی که بازدید از شهر فونیکس مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز به نظر می رسید در preponderantly سفید پایه در exurban و جوامع روستایی فراتر از آن است. در سراسر کمربند آفتاب نوامبر تست اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن پایه-اول استراتژی می تواند غلبه بر مقاومت است که coalescing علیه او در مراکز جمعیت در حال حاضر مقابله با نیروی کامل از شیوع کروناویروس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de