آنچه آنها می گویند در مورد رپتورز' جامعی رنگ اثر خط: این دفاع از شانزه?

این بود علت شور و هیجان در غیر این صورت تیره یکنواخت و خسته کننده کشش سرد در زمستان و در حال حاضر ظالمانه آن ب

توسط NEWS-SINGLE در 24 بهمن 1398

این بود علت شور و هیجان در غیر این صورت تیره یکنواخت و خسته کننده کشش سرد در زمستان و در حال حاضر ظالمانه آن به پایان رسیده است. رپتورز' حق رای دادن-بهترین 15 بازی برنده خط خط شد و جامعی در پنج شنبه شب پس از از دست دادن 101 - 91 در دست Brooklyn Nets.

روزنامه و تویتر به طور یکسان ضامندار بر روی دست و گود کردن افکار خود را در بازی رپتورز و آنچه در آن همه به معنی برای این تیم است.

در اینجا یک نمونه از بیشتر قابل توجه طول می کشد.

شروع به پخش اخبار

این قابل پیش بینی خود راضی نیویورک پست هدر رفته هیچ زمان ارسال رپتورز' شکست انتشارات خود را صرف دقیقه بعد از بازی.

در ستون خود برایان لوئیس دارای شبکه "تان" به Raps و چگونه تورنتو "نمی تواند وفق دهند." شبکه' توییتر حساب کردم در عمل هم تویت کردن "خط راست" پس از زنگ.

SNY بود به همان اندازه شاداب, به tweeting, کردن, مسخره, GIF, پست بازی.

رپتورز هستند اما تا کنون از خارج

اسکات Polacek برای Bleacher Report اعتراف کرد که حتی با خط جامعی رپتورز' رکورد هنوز هم "قابل ملاحظه است." او در ستایش نیک و تیم در بزرگ-با این استدلال که آنها مانند یک "مشروع چلنجر به Milwaukee Bucks."

جانباز sportswriter کریس شریدان در فوربس به متعادل حساب از بازی اما در مورد سوال "عدم lament" در رپتورز' رختکن بعد از بازی.

"آنها تا به حال خود را از دست داد 15-بازی winning streak آنها تا به حال ساخته شده است هیچ چیز از کایل لوری سه گانه-دو آنها دمیده یک فرصت برای به دست آوردن یک بازی در نیروگاه Milwaukee Bucks در کنفرانس شرق رده بندی است. اینها سرافراز دفاع شانزه? خوب بله."

شریدان اشاره کرد که "16 متوالی برنده شده اند خوب است. [اما] با داشتن خط پایان در 15? نه پایان جهان است."

آن را تا به شما نیویورک,

آنتونی Puccio قطعه در شبکه های روزانه می خواند و بیشتر شبیه آه از امداد رسانی از, جشن, تشویق: او صرف نیمی از این مقاله تاکید بر شبکه' آسیب های مختلف — کایری اروینگ و کوین دورنت در میان دیگران — و سپس مؤکدا از بروکلین به "سوار این حرکت به استراحت, استراحت و به طور بالقوه سالم Kyrie Irving برای زمانی که آنها بازگشت."

وقتی که می آید به رپتورز Puccio است که عمدتا مادر ادای احترام تنها به "شبکه قاتل" فرد VanVleet.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Kristian Winfield از نیویورک دیلی نیوز تا حد زیادی مانع خود انتخاب برای نوشتن بیشتر در چه شبکه را به جای آنچه رپتورز نیست و یا نمی تواند انجام دهد. Winfield به نام شبکه پیروزی "خود را بهترین پیروزی فصل" و با تمجید از تیم دفاع در حالی که dishing از ولرم ستایش به پرستار و تیم خود را.

زمان برای برخی از استراحت و تمدد اعصاب

با تشکر از همه ستاره های رپتورز بازی نخواهد کرد بازی بعدی خود را تا روز جمعه, فوریه. 21 زمانی که آنها در صورت خاموش در برابر خورشید در تورنتو است.

Ted Fraser
تد فریزر است اخبار خبرنگار کار از ستاره رادیو اتاق در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @ted_fraser


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب