چه در مورد یک اتاق با یک "Vues"?

زمانی که ژاکلین کندی وارد کاخ سفید در سال 1961 او به استخدام یک دکوراتور فرانسوی که به او کمک کرد تا پر کردن م

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
removing art

زمانی که ژاکلین کندی وارد کاخ سفید در سال 1961 او به استخدام یک دکوراتور فرانسوی که به او کمک کرد تا پر کردن محل با عتیقه جات و هنر خوب است. بسیاری از آمریکایی ها بودند مزاحمت. (کلمنت Conger معروف کاخ سفید متصدی بنا به گزارش ها فکر می کردم که این نگاه "بیش از حد Frenchified.") یکی وجود دارد علاوه بر این که به نظر می رسید میهنی; کندی نصب دیپلماتیک در اتاق پذیرایی یک قرن نوزدهم پانوراما تصویر زمینه است که به تصویر کشیده شده صحنه هایی از تاریخ آمریکا: کشتی تخلیه در لنگرگاه بوستون, یک دلیجان رانندگی در زیر پل طبیعی نظامی دانشجویان تشکیل صفوف در وست پوینت. اما حتی در این زمینه بود که فرانسه آن را به نام "Les Vues d'Amérique du Nord" طراحی و ساخته شده است Zuber et Cie توسط یک هنرمند به نام Jean-Julien Deltil که به احتمال زیاد هرگز در بازدید از امریکا است. "Vues" هنوز آویزان در کاخ سفید, اگر چه آن را در حال حاضر سهام یک اتاق با فرش طراحی شده توسط زمان بانوی اول, Melania Trump, که نمایش رسمی گل از هر دولت است. آن را نیز می توان در مکان های مجلل مانند بلوط باشگاه در فیلادلفیا و Greenbrier, رفت و آمد مکرر در غرب ویرجینیا.

پس از سال 1929 "Vues" نیز تحت پوشش برخی از دیوار طبقه هفتم اسپنس مدرسه همه دختران K-12 موسسه در شرق فوقانی جانبی. بسیاری از دانش آموزان (از جمله Gwyneth Paltrow, کری واشنگتن و جکی کندی پسر عموی ادیت Beale) و هیات علمی (از جمله زودی یی Previn بود که یک بار در دانشجو وجود دارد) گذشت نقاشی صحنه های در راه خود را به کلاس. اسپنس طول می کشد افتخار بزرگ در "Vues" است که با چاپ صد ساله دست حک شده بلوک است که اعلام شده است از بناهای تاریخی historiques در فرانسه. "هنگامی که دانش آموزان را به تور به پدر و مادر آینده آنها همیشه گفت: برای برجسته کردن این واقعیت است که ما تا به حال در این زمینه" اخیر alumna به یاد می آورد. اما حدود دو هفته پیش یک Instagram حساب به نام @blackspencespeaks برجسته در این زمینه در راه های مختلف با استناد به آن به عنوان یک مثال از نژادپرستی نظاممند در مدرسه.

زمینه لنگرگاه بوستون صحنه شامل چند نژادی جمعیت در اسکله; آن تصویر از پل طبیعی نشان می دهد مردم بومی برای مخاطبان از سیاه و سفید مردان و زنانی که در لباس پوشیدن و در زر و زیور. مقاله تاریخی است اما نه به لحاظ تاریخی دقیق است. این alumnae که اجرای @blackspencespeaks حساب این باور است که آن را نیز "ستایش اطلس تجارت برده و سوء استفاده از مردم بومی است."

"Vues" مدت طولانی است که یک موضوع داخلی بحث در اسپنس. این @blackspencespeaks حساب ساخته شده در این گفتگو است. (آن را نیز به اطلاع عموم دیگر رویدادهای نژادپرستانه در مدرسه مانند سیاه و سفید و قهوه ای و دانش آموزان که به اشتباه به یکدیگر و پدر و مادر خود را در حال اشتباه nannies.) در اوایل پست یک زمان دانشجویی به یاد می آورد یک گرم درس و بحث در طول نكشيد. "تنها دختر در کلاس و خودم تا به حال تنها به تنهایی دفع کردن همه گفتن ما چگونه به احساس" او نوشت و اضافه میکند: "سوء استفاده از مردم است و هیچ چیز من همیشه می خواهید برای دیدن بر روی دیوارهای مدرسه من." در یکی دیگر از پست سابق مدرسه کارمند با اشاره به تصاویر پس زمینه به عنوان "مؤتلفه مجسمه اسپنس."

رابرت Emlen. سابق سرپرست برای دانشگاه براون است که یک نسخه از "Vues" حلق آویز در یک ساختمان خود را در آن دانشگاه توصیف تصویر توصیفاتی از ثروت و mingling به عنوان یک "گل رز رنگی از زندگی در Jacksonian امریکا" و یک محصول زمانی که فرانسه تمایل به خیال بافی کشور است. (این دوره از الکسی دو توکویل را "دموکراسی در امریکا".) با توجه به Emlen., Deltil تصویر آفریقایی-آمریکایی ها ممکن است اشتباه باشد اما "هیچ پیشنهاد از کینه توزی." اما یک جوان سیاه زن که فارغ التحصیل از اسپنس در سال 2019 گفت که این کار خطرناک است تجدید نظر از تاریخ—که تقویت عادات بد از او سفید همسالان. "داشتن که نادرست تاریخ به تصویر کشیده استمرار آنها چه می خواهند به این باور" او گفت: روز دیگر. "آنها می خواهند به این باور است که چون ما در اینجا با آنها نژادپرستی ناپدید شده است و ما نمی مبارزه است. اما ما انجام دهد."

دانش آموزان در قهوه ای اخیرا به نام برای حذف "Vues" از خود دانشگاه و برخی از اعضای هیئت علمی در پاسخ با نصب پلاستیکی صفحه نمایش بیش از پانل ها به تصویر می کشد سیاه و سفید و قهوه ای و ارقام; رهگذران دعوت به ترک یادداشت و اظهار نظر در عکس. زمانی که اسپنس تشکیل یک کمیته در سال 2018 به بحث در مورد چه چیزی برای انجام با آن "Vues" آن فرود آمد بر روی یک راه حل مشابه و برای یک دوره در زمینه های تحت پوشش هیات علمی و کارکنان-ساخته شده پروژه های هنر. چند ماه بعد این پروژه گرفته شد پایین.

در ژوئن 13, از @blackspencespeaks حساب منتشر شده یک لیست از خواسته ها برای مدرسه, رهبری, در سفارش به آدرس نژاد پرستی در نهاد. اعضای گروه بپرسید نه برای حذف تصویر زمینه, چرا که آنها فرض بر این است که این ایده می تواند غیر استارتر. (یک 2019 alumna که خدمت در اوایل کمیته به یاد می آورد که بحث شد همیشه "در قاب یک راه که در آن زمینه که قرار بود گرفته شود بنابراین ما تا به حال برای پیدا کردن راه های مختلف برای حل این مسئله است.") در عوض, آنها خواسته است که در این مدرسه نصب یکی دیگر از نمایشگاه هنر بر روی کاغذ است.

هفته گذشته آنها پاسخ. اسپنس اعلام کرد که در این زمینه خواهد بود کاملا حذف شود. "تزریق توسط بسیاری از داستان چگونه این تصویر در ادامه به جدا جدا و انکار متعلق در اسپنس برای ما سیاه و سفید و قهوه ای, جامعه, اعضای هیئت امنا تصمیم به حذف تصویر زمینه به طور دائم" مدرسه نوشت: در بیانیه ای. این alumna که خدمت در اوایل کمیته شوکه شده بود. "فشار در نهایت به آنها," او گفت:.

یکی دیگر از تنیس که فارغ التحصیل در سال 2016 گفت: "ما دیگر چیزهایی که ما می خواهیم. این انگیزه من برای فشار برای کسانی که همه چیز. چرا که آن را قابل دسترسی است. همه چیز اتفاق می افتد با زمان است." ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن