چه جریان: بیلی Woodberry مستند درباره شاعر باب کافمن

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.در "و هنگامی که مرگ من, من

توسط NEWS-SINGLE در 17 خرداد 1399
در "و هنگامی که مرگ من, من نمی خواهد بماند مرده" باب کافمن نوشتن داده شده است مشخص و حیاتی سینمایی هویت.عکس حسن نیت ارائه میدهد Criterion Collection

یکی از هیولا نقایص از سینمای آمریکا است که چگونه آن را نادیده گرفته و بسیاری از بهترین سیاه فیلمسازان. در میان بسیاری از مشاغل شده اند که سرکوب است که از بیلی Woodberry که برای اولین بار از ویژگی های درام "برکت خود را در قلب کوچک" (streaming on Vimeo) تکمیل شد و در سال 1983. تنها ویژگی در نزدیک به چهار دهه پس از آن است "و هنگامی که مرگ من, من نمی خواهد بماند مرده" شجاعانه انجام شده و مستند درباره شاعر باب Kaufman—که تکمیل شد در سال 2015 باقی مانده است و بدون اکران و در حال حاضر در دسترس در معیار کانال.

در "و هنگامی که مرگ من" Woodberry (که شده است آموزش فیلمسازی برای بسیاری از سال) می یابد یک راه اصلی برای بیرون کشیدن کافمن قابل توجهی در زندگی و کار و حتی در شاعر نبود. (کافمن در سال 1986 درگذشت.) متولد در نیواورلئان در سال 1925 یکی از سیزده فرزند یک یهودی آلمانی و یک کاتولیک زن از مارتینیک, Kaufman پیوست ایالات متحده تاجر تفنگداران دریایی (در سن سیزده سالگی!) و در اواسط نوزده-پنجاه به سان فرانسیسکو نقل مکان کرد. او شروع به نوشتن شعر و بخشی از ادبی دایره که البته تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان ضربه. (او حتی اعتبار شده است و با ضرب این اصطلاح "beatnik.") کافمن در شعر تحسین به دست آورد اما خود پر هرج و مرج زندگی خصوصی (او معتاد به هروئین و مصرف بیش از حد) در راه خود فعالیت عمومی است. در زمان مرگ او به تنهایی زندگی می کنند در سن فرانسیسکو تا حد زیادی در انزوا از جهان ادبی—برخی از افراد در جامعه به عهده گرفت که کافمن در حال حاضر درگذشت سال پیش از آن.

در "برکت خود را کمی دل" Woodberry شگفت انگیز اصالت به عنوان دراماتیک فیلمساز شد, پیوست, به غور و تعمق شدت—وقف خود به خود موضوع را به اطلاع و طبع خود را نمایش ، همان صادق است "و هنگامی که مرگ من": با آن روایت ترکیبی از فیلم آرشیوی و اسناد و اصلی مصاحبه با افرادی که می دانستند کافمن آن را نگه می دارد به آشنا هنجارهای تاریخی-مستند ژانر در حالی که ماهرانه و در عین حال شجاعانه گسترش آن را با قدرت شخصی و تجربی جنبه. Woodberry را آرشیوی تحقیقات شگرف: دور از قطراتش چند فورا قابل تشخیص تاریخی تقریب بر روی صفحه نمایش به بیرون کشیدن وقایع گذشته او به تصور آوردن به سطح خفته گنجینه پس از ساعت های طولانی از مشاهده و تعمق و با خود ارضایی تحلیلی و انجمنی ویرایش او به ارمغان می آورد آنها را به زندگی است.

درخشان ترین الهام بخش است که Woodberry به ارمغان می آورد به Kaufman داستان یک پیچ و تاب و ساده: این فیلم شروع می شود در نوزده-پنجاه با Kaufman ادبی دستاورد و بلند مدت خود را کاهش و سپس با یک تکان دهنده سکته مغزی از فرم و درام کاهش بازگشت به کافمن را در اوایل زندگی است. (مصاحبه با دو نفر از کافمن را با خواهر و خواهر زاده خود و همسر اول خود ایدا Berrocal تورس, بالا بردن دنباله ای فراموش نشدنی قدرت.) در پایان فیلم در یک اوجی شکوفا که به عنوان جسورانه به آن خیره کننده است Woodberry معرفی کافمن در نادر کلیپ (از فیلم "ضربان قلب" را توسط شانه) طولانی از دست رفته فیلم است که نشان می دهد او قرائت خود کار ارسال بینندگان در یک توجه داشته باشید از خام صمیمیت است که به نظر می رسد پشت سر هم فراتر از پایان روایت.

داستانی که Woodberry آشکار هدایت او در مصاحبه با Kaufman, اعضای خانواده و دوستان (از جمله به عنوان شاعر A. D. Winans) محور در سیاست از زمان هر دو سطح ملی و محلی. زندگی در نیویورک در طول جنگ جهانی دوم کافمن به عنوان یک عضو از ملی دریایی اتحادیه اروپا بود که مظنون به کمونیست همدردی. (اتحادیه شد و هر دو به شدت متعهد به برابری نژادی و اجرا توسط رهبران کمونیست.) به عنوان یک نتیجه پس از جنگ کافمن دچار تاجر دریایی نسخه از فهرست سیاه ساخته شده است که او تا حد زیادی بیکار و او در معرض F. B. I. نظارت و پلیس آزار و اذیت. او نوشت ملتهب سیاسی شعر در نوزده-پنجاه است که در آن او در مقایسه با هیتلر به پلیس سان فرانسیسکو—و به نام یکی از وحشیانه افسر بودند که به اذیت و آزار او. آزار و اذیت تا به حال یکی دیگر از جنبه های: Kaufman, یک مرد سیاه و آیلین کافمن یک زن ازدواج کرده بودند و پلیس را هدف قرار کافمن به دلیل نژادهای مختلف ارتباط است. Winans به یاد می آورد که کافمن دستگیر شد "سی و هشت یا سی و نه بار به صورت مست و نظم" و Woodberry نشان می دهد کافمن پلیس فایل به سند میزان بی امان آزار و اذیت و نظارت است که او تحمل کرده است.

در سال 1960 Kaufman, آیلین و نوزاد پسر پارکر چپ سان فرانسیسکو به نیویورک جایی که او درگیر شدم با قوم صحنه موسیقی محور در پارک میدان واشنگتن—یک جنبش است که (به عنوان Woodberry نمایش در تاریخی, اخبار, فیلم, اخبار و بریده) بود هدف خود را از آزار و اذیت پلیس. در این فیلم نویسنده ریموند Foye می گوید که در این روز در سال 1963 که خانواده رفتن به یک سوار به سان فرانسیسکو کافمن دستگیر شد—برای راه رفتن بر روی چمن و فرستاده برای اولین بار به مقبره و سپس به Bellevue, جایی که او به زور در معرض شوک های درمان است. Winans می گوید Woodberry که کافمن پشت کردم به سان فرانسیسکو بعد از آن که سال, "او یک پوسته از آنچه که او نه تنها از درمان شوک اما سوء استفاده از مواد مخدر و اعتیاد به الکل و مانند آن." در عین حال با وجود کافمن را شکنندگی و با وجود نذر سکوت است که او پس از ترور جان اف کندی که او (آزادانه) نگهداری می شود به مدت ده سال—او به نوشتن ادامه داد و منتشر شده یک سری از کتاب هایی که مطرح شده مشخصات خود را در هنر جامعه و حتی خود را به عنوان مشکلات شخصی افزایش یافته و سلامت خود را کاهش یافته است.

Woodberry ترین شگرف هنری شاهکار در آهنگسازی کافمن زندگی است که برای پر کردن این فیلم با Kaufman شعر و به نوشتن خود را متمایز و حیاتی سینمایی هویت. در سراسر فیلم, موسیقی متن فیلم شامل خوانش کافمن نوشتن توسط پنج نفر—Roscoe Lee Browne, Ruby Dee, Ossie Davis, Susanne Cockrell و Woodberry خود—اغلب با موسیقی جاز بود که شور و شوق از کافمن را به عنوان به خوبی به عنوان یک مکرر موضوع کار خود را. (پسرش پارکر نام چارلی پارکر.) Woodberry را شامل موسیقی متن فیلم موسیقی توسط Charles Mingus, Ornette Coleman, جکی مکلین و استیو بند دار (که تشکیل شده از یک تنظیم برای یکی از کافمن را اشعار خوانده شده توسط Irene Aebi). خیلی از کافمن کار شد نثر و شعر و Woodberry فیلم, بیش از حد است که اختصاص داده شده پرشوری نثر شعر است که در آن بیوگرافی و تاریخ در حال ذوب با تخیلی و روشن تفاسیر از Kaufman زندگی و هنر است.

دی و دیویس به عنوان Woodberry, نشان می دهد, تا به حال سابقه با Kaufman. در سال 1978 آنها رفت و به سان فرانسیسکو برای انجام یک قسمت از خود PBS سری "با Ossie و روبی" با Kaufman اما او بالا و در بعد از شلیک و تولید بریده شد. (نمایش پخش شد در سال 1981.) اما چند سال قبل دیویس و دی تا به حال ساخته شده است یکی دیگر عمومی-برنامه های تلویزیونی در مورد کافمن زندگی برای سری "روح!" (این موجود برای جریان در Tubi.) در این قسمت منتشر شد و در سال 1972 دی و دیویس از صحبت کافمن سوء مصرف مواد, حبس, و بستری در بیمارستان. "او نمی خواهد اعطای مصاحبه" دیویس می گوید. "او نمی خواهد پاسخ نامه" دی همچنان ادامه دارد. در زمان پخش کافمن تا به حال منتشر شده هر کار جدید از سال 1965. دی تماس ادبی پرهیز "از خودکشی یک زن از روح" و به دنبال پیدا کردن آنچه رخ داده به او. نشان می دهد تنها تعداد اندکی زندگینامه طرف با این حال; و به جای آن رتبه کافمن هنر با قرائت توسط دی و دیویس از انتخاب سخاوتمندانه از شعر او—به همراه زنده در استودیو با یک nonet رهبری نوازنده ساکسیفون خوش شانس تامپسون.

در مصاحبه ای با سری' تولید کننده الیس Haizlip که شامل پخش دی و دیویس را گسترده و فرانک بحث در مورد نیاز برای آمریکا قدرت سیاسی به طور مشترک با مردم و کشف به عنوان دیویس می گوید که "پیر لیبرال مکانیسم . . . دیگر نمی خواهد حل مشکلات ما است." دیویس در مورد درگیری خود با یک شرکت تولید, جهان سوم, سینما, شرکت, که, او می گوید: تاسیس شد در پاسخ به این واقعیت است که "متوسط هالیوود درمان از سیاه پوستان و پورتو Ricans در فیلم بود که بسیار به ندرت درست به سیاه و پورتوریکو را تجربه کنند." (مونیکا Castillo نوشت: در مورد این پروژه در فیلم نظر سال گذشته است.) دیویس برنامه ریزی شده برای حفظ سود از این شرکت فیلم در میان سازندگان رنگ و همچنین به راه اندازی یک برنامه برای توسعه آینده فیلمسازان از این جوامع است. دی می افزاید: "در فیلم من احساس نمی هر گونه تغییر واقعی. . . . من هنوز حسرت به انجام یک کار واقعا انجام فیلم است." آنها به چالش موانع بسیار است که یک فیلمساز مانند Woodberry را در تلاش برای راه اندازی و حفظ یک حرفه ای—موانع است که با این وجود باقی می ماند که در میان جامعه آمریکا بسیاری از رسوا شکست.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب