چه جریان: فیلم از بزرگ مستندساز لئو Hurwitz در یک سایت جدید اختصاص داده شده به کار خود را

Form and technique were fused in Hurwitzs films including Strange Victory from 1948.
فرم و تکنيک ذوب شده در Hurwitz فیلم از جمله “عجیب و غریب پیروزی” از سال 1948.عکس حسن نیت ارائه میدهد نقطه عطف فیلم

یکی از بزرگترین مستند “عجیب و غریب پیروزی” به کارگردانی لئو Hurwitz از سال 1948—که در آن او در تضاد امریکا را دخالت در شکست رژیم نازی با بازگشت به خانه از سربازان آمریکایی به نژادپرست Jim Crow رژیم بود در دسترس نیست. از آن بیرون آمد یک زن و شوهر از سال پیش در دی وی دی و Blu-ray نسخه از نقطه عطف فیلم است که بسیار مهم است—رسانه های فیزیکی هستند که ضامن نوعی مشترک تداوم—اما آن را در دسترس برای جریان تا به حال. این می آید به عنوان بخشی از یک سرشار مجموعه از گنجینه در وب سایت leohurwitz.com که اختصاص داده شده به فیلمساز زندگی و کار و ارائه می دهد بسیاری از فیلم های خود را رایگان.

این سایت همچنین ویژگی های یک ثروت از زندگینامه و منابع تاریخی در مورد Hurwitz—از جمله متون, توسط پسرش تام Hurwitz (که یکی از بزرگ, مستند, فیلم برداری—از جمله در لی گرانت “و در امریکا”) و مانفرد Kirchheimer خود یکی از مستند سازان که مشغول به کار با Hurwitz به عنوان یک فیلمبردار. Hurwitz حرفه ای بود خنثی McCarthyite سرکوب: متهم به کمونیست او ممنوع شد, از فیلم و تلویزیون صنايع بین سال 1951 و در سال 1961. (این سایت دارای گزیده ای از Hurwitz F. B. I. فایل). او با این وجود موفق به ساخت فیلم در آن دوره از جمله پیشگام نیا-cinéma-vérité فیلم “اورژانس” و “جوان و جنگنده” با استفاده از یک ازلی همگام-صدا قابل حمل-دوربین راه اندازی ابداع فیلمبردار Fons Iannelli. (چون از لیست سیاه Hurwitz کارگردانی فیلم آخر از راه دور هدایت Iannelli از طریق تماس های تلفنی در این دوره از شلیک کنید.)

فرم و تکنيک ذوب شده در Hurwitz تخیل و جوشی به نقطه اوج آن در ویژگی های “در جستجوی هارت کرین” از سال 1966 بود که تولید ملی در تلویزیون آموزشی (استاد PBS). چه شگفت انگیز در مورد این فیلم این است که فرم آن باید یک فیلمسازی عادی در دهه های سینمایی تاریخ شفاهی. ظهور صحبت کردن تصاویر در اواخر نوزده-بیست سالگی حتی با سنگین استودیو محدود تجهیزات باید به طلیعه یک نوع جدید و حیاتی دوران فیلمسازی مستند است که در آن مردم از همه نوع می آورده شده است در مقابل دوربین و میکروفون برای ایجاد گسترده سینما از اول شخص تجربه و همچنین به عنوان یک تاریخی بایگانی صحبت از زمان و خاطراتی از کسانی که می خواهم در زندگی آنها. به جای آن از چپ به استودیوی تلویزیونی برای ضبط talkers—و برای انجام این کار در چنین زیبا و بی حس راه به عنوان به مفهوم بد نام (“صحبت سر”).

با “در جستجوی هارت کرین” Hurwitz استخدام یک راهنمای به شاعر زندگی و کار—جان Unterecker یک کلمبیا استاد بود که کار بر روی یک بیوگرافی از جرثقیل. فیلم شروع می شود با Unterecker مصرف بینندگان در مختصر اما موثر شیرجه رفتن به جرثقیل بایگانی نمایش و بحث در مورد نسخه های خطی نوت بوک و مصنوعات (مربوط با شدت هدفمند استناد جرثقیل اشعار خوانده شده در موسیقی متن فیلم توسط بازیگر Gary Merrill) قبل از بالا بردن پرده در فیلم اصلی رویدادها: Unterecker را بر روی دوربین گفتگو با جرثقیل دوستان و همکاران در دفاتر خود و یا خانه. این شرکت کنندگان, اما, بیش از فقط جرثقیل همکاران; آنها همچنین معاصران او همه به ظاهر در دهه شصت خود و یا فراتر از آن. به عنوان یک نتیجه فوق العاده ای مصاحبه با Kirchheimer به عنوان تصویربردار نشان می دهد بیش از فقط خاص از زندگی با جرثقیل; در ويژگی خاطرات و صدای در که آنها تحویل آنها التماس کردن تصاویر مجازی از بار.

داستان حاضر جرثقیل—چه کسانی متولد شد و در نزدیکی اکرون اوهایو در سال 1899 و مطرح در کلیولند—از روزهای آغازین خود را در نیویورک در اواخر دهه هزار و نهصد و نوجوانان به زمان مرگ او در سال 1932 هنگامی که او شروع به پریدن کرد یک کشتی در سواحل فلوریدا در آنچه که به طور گسترده ای اعتقاد بر این به یک خودکشی است. سخنرانان که شامل هنرمند Charmion فون Wiegand; منتقدان Gorham R. Munson, Waldo, فرانک و مالکوم کاولی; مترجم مارگارت Babcock; و نویسنده پگی بیرد با آنها جرثقیل امر و بود که در سفر با او در زمان مرگ او. خود را گسترده و پرده بحث شامل جرثقیل را مشتاق نوشتن (فون Wiegand توصیف او rummaging از طریق اصطلاحنامه برای پیدا کردن یک کلمه که با “او به یک شوک درمان به خط”) و همچنین تلاش های خود را برای به دست آوردن یک زندگی به عنوان یک تبلیغات copywriter. جرثقیل هرگز دبیرستان را تمام و فرانک توصیف او به عنوان “یک مرد از استان تقریبا مانند یک کشاورز در لباس او بهترین کت و شلوار” که با این وجود تا به حال یک “تحرک درونی” که منتقل و در عمل روزانه و از طریق حضور بسیار خود حس استثنایی خود هنری.

بحث در نظر گرفتن جرثقیل هر دو نزدیک و هنری; افراد عبارتند از میل شدید خود را برای دوستی و رفتار ظالمانه که با او دست داده و دوستان خود را در حال رشد اعتیاد به الکل و به طور فزاینده ای بی پروا و اقدامات مخرب خود اقدام به خودکشی او همجنسگرایی و شدید خود را در تضاد با خود و بیش از آن خود را تلخ روابط با پدر و مادر خود را; و ترس خود را نسبت به پایان زندگی خود را از شعر او رسیده ارتفاع آن ممکن است هرگز دوباره رسیدن. بحث تصویر کشیدن جامعه هنری در روستای گرینویچ. جرثقیل تشکیل شده چیزی از quintet با Munson, فرانک, ژان Toomer و آلفرد استیگلیتز و Munson توصیف دوستان به عنوان “حامیان جرثقیل عرفانی توسعه” و هم به عنوان “کوهنوردان در این شیب از آگاهی است.” او و دیگران را نیز توصیف مبارزه روزانه برای پول است که شاعر زندگی شامل و تشدید افسردگی می شود.

شرکت کنندگان در “در جستجوی هارت کرین” همه صحبت می کنند و در نظراتی که در اثر آرشیوی. وجود دارد بسیاری از Midwesterners در این گروه و دیگران از جاهای دیگر در ایالات متحده همه آنها لهجه که تشکیل شد در دوره ای که در سمت چپ آنها را رقیق با وحدت flatteners ملی رادیو و تلویزیون است. فیلم مصاحبه منعکس زمانی که کندو هنری انرژی است که نیویورک مندرج در حال حاضر یک فریب برای بلند پروازانه و freethinking افراد جوان در سراسر کشور—و هنگامی که در عصر قبل از رسانه های جمعی فاصله و تفاوت بین “ولایت” و شهر بزرگتر به نظر می رسید. این یک پرتره از خشم به ایجاد توفنده در برابر خواسته های صرف امرار معاش و روانی قیمت از جنگ که در اکثر آسیب پذیر و حساس و اصلی مردم است. آن را نیز یک درام, یکی, که تا حدودی گنگ و مبهم توسط استانداردهای پخش و رفتار اجتماعی از زمان, در مورد قدرت مخرب سنتی moralism که همچنان ادامه داشت و حتی در امریکا غیرمتعارف سرمایه—پیوند مبارزه برای آزادی های شخصی, پذیرش اجتماعی و تساوی حقوقی که همراه با نیروهای رهایی بخش از شهر نشینی ماندگار به این روز است.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>