چه جریان: "The Killing Floor" یک درام تاریخی از درگیری نژادی و جنبش کارگری

"طبقه کشتار" به کارگردانی بیل دوک dramatizes حیاتی لحظه تاریخی و انتقادی خود درگیری از قدرت است.عکس حسن نیت ار

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
Still from the film The Killing Floor
"طبقه کشتار" به کارگردانی بیل دوک dramatizes حیاتی لحظه تاریخی و انتقادی خود درگیری از قدرت است.عکس حسن نیت ارائه میدهد فیلم حرکت

فیلمبرداری تاریخچه مسئولانه یکی از اساسی ترین چالش های سینمای مدرن: چگونه به منعکس کننده شکاف از زمان جدا فیلمسازان از حوادث آنها به تصویر می کشد در حالی که هنوز مدیریت به تصویر کشیدن آن دور رویدادهای عاطفی مستقیم و بی واسطه? (این سوالات کمتر نگرانی در دوران کلاسیک سینما که فیلمسازان در زمان داده شده توانایی خود را به نمایندگی از همه اشکال از تجربه اخیر یا باستان.) بیل دوک اولین ویژگی "The Killing Floor" از سال 1984 (دیجیتال نسخه از فیلم انجمن) نمایش یک رویکرد هوشمندانه به این موضوع آوردن ساده داستان و متمایز تاریخی دوره movingly عاشقانه به زندگی است.

به حتی می گویند آنچه در فیلم "مورد" است که در آن منشوری پیچیدگی. این مجموعه بین سالهای 1917 و 1919 و محور در فرانک کاستر (Damien Leake) یک جوان سیاه از روستایی در جنوب که در این شرکت از بهترین دوست Thomas جاشوا (ارنست Rayford) سر به شیکاگو با قطار باری در جستجوی کار. (آنها می دانند که آمریکا را از ورود به جنگ جهانی اول سمت چپ مشاغل پر شود به عنوان مردان را در مبارزه با.) پیدا کردن ارزان مسافرخانه در شهر جنوبی سمت آنها فرستاده شده توسط سیاسی متصل واسطه (استفان مک کینلی Henderson) به یک بسته بندی گوشت گیاه, جایی که آنها در حال کنده شدن یک نوجوان سیاه پوست مباشر از جمعیت متقاضیان قرار داده و به کار—به ترس از کارگران است. این صنعت در میان عمده unionization فشار و کارگران مقاومت کرده بود و پیوستن با توجه به بی اعتمادی نسبت به سفید به رهبری اتحادیه های کارگری (که قبلا حذف آنها) و برای ترس از دست دادن سخت به دست آورد مشاغل (سفید, کارکنان, اخراج اتحادیه همدردی به حال بسیاری از گزینه های از سیاه کارکنان انجام داد).

فرانک پر انرژی زیرک و بلند پروازانه. او می خواهد در کوتاه مدت برای کسب درآمد بهتر دستمزد به طوری که خود را, همسر, Mattie با (Alfre Woodard) و فرزندان خود را می توانید استطاعت به حرکت شمال و با او زندگی می کنند; در دراز مدت او می خواهد به کارشناسی کارشناسی ارشد تجارت با یک آینده امیدوار کننده. او همچنین شجاع مردد به صورت یک کارگر است که پدیده او را با یک چاقو. فرانک می شود استخدام برای اتحادیه و فروشگاه سر, سازمان, لایحه برمر (کلارنس Felder) می آموزد فرانک برای تبدیل شدن به یک قصاب. خانواده اش قادر به پیوستن به او در شیکاگو است. اما پس از پایان جنگ سربازان در بازگشت به خانه به اصلاح سابق خود شغل و کارگران برای اولین بار بود گذاشته. گوشت-بسته بندی کارگران, اتحادیه رانندگی همچنان با این حال—و-سیاه و سفید کارگران استخدام توسط صاحبان به عنوان دلمه به امید شکستن این اتحادیه است. در نتیجه تنش کمک به شیکاگو مسابقه شورش در تابستان سال 1919 که اثر مخربی بر روی فرانک و خانواده اش و در کل سمت جنوب جامعه است.

یک عنوان کارت در ابتدای فیلم می گوید که داستان "بر اساس حوادث واقعی" و که نام اصلی بازیکنان شده اند تغییر کرده است. بسیاری از آنها مقامات از یک نوع و یا دیگری از جمله رهبران اتحادیه جان Fitzpatrick (جیمز o'reilly) و جک جانستون (پاتریک Nugent) و پیچیده مجموعه ای از انگیزه های سیاسی و اجتماعی و حساب دیفرانسیل و انتگرال ساخته شده است قابل ملاحظه ای به این فیلم اکشن. (یک مقدار گسترده ای از تحقیقات به وضوح رفت و به نوشتن آن غیر معمول نوشتن اعتبارات نسبت داستان به السا Rassbach سازگاری به Ron میلنر و فیلمنامه به لسلی لی.) در همان زمان "طبقه کشتار" هدیه در جذاب دیالکتیکی wrangles بزرگ-مقیاس رویدادهای سیاسی زمان: مانور دولت فدرال برای حفظ صلح در میان کارگران در حالی که حفاظت از بزرگ-منافع کسب و کار; تکیه از کسانی که منافع در تحریک اختلافات قومی (و نه فقط نژادی آنهایی اما همچنین کسانی که بین دیرین شهروندان و مهاجران اخیر); و تضاد طبقاتی و فرهنگ در جامعه سیاه. آن را نیز به تصویر می کشد در ریز دانه و در عین حال بالا-تسکین جزئیات گسترده و بلامنازع نژادپرستی از زندگی روزانه در شیکاگو و در ملت بزرگ.

دوک کارگردان تخیل بر endows عمل بسیار تاریخی نمایندگی با قدرت سیاسی است. کل فیلم دراماتیزه از نافذ دیدگاه فرانک که به نظر می رسد در هر صحنه. این فیلم همچنین شامل نگر صدای بیش روایت است که او در آن تجزیه و تحلیل سیاسی و جنبه های روانی از آنچه او آموخته از حوادث او را از طریق زندگی می کردند. با گفتن داستان با چنین thoroughgoing ذهنیت دوک نشان دهنده تاریخچه به صورت اول شخص تجربه—از حافظه شخصی است که منعکس کننده جمعی, حوادث, و, که برای ماده, رفتار این دو حوزه به عنوان جدایی ناپذیر. این فیلم شامل یک بازی فوق العاده تعداد زیادی از صحنه های بسیاری از آنها کوتاه صرف چشمک از یک رویداد است که ثابت می کند به outsized اهمیت است. اما چنین صحنه—به تصویر می کشد طیف گسترده ای از تنظیمات از خانه ها و کافه ها به خیابان ها و دامداری ها جلسه سالن ها و ادارات دولتی و sepulchral تهدید از گوشت های بسته بندی کارخانه محدوده—هرگز احساس صرفا گویا و یا مانند نیکوکار ترجمه اسکریپت. آیا کوتاه و یا کافی صمیمی یا پرتکاپو هر یک از آنها همگرایی در اطراف فرانک گذشته نگر نقطه نظر که دوک انتقال از طریق متمایز تجسمی طرحواره: او فیلم صحنه تا حد زیادی با یک تابلو مانند frontality تجارت هالیوود معمول تعدد زاویه برای شخصیت خود را چارچوب مرجع است. دوک intercuts آرشیوی و newsreel footage به صحنه های دراماتیک و شامل عنوان کارت لیست تاریخ های از حوادث در سوال. این تکنیک را در خدمت به طور همزمان به تنظیم کردن dramatizations به عنوان روز دوم artifices و بررسی آنها را به عنوان معتبر قطعات از سابقه تاریخی.

حس اصالت در "Killing Floor" مطرح می شود بیش از حد, از زنده بودن تصاویر و صحت احساسات—توجه در اندازه های بزرگ برای فیلم اجرای. تاپیک موسی کان به عنوان سنگین ویلیامز سختی فکر و تیز هوش تگزاس که سرمایه گذاری خود سوء ظن از اتحادیه و سفید آن رهبران با grand لفظی قدرت; مری آلیس اسمیت به عنوان Lilah دین یک لباس-صاحب فروشگاه را تشویق می کند که فرانک در گام های عملی برای پیشرفت; Felder که به عنوان لایحه یادآور William Bendix را در خود تجسم متفکر pugnacity; دارد که به عنوان Mattie با, قرار می دهد فرانک درگیری به دیدگاه خانواده و جامعه آینده; و Rayford که به عنوان توماس فرانک بهترین دوست بیانگر ریشه دار و صالح خشم غم انگیز بالقوه است. با "Killing Floor" دوک بیش از نمایش بگذارد حیاتی لحظه تاریخی و انتقادی خود درگیری از قدرت است. او مجموعه چهارم اصلی و پربار قالب برای سینمایی تجزیه و تحلیل سیستم های اجتماعی و رویارویی با تاریخ است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن