چه تهمت اتحاد مشترک با گذشته رئیس جمهور به از دست دادن Reëlection

مانند George H. W. Bush در سال 1992 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای آمدن به شرایط با یک تغییر سیاسی

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
George H. W. Bush speaks at a rally.
مانند George H. W. Bush در سال 1992 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای آمدن به شرایط با یک تغییر سیاسی محیط زیست است.عکس توسط Wally McNamee / Corbis / گتی

به عنوان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می شود که در صورت جدی تعدادی از مفسران شده اند به کشورشان دیگر پر سر و صدا, انتخابات, سال, از جمله 1932, 1968 و 1980. قابل فهم است اما به عنوان من تماشا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دروغ گفتن دور به نیمه خالی آرنا در تولسا دیگر شب های مختلف سال به ذهن من آمد: 1992 هنگامی که جورج دبلیو بوش شد, آخرین رئیس جمهور نشسته بود را شکست داد.

موازی نیست بلافاصله آشکار است. شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن دو نفر کمتر به طور یکسان از خشخاش بوش و مغلوب ساختن پیشی جستن: یکی از preppy پسر preëminent کانکتیکات سناتور دیگر یک عجول و بی پروا parvenu از بیرونی نیویورک نیویورک. آنها همچنین مورد ستایش قرار داد از به پایان می رسد مخالف حزب جمهوری خواه. و هیچ چیز اتفاق افتاده در سال 1992 که به ایجاد نوعی از جنجال و هیاهو که این بیماری همه گیر کوروناویروس و کشتن جورج فلوید باید به هر طریقی این سال است. با وجود تمام این تفاوت ها اما چهل و یکم و چهل و پنجمین رئیس جمهور به اشتراک گذاری یکی از ویژگی های کلیدی: به عنوان آنها خود را آماده reëlection مبارزات جهان را در راه آنها بیمار مناسب برای مقابله با.

در طول دو سال اول ریاست جمهوری خود خار متمرکز بر سیاست خارجی و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی که او به کار گرفته شده بسیار ماهرانه. در آغاز سومین سال راه اندازی جنگ خلیج فارس است که در آن یک آمریکایی به رهبری اتحاد نظامی روت صدام حسین در عراق از کویت. در ماه ژانویه سال 1991 گالوپ قرار داده بوش را تصویب امتیاز در هشتاد و نه درصد است. در اواخر تابستان سال 1991 بوش رتبه هفتاد و چهار درصد و به نظر می رسید به عنوان اگر او تا به حال یک فرصت خوب برای گرفتن reëlected.

چه چیز تغییر برای بوش بود متزلزل اقتصاد است. در نیمه دوم از سال 1990 رکود آغاز شده بود. به گفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی این رکود اقتصادی به پایان رسید و در ماه مارس سال 1991 اما این نیست که چگونه آن را به نظر می رسید در آن زمان است. در نیمه دوم سال 1991 G. D. P. رشد بود و به سختی محسوس و نرخ بیکاری نگه داشته و بالا رفتن تا اواسط سال 1992 زمانی که آن را ضربه 7.7 درصد است. اقتصاد نبود بوش forte و به عنوان ضعف ادامه داد: بیل کلینتون در مبارزات انتخاباتی مشتاقانه در ترویج این مفهوم است که بوش در ارتباط با نگرانی های آمریکایی ها عادی است. در آن سال مسابقه تا به حال مورد توجه قرار گرفتن شخص ثالث نامزد راس پرو, که همچنین متمرکز بر اقتصاد است. چند رای دهندگان می خواستم به بحث در مورد پایان جنگ سرد. خشخاش به نظر می رسید کمی از دست داد. در پایان او انجام شده تنها هجده متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هرگز در هر نقطه در نزدیکی سطح تصویب که بوش زمانی در پی جنگ خلیج فارس. برای مدت زمان طولانی هر چند رأی خود بودند قابل ملاحظه ای ثابت و در شروع این سال های شرط بندی شانس پیشنهاد او مورد علاقه برای برنده شدن در انتخابات. اما از ماه مارس 25th, وقتی متحده شروع شد به موضوع stay-at-home سفارشات به دلیل coronavirus خود را خالص تصویب امتیاز—که خود تصویب امتیاز منفی او مخالفت رتبه—کاهش تقریبا ده امتیاز با توجه به روشن شدن سیاست های نظرسنجی ها متوسط است. در یک سر-به-سر matchup با جو بایدن او مسیرهای پیاده روی با 9.5 امتیاز. در کتاب های ورزشی, همه چیز باید حرف و بایدن در حال حاضر مورد علاقه.

هیچ یک از این بدان معنی است که تهمت نمی توانید برنده شوید ، این به آن معنا است که مانند خار در سال 1992 او در تلاش برای آمدن به شرایط با یک تغییر سیاسی محیط زیست که در علاوه بر این به همه گیر شده است همچنین برجسته جنبش ملی برای پلیس اصلاحات و نژادی عدالت است. بیش از یک بار در طول تولسا سخنرانی تهمت ذکر شد که چگونه به خوبی چیزهایی که قرار بود قبل از شروع این بیماری همه گیر. او به این موضوع در طول یک درهم و برهم گریز در مورد سفارش یک نسخه جدید از یک نیروی هوایی از بوئینگ. به این مناسبت هر چند او با اشاره به خود و نه از اقتصاد. "این بوئینگ قبل از آن و آنها سوار," او گفت:. "مثل من قبل از این چیزی در آمد. اما ما هنوز سوار چون شما می دانید چه ؟ در نوامبر 3, ما در حال رفتن را به نفع خود. ما در حال رفتن را به نفع خود."

او صدا مانند او تلاش برای متقاعد کردن خود را به عنوان آنجا که او از اعضای جمعیت. عبارت "این چیزی که در آمد" بود و به همان اندازه آشکار است. برای سه سال اول تصدی خود تهمت نمی هر گونه بزرگ ملی اضطراری که تست توانایی های خود را به عنوان یک رهبر و مدیر است. با اقتصاد زمزمه همراه و نرخ بیکاری در نزدیکی پایین ترین سطح خود, او ادامه داد: برای بازی در نقش شورشیان disrupter و inciter که او تا به حال اختراع در سال 2016 مسابقه. سپس "این چیز در آمد." همه گیر ارائه یک چالش است که خواستار پیچیده و پایدار پاسخ بر اساس یک فرمان از جزئیات که بی اعتنا به حرف و حساب توییتر خود را; است که اقتصاد به یک مجازی متوقف; که وحشت زده سالمندان رای دهندگان که یک بخش کلیدی از انتخابات ائتلاف و حتی ترس از جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان از حضور در راهپیمایی خود را. در ابتدا پس از تلاش برای اخراج تهدید ویروس تهمت مجبور شد آن را به طور جدی حداقل برای یک زمان. اما بسیاری از آمریکایی ها نمی تواند کمک کند اما متوجه شکست خود را به ارائه اطمینان رهبری و یا این واقعیت است که اقتصاد وارد شده بود شیب رکود است. در آغاز ماه آوریل تعداد افرادی که مورد تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس خیلی شبیه به شماره که سایتهای. امروز 41.5 درصد تصویب و 5/55 درصد رد با توجه به megyn kelly نظرسنجی متوسط است.

حتی در حال حاضر ماه به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی می تواند پنهان و چه ناعادلانه او در می یابد این واقعیت جدید و یا چگونه او سخت است پیدا کردن آن را به وفق دهند. به جای استفاده از تولسا گفتار به مد تازه دستور کار برای تغییر جهان او صرف بیشتر وقت خود را harping در قدیمی خود خشم و تم ها به خصوص خشم خود را در رسانه ها. او سعی می کنید برای به تصویر کشیدن بایدن به عنوان یک اسیر دموکراتیک چپ که مبارزات انتخاباتی خود گزارش می بیند به عنوان مهمترین خط حمله. اما با تمام دیگر نژادپرستانه التهابی و خود مخرب چیزهای که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از جمله بیانیه خود که او کارگردانی مقامات آهسته COVID-19 تست پیام در مورد بایدن تقریبا از دست داده است.

تطبیق با شرایط تغییر یک مهارت است که موفق سیاستمداران باید یاد بگیرند. در سال 1992 جورج دبلیو بوش را نمی تواند تغییر و تحول لازم. مغلوب ساختن پیشی جستن در میان گزارش هایی که از او خشمگین بود مورد نسبتا کوچک جمعیت در تولسا و که برخی از مشاوران به پرسش "اگر او واقعا علاقه مند به خدمت دوره دوم" کردم چهار و نیم ماه از چپ به آن را کشف کردن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب