چه ورمونت و تاریخ آن ممکن است آموزش کشور در مورد دست زدن به Coronavirus

دولت سبز کوه تا به حال بدترین موارد COVID-19 در کشور, و آن را فقط—و یا حتی به طور عمده—فرماندار که انجام شده ا

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
Trees along a streets in Vermont with a road sign that reads Stay Home in the background and an American flag in the...
دولت سبز کوه تا به حال بدترین موارد COVID-19 در کشور, و آن را فقط—و یا حتی به طور عمده—فرماندار که انجام شده این روز است.Photgraph توسط برایان اسنایدر / ایسنا

در دو روز گذشته منتشر شد از دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی پس از اقامت برای مقابله با اثرات نسبتا حماسه دوچرخه تصادف. فوق العاده پرستاران و پزشکان وجود دارد (از صمیم فریاد استراحتی به بیرد ساختمان طبقه ششم!) برخورد با تمام مشکلاتی که پرستاران و پزشکان در چنین شرایطی: تجزیه و تحلیل شکستگی های, کنترل, درد, ارائه لغات نرم و شام. اما اگر هر کس به درستی نقاب در همه زمان ها یک چیز است که آنها لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان نگران بود coronavirus. چرا که حداقل در حال حاضر, آن را به سختی وجود دارد در کوه سبز دولت است.

در واقع ورمونت تا به حال بدترین موارد COVID-19 از هر کشوری در کشور: چهارده صد و دو عنوان از دوشنبه. وضعیت بیمارستان در حال حاضر خانه فقط یک مورد تایید شده. تنها پنجاه و شش نفر فوت کرده اند این بیماری در ورمونت—حتی اگر این بیماری همه گیر خروشان در کشورهای همسایه—و گذشته از این مرگ و میر در آمد بیش از یک ماه پیش و در اواسط ماه ژوئن. برخی از توضیحات برای تعداد کم در حال آشکار است. وجود ندارد بسیاری از Vermonters آغاز خواهد شد و مردم همیشه در میان سالم در کشور است. (ورمونت نیز در میان اکثر همگن متحده که با توجه به همه گیر را outsized تاثیر بر مردم رنگ شایان ذکر است.) از سوی دیگر ما نیز یکی از قدیمی ترین جمعیت در امریکا, و ما یک جمهوری خواه فرماندار که هر دو در هفته های اخیر نشان داده اند که به طور بالقوه عوامل خطر. پس در خطر jinxing فعلی ما ایستاده وجود دارد ممکن است یک درس آموخته از ورمونت.

COVID-19 در زمان تلفات در دولت نسبتا زودرس—اولین مرگ دو نفر تایید شد در مارس 19—و آن را به زودی مشخص شد که شیوع وحشتناک می شد در یک زن و شوهر خانه های سالمندان. اما عمل آمد در اوایل بیش از حد. فرماندار فیل اسکات شروع به بسته شدن همه چیز را که یک هفته آن را طولانی نیست قبل از کافه ها و رستوران ها بسته شدند و به دنبال آن مدارس و تقریبا هر چیز دیگری. حتی در ساخت و ساز شغل آرام به عنوان دولت تعطیل غیر ضروری کار می کنند. همه از این در آمد در هزینه ، ورمونت اقتصاد غرق مثل یک سنگ. متوسط درآمد در اینجا این است که کمتر از میانگین ملی و تجارت گردشگری است که بخشی از بسیاری از مردم زندگی می کنند اما با هتل ها و اردو بسته quaintness به طور ناگهانی به حال هیچ ارزش پول نقد است. مردم واقعا رنج می برد و هنوز هم رنج می برند. زمانی که گارد ملی سازمان غذا و توزیع و خطوط ماشین کشیده برای افسرده مایل است.

اما این درد و رنج نیست با قرار دادن مقدار فشار سیاسی بر استاندار برای بازگشایی دولت است. وقتی ورمونت در برابر بیش از حد قرنطینه به نام برای یک مارس تجمع در خارج از خانه ملت در مونتپلیر VTDigger گزارش داد که جمعیت "بین هفت و 10 معترضان" به نظر می رسد بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک و فصاحت و بلاغت نبود دقیقا آتشین. "من فکر می کنم آن را ستوده است اما در عین حال احمقانه به بسته اقتصاد را" یک مرد از St. Albans, در, far north, گفت:. "من احساس می کنم مانند پیامدهای بستن اقتصاد را, احتمالا خواهد شد به مراتب بدتر از ویروس واقعی." دیگر توضیح داد: "هیچ دلیلی برای عصبی—شاید کمی مرزی مورد این—من انکار نمی کنم وجود ندارد هر چیزی در خارج وجود دارد که می تواند صدمه زدن به کسی. . . . اما فقط با استفاده از برخی از حس مشترک." (در مقابل چند هفته بعد پنج هزار نفر تبدیل شده تا در همان نقطه برای یک زندگی توجه کردند.)

هر چند فرماندار نیز حمله شده است از جمله توسط تعداد کمی از ابتدایی خود را مخالفان به عنوان بیش از حد محدود او نمی رود به طعمه او را درک مردم سرخوردگی او گفت: اما او از رفتن به تصمیم گیری "بر اساس علم است." او افزود: "من فکر می کنم وجود یک بیت از یک آزمایش که در گرجستان به عنوان ما صحبت می کنند. خواهیم دید که چگونه آنها در طول چند هفته آینده." همانطور که تجربه بازی کردن به شدت قابل پیش بینی در سراسر کشور اسکات نگه داشته ورمونت در دوره. مردم فکر می کنم از آن به عنوان برنی ساندرز دولت و در واقع هیچ سناتور محبوب تر است با ترکیبات خود را. اما Vermonters نیز انتخاب فرمانداران جمهوریخواه با نظم در طول دهه معمولا از اسکات قالب: از لحاظ مالی و temperamentally محتاط و تمایل به شرکت در هر گونه جنگ فرهنگ. اسکات تایید لایحه جوش در جمهوریخواه اولیه این فوریه. ("من ملاقات با او را قبل از. من فکر می کنم بسیاری از او و پلت فرم خود را بنابراین من می تواند او را حمایت او گفت:" از جوش است که این سطح از شور و شوق است که او musters برای بسیاری از موارد صرفه جویی سهام-رانندگی—فرماندار بوده است که مکرر برنده در پشت چرخ از ماشین شماره 14 در جاده تندر دولت محبوب چهارم مایل مسیر است.) افشای کامل: اسکات است تا برای reëlection این سال و من پشتیبانی خود را likeliest حریف معاون فرماندار کشاورز ارگانیک و موی دم اسبی-پوشنده لباس دیوید زاکرمن در زمین که او را می خواهید انجام دهید بیشتر برای دولت آینده است. اما آن را بسیار سخت به استدلال می کنند با چگونه اسکات به کار گرفته شده دولت در حال حاضر او شروع به پوشیدن ماسک در اوایل بیماری همه گیر شده بود و در پشت اتاق در بسیاری از دولت coronavirus جلسات اجازه دکتر مارک لوین, ورمونت جواب به Dr. Anthony Fauci, تسلط رسیدگی است. اگر شما به دنبال برای یک سازمان ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن اسکات است.

هنوز, آن را فقط—و یا حتی به طور عمده—فرماندار که انجام شده این روز است. Vermonters وارد همه گیر و قابل ملاحظه ای با سطح بالایی از اعتماد اجتماعی. تنها سی و هشت درصد از آمریکایی ها می گویند آنها بیشتر و یا به طور کامل اعتماد همسایگان خود اما یک سال 2018 ورمونت بررسی نشان داد که هفتاد و هشت درصد از ساکنان فکر می کنم که "مردم در همسایگی یکدیگر اعتماد به همسایگان خوب"; شصت و نه درصد از Vermonters گفت که آنها می دانستند که بسیاری از همسایگان خود در مقایسه با بیست و شش درصد از آمریکایی ها به طور کلی. بخشی از آن می آید از دولت جغرافیا: اساسا یک مجموعه از روستاهای همیشه رقابت با مین به عنوان روستایی بیشتر دولت است. و کسانی که در روستاها بهتر از سه قرن سنت حاکم سالانه خود را در شهر جلسات نزدیکترین چیز به آتن دموکراسی هنوز هم یافت می شود. آن را سخت به دور با یک حرکت تند و سریع در آن جلسات: اگر یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند شکل گل رز برای شروع ارائه مطالب و او را تحمل مودبانه برای چند دقیقه و سپس خواست را به نشستن به طوری که این نشست می تواند به کار و تصمیم گیری اگر سقف شهر ساختمان اداری تا به حال یک سال دیگر در آن است یا نه. با مدرسه محلی بسته روستا از پنج صد نفر که در آن من زندگی می کنند دارای دو باقی مانده مکان تجمع: این کشور که همچنین به عنوان پست و که در آن یک علامت درخواست مردم به پوشیدن ماسک رفت تا در اوایل ماه مارس شده است و اطاعت تقریبا مذهبی از شهر ریخته و آن را جایگزین شنبه مردم رها کردن خود را بازیافت. نشان آشکار دیده می شود به عنوان unneighborly; هیچ کس می کند و در آنجا نشده است یک مورد از COVID-19 نشده است.

همه که یادآور چگونه اعتماد اجتماعی شده و حیف و میل در سراسر خیلی از ملت ما به عنوان ما تقسیم به تیم های آبی و قرمز متمرکز بر فرد پیشرفت کرده بود و ما در بدترین غرایز yanked در رسانه های اجتماعی. در این مورد ورمونت است بسیار خوش شانس بود زندگی کمی در گذشته است. فرماندار نمی بلافاصله دستور ماسک ماندگاری چون تقریبا همه موظف آن را برای خود; ورمونت است که در میان حداقل مذهبی متحده در اتحادیه اما شهروندان آن بسیار ریشه دوانده عشق به همسایگان خود که آنها را نگه می دارد در صورت پوشش حتی در حال حاضر که خطر واقعا کوچک است. همه گیر شده است سخت در دولت روزنامه ها شده اند که محدود کردن نسخه و تخمگذار کردن کارکنان. اما ورمونت نیز خوش شانس به دو تا بیشتر یا کمتر ایالت مستقل رسانه ها: به طور کامل مبتنی بر وب VTDigger فراهم می کند که گزارش دقیق در مونپلیه و برلینگتون مبتنی بر جایگزین هفتگی را در هفت روز. هر دو را انجام داده اند چیزی غیر معمول و مفید در طول همه گیر: آنها باید تعطیل نظرات خود را در بخش. آنها آن را به مطمئن شوید که مردم نبودند, پخش كردن, بد, اطلاعات در مورد بهداشت عمومی اما اثر ثانویه شده است برای منزوی کردن تعداد کمی از soreheads و ناراضیان که انحصار از جمله سالن. دولت شعار "آزادی و وحدت" و هیچ سوالی وجود دارد که برای مدت ورمونت تاکید بر دومی است.

فرماندار بوده است بسیار به آرامی بازگشایی دولت—"یک چهارم نوبه خود از spigot" را به عنوان او آن را قرار داده, هر چند هفته نظارت برای اطمینان حاصل کنید که ویروس نیست و از کنترل خارج. شده اند وجود دارد موانع: به عنوان مورد در سراسر کشور جمعیت این ایالت از رنگ شده است به طور نامتناسبی رسید. (شیوع کوچک چند هفته پیش در وینوسکی دولت مهاجر-ثروتمند و پرجمعیت ترین شهر بیشتر ضربه سیاه و آسیایی, Vermonters.) اما عادی است که قطعا بازگشت. "ما باید دست به یک مرحله از سرکوب های ویروسی است که به ما اجازه می دهد برای باز کردن مدارس به راحتی" لوین گفت: در هفته گذشته. فداکاری بهار و تابستان خواهد شد در ماه آینده زمانی که بچه ها شروع به بالا رفتن به عقب در اتوبوس مدرسه. بدیهی است که نمی توان آن را ساده است—برخی از مدارس در حال رفتن برای سیستم ترکیبی و یا درخواست از دولت برای فشار به عقب باز بعد از یک هفته به پروتکل های جدید در محل. اما فقط به فکر چیزی شبیه به یک مدرسه عادی سال است عظیم گیری: من می دانم بچه ها که با توجه به شروع مهد کودک در پاییز امسال و در حال حاضر آنها قادر خواهید بود برای شروع حرفه خود را به عنوان دانش آموزان در راه حق و نه قوز بیش از یک قرص خیره مجازی ، بله ورمونت است که یک دولت اما آن سفیدی ساکنان نه shirked مسئولیت خود را به همتایان جوان تر.

بیشتر مشکل ساز هستند برگ-peepers خواهد شد که شروع به همگرایی در ماه سپتامبر (هر چند گزارش های اولیه نشان می دهد گردشگران پله تا بازی خود را به آنها مراجعه کنید) و حتی بیشتر از این دانش آموزان که می رسند از راه دور. ورمونت سرشار از کالج ها و بسیاری از آنها از قرعه کشی متحده که در آن همه گیر است که هنوز هم مواج. کسانی که دانشگاه تعطیل به سرعت در بهار و تنظیم پروتکل های استادانه درست شده برای بازگشایی; حتی تا فرماندار گفت: در روز جمعه که ورمونت شروع خواهد شد الزامی ماسک در اماکن عمومی, در آگوست 1st. "من فقط احساس آنچه که ما در حال دیدن دوباره در سراسر غرب و جنوب و سواحل شرق—به نظر می رسد مانند آن را در حال آمدن است نسبت به ما و پس از ما می خواهید برای آماده سازی" اسکات گفت.

این یک وسوسه برای همه در اینجا برای حفظ دولت جدا شده به عنوان به عنوان امکان پذیر است. اما این بدیهی است که غیر ممکن است در دراز مدت و زمانی که دانش آموزان بازگشت شاید کسانی از ما که کار با آنها نیز باید آن را هدف ما به آنها یاد می دهد به فکر می کنم حداقل یک کمی مانند Vermonters."برای کسانی از شما در حال حاضر با پوشیدن ماسک که نگران هستند کسانی که: من از شما به آنها را به نفع شک" فرماندار اضافه شده است. "حمله بشود و قضاوت نمی خواهید برای کمک به اما درک, آموزش, جلسه, مردم, جایی که آنها هستند و شاید با استفاده از کمی مهربانی و درک ممکن است. بیایید این خبر با جیغ مسابقات آماتور. اجازه دهید همه چیز ورمونت راه بودن الگو و پیشرو به عنوان مثال."


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de