زمانی که آمریکا احساس نیاز به ترک امریکا

جهانی برای برخی از دیپلمات های ایالات متحده, لحظه ای که احساس می کنند بیشتر آمریکایی است که زمانی که آنها

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
"این است که تنها زمانی که من در خارج از کشور که من واقعا و به طور کامل آمریکا" گفت: Gina Abercrombie-Winstanley اول زن را برای نظارت بر کنسولگری ایالات متحده در شهر جده عربستان سعودی و سفیر سابق به مالت.Mohamed El-Dakhakhny / Redux

سوزان صفحه یافت خانه به عنوان یک 14 ساله در یک دبیرستان ارکستر سفر به اروپا. او کشیده شده به یک محل خاص است. آن احساس که آیا آن را در لندن و پاریس یا آمستردام او به معنای به یک خارجی. او را از بازگشت در خارج از کشور برای ارشد سال کالج, تحصیل در دانشگاه سنت اندروز در اسکاتلند قبل از سفر به ایتالیا در دانشکده حقوق و سپس به نپال برای دوره کارشناسی ارشد و یاران.

در نهایت او پیوست وزارت امور خارجه ایالات متحده به نمایندگی از کشور خود در سراسر جهان است. هنوز این احساس که زده او به عنوان یک نوجوان در طرف دیگر اقیانوس اطلس با او در آنجا ماند: تنها در خارج از ایالات متحده بود که او—یک زن سیاه, یک دیپلمات—احساس کاملا آمریکایی.

صفحه ای که به خدمت در کنیا بوتسوانا و رواندا و شد اولین سفیر آمریکا در سودان جنوبی تا به حال یک تجربه آشنا به بسیاری از همسالان خود. در سال گذشته با من صحبت با چند ده زن دیپلمات های حرفه ای در حالی که تحقیق در مورد یک کتاب است که مرکز این تجارب زنان در مدرن آمریکا دیپلماسی است. برخی از پیوست خدمات خارجی در حقوق مدنی جنبش و جنگ سرد در اواخر دهه 1960 دیگران شروع حرفه خود را فقط قبل از 9/11 و چند در حال آماده سازی برای اولین پست در حال حاضر. آنها خدمت کرده اند در آرایه ای از مکان ها—از پس از جنگ در کشورهایی مانند ژاپن و فرانسه به جنگ موجب ویرانی کشورها از جمله عراق و یمن و همچنین روسیه و گواتمالا, آسیای مرکزی و جاهای دیگر. برای برخی از دیپلمات ها و به ویژه سیاه زن دیپلمات های من صحبت کرد و با سفر به خارج از ایالات متحده آمریکا و به نمایندگی از آمریکا به سایر نقاط جهان اولین بار بود که آنها احساس آنها را مانند آمریکایی ها.

به عنوان ایالات متحده یک بار دیگر کشتی—و یا تلاش برای جلوگیری از کشتی کج—با میراث نژادپرستی و تبعیض سیستماتیک آن را آموزنده برای تأمل در این جهان منحصر به فرد و شرایطی که در آن کسانی که به حاشیه رانده شده اند هر دو احساس واقعا آمریکا و بهترین نمایندگی امریکا است. آنچه می تواند ما را از تجربیات خود و آنچه از دست داده است زمانی که آنها تبدیل میشه ؟

سوزان D. خدمت صفحه در کنیا بوتسوانا و رواندا و شد اولین سفیر آمریکا در سودان جنوبی. (سمیر بولو / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

"این است که تنها زمانی که من در خارج از کشور که من واقعا و به طور کامل در آمریکا," جینا, Abercrombie-Winstanley اول زن را برای نظارت بر کنسولگری ایالات متحده در شهر جده عربستان سعودی و سفیر سابق در مالت به من گفت. "زمانی که من در خاورمیانه یا آسیا یا حتی در اروپا, من به عنوان دیده می شود چیزی جز یک دیپلمات های ایالات متحده."

شد او به شناسایی توسط بینام, عکس, Abercrombie-Winstanley گفت: او می تواند پاس برای شمال آفریقا و یا حتی یمن. "تا زمانی که" او به من گفت, chuckling "شما ببینید من حرکت می کند و یا باز کردن دهان من و سپس شما می دانید که من آمریکایی هستم." هر چند Abercrombie-Winstanley هشدار داد که "همه چیز آسان peasy به دلیل نژادی و تبعیض جنسیتی اتفاق می افتد در سراسر جهان" او در این مورد خاص که آمریکا استثنایی است که همواره هر دو غبطه می خوردند و مسخره. او توضیح داد که آن را به من به عنوان "یک پربرکت مشخصات و Americanness است که آیا شما در حال سفید و سیاه و قهوه ای و یا هر چیز دیگری."

درست است که نقطه که Abercrombie-Winstanley اذعان دارد او می تواند "نگاه" را به عنوان هر چند او از جاهای دیگر است اما این چهره از کشور خارج از کشور—است که نشان می دهد تنش های ذاتی در آمریکا دیپلماتیک.

خیلی از اواسط حرفه ای دیپلمات را قابل رویت ترین کار شامل گرفتن و پوزخند فرصت های عکس با همتایان سیاسی و یا به سادگی به یک D-روز بزرگداشت. اما این بیشتر دنیوی جنبه های کار—در حال که تاکید بخش هایی از کار که نگه داری معنی. در فرانسه, سفیر سابق شرلی بارنز به خاطر تجلیل از جانبازان جنگ جهانی دوم در طول زمان به عنوان سرکنسول در استراسبورگ. "فرانسه هرگز تو را دیدم من به عنوان یک آمریکایی اما به عنوان فرد دولت ایالات متحده فرستاده بود به نمایندگی از آن کشور است."

شاید حتی بیشتر مخدوش پس از آن است که وزارت امور خارجه اغلب قادر به درک و یا در آغوش فرصت های معنی داری به تنوع بخشیدن به صفوف خود را, به خصوص وقتی که می آید به زنان است.

اولین سیاه و سفید آمریکایی به خدمت در خدمات خارجی بود Clifton وارتون که پیوست و در سال 1925 اما او همچنان آمریکا را تنها سیاه دیپلمات برای 20 سال آینده. توسط 1949 فقط چهار مردان سیاه و سفید وارد شده بود خدمات خارجی. این اختلاف بود و حتی بیشتر برای زنان. در سال 1965 رئیس جمهور لیندون جانسون منصوب پاتریشیا هریس, غیر حرفه ای رسمی به ایالات متحده فرستاده به لوکزامبورگ, او اولین زن سیاه برای تبدیل شدن به یک سفیر آمریکا. آن را در زمان دیگری از 25 سال برای Aurelia Brazeal برای تبدیل شدن به اولین زن دیپلمات حرفه ای برای تبدیل شدن به یک سفیر هنگامی که جورج دبلیو بوش نامزد او در سال 1990 به نمایندگی از ایالات متحده قبل از ایالات فدرال میکرونزی. او رفت و تبدیل به سفیر کنیا و اتیوپی.

در سال 1986 257 از 4000 حرفه ای, خارجی, خدمات, افسران یا 6 درصد بودند ، شش کشور 150 سفیران شد سیاه با توجه به کمیسیون فرصت های برابر شغلی و ارقام پس از آن ذکر شده توسط نیویورک تایمز. که در همان سال شش سیاه خارجی افسران سرویس ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه وزارت امور خارجه به صورت سیستماتیک تبعیض نژادی. آن آمد یک دهه پس از آلیسون پالمر ثبت یک کت و شلوار کلاس اقدام شد که در حال انجام در سال 1986 به نمایندگی از تمام زنان در خدمات خارجی.

"هر دو از این دعاوی شد شاخص بوده است مشکلات جدی برای افرادی که متفاوت از کلیشه های سنتی از یک افسر خدمات خارجی—لیگ آیوی سفید و نر و احتمالا داشتن یک عضو خانواده است که تا به حال شده است یک دیپلمات" پاملا Spratlen که پیوست خدمات خارجی در سال 1990 و در ادامه برای تبدیل شدن سفیر ایالات متحده در جمهوری قرقیزستان و ازبکستان به من گفت.

این ناهماهنگی بین آمریکا آرمان و واقعیت های آمریکا و چگونه است که نقش متفاوت در خانه و خارج از کشور به هیچ وجه منحصر به فرد به خدمات خارجی. ارتش آمریکا سربازان خود را در معرض سوء استفاده و تبعیض در حالی که خدمت خود را به کشور, بازگشت به خانه پس از مبارزه در جنگ از جمله جنگ جهانی دوم و جنگ کره و کمک درایو حقوق مدنی جنبش است.

وارتون در سمت چپ اولین سیاه و سفید آمریکایی به خدمت در خدمات خارجی و باقی مانده در ایالات متحده تنها سیاه دیپلمات برای 20 سال آینده. در سال 1965 پاتریشیا هریس شد اولین زن سیاه برای تبدیل شدن به یک سفیر آمریکا. (وزارت امور خارجه / آمریکا مسکن و شهرسازی)

امروز خدمات خارجی—اغلب به عنوان "رنگ پریده نر و ییل"—که توسط برخی از اقدامات حتی کمتر متنوع تر از آن بود که در قبل از دهه. 189 فعلی ایالات متحده سفیران تنها سه سیاه و سفید هستند. همه مرد هستند.

"من همیشه احساس وجود ذهنی تعصب در بخشی از بسیاری از مردم سفید پوست در آمریکا از جمله در خدمات خارجی که یک یا دو نفر خوب است اما وجود دارد برخی از نوع محدود که بیش تر مردم سیاه و سفید شما باید آن را می شود غیر قابل قبول" Brazeal به من گفت.

"در ژاپن, برای مثال, شما چه کارت کسب و کار شما می گوید شما هستند و بنابراین مردم با شما رفتار در آن سطح" Brazeal گفت: از یک ارسال در توکیو در سال 1987. "این بود که آمریکایی ها برای شما اتفاق می افتد که می تواند گاهی اوقات عجیب و غریب. من به یاد داشته باشید یک حزب کوکتل, من صحبت کردن به این مرد سفید پوست که به من گفت: "شما می دانید من کردم به ترک آنجا که هیچ کس وجود دارد که به نظر می رسد مثل من.' و من گفت: "خنده دار شما باید به ذکر است که. این که چگونه من احساس می کنم در ایالات متحده است.'"

هزینه دارد فراگیر کمبود در نمایندگی در میان کسانی که از امریکا خارج از کشور:: انجمن های سیاه آمریکا سفرای این تابستان انتشار نامه سرگشاده ای خواستار اقدام برای مبارزه با نژادپرستی در صفحه اصلی به منظور حفظ اعتبار دفاع از حقوق بشر و عدالت فراتر از مرزهای ما. هنوز وجود دارد هزینه های اضافی متحمل شده از طریق ناتوانی و یا عدم تمایل به درک و یا سرمایه گذاری بر روی میل nonwhite, غیر-مرد آمریکایی به نمایندگی از منافع آمریکا.

"این خدمات عمومی و آن را افتخار ملت و اشتراک به این باور است که ما باید بخشی از است که در خارج وجود دارد برای صحبت کردن امریکا" Abercrombie-Winstanley به من گفت.

Abercrombie-Winstanley نشان داد تا در اولین روز از خدمات خارجی گرایش در سال 1985 یکی از 13 زنان و دو نفر در یک کلاس 52. بیش از نوشیدنی هایی که اول هفته چند از همکاران جدید شروع یک بازی حدس زدن در مورد چگونه بسیاری از اعضای جدید کلاس شد و مثبت عمل استخدام. "آن را به من یک حس از آنچه FS خواهد بود مانند اوایل," او گفت:. تبعیض نمی خواهد پایان وجود دارد: Abercrombie-Winstanley وارد بغداد در طول جنگ ایران و عراق برای اولین دیپلماتیک ارسال به سفارت بخش کنسولی تنها زن سر یک بخش در زمان. یک دیپلمات که او را برداشت در فرودگاه به او گفت که در طول یک, کارکنان سفارت, جلسه, کسی که اعلام کرد Abercrombie-Winstanley انتصاب گفت: "نه تنها او یک زن است او را سیاه و سفید!"

Abercrombie-Winstanley رفت و به صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای اش در خاورمیانه در حال حرکت از عراق به مصر و سپس بعد از تبدیل شدن به مدیر برای شبه جزیره عربستان در شورای امنیت ملی در نهایت نام اولین زن به مدیریت کنسولگری آمریکا در جده.

در آن زمان یک زن سفیر است که تا به حال بسیاری از سال در این منطقه هشدار داد او را به "سازمان دیده بان برای خود ما مردان نه محلی. مردم شما را به عنوان شما هستند."

خیلی زود Abercrombie-Winstanley گفت: او به عنوان یکی از "the Americans" توسط خانواده سلطنتی و بسیاری از مقامات دولتی—همه مردان است. اما او همچنین عبور بسیاری از آستانه که نه زنان و نه حتی غربی ها عبور در انگلستان, در نتیجه به طور ضمنی تأیید آمریکا صریح سیاست خارجی ترویج حقوق زنان. "من می دانم که من تا به حال تاثیر بر زنان عربستان سعودی که به من صحبت کرد در مورد آنچه در آن به معنای به آنها برای دیدن آمریکایی ها ارسال به سر تا ماموریت دیپلماتیک و یک زن به رئیس جمهور آمریکا, نماینده," او گفت:.

صفحه که در سال 2011 شد اولین سفیر ایالات متحده به تازگی مستقل جنوب سودان به من گفت که چگونه در مورد یک زن و چهره امریکا قبل از یک نوپای کشور—برگزار اهمیت زیادی. او بازگو داستان زنان او ملاقات کرد که خانه های خود را ترک برای حضور در دانشگاه و برنامه های کارشناسی ارشد در آمریکا قبل از بازگشت به سودان جنوبی "به تاثیر عمیقی در خود کشور است."

این همیشه هدف اصلی و بزرگتر رویای آمریکایی دیپلماسی: معرفی آرمانی ما مفهوم ملت به جهان است. آنچه که هنوز به رسمیت شناخته شده به حساب و یا قابل درک است که برای برخی از دیپلمات های آمریکایی آن را ایده آل باقی می ماند تنها متوجه دور از خانه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly