زمانی که جیمز بالدوین نوشت: در مورد آتلانتا کودک قتل

جیمز بالدوین "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" است که کمتر از یک کتاب در مورد جلوگیری از کودکان از یکی در مور

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399
James Baldwin.
جیمز بالدوین "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" است که کمتر از یک کتاب در مورد جلوگیری از کودکان از یکی در مورد زندگی خود را.عکس از Bettmann / گتی

یکی یکی آنها مفقود شده است. حداقل دو دوازده پسران و دختران جوان در سنین هفت تا هفده ناپدید شد—در حالی که راه رفتن به خانه و یا سوار دوچرخه خود را در راه خود را به بانک یا فروشگاه و یا محلی استخر شنا, در بهار و پاییز و زمستان و تابستان. بسیاری از بدن خود را داشت و در عرض چند ماه در ساختمان های رها شده و یا خالی زیادی در زیر پل ها یا در اعماق جنگل. برخی از آنها هرگز در بر داشت. همه در همه ، برای سه سال از سال 1979 تا 1981 این ناپدید شدن وحشت مردم از آتلانتا و شهرستان شده است خالی از سکنه شده توسط آنها بوده است. هیچ یک از این قتل تا کنون حل شد, اگر چه بدون توضیح بیست و دو تا از موارد بسته شد و پس از یک مرد به نام وین ویلیامز بود به جرم دو قتل در سال 1982 هر دو از مردان بالغ که پلیس استدلال در ارتباط بودند به حداقل ده نفر از کودکان از دست رفته.

که استدلال نمی متقاعد کردن بسیاری از خانواده ها از فرزندان و یا خیلی از بقیه شهرستان و در نهایت در سال گذشته شهردار Keisha لنس کف دستور اداره پلیس برای بازگشایی تحقیقات خود را به آتلانتا کودک, قتل به عنوان موارد به نام آمد. که تصمیم به ارمغان آورده است توجه به یک سری از جرایم که واقعا هرگز از چشم های عمومی. آنها الهام گرفته اند بی شماری exposés امکانات و سازگاری: نمایشی miniseries در سال 1985 با بازی مورگان فریمن, جیمز ارل جونز و مارتین شین; حرکت رمان "خروج از آتلانتا" توسط Tayari جونز که منتشر شد در سال 2002; یک مستند از یک دهه پیش توسط خبرنگار CNN Soledad اوبراین و متفاوت یک سال گذشته برای بررسی کشف توسط تولید خواهد پاکر; یک حساس, هرزگرد, پادکست از دو سال پیش به نام "آتلانتا هیولا"; قانع کننده تر فصل از Netflix سریال "Mindhunter" در سال گذشته.

جدید ترین این کانن است که در پنج قسمت مستند "آتلانتا را از دست رفته و به قتل: کودکان را فراموش کرده اید" که شروع به پخش در اوایل این ماه در HBO. (این قسمت آخر از سری برنامه های روز یکشنبه.) به کارگردانی سام Pollard Maro Chermayeff, Jeff Dupre و جاشوا بنت با نوازنده John Legend در میان آن اجرایی تولید این حرکت بیمار سری شروع می شود با شهردار کف اعلام کرد که این موارد خواهد بود بازگشایی شد و سپس به عقب می رود از طریق متد حوادث خود اجازه بستگان اعضای جامعه ماموران اجرای قانون و خبرنگاران به اشتراک گذاری خاطرات خود را.

خارج از سوسو زدن از یک مرجع در وسط قسمت دوم, اما, از معروف ترین روزنامه نگاران که تحت پوشش این موارد می رود يکديگر اعلام کردند. در سال 1985 دو سال قبل از او درگذشت جیمز بالدوین منتشر شده "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" یک کتاب کوتاه در آتلانتا کودک قتل. آن را ساخته شده از گزارش او انجام داده بود در گرجستان, پایتخت برای , Playboy, قبل و بعد از دستگیری وین ویلیامز و همچنین از طول عمر خود را تجربه به عنوان یک سیاه آمریکا. در شرایطی که گزارش شد در برخی از راه شوم; زمانی که این کتاب منتشر شد, یک منتقد در برابر شکایت کرده است که این شامل بیش از حد sermonizing و به اندازه کافی آیفون. اما این کتاب یک کار جالب از true crime که مارشال بی عدالتی از یک مجموعه ای از موارد نه تنها یا حتی عمدتا به حل و فصل آنها اما به منظور بحث در مورد عدالت خود را. امروز آن استدلال به نظر می رسد prescient. "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" است که کمتر از یک کتاب در مورد جلوگیری از کودکان از یکی در مورد زندگی خود مورد خشونت و غفلت است که اغلب آنها را پریشان و در مورد راه هایی که امروز در زبان آنها و مهم نیست.

والتر لاو جونیور می خواستم برای پوشش آتلانتا قتل کودک خود را. به عنوان اولین سیاه سردبیر در Playboyاو اهمیت داستان اما مجله سرمقاله کارگردان اصرار داشت که داستان نیاز به یک بزرگتر نام متصل به آن است به طوری لاو دنبال کردن شماره تلفن برای یکی از بزرگترین نام های آنها می تواند از فکر می کنم. این بار توسط جیمز بالدوین شده بود جیمز بالدوین برای سال های بسیاری است. او نویسنده مشهور رمان و نمایشنامه مقالات خود را در مجلات مانند هارپر و نیویورکر تا به حال جمع آوری شده است و محدود به خود کتاب و عکس تا به حال به نظر می رسد در پوشش از زمان در زیر یک پرچم است که به عنوان خوانده شده "Negro فشار برای برابری است." لاو زنگ زد بالدوین در فرانسه که در آن او تا به حال نقل مکان از شهر نیویورک بیش از سه دهه قبل در مشاوره از مربی خود رمان نویس ریچارد رایت و اصرار داشت که به صورت سیاه و سفید هنرمندان بهتر بود از امریکا از در آن.

برای لاو, آن nerve-racking تماس نمی کند چرا که او قهرمان ادبی ممکن است می گویند هیچ به انتساب اما از آنجا که او ممکن است می گویند بله. در یاد او نوشت برای مجله ظهور چند سال پس از بالدوین درگذشت لاو به یاد می آورد لکنت زبان از طریق تماس عصبی در تلاش برای متقاعد کردن نویسنده به ترک جایگاه او در فرانسه و به یاد او زودتر از مقالات او نوشته بود برای پلیبویاز جمله "کلمات یک پسر بومی" و "استفاده از بلوز است." بالدوین خوانده بود در مورد قتل کودک را در نسخه بین المللی این باراما او تا به حال رزرو در مورد بازگشت به جنوب و او curtly مطلع جوان ویرایشگر است که او بیش از حد شلوغ برای واگذاری. این زمانی بود که لاو متوجه شدم که بت خود را ممکن است یک تصور اشتباه که در انتهای دیگر خط. "آن را به طور ناگهانی به من رخ داده است که او ممکن است فکر می کردم سفید" لاو گفت: بنابراین "من rephrased درخواست من از نظر نوشتن در مورد ما به قتل کودکان است." نویسنده قطع بپرسید اگر لاو سیاه بود و سپس گفت: "من نمی دانم Playboy تا به حال هر سیاه و سردبیران است."

که واقعیت رو لاو نیمه راه به یک بله. او بقیه راه وجود دارد با موافقت با پوشش تمام بالدوین هزینه—دو اتاق های هتل (یکی برای بالدوین و خود را شریک رمانتیک و دیگری برای بالدوین دیرین دستیار) به علاوه مواد غذایی و نوشیدنی, سرگرمی و چند صد دلار در بالای هر چیز دیگری او ممکن است نیاز—و امیدوار کننده برای مدیریت هر جزئیات از انتساب خود را آغاز جلسه با نویسنده در آتلانتا فرودگاه. بالدوین پرواز دیر شده بود و این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که ورود دروازه تغییر کرده بود به طوری لاو فرار از یک طرف از Hartsfield بین المللی به دیگر تنها برای پیدا کردن که این خبر اشتباه بود و پس از آن مسابقه به اصلی دروازه. هنگامی که او در نهایت دیدم بالدوین برای اولین بار نویسنده "بود و به دور از هوشیار به عنوان او از فرانسه" و اعلام کرد باخستگی "من خودم را به طور کامل در مراقبت از خود."

برای لاو تجربه شد و در پایان یک بیت مانند موافقت می شود وابسته گربه در کلاه. چالاک به راحتی پریشان و خواستار بالدوین گذشت چقدر از زمان خود را در آتلانتا سفارش خدمات اتاق گرفتن پدیکور بازدید با دوستان تماس گرفتن از امثال Coretta اسکات کینگ و اندرو جوان و نوشیدن مقدار زیادی از تاکسی است. اما در اطراف لبه از همه که بالدوین انجام مشق شب خود را: بازدید از صحنه های جرم و جنایت صحبت با رهبران محلی در مورد این پرونده مصاحبه با اعضای خانواده و فرزندان. یک شب پس از روشن کردن اخبار و یادگیری است که فرزند دیگری رفته بود, گم بالدوین می خواستم برای رفتن به مرکز شهر به مشاهده معترضان که جمع آوری شد در تالار شهر. دیر شده بود و لاو ارائه شده برای رفتن و گرفتن یک نوار ضبط به طوری که بالدوین می تواند اقامت در هتل اما بالدوین اصرار داشت که او می خواست برای رفتن و پس از او وجود دارد, دانش آموز معترضان او را به رسمیت شناخت. "سلام برادران و خواهران!" یکی از آنها فریاد زد. "جیمز بالدوین است که در اینجا! ما رو برادر جیمز بالدوین در اینجا!"

"برادر جیمز" یک خوش آمدید با حضور در شهرستان: قتل و ناپدید شدن مانند آن اتفاق می افتد در آتلانتا به ندرت توجه کردم که به طور معمول با حضور ناپدید شدن و قتل فرزند سفید و سیاه و نویسندگان بودند که اغلب با توجه به پلت فرم است که آنهایی که سفید شد برای نوشتن در مورد جنایات از هر نوع بسیار کمتر از کسانی که با قربانیان. در سال 1952 زمانی که زورا نیل Liquid تحت پوشش متهم از یاقوت McCollum یک زن متهم به قتل, سفید, دکتر, تجاوز به او, آن را برای پیتسبورگ پیکیک سیاه پوست نفوذ روزنامه با یک گردش چند صد هزار; پلیبویدر اوایل دهه هشتاد تا به حال یک گردش حدود پنج میلیون نفر است. بالدوین ملی بود نام نوشتن برای یک ملی, مجله و او را به هر دو بزرگتر مخاطبان خود را برای جرم و جنایت داستان و به مراتب بیشتر فضا و زمان از یک روزنامه هفتگی همیشه می تواند او را به آن را گزارش.

بالدوین ماند در آتلانتا برای چند هفته هر چند این امر می تواند تقریبا یک سال قبل از خود مقاله در نهایت به نظر می رسد. در آن او نوشت که او "گاهی اوقات لعنت ویرایشگر که این اشفتگی فکری موقتی بوده است" پس او گزارش شد برخی از سخت ترین او تا کنون انجام شده است. به نوبه خود, لاو بعد اشاره کرد که "یکی از تاسف جنبه بودن یک ویرایشگر به صورت عمده دوره انتشار است که شما گاهی اوقات در موقعیت ناراحت کننده داشتن به محور یک فرد خلاق برای تولید در یک مهلت است." "محور" بود و آرام راه قرار دادن آن; لاو به پایان رسید تا داشتن به آزار و اذیت یکی از نویسندگان مورد علاقه خود را از طریق تلفن, توسط, نامه, و در فرد از جمله در یکی از تکان دهنده مبارزه ساخته شده است که لاو نگران است که او تا به حال خراب کل پروژه. که مبارزه در مورد دلیل Playboy تا به حال به طعنه مقاله در یک ماه موضوع امیدوار کننده به نظر می رسد در یک بعدی و همانطور که مهلت رشد خطرناکی در نزدیکی لاو اضطراب راه را به خشم. "توقف bullshitting من" او فریاد زد Baldwin, در حضور نویسنده و همراهان از جمله pedicurist که احضار شده به اتاق خود را برای مراقبت از ناخن فرورفته. ("در حال حاضر می بینید ؟ من قطع آقای بالدوین پا!" مرد گفت.) "من فکر می کنم شما خیلی معتاد به بودن معروف جیمز بالدوین که شما نمی معده برای نوشتن مانند او" لاو ادامه داد. "شما در حال گرفتن است. آتش وجود ندارد دیگر. بنابراین شما در حال تلاش برای نوشیدنی خود را به مرگ." زمانی که در یک مختصر لحظه ای آرام, Baldwin با آرامش پرسید: "آیا شما به پایان رسید؟" لاو جامعی "نه من نیستم."

هیچ اثری از هر یک از این درام در Playboy مقاله که بالدوین زخم ارائه یک روز قبل از موعد بود. "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" آغاز می شود نزدیک به آنچه که شد و سپس در پایان با انتخاب قاضی برای محاکمه وین ویلیامز بود که با اتهام قتل در مورد در حال حاضر شناخته شده به عنوان ATKIDمخفف با اشاره به شهرستان محل سكونت و سن قربانیان ایجاد شده توسط دفتر تحقیقات فدرال. بالدوین فرض برخی از دانش در بخشی از مخاطبان خود را در مورد جنایات و آن او را طول می کشد چند صفحه قبل از او ارائه می دهد یک مناجات از همه به قتل کودکان: هر نام و سن و تاریخ گذشته دیده می شود از تاریخ مرگ و علت مرگ, مربوط توسط خط "خود را مرده است." برای اولین بار دو پسر گم شده در جولای 1979 و مارس سال آینده برخی از مادران این کودکان گم شده بود پیوست و با هم به تشکیل کمیته برای جلوگیری از کودکان را به قتل آورده که بیشتر توجه رسانه ها به آنچه که به زودی خواهد بود نه تایید قتل. یک نیروی کار آمد هم که تابستان بیش از حد و در نهایت پنجاه و ماموران درگیر شدند در بررسی افزایش تعداد موارد—به دنبال مظنون بلکه به دنبال لینک به دلیل آن بود که هرگز به طور کامل مشخص که چگونه بسیاری از اگر هر از ATKID قتل شد مرتبط است.

حتی یک واقعیت به عنوان اساسی به عنوان تعداد قربانی شد برای بحث. در حالی که برخی ادعا کرد تعداد موارد اغراق آمیز دیگران با اشاره به ده ها تن از کودکان بیشتر است که ناپدید شده در طول همان دوره سه ساله و در عین حال هرگز شامل در مجموع و هنوز هم دیگران اشاره کرد که بیشتر کودکان ناپدید شده تحت شرایط مشابه و حتی پس از وین ویلیامز بود و در زندان است. همه این موضوع مجرمیت و حتی بیشتر گیج کننده است. برخی بر این باور بودند که یک قاتل زنجیره ای در کار بود اگر نه ویلیامز پس از آن شخص دیگری اما بسیاری از نیست و وجود دارد مقدار زیادی از دیگر نظریه ها در مورد که در کشتار سیاه و سفید از کودکان است. یکی از ماندگار ترین از این با اشاره به پدوفیل احتمالا حتی یک شبکه کودک pornographers. یکی دیگر از نظریه ادعا شده که این Ku Klux Klan درگیر شد و به قتل متعهد شدند به منظور تحریک مسابقه جنگ. مقامات بیشتر گل آلود مورد با اصرار آن دو مردان بودند که مرده پیدا شده اند باید مربوط به کودک, قتل به دلیل آن که در بدن آنها کشف شد و پس از آن از آنجا که آنها در بر داشت الیاف شواهد بر این است که ظاهرا همسان مشابه شواهد موجود در ده از قتل کودکان.

بالدوین در زمان علاقه خاصی در این جستجو برای اتصالات که او را به عنوان هر دو قابل فهم بشر ضربه و همچنین آسیب شناختی راه فکر کردن در مورد زندگی سیاه. سنین قربانیان مکان های که در آن آنها ناپدید شده بود, علل مرگ خود و سایت خود را بهبود بیش از حد متفاوت به منطقی اتصال جنایات به یک مجرم; تنها "الگوی" بالدوین می توانید ببینید که تمام قربانیان سیاه و سفید و فقیر و چون از این دو آمار پرونده های آنها هرگز مورد بررسی با دقت کافی. به نظر او مقامات دیرهنگام تلاش برای حل این جنایات بودند و کمتر در مورد به دنبال عدالت نسبت به پایان دادن به مطبوعات موشکافی که قتل به خود جلب کرده بود.

در همین حال برخی از اعضای اجرای قانون اصرار داشت—با دقت اگر دفاعی—که هیچ چیز از نظر آماری قابل توجه در مورد این ناپدید شدن و مرگ و میر: آتلانتا تا به حال یکی از بالاترین قتل نرخ در کشور و بیش از این ادعا تعداد ATKID کودکان تا به حال از دست رفته هر سال برای برخی از زمان. این رسانه بهره دامن زده در اوج ناامیدی با خانواده های قربانیان است که مرتبط با این موارد در نهایت علاقه ای که به عنوان مهم آن را تبدیل به نوع خود را از آسیب. "مرگ سیاه است هرگز قبل از بدستآمده بسیار توجه" بالدوین نوشت اما "تبلیغات با توجه به کشتار می شود خود یکی از جنبه های بیشتری از یک تخلف نابخشودنی." خانواده ها شد سپاسگزار برای هر چیزی که ممکن است منجر به دقیق تر کار پلیس و فشار بر مقامات اما از آن ساخته شده یک منظره غم و اندوه خود را. پس از بیستم قربانی پیدا شده بود در اوایل سال 1981 رونالد ریگان رئیس جمهور تازه انتخاب شده بود فشرده به اظهار نظر در این مورد است. در نهایت در تلاش برای اثبات "کوررنگی" از دولت او اعزام بیش از یک میلیون دلار است و خود را معاون رئیس جمهور به آتلانتا به پشتیبانی عمومی-ایمنی مبارزات و تحقیقات جنایی.

یک نسل از آتلانتا در کودکان به خصوص کسانی که در طبقه کارگر و محله بودند دچار آسیب های روانی شده توسط تبلیغات است که به آنها هشدار داد به رفتن در هر نقطه به تنهایی و سپس توسط یک حکومت نظامی که منع آنها از بودن در خیابان بین یازده شب و نه صبح. Psychics ریخت و به شهر ادعا که منجر; شهروند جرم-مراقب گشت محله گاهی اوقات مسلح با خفاش ها. یک پلیس stakeout در نهایت منجر به یک قرار در این مورد در ماه مه سال 1981 پس از افسران شنیده چلپ چلوپ در Chattahoochee رودخانه اوایل یک روز صبح. آنها در انتظار بودند در نزدیکی یکی از پل های بسیاری است که هدف قرار گرفته برای نظارت زیرا برخی از کودکان کشته شدند در محلی آبراه; پس از شنیدن چیزی سقوط به رودخانه پلیس متوقف و به یک خودرو که فقط در حال عبور از پل. آن سه صبح و وین ویلیامز ادعا کرد که او را تایید آدرس یک زن او در یک وقت ملاقات با روز بعد.

که توقف ممکن است رفته ام هیچ جا و به سختی به نظر می رسید مانند یک استراحت اما دو روز بعد از بیست و هفت سال شسته تا نزدیکی جایی که Williams شده بود زیر سوال برد. پس از شکست او یک دروغ سنجی آزمون پلیس مرتبط موها و الیاف از خود خانه و ماشین به بدن دیگر فیلم قتل قربانی; دادستان بعدها استدلال می کنند که مشابه الیاف نیز در بدن و در صحنه های جرم و جنایت بعد از قتل کودکان. هیچ شواهد دیگر مرتبط ویلیامز به آن دسته از کودکان به طور مستقیم اما در آن زمان او به دادگاه رفت شایعه بود ظاهر که او همجنسگرا بود و شاهدان عینی ادعا کرده اند دیده می شود او را با برخی از قربانیان.

"او است نه به معنای واقعی کلمه و یا از نظر قانونی متهم بودن جرم قاتل" بالدوین نوشت: از ویلیامز "اما او تنها مظنون و او را به عهده گرفت و به جرم قاتل است." آن را عجیب و غریب دادستان: مقامات می خواستم به نشان می دهد که ویلیامز مسئول همه قتل کودک را حتی اگر آنها متهم او را با هیچ یک از آنها است. ویلیامز بود بیست و سه ساله مرد سیاه و سفید و بسیاری از مردم تمایلی به این باور است که هر چقدر کمتر از این قتل می تواند متعهد شده است توسط یک شخص سیاه و سفید. مفسران از جمله بالدوین اشاره کرد که قضاوت از او سن و نژاد و کد پستی ویلیامز به نظر می رسید بیشتر احتمال دارد که یکی از قربانیان نسبت به مجرم.

که نشان می دهد Baldwin, کمتر علاقه مند در مسابقه مجرم یا مجرمان از در imperilled وضعیت آتلانتا سیاه و سفید از کودکان است. برخی از آنچه او را جلب کرد به نوشتن در مورد موارد فرصت برای افشای واقعیت زندگی در قلب قرار جدید "جنوب غرب" شهر که گفته می شود بیش از حد شلوغ به نفرت. آتلانتا بود انتخاب اول خود را سیاه و شهردار در سال 1973 و مینارد جکسون بود به خوبی به دوره دوم زمانی که این قتل آغاز شده است. جکسون سخت کار کرده بود به ادغام این شهر نیروی پلیس و آن سیاه شد رئیس پلیس که نظارت ATKID بررسی است. زمانی که وین ویلیامز به دادگاه رفت, آن, سیاه برتر-قاضی دادگاه که ریاست آن و سپس او را محکوم به زندگی در زندان است. آتلانتا بوده است منادی به عنوان یک کلان شهر از فرصت و برابری اما بالدوین در بر داشت که به رسمیت شناختن مظنون و او با استفاده از پوشش خود را از قتل کودک را به استدلال می کنند که این جنایات شد نماینده راه که این شهر و این کشور هنوز قادر به محافظت از سیاه و سفید زندگی می کند. در چشم دیوید Leeming بالدوین در شرح حال "این شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" است "را پس از" حقوق مدنی " جنبش چه آتش زمان آینده به حال شده است به آن اوج."

لیمینگ تماس بالدوین ما ارمیا و به جاست دوم روز پیامبر حاضر به اجازه دهید خوانندگان بر این باورند در این داستان از امریکا که ارزش سیاه و سفید زندگی می کند و یا هر چیزی اما سعی کنید برای خنثی کردن سیاه دستاورد. "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" است که کمتر از یک قطعه به صورتای به بالدوین حرفه ای از آن خودداری کنند: این شامل یک نیروبخش حساب مبارزه برای حقوق مدنی که او به تصویر می کشد نه به عنوان یک جنبش اما به عنوان یک شورش بود که به طور فعال و اغلب با خشونت سرکوب با مردم است. چه کوچک ادغام رخ داده بود در آتلانتا, Baldwin, مشاهده, حال ویران سیاه متعلق به کسب و کار و فلج هر نهاد قدرت سیاه و سفید به جز برای کلیسا. هر شب سفیدی گریخت مرکز شهر به حومه در حالی که سیاه پوستان بودند از چپ به دفع کردن برای خود وجود ندارد و شهرداری حمایت یا مدنی پشتیبانی می کند. چند آمریکایی های سیاه و سفید که مانند جیمز بالدوین یا مینارد جکسون رز به مواضع قدرت را ندارد, الگوی; کودکان که اسامی آنان حک شده بر روی سنگ قبر یکی پس از دیگری خود را به قتل حل نشده بود.

در این زمینه چه شبیه تئوری های توطئه در مورد که در کشتار سیاه و سفید از کودکان—پدوفیل های Ku Klux Klan—به نظر می رسد به احتمال زیاد بیشتر از این مفهوم ارائه شده توسط پلیس که یک سیاه شک می تواند مرتکب شده اند تمام بیست-برخی از قتل است. نقطه برای بالدوین بود دقیقا که بسیاری از چیزهای مختلف تا به حال به کشته شدن این کودکان; مرگ آنها شد overdetermined نه نابجا. در مقدمه به "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" بالدوین می نویسد: "این هرگز نمی خوابد—که ترور است و نه وحشت از مرگ (که نمی توان تصور کرد) اما وحشت از اینکه نابود شده است." او می تواند احضار که ترس و بیم از آنجا که او خودش بود "هنگامی که شده است یک کودک در یک کشور است."

یک نسخه از بالدوین استدلال پیشرفته توسط بسیاری از کسانی که مصاحبه در HBO است "آتلانتا را از دست رفته و به قتل"از جمله قدرت توسط اعضای بازمانده خانواده قربانیان که هنوز هم امروز فریاد عدالت و تماس از شکست از مقامات در این مورد. در سی و پنج سال پس از "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" منتشر شد ویلیامز ادامه داد: به اعتراف به بی گناهی خود را از تمام جنایات هر چند او بارها رد آزادی مشروط بود و اعتقادات خود را تایید کرد و هیچ هزینه اضافی آورده شده است برای هر یک از دیگر قتل. این یک سرنوشت است که بالدوین گیراندم. او در پایان کتاب خود نشان می دهد که آن را "کاملا ممکن است که وین ویلیامز باید به لیست اضافه از ذبح سیاه و سفید از کودکان است." منظور او این بود که ویلیامز تقریبا قطعا به دروغ متهم و مجرم-سیستم عدالت باقی ماند بی تفاوت نسبت به سرنوشت خود. اما چیز دیگری به نظر می رسید کاملا ممکن است به بالدوین بیش از حد: با توجه به وحشت بیش از ویلیامز را به اتهام همجنسگرایی یا سرنوشت متهم به قتل رساندند و یا ممکن است فقط به عنوان به راحتی شده بالدوین. "همه ما به اینجا آمد" او می نویسد: "به عنوان نامزد برای کشتار بی گناهان است."

اگر شما می خواهم به این باور است که فرصت های برابر رسیده است که آمریکایی های سیاه و سفید شما خواهد شد تمایل به در نظر گرفتن سیاه شهرداران و روسای پلیس و جشن های سیاه رمان نویسان به عنوان حکومت و قتل قربانیان به عنوان استثنا; بالدوین قابل درک است که چیزی نزدیک به این قضیه درست بود. این "شواهد" در کتاب خود عنوان است و نه فقط پزشکی قانونی اما معرفت شناختی: این اشاره نه تنها به آنچه که می شود جمع آوری شده توسط پلیس و در دادگاه ارائه اما همچنین به آنچه که ما می خواهم به این باور و تا چه حد ما را به حفظ آن اعتقادات که آیا آنها در مورد وجود New South یا گناه وین ویلیامز. شاید در هیچ کجای این جریان تنش برجسته تر از در یک لحظه در این مستند که ویلیامز صحبت می کند از زندان از طریق تلفن با یک جمع اعضای بازمانده خانواده برخی از آنها بر این باورند که او بی گناه است و با اجرای قانون مقامات که نیست. تماشای این صحنه آن است که غیر ممکن است به ثبت نام در این راه است که باورها و مواضع آن جمع به گوش دادن هستند و به دور از مواد و شواهد خود را وابسته به بسیاری از چیزهای دیگر در خارج از قتل است.

بالدوین درو عنوان خود را از یازدهم فصل عبرانیان که در آن رساله نویسنده طولانی به فکر بود که پولس رسول (اگرچه احتمالا نه واقعا او) نوشت که "ایمان این است که این ماده از چیزهایی که برای امیدوار شواهد چیزهایی دیده نمی شود." کلمه یونانی است که مترجمان کتاب مقدس شاه جیمز ارائه شده به عنوان "شواهد"— ἔλεγχος—به معنی چیزی بسیار نزدیک به "اعتقاد" از به "اثبات است." در آن حس برای Baldwin, چیزهایی که دیده نمی شد و عدالت و برابری; ایمان خود را در آنها نمی آمد از داشتن تجربه یا اما با این وجود باقی مانده متعهد به هر دو. "شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود" عصبانی است و گزنده و آن را به پایان می رسد عجیب و غریب و تکان دهنده درخواست تجدید نظر به آنچه امریکا است—برای آن یک ناامیدی و دلشکستگی به Baldwin—اما به آنچه در آن می تواند: "آخرین امید زمین" به عنوان بالدوین می نویسد: با استناد بدون هیچ گونه مجوز فراتر از کج آبراهام لینکلن. "من می دانم این برای تلفن های موبایل از راه دور, در حال حاضر, و من نمی خواهد زندگی می کنند برای دیدن هر چیزی شبیه به این امید آمده به تصویب" بالدوین می نویسد. "در عین حال من می دانم که من باید آن را دیده در آتش و خون و غم و اندوه درست است اما من آن را دیده اند."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب