هنگامی که زمان از دست می دهد تمام معنی

هنر چگونه یک بیماری همه گیر تبدیل آشنا به ناآشنا حسن نیت ارائه میدهد از Ai Weiwei استودیویک بیماری ه

توسط NEWS-SINGLE در 13 خرداد 1399
حسن نیت ارائه میدهد از Ai Weiwei استودیو

یک بیماری همه گیر تغییر راه ما خودمان را, که برای اطمینان حاصل کنید. زمان چیست ؟ چگونه ما استفاده از آن را صرف آن ؟ ما را به یک تماس تلفنی ناهار دم کردن
قهوه آرایش اعمال می شود. زمان می توانید راه اندازی مجدد و شروع دوباره و یا می توانید به طور کامل قطع ناپدید می شوند. زمان بیش از آنچه می گذرد و در این میان لحظه و یکی دیگر و یا قیمت مورد نیاز به پایان کار. آن دانه تخیل ما و کند می شود زمانی که ما در حال خلاقانه جذب می شود. آن اسپرز اقدام و موظف است تا با چگونه ما فشار رو به جلو با زندگی و با ما عزم خودمان را کامل است.

یک پرستار برگ بالین و چند روز بعد بیمار حرارت هوا قطره و او دیگر نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی. پس از آن می آید یک سوزن سوزن شدن در گلو او; او در درجه حرارت بالا می رود و از او می شود با وسواس متمرکز در طول زندگی خود. او remeasures او ارتباط با خانواده و جامعه است. در جای دیگر در زمان سیاستمدار انجام وظایف اجتماعی نقش مهمی را در شیوه ای از واژگونی یک خودرو مسابقه ای است که گونه های به نگه داشتن تعادل خود را در اطراف یک منحنی بدون اوج بیش از و یا توفنده.

برای بسیاری از دیگران وجود دارد دیگر هیچ چیزی برای انجام بعدی. بازی شیر یا خط انتظارات به بانک حافظه! تمایز بین این زمان و آن زمان شروع به تیرگی. زندگی می تواند بدون وعده و یا انجام وظایف. افرادی که شغل خود را از دست را از دست داده اند افتخار و ازار در یک بار.

به طور مشابه, زمان پاکسازی ایمان است. وجود دارد هیچ مداحی, هیچ, آخرین کلمات و اجساد دیگر نقل مکان کرد و به آراسته گورستان. آنها را در یخچال کامیون را به پارکینگ. یکی از دست می دهد و اعتقاد دولت در پدر و مادر در, همسایه ها, در امکان حیات خود ادامه خواهد داد. چه مدت می توانید سبزیجات و خربزه تازه ماندن? برنج? رشته فرنگی ؟ ما باید به اندازه کافی مواد غذایی یک ماه از در حال حاضر ؟ چند ماه است ؟

درک زمان از دست داده است. تاریک است اما شما لازم نیست که برای رفتن به رختخواب. ساعت اجرا می شود که یکی است که تعداد مرگ و میر. اعداد خوانده شده را علامت تفاوت بین در حال حاضر و در حالی که پیش. مرگ یک نوزاد به این معنی است که یک زندگی حتی قبل از آگاهی می رسد عبور از یک ابدیت به بعد. یک دستگاه تهویه منتقل شده است از بالین سالمندان بیمار به دلیل کمتر زندگی باقی مانده است را به او نسبت به جوان بیمار است.

تفاوت بین یک انسان و یک ویروس رشد می کند دشوار است. یک صفحه نمایش نظارت بر ضربان قلب جایگزین امواج در اقیانوس جایگزین و خطرات ناشی از بازار سهام است.

ووهان می شود شماره پیگیری: مختصات آن در جهان به اندازه جمعیت آن تعداد از افرادی که فرار قبل از آن مهر و موم کردن مقصد خود را. در "ووهان" ویروس گسترش می یابد به هر گوشه ای از جهان, مرگ و میر, موشک وار رفتن و مقیاس آن گسترش تخریب درک ما را از سفارش, علم, رژیم, آزادی و کرامت است.

مردم می خواهند بدانند: چگونه یک ویروس ؟ چه آن را مانند نگاه ؟ چگونه آن را به یک زندگی همراه است ؟ از کجا آن را دریافت سلول "کلید"? چگونه آن را کپی خود را رنج می برند از حمله سیستم ایمنی بدن در نهایت نابود? برای درک این کوچک چیزی به مراتب کوچکتر از یک باکتری است که در مورد به عنوان آسان به درک زمین و مدار آن از دیدگاه جهان است.

فضا و مکان در مقیاس و زمان هستند undergirding از خود دانش است. رها از تفکر منطقی منجر به سقوط که در آن ترس و شادی جهل و عقل, همه ضربه در باد. جدید coronavirus به عنوان آن را تبدیل به زندگی وارونه باعث شده است تا مردم را به تأمل در پرسش است که تا به حال رخ داده است به آنها را قبل از. به پوشیدن ماسک یا نه ؟ چه نوع ؟ هنگامی که دسته بعدی از N95 ماسک در دسترس خواهد بود ؟

اینها مباحث جدی در اخبار. و برای یک فرد پر نور ماسک حمل تمام وزن از ترس, امید, درد و گرما. زمانی که این بیماری همه گیر اببس در چین و سایر نقاط جهان می یابد خود را فاقد ماسک. مفهوم "ماسک" تخلیه مفاهیم دیگر از ضرورت. ماسک تبدیل به یک بنر برای غرور ملی. تخیل soars دیگر نسبت به ماه فرود و وسایل نقلیه بدون راننده. برای هزینه های بزرگ تجاری هواپیما شما می توانید خرید 10 میلیون ماسک و 1000 هواکش. که تنها راه آن است.

اما هیچ هواپیما در آسمان به هر حال. شما حتی نمی توانید از درب. شهرستانها مانند قبور خیابان مانند خرابه. نیویورک و پاریس و لندن و ونیز—آنها به نظر می رسد به عنوان اگر دیروز روز قیامت. پشت تمام درها و پنجره ها است که این فکر کردم: که من مرزی; خارج از ورطه جایی که من می تواند فورا مورد حمله قرار گرفت و دیگر وجود داشته باشد و یا ممکن است فاجعه پس از دیگری.

یک گلدان کاکتوس یک پیانو روشن و جدول لامپ مایکروویو—همه چیز برای ما آشنا به نوبه خود آشنا نیستند. برخی از مهم تر تبدیل شده است; دیگران از دست دادن روابط به ما زندگی درونی آنها یک بار بود. یک گیاه می میرد به عنوان صاحب آن تسلیم. اما گل در شکوفه و بدون فکر. چه آنها در مورد مراقبت از انسان فاجعه ؟

گل هرگز زیبا تر و در شب یک منحنی ماه هنوز آویزان در آسمان است. بهار نمی کند ورود خود را فقط به این دلیل هیچ کس می توانید بیرون بروید و در آن نگاه کنید. طبیعت سخاوتمندانه مجلل و شما هرگز دیده می شود تمیز کننده هوا. حیوانات وحشی وارد شهر و پرسه زدن در مورد. ماهی و پرندگان دیده نمی شود برای یک زمان ظاهر می شود و در زیستگاه خود را.

انسان مانند ویروس ها ربوده شدهاند محیط زیست از زمین ساخته و آسیب. بقا میل باریک دگم و گیج کننده استکبار (تکبر ناشی از جهل) پر کردن انسان که بدن آخرین زمان تعیین شده. مانند ویروس ها انسان نیاز به میزبان. زمانی که علم و عقل روزی به ما کلید همه چیز است که ممکن است لحظه ای که ما از دست دادن همه چیز است.


این مقاله ترجمه شده از چینی توسط پری با لینک. به نظر می رسد در ماه جولای/آگوست سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر "زمان و فضا و ویروس."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب