هنگامی که ما می خواهم به در یک اتاق پر از غریبه دوباره ؟

ناشناخته تئاتر یک صنعت پر از خوش است حساب با یک دلخراش تحقق. گرجستان بهار سری علامت قدرت/مگنومیادداش

توسط NEWS-SINGLE در 24 اردیبهشت 1399
گرجستان بهار سری علامت قدرت/مگنوم

یادداشت سردبیر: این مقاله بخشی از ناشناخته یک سری در مورد جهان ما در حال پشت سر گذاشتن و یکی بودن تعمیرشده با این بیماری همه گیر.

Walking به کوره تئاتر در شمال لندن است مانند کشف کپسول زمان—از قبل از مستند قبل از, اجتماعی, فاصله, قبل از ماسک صورت و دستوراتی برای اقامت شش فوت از هم جدا. هنگامی که کارکنان خود را به طور منظم چک در ساختمان آن مدیر هنری Indhu Rubasingham به من گفت آنها می گویند آن را احساس می کند "یخ زده" در حال حاضر قبل از اینکه همه چیز تغییر کرده است. "مرحله تمام مجموعه; اتاق پانسمان آماده برای بازیگران به آمده در به روز بعد" او گفت:.

Rubasingham است که نه تنها در مواجهه با آینده نامشخص. در ماه مارس دولت دستور تئاتر را بسته و هنوز هیچ کس نمی داند زمانی که آنها دوباره باز خواهد شد. شورای هنر که توزیع بودجه دولت به سرعت به £160 میلیون (200 میلیون دلار) در بحران کمک های مالی به سازمان و فردی کارگران در نیاز. در ترکیب با دولت کردند طرح—ارائه می دهد که به پرداخت بخشی از کارگران تا پایان ماه ژوئن—این تثبیت شده میباشد. درست مثل کوره ساختمان بسیاری از پروژه های فردی و مشاغل در زمان منجمد.

به عنوان یک هنر زنده, فرم تئاتر است که به ویژه تحت تاثیر coronavirus همراه با کنسرت ها و استند آپ کمدی اجرای برنامه. به عنوان من به نویسندگان و مدیران و تولید کنندگان همان خودداری عود: زمانی که هر کسی می خواهید به در یک اتاق تاریک پر از غریبه دوباره ؟ بسیاری از کسانی که من با صحبت شد بی سر و صدا به روز رسانی خود را سناریوی برنامه ریزی اسناد و مدارک به حساب برای بازگشت بهار آینده و هشدار داد که بدون کمک مالی که به مدت طولانی از خاموش شدن را از نظر مالی فلج برخی از موسسات. حتی زمانی که تئاتر بازگشایی اجتماعی-دورى قوانین می تواند مانع تمرینات و نیروی سالن به فروش کمتر (و در نتیجه گران تر) بلیط. بسیاری بر این باورند تئاتر در نهایت دوباره بجای اول برگشتن است اما صحبت از یک نسل از هنرمندان و مخاطبان از دست رفته. Rubasingham نگران است که این صنعت می تواند تبدیل به بیشتر سفید شیک تر و محتاط تر: "ما در حال رفتن به بسیار شکننده تر آمدن بنابراین ما تبدیل شدن به بیشتر ریسک گریز?"

تئاتر و مسائل مربوط به بریتانیا صرفا در شرایط اقتصادی; پایان غرب است یک راننده قابل توجهی از گردشگری است. و اگر چه بسیاری از تجاری اجرای تئاتر و یارانه به عنوان بخش مجزا تئاتر اکولوژی پیچیده و به هم پیوسته. پول-ریسندگی پایان غرب است تقویت شده توسط پروژه ها که نشات گرفته در دولت یارانه و اقتصاد از جمله شرکت رویال شکسپیر موسیقی ماتیلداو شما می توانید ردیابی یک خط مستقیم از تولیدات کوچکتر تئاتر در بریتانیا و قاره اروپا از طریق به برادوی است. آن را نیز یک موتور خلاق برای بقیه هنر: کارگردانان فیلم مانند سام مندس استفن فریرز و دنی بویل بودند پرورش وجود دارد. جیمز گراهام که برنده جایزه امی خود را برای درام Brexit: این Uncivil جنگصرف اوایل سال کار خود را نوشتن برای Finborough تئاتر 50-صندلی اتاق بالا یک نوار در غرب لندن است. Lucy Prebble که با این نسخهها کار در HBO را به جانشینیاو برای اولین بار حرفه ای بازی در صحنه یارانه دربار در آن 90-صندلی استودیو. این Fleabag خالق قمر والر-پل و آلیس توس آداپتور از مردم عادینیز آغاز شده در تئاتر است. خانواده سلطنتی تودور موسیقی شش (که تا به حال به تعطیل ساعت قبل از آن به علت باز در برادوی به دلیل coronavirus) شروع به عنوان یک حاشیه نشان می دهد نوشته شده توسط دانش آموزان قبل از رفتن بر روی تور در سراسر بریتانیا است. همان مسیر—از کوچک تئاتر به بخش تجاری شده و به دنبال آن کمتر قابل رویت کارگران مانند صحنه و لباس و طراحان مجموعه ای به عنوان به خوبی.

این پیام از این صنعت روشن است. اگر مردمی تئاتر می میرد چه چیز دیگری می میرد ،

تیاو هزینه "رفتن تاریک" قابل توجه است. Nica می سوزد که شرکت Nimax شش تئاتر در پایان غرب تخمین زده می شود که این مستند را هزینه کسب و کار خود را £2.5 میلیون نفر بیش از سه ماه. برای 800 موزه ها و گالری ها و سالن های تئاتر با حمایت شورای هنر ماهانه نجات بیل—اگر کردند طرح به پایان می رسد—خواهد بود £100 میلیون. چند شگفت زده شدند هنگامی که Rufus Norris مدیر هنری تئاتر ملی گفت: در ماه آوریل است که برخی از سازمان ها بودند "روز نه هفته" دور از تشکیل پرونده برای ورشکستگی. در مه 6, Nuffield ساوتهمپتون تئاتر در جنوب انگلستان اعلام کرد که آن را تا به حال اجرا از پول نقد.

"ملی زنده خواهد ماند" تامارا هاروی مدیر هنری معماری اسلامی-نم Clwyd در شمال ولز به من گفت. "ترس من این است که کوچکتر و منطقه ای شرکت که قابل مشاهده نیست ممکن است اجازه داده شود به نزول است." بسیاری از کسانی که در تئاتر های محلی نیز جامعه مراکز ارائه فیلم کلاس های آموزش و فعالیت برای افراد مسن و آواز و بازیگری درس برای کودکانی که مدارس نمی توانند آنها را فراهم کند. این روح جامعه آشکار است در آن تئاتر است که باید repurposed خود را برای مقابله با این بیماری همه گیر fallout: صحنه و لباس وزارت در رویال ارز در منچستر شروع به دوختن ماسک برای سلامت کارگران; کوچک پرتاب شده در پایین تئاتر در لیدز شده است با ارائه بسته های غذا; معماری اسلامی-نم Clwyd تبدیل به یک خون کمک مالی مرکز.

بسیاری از این سایت های کوچکتر تکیه بر یارانه های دولتی برای زنده ماندن اما در حال حاضر به صورت یک درد مبارزه برای تضمین حمایت مالی. دولت محافظه کار گفته است کمی علنا در طول این بحران در مورد آینده تئاتر اما این حزب در طول تاریخ گرفته شده نمایش کم نور هنرهای یارانه—اولین بودجه پس از برنده شدن در یک انتخابات عمومی یک دهه پیش قطع هنرهای شورا بودجه تقریبا یک سوم. و با این بیماری همه گیر به شدت هدف قرار دادن بخش های دیگر جامعه مطالبات در دولت هستند. بسیاری از خارجی ها ممکن است اکو لس آنجلس تایمز تئاتر منتقد چارلز McNulty که اخیرا نوشت: "با من تماس سنگدلانه اما سرنوشت ما سیستم بیمارستان تحت فشار وزن به شدت بیمار, بیماران [به نظر میرسد] فوری تر به من از بودجه مرگ spirals از تئاتر تجربی شرکت است." پول و همدردی هستند محدود است.

و همچنین به عنوان یک مالی پاسخ به همه گیر ساختمان ها و هنرمندان در حال تلاش برای تصمیم می گیرید بهترین هنری یکی. بحران در حال حاضر باعث تقلا برای پیدا کردن روش های تولید که coronavirus سازگار و ثبت محصولات در دسترس از صفحه اصلی. نیک Hytner از پل تئاتر در لندن احیای سر صحبتکلاسیک انگلیسی, مونولوگ سری برای بی بی سی با تنهاست بازیگران صحبت کردن به دوربین در یک ترک استودیو های تلویزیونی. (آنها را تمرین بیش از زوم و باید خود مو و آرایش برای حفظ اجتماعی-دورى قوانین.) تئاتر ملی ساخته شده است فیلم برداری نسخه های زیادی از آن بازگشت به فروشگاه در دسترس به مدارس و از آن پخش برنامه های مختلف و بایگانی در یوتیوب نشان می دهد هر هفته در کنار درخواست برای کمک های مالی—برای اولین بار نشان می دهد یک مرد, دو زن Guvnorsبازیگران James Corden, تا به حال بیش از 200 ، 000 بیننده است. چهار لندن نمایشنامه که بسته اولیه در حال حاضر خواهد شد پخش در رادیو بی بی سی. همچنین وجود داشته است متعدد و تنوع را نشان می دهد برای خیریه که به نظر می رسد برای جذب جناس مبتنی بر عناوین مانند تمام وب را در یک مرحله و نشان می دهد باید آنلاین.

اگر چه هر کس علنا حمایت از این تلاش ها—به رسمیت می شناسد و نیاز به جمع آوری کمک های مردمی در خصوصی وجود دارد grumbles. در سازمان های بزرگ با جعبه بازدید و ستاره کست بهترین قرار داده شده به درایو ترافیک آنلاین خود را نشان می دهد در حالی که شرکت های کوچکتر مبارزه (و نه ممکن بود و منابع به تولید فیلم در وهله اول). این سر صحبت تک گویی های حرفه ای خواهد بود تولید می شود, برای مثال, اما نیز وجود دارد یک راش از تولیدات وطنی مختلف شایستگی های فنی که اغلب قانع به عنوان قطعه از هنر است. بعد از همه, چه چیزی باعث تئاتر بزرگ و ارزش هر چیزی به £250 بلیط در پایان غرب—که برق از یک تجربه مشترک است. بر روی صفحه نمایش نقش می تواند به نظر می رسد استاتیک و نوع عمل که می رسد بازگشت از سالن می تواند نگاه مجبور یا پرگوشت. بیش از حد اغلب, ضبط پخش فقط شبیه بد تلویزیون. صنعت فیلم در حال تجربه برخی از موفقیت با "مستند برای اولین بار," انتشار فیلم به طور مستقیم به صفحه اصلی streaming اما هیچ کس در تئاتر تا کنون احساس راحتی شارژ چیزی نزدیک به کامل قیمت بلیط به صورت دیجیتال ارائه شده است.

همه که باعث می شود همه مشتاق برای باز کردن درهای خود را دوباره. دولت کردند طرح شده است به طور گسترده ای به تصویب رسید و در بخش تئاتر—کوره برای مثال قرار است 12 از 26 دائمی کارکنان در مرخصی با حقوق به علاوه 45 جلو خانه کارگران در کوتاه-مدت قرارداد. اما این برنامه برنامه ریزی شده است تا پایان ژوئن 30. (دولت پیشنهاد کرده آن را به تدریج وزش آن را به جلوگیری از به طور ناگهانی ساخت تعداد زیادی از مردم بیکار اما هیچ اطلاعیه شرکت ساخته شده اند.) بدون آن زندگی بسیار سخت خواهد بود برای گاه به گاه کارکنان که در حفظ و playhouses رفتن—ushers, box-office کارکنان و bartenders—و همچنین برای نویسندگان و مدیران که به طور معمول کار به عنوان مترجمان آزاد است.

این صنعت بیشتر اعضای ممتاز خواهد بود بهترین قرار داده شده به آب و بحران است. "اگر شما می آیند از پایین اجتماعی و اقتصادی پس زمینه و یا در یک مهاجر اینجا کار و زندگی خود را در اینجا در حال حاضر کاملا متزلزل شما: من نمی توانم را به خطر دیگر," منتقد لین گاردنر به من گفت. نمایشنامه نویس بارنی نوریس می گوید که پدر او یک پیانیست حرفه ای گفت: او زمانی که او یک نویسنده است که او باید توجه کنید تعدادی از همسالان خود که کاهش یافته است را در اوایل دهه 30s به عنوان آنها تصمیم به شروع یک خانواده. "وجود می آید لحظه ای که افرادی که زندگی می کنند رویای خود بگو:" من قصد دارم برای جلوگیری از زندگی رویای من; در حال حاضر من قصد دارم برای گرفتن حقوق بازنشستگی,'" او به من گفت. "است که به خوبی ممکن است اتفاق می افتد به کل سیاره در حال حاضر بدون در نظر گرفتن سن خود را."

واقعی بحران مالی نقطه می آید اگر خاموش کردن طول می کشد فراتر از ماه نوامبر زمانی که بسیاری از سالن های تئاتر باز کریسمس خود را نشان می دهد در بریتانیا این است که به طور سنتی یک پانتومیم یا دیگر خانواده پسند ارائه شده است. در تئاتر های محلی و در پایان غرب مخاطبان اغلب کتاب بلیط برای کریسمس نشان می دهد در اوایل فوریه و پدربزرگ و مادربزرگ خود را نوه القا تئاتر-رفتن عادت است که ممکن است یک عمر گذشته. از دست دادن که درآمد و فرصتی برای معرفی جوانان به بازی رفتن می تواند بسیار مخرب در سراسر این بخش است. این بیش از حد می تواند تئاتر بیشتر rarefied به عنوان بازدید کنندگان گاه به گاه در حال خاموش کردن این فرم هنری.

نیز وجود دارد که در حال حاضر نشانه هایی که Rubasingham نگرانی در مورد ریسک گریزی و تاسیس شد. عمده پست-مستند پروژه های اعلام شده توسط سونیا فریدمن محصولات, پایان غرب نیروگاه احیای Jez Butterworth اورشلیمبا آن اصلی ستاره, Mark Rylance. آن را به عنوان نزدیک به یک بانکدار به عنوان هر گونه تولید می شود: اصلی فروخته شده و منتقل شده به برادوی است. "مردم می خواهند به آن دسته از بلیط" گاردنر گفت. "که می شود آنها را بیش روانی مانع از بازگشت به تئاتر است."

جدا از معشوق نقطه عطفی productions چه چیز دیگری را از مردم می خواهم برای دیدن ؟ آنها گرسنگی برای فرار از واقعیات برای farces و کمدی و نشاط باور نکردنی خواهد شد و یا آنها انتظار نویسان به آدرس پس از همه گیر? "کمدی خوب است اما تطهیر ضروری است می گوید:" مایکل Grandage یک مدیر که اجرا می شود در پایان غرب شرکت تولید شده است. "مهم نیست که اگر ما می تواند جمع آوری در یک اتاق و خنده. برای من این مهم است که ما می تواند جمع آوری در یک اتاق و گریه. رک و پوست کنده شما می توانید از تماشای هملت در حال حاضر و پیدا کردن مقدار زیادی از COVID هیجانی—یک مرد احساس از دست رفته در جهان است." بارنی نوریس گفت که تا کنون تمام مدیران هنری او سخن گفته بود با تلاش بودند به احترام به تعهدات موجود خود را که ایجاد یک "جالب تنش" میان قبل و بعد از coronavirus کمیسیون که نشان می دهد که رزومه—یک نفر صحبت کردم گفت یک موجود و آشکارا سیاسی پروژه در حال حاضر احساس عجیب مورخ. در بالای همه که هنر شورای تامین بودجه مورد نیاز شرکت در محل "ارتباط" بیش از "برتری" به عنوان بالاترین هدف از تئاتر است. همه هراس اجتناب ناپذیر یورش کار پر کاربرده طاعون استعاره و امکان استندآپ کمدی را نشان می دهد به نام حال شستن دست های خود را.

Several هنری مدیران سخن می گفت با اشاره به همان سناریو کابوس: بازگشایی خیلی زود با همه هزینه های مرتبط از مجموعه طراحی جلو خانه ستاد و, بازیگران تنها به بستن دوباره هفته بعد شد یکی دیگر از مستند در محل قرار داده. نه تنها آنها را ضربه مالی اما مخاطبان ممکن است از دست دادن اعتماد به نفس در مورد رزرو اجرای برنامه های آینده. پایان غرب به شدت متکی به بازدید کنندگان از خارج از لندن و مردم اغلب خرید بلیط برای نشان می دهد محبوب سال حتی سال پیش. تجاری-تئاتر بخش خاص است بنابراین تا حد زیادی بدبینی در مورد چشم انداز در هر زمان بازگشایی این سال است. سرمایه گذاران نمی خواهید به خطر دیگر خاموش و بودجه به سادگی اضافه کنید تا اگر خانه تنها نیمه پر و یا کمتر است.

بودجه مسئله نیز وجود دارد چرا که اشتهای کمی برای نوع اجتماعی-فاصله اقدامات دولت امیدوار است به شما اجازه می دهد تا کسب و کارهای دیگر مانند مغازه ها و رستوران ها به بازگشایی شده است. تئاتر در کشورهای با تجربه قبلی از بیماری های همه گیر مانند کره جنوبی نصب شده اند ضد عفونی اسپری و متوسط چک در بدو ورود و در صورت ماسک پوشیده شده است باید در طول اجرای برنامه. هر شرکتکننده اطلاعات شخصی ثبت شده است به طوری که اگر کسی در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19 هر کس در تئاتر می توان و قرنطینه.

اجماع در اینجا در لندن است که تئاتر به سادگی نمی ایستادگی برای این. "من شروع به فکر کردن در مورد اجتماعی فاصله, تمرین, اتاق, اجتماعی فاصله کمدي—چه این بدان معناست که از نظر لباس و آرایش نداشتن هر گونه که" هاروی به من گفت. "آیا ما باید به بازیگران ایستاده دور از هم?" او به این نتیجه رسیدند آن را غیر ممکن خواهد بود و خطر آینده طولانی مدت از معماری اسلامی-نم Clwyd چرا که یک تجربه بد می تواند خاموش مخاطبان برای همیشه لطفا برای. Grandage بود به همان اندازه unenthused: "از هر بازیگر اگر آنها می خواهند به بازی به نیمه خالی, خانه, در, یک, کمدی, و آنها به شما بگویم این یک چیز بسیار مطلوب انجام دهد." چشم انداز بازگشایی در یک رکود اقتصادی جهانی نیز با تمرکز ذهن بر روی بلیط قیمت آن افزایش یافته است 30 درصد از سال 2012.

یک راه آشکار برای کاهش هزینه ها است که برای کاهش اندازه های بازیگران. ("امیدوارم که شما می خواهم انتظار برای Godot," اچ شوخی به من شده است.) که کمک می کند تا تئاتر تعادل خود کتاب اما لطمه می زند و بازیگران. تجدید حیات اغلب آسان تر به فروش چخوف و ایبسن در بازاریابی از نظر قوی برندها—اما که لطمه می زند و نویسندگان معاصر. و به طور کلی کاهش در برنامه نویسی لطمه می زند و مدیران بیش از حد بسیاری از آنها در حال استخدام برای پروژه های فردی به جای دریافت حقوق و دستمزد از یک نهاد است.

در مارس 1, هنر شورای هشدار داد که آن را نمی باید پول به پشتوانه صنعت از طریق گسترش مستند و نه "توانایی پشتیبانی از هزینه های بازگشایی تحت تغییر شرایط است." زیر نشاط بخشی زبان—"از طریق خلاقیت و فرهنگ ما را التیام بخشد"—پیام روشن بود. ما نمی توانیم به شما صرفه جویی در. جای تعجب نیست در حال حاضر وجود دارد هماهنگ لابی دولت توسط مدیران هنری و مشخصات بالا و ارقام در هنر. بزرگ "13" منطقه ای تئاتر در انگلستان شده اند هماهنگی تلاش های خود را بیش از زوم بحث به عنوان یک گروه ارشد از چهره های ملی به رهبری دیوید Lan سابق مدیر هنری جوان ویک در لندن است. اگر shutdown در ادامه به سال آینده موفقیت یا شکست خود را تعیین خواهد کرد که چه نوع از صنعت ظهور از بحران است. بله کسی ممکن است به نوشتن معادل امروزی آن از شاه لیر در مستند. اما خواهد شد که کمیسیون آن ؟ و به آنها گفته شود: می تواند شما را مدیریت فقط با دو دختر ؟ و هیچ طوفان ؟

وجود دارد چشمک می زند از مثبت; ترین تئاتر سازان توصیف خود را به عنوان طبیعی خوش. "کسی که در حال حاضر در حال نوشتن واقعا عالی بازی آنها نمی توانست دور به" بارنی نوریس به من گفت. سپس او اضافه dejectedly "اما شما هیچ پول است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب