که در آن قید وثیقه وجوه رفتن از اینجا

توسط جیا Tolentino 23 ژوئن 2020آمادگی وثیقه-صندوق, سازمان, برای دیدار با خواسته های لحظه ای است که در نتیجه کا

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399
A group of people under arrest next to a bus
آمادگی وثیقه-صندوق, سازمان, برای دیدار با خواسته های لحظه ای است که در نتیجه کار مداوم است که در سال.عکس توسط Sergio Flores / گتی

تا همین اواخر, مینه سوتا, آزادی, صندوق, که شروع به پرداخت کیفری وثیقه و مهاجرت اوراق قرضه در سال 2016 به حال یکی از کارکنان تمام وقت عضو یکی از کارکنان پاره وقت عضو و هشت داوطلب اعضای هیئت مدیره همه آنها تا به حال شغل تمام وقت در جای دیگر. آن طور متوسط سالانه بودجه در حدود یک صد و پنجاه هزار دلار و این مبلغ هم آسان نبود. "بسیار از آن, 'چه کسی در حال رفتن به ارسال این کمک مالی به این سازمان بنابراین ما می تواند به افزایش بیشتر پول؟' "یکی از آن اعضای هیئت مدیره, وکیل مهاجرت به نام Mirella کجا-Orozco به من گفت. سپس در مارس 26th, صدها نفر از مردم به خیابانها خواهند ریخت مینیاپولیس در اعتراض به کشتار وحشتناک از جورج فلوید توسط یک افسر پلیس به نام درک چوین. پلیس در پایین ترک خورده ناآرامی و مردم در توییتر شروع به اشتراک گذاشتن یک لینک به مینه سوتا آزادی صندوق به طوری که معترضان بودند که دستگیر می تواند bailed. شب و روز گذشته تظاهرات خود ادامه داد و پول را نگه داشته در آینده. افرادی که تا به حال هرگز شنیده مدت "وثیقه صندوق" قبل از آن را گوگل; اهدای مطابق چالش های ویروسی رفت. این سازمان آغاز شد با اشاره به اهدا کنندگان به دیگر گروه های محلی اما کمک های مالی متوقف نمی. تا پایان هفته اول ماه ژوئن صندوق دریافت کرده بود بیش از نه صد هزار, کمک های مالی در مجموع بیش از سی و یک میلیون دلار است.

کجا-Orozco که در اواسط سی سالگی او می آید و از یک خانواده مخلوط وضعیت مهاجرت خواسته از او پرداخت و کار به طوری که او می تواند کمک به این صندوق تمام وقت. این سازمان تا به حال پیش بینی شده در این لحظه انفجار در توجه و مسئولیت خود حساب ایمیل به طور خلاصه کار متوقف شد چرا که بیش از حد بسیاری از پیام های جدید شد در آینده. نیز وجود دارد در پشت صحنه درگیری میان کارکنان که یک هفته یا بیشتر بعد در نهایت نشت به نمایش عمومی. و در عین حال کوچک خدمه به حال بسیاری از مردم بیش از حد معمول به قید وثیقه آزاد است.

در پول-وثیقه سیستم یک فرد متهم به جرم و جنایت باید به عنوان امنیت مقدار تعیین شده توسط یک قاضی بر اساس یک وثیقه برنامه; در صورتی که فرد نمی پرداخت او برگزار شد در زندان تا دادگاه. پول است پس از بازگشت این مورد بسته شده است و یا پس از این مورد آورده است که اتفاق می افتد جایی بین یک سوم تا نیمی از این زمان تعداد زیادی از مردم در هر سال صرف زمان در زندان برای اتهام که در نهایت تلقی نمی ارزش پیگیری است. حدود شصت درصد از کسانی که در زندان در هر روز داده شده در انتظار محاکمه و بسیاری از آنها برگزار می شود وجود دارد چرا که آنها نمی تواند استطاعت به قید وثیقه. حتی کم مقدار وثیقه به طور کلی مقرون به صرفه نیست: در نیویورک نه از ده متهم قادر به پرداخت وثیقه در تفهیم اتهام. بسیاری از نهایت تبدیل به دو میلیارد دلار تجاری وثیقه صنعت یک صنعت است که تنها از نظر قانونی وجود دارد در دو کشور ایالات متحده و فیلیپین. زندان جمعیت نامتناسب سیاه به دلیل نژادپرستی تعبیه شده در هر سطح از این سیستم: سیاه و سفید آمریکایی ها از فقیر, سفید, آمریکایی, محله خود هستند بیشتر پرخاشگرانه ای اداره و مردان اختصاص داده شده به طور مداوم بالاتر وثیقه مقدار نسبت به مردان سفید پوست که به اتهام مشابه جنایات. برگزار می شود به قید وثیقه اغلب به معنای از دست دادن کار خود را, خود را, مسکن, حضانت فرزندان خود را; به این معنی مبارزه خود را در مورد از محل حداقل agency—و اغلب پذیرش یک محکومیت کیفری به عنوان قیمت از رفتن به خانه.

به عنوان اعتراض به Floyd کشتن گسترش در سراسر کشور وثیقه بودجه در دیگر شهرستانها نیز deluged با کمک های مالی. ملی وثیقه صندوق شبکه فراهم می کند که coördination و منابع برای چنین بودجه در حال حاضر دریافت پول از نزدیک به دو میلیون نفر; بودجه است که آن را پشتیبانی مطرح کرده اند حدود هفتاد و پنج میلیون دلار است. در زمان عادی, عمومی مدافعان و اعضای خانواده متهم تماس وثیقه بودجه به درخواست کمک; برخی از وجوه کارکنان که نظارت بر arraignments. اما در طول دوره از اعتراض حمایت سیستم رشد می کند: حقوقی ناظران و فعالان رفتن به زندان و courthouses آماده برای تماس با یک وثیقه صندوق به عنوان به زودی به عنوان معترضان به ارمغان آورد و یا زمانی که وثیقه تعیین شده است. برای اولین بار به طور رسمی سازمان وثيقه صندوق ایجاد شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا یک صد سال پیش به طور خاص برای معترضان پس از کنگره تصویب فتنه قوانین در تلاش برای جلوگیری از ظهور کمونیسم—و هنوز هم وجود دارد که تمرکز وجوه در اعتراض به قید وثیقه مانند آتلانتا صندوق همبستگی. اما "همیشه وجود دارد یک همپوشانی" بین این بودجه و جامعه با قرار وثیقه بودجه پیلار وایس مدیر ملی وثیقه صندوق شبکه به من گفت. طول موج اخیر اعتراضات او گفت: "جامعه وثیقه بودجه و اعتراض به قید وثیقه وجوه اساسا با هم ادغام شدند."

آمادگی سازمان برای دیدار با خواسته های لحظه ای است که در نتیجه کار مداوم است که در سال. شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق ایجاد شد در سال 2014 به افزایش قرار وثیقه برای مردم دستگیر و در یک شب زنده داری برای DeSean Pittman یک نوجوان-ager که کشته شد که پلیس شیکاگو. در شش سال پس از آن پرداخت می شود بیش از دو میلیون دلار در اوراق قرضه برای ساکنان شیکاگو. فعالان باید با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تقویت این کار و گسترش پایه های آن پشتیبانی می کند. در سه سال گذشته که طرفدار الغای برده داری فعال Mariame کابا مطرح شده پول برای وثیقه بودجه در آستانه سال جدید تشویق مردم به اهدای هزینه یک نوشیدنی و درگیر شدن هزاران نفر از اهدا کنندگان در هر سال است. ملی قید وثیقه جمعی باعث می شود یک صندوق-افزایش فشار در هر سال در سراسر روز مادر; در این سال یک #FreeBlackMamas مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از دو میلیون دلار از بیست و چهار هزار فرد اهدا و آنها را bailed هفتاد و یک مادران و مراقبان در هفته های پس از.

من برای اولین بار اهدا به قید وثیقه صندوق در سال 2015 کشیده شده بود و بسیاری از مردم چگونه به طور مستقیم حمایت از جمله کاهش درد و رنج انسان. (من پول داده به بسیاری از سازمان های ذکر شده در این قطعه.) پول است که یک صندوق برای پرداخت وثیقه می تواند به عنوان یک نوع از وقف زیرا بخش عمده ای از این پول تقریبا همیشه می آید. اما مشکل از واقع شدن آن یکی از دلایلی است که وثیقه بودجه ضروری است. "آنچه که برخی از مردم درک نمی کنند این است که وجود دارد مقدار زیادی از وقفه در سیستم" ویس به من گفت. "این یک لحظه فرایند هنگامی که یک شخص می شود بازداشت و به قید وثیقه صندوق می شود ، و پس از آن آنها نیست نزدیک مورد و بگو اینجا پول خود را به عقب' یا. می توانید آن را به مدت دو هفته و یا آن می تواند سال ها طول بکشد. آن را بسیار روشن است که دولت انتظار دارد مردم به زمین توسط تلاش های خود را برای دریافت پول وثیقه عقب و با نادرست سلامت-بیمه ادعا می کند آنها ممکن است فقط تا بدهد."

وثیقه تدارکات بدست حتی پیچیده تر از زمان شروع این بیماری همه گیر: دادگاه ها اغلب نگه داشتن ساعت های نامنظم و این روز به عنوان بانک ها است که باعث می شود آن را سخت تر برای سازمان به دست آوردن چک های صندوق و یا مقدار زیادی از پول نقد و سپس ارسال به قید وثیقه. (مینیاپولیس در شهرستان Hennepin که قبول ندارد چک و یا کارت های اعتباری و نیاز به دقیق تغییر دهید.) پس از فلوید تظاهرات آغاز شد مینه سوتا آزادی صندوق دیده است وثیقه مجموعه ای به عنوان بالا به عنوان پنج صد هزار دلار قبل از یکی از بازداشت شدگان را تفهیم اتهام. (در تفهیم اتهام خود را به قید وثیقه آزاد شد کاهش یافته و به هفتاد و پنج هزار دلار است.) بسیاری از مینیاپولیس معترضان منتشر شد بدون وثیقه احتمالا با تشکر از آگاهی عمومی است که شلوغ زندان تبدیل شده اند COVID-19 نقاط. اما برخی از معترضان کشیده شده است به یخ بازداشت که نمی آید با سوابق و زندان فهرست اسامی, کجا-Orozco به من گفت. او و دیگر سازمان نیز نگران آن است که اداره پلیس ممکن است شروع دو برابر به بازداشت معترضان در heftier اتهامات نقاشی بر شواهد تصویری.

این کار احساس حیاتی و مهم کجا-Orozco به من گفت حتی اگر صندوق ضرورت است و همیشه خواهد بود یک منبع نا امیدی. مانند بسیاری از سازمان های همکار مینه سوتا آزادی صندوق می خواهم برای قرار دادن خود را از کسب و کار: آنها نمی خواهند به قید وثیقه عادلانه تر آنها می خواهند برای پایان دادن به آن. و برای بسیاری از آنها که طرفدار الغای برده داری ضربه گسترش فراتر از وثیقه. "الهام بخش است برای دیدن این حرکت مترقی در مینیاپولیس" کجا-Orozco گفت: "اما آن را سخت در بسیاری از راه های به جشن ما کار می کنند. حقیقت این است که ما نمی خواهند به وجود داشته باشد ، ما نمی خواهیم به کمک این وثیقه چرخه ادامه خواهد داد. ما برنامه ریزی نمی تواند در دراز مدت سازمان است."

وثیقه در اصل قرار بود به خونین بیشتر یا کمتر. زمانی که وثیقه به عنوان ما آن را می دانم در ایالات متحده برای اولین بار تصور در انگلستان بیش از یک هزار سال پیش دولت اسرائیل را مسئول عدالت کیفری و جرایم اکثرا مجازات از طریق مجازات های مالی (بهبود در عمل قبلی حل و فصل نمرات از طریق دشمنی خونی). وثیقه مجاز متهم به باقی می ماند تا زمانی که محاکمه و متهم را مجبور به قرار دادن هر گونه پول تنها به شناسایی یک ضامن برای مقدار که او را مدیون اگر محکوم کرد. ژوئن Carbone, یک استاد دانشگاه مینه سوتا مدرسه قانون نوشته است که این مدل شاید ایده "گذشته کاملا منطقی برنامه است." در قرن یازدهم فارسی وزارت امور خارجه شروع به فرض مسئولیت برای عدالت کیفری و مجازات های مالی شروع به دادن راه به سرمایه و تنبیه بدنی. قضات تبدیل به وثیقه به عنوان یک راه برای نگه داشتن افراد بازداشت شده تا آنها محاکمه شدند. آن زمان انگلیسی وثیقه قانون وارد شد به استعمار آمریکا "بیش از حد به قید وثیقه" از لحاظ فنی ممنوع—دولت و قانون اساسی بعد از اعلام حق pretrial آزادی—اما واقعیت وثیقه به عنوان یک ابزار تنبیهی و یک روش کنترل اجتماعی شد و در حال حاضر در حال شکل گرفتن.

خانواده ها و کلیساها و دیگر تعاونی هم مخلوط پول برای رایگان خود را در راه مقاومت در برابر این نوع از کنترل است. وثیقه صندوق ایجاد شده توسط A. C. L. U. ، در سال 1920 تاسیس یک مدل است که سازمان های دیگر می تواند به دنبال: پس از کنگره تصویب اسمیت عمل در چهل سالگی, ساخته شده است که دفاع از سرنگونی دولت آمریکا یک جرم و یک گروه به نام حقوق مدنی کنگره با تشکیل یک وثیقه صندوق برای کسانی که متهم تحت قانون است که هرگز به طور کامل لغو شد. (در سال 1951 دادستان کل نیویورک بیش از تبدیل نام صندوق همکاران به F. B. I.) در دهه شصت عمران-گروههای حقوق bailed فعالان از ماساچوست به می سی سی پی. دانشجویان bailed همسالان که دستگیر شده بودند برای اعتراض به جنگ ویتنام. در سال 1966 لیندون جانسون امضا وثیقه اصلاحات عمل به قانون; قانون تشویق نرمی در بخشی از قضات و اما در سمت چپ این پول وثیقه سیستم دست نخورده است. قانونگذاران ایالتی به عقب رانده در برابر قانون تقریبا بلافاصله و در سال 1984 دوم قرار وثیقه اصلاحات قانون محدود تغییرات از اولین.

معاصر وثیقه-صندوق جنبش تا حد زیادی از یک محصول دهه گذشته کردم و شروع آن در شهر نیویورک است. در سال 2007 رابین استاینبرگ و دیوید فیگ از برانکس مدافعان پیشگامانه عمومی-مدافعان' دفتر راه اندازی شده برانکس آزادی صندوق برای پرداخت سطح پایین وثیقه برای برانکس ساکنان. دو سال بعد یک قاضی حکم داد که این صندوق بود که با قرار وثیقه-اوراق قرضه کسب و کار شد و به درستی مجوز یا گواهی و آن را تعطیل کند. اما این سازمان در حال حاضر تولید شده گفتن نتایج. این دسته از متهمان که صندوق bailed به طور معمول التماس گناه نود و پنج درصد از زمان; پس از دریافت دسترسی به قید وثیقه پول هیچ یک از نزدیک به دو صد مردم به این صندوق کمک کرد تا رفت و برگشت به زندان اصلی خود را به اتهام. (بسیاری از موارد اخراج شدند و بسیاری به جرم متهمان دریافت غیر احکام زندان مانند جریمه و یا خدمات اجتماعی; چند دریافت زمان خدمت کرده است.) استاینبرگ و فیگ تحت فشار قرار دادند برای دولت قانونی که اجازه وثیقه بودجه به کار گیرند اما فرماندار اندرو کومو وتو اولین لایحه در سال 2011. یک سال بعد این خیریه قرار وثیقه سازمان قانون تصویب شد با برخی از امتیازات: خیریه قید وثیقه آزاد شد و در پوش دو هزار دلار و تنها کسانی که می خواهم متهم شده است با سطح پایین جرایم واجد شرایط بودند. (مخالفان وثیقه اصلاحات همچنان به استدلال می کنند که توانایی قضات به مجموعه بالا به قید وثیقه مقدار و برای استفاده از اختیار خود برای قفل کردن متهمان متهم بیشتر جرائم جدی لازم است برای حفظ مکان امن است.)

در سال 2015 یکی دیگر از گروهی از مدافعان با کمک یک وکیل به نام پیتر گلدبرگ راه اندازی بروکلین جامعه وثیقه صندوق. بعد از آن که در سال Kalief Browder که متهم به سرقت یک کوله پشتی و پس از صرف سه سال در Rikers Island, قادر به ارسال وثیقه درگذشت خودکشی. تحت شرایط 2012 وثیقه قانون Browder بود که به اتهام grand larceny شد واجد شرایط برای کمک های خیریه به قید وثیقه. مرگ او—و یک ماه بعد که از ساندرا مطلوب در تگزاس—موجب گسترده تر علاقه در کار است که وثیقه بودجه انجام شد. تا پایان سال گذشته بروکلین صندوق نوشته شده بود تقریبا پنج میلیون دلار به قید وثیقه بیش از چهار هزار متهمان و آن را به حال کمک به ایجاد ملی وثیقه صندوق شبکه.

موفقیت بروکلین جامعه وثیقه صندوق بود نگرانی برای کسانی که در داخل سازمان ، آنها شروع به گمان است که این صندوق بود که در خدمت به عنوان یک آزادی شیر برای بدترین جنبه های نیویورک جنایی-سیستم عدالت. این شهر حتی خود را راه اندازی وثیقه سازمان آزادی صندوق در سال 2017 اداری ouroboros که با استفاده از شهرداری پول برای حمایت از ماموریت نجات مردم که شهر خود را در غیر این صورت زندان است. وجود شهر councilmembers, Francisco ملا و مارک لوین که پذیرش کمک از پلیس خیرخواه انجمن یک اتحادیه است که به شدت مخالف وثیقه اصلاحات و پس از آن اهدا پول به بروکلین وثیقه صندوق; در اوایل سال جاری یک آرکانزاس کلانتر جشن کار قرار وثیقه پروژه—غیر انتفاعی ملی که تاسیس شد در سال 2017 توسط رابین استاینبرگ قبلا از برانکس مدافعان—به عنوان یک راه حل برای زندان ازدحام بیش از حد. چهار سازمان پس از انتشار یک قطعه با این استدلال که "وثیقه وجوه فاقد یک طرفدار الغای برده داری تجزیه و تحلیل خطر cooptation توسط سیستم آنها به دنبال از بین بردن." (من این حس در من گزارش که برخی از فعالان نظر نمی وثیقه پروژه به طور کامل متعهد به لغو. استاینبرگ به من گفت که این سازمان است که پرداخت می شود بیست و شش میلیون دلار وثیقه برای نزدیک به یازده هزار و مردم کم درآمد—و که در طول دو هفته گذشته مطرح شده است و بیش از پانزده میلیون دلار از تقریبا دو صد هزار نفر—است که "مبارزه برای یک جامعه بدون زندان و زندانها" و گرفتن وجود دارد یک سوال از "استراتژی نه تنها دید.")

پیتر گلدبرگ که در حال حاضر مدیر اجرایی بروکلین صندوق به من گفت: "ترس و دام در اطراف وثیقه بودجه است که همیشه مردم آغاز خواهد شد گفت:" در اینجا برخی از پول من کار درست انجام می دهند.' ما باید به طور شفاف در مورد این واقعیت است که وثیقه بودجه نیست پاسخ این است که ما در حال مبارزه برای چیزی بسیار بزرگتر—پایان دادن به اسامی،" وی افزود: "ما تا به حال برای توضیح به یک دسته از سفید ناجی که آنها به ما پول چیزی نیست که این مشکل را حل میکند." در پاییز گذشته نیویورک گسترش خیریه وثیقه سازمان عمل در راه است که به عنوان گلدبرگ و همکاران خود را ببینید آن را به طور موثر مندرج کار قرار وثیقه بودجه به عنوان بخشی از carceral سیستم. پس از قانون جدید تصویب شد آنها تصمیم گرفتند که بروکلین جامعه وثیقه صندوق دیگر نمی خواهد پست کیفری وثیقه به عنوان ژانویه 1. این صندوق هنوز پرداخت "shitload" مهاجرت اوراق قرضه گلدبرگ گفت: به دلیل, به عنوان او آن را قرار داده وجود دارد "هیچ خطر بودن در تکمیل تنش با مهاجرت-بازداشت سیستم" است که در آن بسیاری از زندانیان تلقی فاقد شرایط لازم برای وثیقه. اما سازمان است بیشتر تمرکز خود را معطوف به قانونگذاری جدید تلاش و به دادگاه-مشاهده برنامه هایی که آموزش داوطلبان برای حضور در arraignments و شناخت حوادث که در آن قضات و دادستان بیرون رفتن از راه خود را به نگه داشتن متهمان در بازداشت پیش از محاکمه و یا در غیر این صورت دور زدن شرایط جدید تنظیم وثیقه قانون است.

هزاران نفر از معترضان دستگیر شده اند در شهر نیویورک و بسیاری برگزار شده است به طور غیرقانونی و مخفیانه و غیربهداشتی اما بسیاری از آنها آزاد شده اند بدون وثیقه—با تشکر در بخشی از آن به قید وثیقه-اصلاح قانون در پاییز گذشته است. گلدبرگ در اولین جمعه شب اعتراض در مرکز بارکلیز در بروکلین زمانی که مردم در توییتر شروع به تماس برای کمک به B. C. B. F. به عنوان راهی برای حمایت از معترضان. پس از برخی از کوره در رفته, پیام کوتاه گروه را بازتوییت کرد یک لینک توضیح اخیر تغییر در ماموریت خود با اضافه کردن یک توجه داشته باشید که این سازمان آماده شد به پرداخت وثیقه برای هر کسی که آن را می تواند در این لحظه. آن را نیز هدایت مردم به همه آنها را برای بهداشت عمومی, گروهی بود که خواستار آزادی زندانیان آسیب پذیر از زندان در میان همه گیر و که در حال حاضر به شدت به رسیدگی به اعتراض به قرار وثیقه در شهر نیویورک است.

در شیکاگو بیش از حد از کار گذشته ضد وثیقه فعالان به کاهش در مقدار پول لازم را به رایگان به کسانی که دستگیر شده اند; Sharlyn فضل مدیر اجرایی شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق به من گفت که بازداشت معترضان به احتمال زیاد به اتهام بزه و منتشر شود بدون نیاز به پرداخت هر چیزی. فضل پیشنهاد کرد که از دو هفته گذشته ممکن است باعث برخی از مردم به fetishize وثیقه بودجه به عنوان یک راه حل در بخشی به دلیل وجود چنین روشن مفهومی درستی در کمک به افرادی که مجازات های کیفری-نظام عدالت برای اعتراض به این سیستم. اما مانند همسالان خود در بروکلین و مینیاپولیس فضل تاکید شد که او نمی خواست کار این سازمان برای ادامه به طور نامحدود. شیکاگو صندوق بخشی از یک ائتلاف گسترده که امیدوار به تصویب قانون در سال 2021 که پایان دادن پول اوراق قرضه در ایالت ایلینوی است. "ما شده است بسیار روشن از همان ابتدا که هدف از C. C. B. F. است برای قرار دادن خودمان از عملیات," او گفت:. "وثیقه بودجه ضروری هستند اما آنها نمی شود. ما بیش از یک میلیون دلار در بازداشت دادگاه سیستم. آنچه که می تواند منابع انجام می شود برای این جنبش اگر نیست آن را مورد استفاده قرار به پرداخت باج به دولت؟"

هفته گذشته مینه سوتا آزادی صندوق اب و هوای طوفان آنلاین خشم تولید شده توسط رنگارنگ ائتلاف جناح راست اینترنتی شخصیت conspiracists و ظاهری هواداران که ناراحت شدند که این سازمان تا به حال تنها حدود یک چهارم از یک میلیون دلار تا کنون به قید وثیقه آزاد شد. یک تصویر از حذف یک صفحه از وب سایت سازمان و نشان دادن اعضای هیئت مدیره که همه به نظر می رسد سفید منتشر شده به طور گسترده ای. "هرگز در مورد که ما همه-سفید هر چند ما اکثریت سفید" Octavia اسمیت فعلی هیئت مدیره رئیس جمهور است که سیاه به من گفت و اضافه کرد که چهار نفر از این هفت نفر از اعضای هیئت مدیره فعلی افرادی هستند که از رنگ. "تنوع شده است یک مشکل برای ما فقط آن را به عنوان یک مشکل شده است در ایالت مینه سوتا است." اسمیت که در اواخر دهه بیست سالگی در برانکس بزرگ شد و منتقل شد به مینه سوتا به کسب مدرک کارشناسی ارشد در سیاست های عمومی; او شروع داوطلبانه با این صندوق در اواخر سال 2016 شد و هیئت مدیره رئیس جمهور در سال 2018 است. او به عنوان بازنشسته هیئت مدیره رئیس جمهور تا پایان ماه مه زمانی که او پا را از این نقش بیش از آنچه او را توصیف به عنوان "نگرانی های اطراف رهبری است." صندوق سابق, مدیر اجرایی, Tonja Honsey اخیرا در داوری با سازمان است. او متهم شده است که جعل بومی آمریکایی اصل و نسب; در مصاحبه با تایمزگفت که این اتهام نادرست بود. Honsey و صندوق را از راه جدا و اسمیت ابقاء شد به عنوان رئیس جمهور در ژوئن 11.

مینه سوتا آزادی صندوق "کاری مدیره مدیره" اسمیت با اشاره به این معنی است که "اعضای هیئت مدیره به دادگاه و نجات مردمی را در انجام آنچه که گاهی اوقات به مبلغ تمام وقت کار در بالای واقعی خود شغل. به عنوان رئیس جمهور هیئت مدیره," او گفت: "من بسیار آگاه از نیاز به داشتن واقعی به ارزش های ما به مرکز نژادی سهام, در حالی که همچنین عدم تمایل به بهره برداری از نیروی کار سیاه و سفید و قهوه ای مردمی—به رسمیت شناختن است که قادر به داوطلب که در نوع خود از زمان." در توییتر این سازمان توضیح داد که آن را پرداخت کرده بود "همه اعتراض وثیقه که راه ما آمده است" و هجوم عظیمی از پول نقد کمک خواهد کرد که آنها را به دیگر جنبه های جنایی-سیستم عدالت مانند بالا بودن بار مالی در حال انجام مراحل قانونی برای معترضان که دستگیر شده بودند اما بازداشت نشده و برای بسیاری از مردم در مینیاپولیس بودند که هنوز هم برگزار می شود در بازداشت پیش از محاکمه. ماموریت خود, اعضای, گفت, بود, برای خالی, Hennepin, زندان, یک pretrial مرکز برگزاری صدها نفر از مردم است.

زمانی که این گروه تاسیس شد و تنها چند سال پیش که این هدف ممکن است به نظر می رسید مانند یک شات ماه. اما چالش ها به پول وثیقه سیستم بودند به دست آوردن حرکت های سیاسی قبل از کشتن جورج فلوید. مترقی دادستان مانند لری Krasner در فیلادلفیا کاهش یافته است به دنبال وثیقه برای سطح پایین اتهامات; در سال 2017, یک قاضی در شهرستان هریس که شامل هوستون حکومت است که این شهرستان را به قید وثیقه شیوه های خلاف قانون اساسی و بیش از دوازده هزار نفر به اتهام جنحه بودند از زندان آزاد شده. در سال 2018 کالیفرنیا به تصویب یک قانون بین بردن پول به قید وثیقه.

این اصلاحات اغلب تبدیل به snarled با عوارض, با این حال. این قانون در کالیفرنیا برقرار الگوریتمی خطر-ارزیابی سیستم که محاسبه یک فرد و احتمال ایجاد خطر برای امنیت عمومی و یا بازگشت به دادگاه و فعالان نگران هستند که چنین سیستم هایی در تداوم نژادی و بی عدالتی—اگر مردم سیاه نامتناسب هدف توسط سیستم عدالت کیفری, داده, در مورد, قبل از فعالیت های جنایی در نظر گرفته نمی تواند خنثی باشد. (تجاری وثیقه صنعت در ضمن ترس از اینکه قرار دادن کسب و کار کمک کرد این لایحه به یک همه پرسی تعیین شده برای ماه نوامبر و قبل از آن می تواند تبدیل به قانون است.) گسترش اصلاحات که نیویورک سال گذشته به تصویب رسید و در آن زمان اثر در ماه ژانویه با یک واکنش فوری: پلیس خواستار توجه به متهمان آزاد شدند بدون وثیقه و گفته مرتکب جنایات دیگر بعد از آن; ژانویه 8th, فرماندار کومو بود و راه رفتن خود را برای حمایت از اصلاحات و گفت که آنها با "عواقب است که ما باید برای تنظیم ، در فوریه N. Y. P. D. گزارش افزایش جرم و جنایت و سرزنش قرار وثیقه اصلاح قوانین. (یک ائتلاف عمومی مدافعان پیشنهاد کرد که N. Y. P. D., که تصمیم می گیرد که دستگیر شده است و چه کسی نیست تا به حال تولید شده این آمار به عمد.) در ماه آوریل در ارتفاع—تا کنون—از coronavirus همه گیر Cuomo, نورد, اصلاحات, اضافه کردن پانزده دسته بندی جدید از وثیقه-واجد شرایط جنایات. این حرکت صعودی به اثر را در ماه جولای و با قرار وثیقه سازمان نگران است که معترضان ممکن است به صورت یک موج شدید اتهامات پس از آن. (محققان می تواند به عنوان مثال استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان پایه ای برای دستگیری هفته پس از تظاهرات صورت گرفته است.)

دو سال پیش در یک مقاله برای جورج تاون مجله در فقر قانون و سیاستراشل اسمیت در مقایسه با زمان جنبش مبارزه با پول وثیقه به تلاش های که منجر به قید وثیقه اصلاحات قانون در دهه شصت بود که به سرعت قابل بازگشت نیست. "مرکزی پیام ساده است: اصلاح طلبان باید قبول چیزی کمتر از تعمیرات اساسی pretrial سیستم" اسمیت نوشت. برای بسیاری از فعالان من به صحبت کرد که حتی به اندازه کافی نخواهد بود. بسیاری از کار خود را به عنوان دروازه ورود به زندان و پلیس مخالفت با بردگی. وثیقه بودجه به عنوان Jocelyn Simonson استادیار در بروکلین قانون مدرسه است نوشته شده "ارسال پیام به قضات و سیاستگذاران است که چیزی است که چپ چپ" در سیستم. تظاهرات تقویت این پیام اخلاقی منطق وثیقه صندوق است که در آن مردم گرد هم می آیند به امید برچیدن ستم قدرت دولت می شود منطق از روز است. "هنگامی که شما را متوقف و فکر می کنم در مورد وثیقه—در مورد این واقعیت است که چقدر پول شما باید چیزی است که تعیین اینکه آیا یا نه شما را در قفس—به نظر می رسد به طور مستقیم ناعادلانه بعد از حدود نیم دقیقه" Simonson به من گفت. "وثیقه بودجه شما بخواهید به فکر می کنم در مورد آن برای یک full دقیقه به درک زندان به عنوان یک خشونت محل بدون توجه به آنچه. در حال حاضر هر کس اعتراض و درخواست ما را به فکر می کنم در مورد آن برای مدت دو دقیقه و در نظر گرفتن تمام اشکال مختلف خشونت از carceral دولت است. شاید ما باید این ساعت در حال حاضر که ما در حال نشستن در خانه است."

حتی قبل از کشتن جورج فلوید coronavirus همه گیر بود دوباره روشن نژادپرستی از سیستم عدالت کیفری و خطراتی که آن شمار به بهداشت عمومی و ایمنی. COVID-19 عفونت نرخ دو و نیم برابر بیشتر در زندان از آنها در جمعیت عمومی و در نیویورک هشتاد درصد از COVID-19 مرگ و میر در پشت میله های زندان شده اند مردم از رنگ. "مردم دلسوز و علاقه مند در مخمصه معترضان در گرفتاری های مردم در انتظار محاکمه" Sharlyn فضل شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق به من گفت. "این آسان به درک چرا بازداشت تحت آن شرایط ناعادلانه و نژادپرستانه." اما او رفت و در این سیستم نه تنها ناعادلانه در درمان آن از کسانی که هنوز محاکمه شده است. "هنگامی که ما صحبت در مورد مضرات پول وثیقه" او گفت: "ما در واقع صحبت کردن در مورد مضرات حبس. و این مضرات—این نامتناسب نژادی تاثیر آنها را نگه دارید درست است آیا کسی که محکوم شده است یا نه." آن بحث در مورد این چیزها فضل گفت: "کمک کرد که مردم شروع به طلاق ایده خود را از ایمنی از پلیس و زندان. "ما می توانید شروع به صحبت کردن در مورد تعطیل از خشونت سرمایه گذاری در چیزهایی است که در واقع مردم را رشد. است که لغو شده است. و این چیزی است که مردم می توانند درک کنند."

پس از ناآرامی ها در فرگوسن در سال های 2014 و 2015 بسیاری از مردم خواستار اصلاحات—برای پلیس باید مجهز به دوربین بدن و دریافت نژادی-حساسیت آموزش. در این زمان است و بلندتر تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر رادیکال ایده: divestment, defunding جایگزینی از افسران پلیس با بحران غیر مسلح کارگران و متخصصان پزشکی. دهه سیاه-طرفدار الغای برده داری نوشتن و فعالیت از گروه هایی مانند بحرانی مقاومت تشکیل شد در سال 1997 و جنبش برای زندگی که به نام برای defunding ادارات پلیس در آن 2016 سیاست پلت فرم آمده اند سریع به نتیجه برسد. در کتاب خود "در زندان های منسوخ و ناکارآمد است؟," از سال 2003 فیلسوف و فعال آنجلا دیویس توصیف زندان به عنوان "چکیده سایت را که عناصر نامطلوب سپرده تسکین ما از مسئولیت فکر کردن در مورد مسائل واقعی afflicting آن دسته از جوامع که از زندانیان کشیده می شوند در چنین نامتناسب اعداد است." در اخیر Op-Ed برای بارتحت عنوان "بله ما به معنای واقعی کلمه لغو پلیس" Mariame کابا استدلال کرد که "ما باید تغییر مسیر میلیاردها دلار که در حال حاضر به ادارات پلیس در جهت ارائه مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، آموزش و پرورش و شغل خوب. اگر ما این را," او نوشت: "وجود خواهد داشت کمتر نیاز به پلیس در وهله اول است."

این خط فکر هدایت است که به تازگی خیط و پیت کردن وثیقه بودجه در بروکلین شیکاگو و مینیاپولیس که تمام شده اند هدایت دهنده توجه به گروه های که در مقابله با علل جرم فعالیت—فقر و محرومیت اجتماعی عدم امن فضای عمومی است. شیکاگو صندوق مطرح شده است و بیش از سه و نیم میلیون دلار از بیش از هفتاد و پنج هزار اهدا کنندگان; اگر آن را مطابق تقاضا برای وثیقه در Cook County آن را به صندوق اعتراض به قید وثیقه در جای دیگر و regrant پول به سازمان های محلی. روز دوشنبه این گروه اعلام کرد که در حال همکاری با دیگر سازمان ها به پرداخت $400,000 پیوند برای Chrystul Kizer یک نوزده سال است که زندانی در ویسکانسین به مدت دو سال در حالی که در انتظار محاکمه برای قتل یک مرد که تا به حال مورد آزار جنسی و قاچاق او را برای رابطه جنسی, برای سال. (او را حفظ کرده است که او اقدام در دفاع از خود.) بروکلین صندوق نیز انتظار دارد که به قیف پشتیبانی به قید وثیقه وجوه دیگر و به مردمی که از گروه ها و آدرس "مسائل سیستمیک است که منجر به وحشت از سیاه و قهوه ای جوامع و رک و پوست کنده نمی توانید به اندازه کافی بودجه و یا احترام یا تبلیغات" به عنوان گلدبرگ آن قرار داده است.

مینه سوتا آزادی صندوق در همین حال بود که یک سازمان شروع شده است در یک منحصر به فرد مرتب کردن بر اساس از اوردرایو. آنها در حال صحبت کردن در مورد استخدام پرداخت بیشتر کارکنان و گسترش خود را داوطلب فهرستی; آنها به استخدام غیر انتفاعی وکیل—وجود محدودیت های قانونی در مورد نحوه غیر انتفاعی می regrant کمک های مالی و, استخدام وکیل و آورده اند در حسابداری پشتیبانی می کند. "ما تا به حال احتمالا دوازده جلسات در دو هفته گذشته در مورد چگونه ما می توانیم توزیع مجدد پول" کجا-Orozco گفت. "ما در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به رعایت دهنده قصد که یک ضرورت است, در حالی که همچنین پیوستن به بزرگتر ماموریت برای حمایت از جامعه که کار ما همواره در تلاش برای کمک به."

حتی سازمان هایی که مینه سوتا صندوق در ابتدا با اشاره به مردم را آغاز کرده اند که کارگردانی حمایت از جاهای دیگر است. اصلاح بلوک های محلی و گروه های فشار برای کاهش از پلیس در مینیاپولیس—که به تازگی با آن مواجه خود مطالبات محلی برای شفافیت برنامه ریزی برای توزیع بیش از هفتاد و پنج درصد از پول آن را دریافت کرده است پس از پایان ماه مه تا ژوئیه 1. ستاره شمال بهداشت جمعی یک گروه از پزشکان و جامعه سلامت کارگران است درخواست می شود اهدا کنندگان به ارسال بودجه به رهبری گروه های اجتماعی برای حمایت از مراکز برای مردم بومی و یا به یک گروه است که سازماندهی کارگران کم درآمد است.

بودجه در شیکاگو و مینیاپولیس انتظار نداریم که برای جلوگیری از پرداخت کیفری وثیقه هر زمان به زودی راه که بروکلین صندوق—شرایط در ایلینوی و مینه سوتا را حفظ خواهد کرد آنها را متمرکز بر ماموریت خود را به عنوان آن است. "در حال حاضر به لطف شما ما پول" مینه سوتا آزادی صندوق در توییتر نوشت. آنها نیز تا به حال تورم از داوطلب علاقه ای که مهم بود چرا که "ما نیاز به قدرت مردم نه فقط پول نقد برای چه می آید بعدی: جرم آزادی است." وظیفه پیش رو به عنوان آن را برای هدایت همه مردم به طور ناگهانی تماشای آنها را به سمت بزرگتر حقایق در مورد جنایی-سیستم عدالت است که باید تاکید کرد این لحظه. اگر فلوید شده بود کشته در 25 ماه مه خود را به اتهام جنایت—با استفاده از یک تقلبی بیست دلاری—می تواند او را در زندان در ایالت مینه سوتا تا یک سال. مرگ او یک تقلید مسخره امیز; زندگی او ممکن است منجر به پس از دستگیری او را نشان داده و به هر شکل از عدالت است. معترضان به خیابان آمده اند به اعلام پلیس آمریکا یک شکل از کنترل دولت ، نامشروع; در نجات آنها را از میلیون ها نفر از مردم به طور موثر تلقی می شود نوع دیگری از کنترل دولت نامشروع ، چقدر بیشتر می توانید که غریزه برای رستگاری برود ؟ "این یک نبرد طولانی," Octavia اسمیت به من گفت. "وثیقه است موقت کار می کنند. ما مردم و پس از آن کار ما برای لغو این سیستم که مردم را از آزادی در وهله اول است."


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب