که در آن هر کس می رود زمانی که اینترنت معافیت

تکنولوژی Downdetector ساده و زشت سودمند است که می شود یک کمی عجیب و غریب زندگی قایق آواره جوامع هنگامی که

توسط NEWS-SINGLE در 7 اسفند 1398
اقیانوس اطلس

این اتفاق می تواند در هر لحظه و در عین حال ما هرگز آماده شده است. زمانی که توییتر تصادفات چگونه ما صدای جیر جیر در مورد آن ؟ ما را امتحان کنید و امتحان کنید. وقتی Instagram پایین است هیچ کس می توانید ببینید که چه ما می بینیم. زمانی که مسنجر-چت برنامه های کاربردی از ادارات آمریکایی با خشم ادا کردن و سقوط ما, رفتن به توییتر و می گویند: "ما قول می دهم ما هنوز در حال کار!" ما احساس می کنید از دست داده بیبهره مغشوش ناراحت بود که ما مجبور به تایپ کردن صداهای با دهان ما ("صحبت کردن"). ما شناور بر ما کیبورد حرکت دست ما در راه است که حس را ندارد مانند سابق نیکوتین معتاد که در ادامه به نگه داشتن قلم به عنوان اگر آنها در حال سیگار.

وجود دارد تنها یک محل برای گرفتن این همه درد و عصبی انرژی: Downdetector ساده و خسته کننده وب سایت تاسیس در سال 2001 به گزارش قطعی از انواع خدمات اینترنت. این اولین نتیجه جستجو برای سوالات از جمله "آیا توییتر را ؟" و "آیا Facebook پایین ؟" و "آیا Gmail را ؟" و "کل اینترنت را در شهر نیویورک؟" در هر روز داده می شود اگر همه چیز خوب کار یک نمودار نشان دادن فقط کوچک smatterings از شکست گزارش خواهد بود رنگ آرامش بخش آبی. اگر با Facebook اخبار خوراک این چیزی است که شروع به اشتباه برای تعداد بیشتری از مردم این نمودار خواهد سنبله و قرمز روشن.

در ابتدایی ترین سطح, سایت جستجوگرها بازی خود را مدیر عامل شرکت داگ Suttles اذعان می کند. این تکنولوژی نه چندان پیشرفته—قطع مصمم هستند تقریبا به طور انحصاری توسط کاربر گزارش—بنابراین Downdetector و خارج از غرفه به عنوان اینترنت-قطع سایت عمدتا به دلیل Downdetector شده است, در بسیاری از, مردم, مغز, اینترنت, قطع برق, وب سایت است. آن را تبدیل به اینترنت به هراس اتاق عجین با برف-روز انرژی است.

در قطع حتی Suttles تصدیق به سایت برای تماشای کاربران حل مشکلات خود را دارند. "این سرگرم کننده, من نمی تواند انکار کند" او می گوید. تابستان 2019 به خصوص پر حادثه یکی به دلیل قطع برق از گوگل خدمات اصلی در ماه ژوئن و دیگری Facebook قطع برق در ماه جولای در آوردن میلیون ها نفر از گزارش. "ما در عشق با کاهش یافته قطع" Suttles می گوید. "همیشه وجود دارد یک بیت از شوخی سرگیجه داخلی. ما همه به ایست!"

این کوچک متحده اضطراری قرعه کشی تمام انواع از مردم به Downdetector گاهی اوقات فقط به اویختن. ما روز ساخته شده تا از عادات و مکان های بیشتر و بیشتر این عادات و مکان های آنلاین وجود دارد استدلال می کند کارولین Haythornthwaite استاد از اطلاعات مطالعات در دانشگاه سیراکوس و همکاری سردبیر اینترنت در زندگی روزمره. "آن را مانند حلق آویز کردن با دوستان" او به من گفت. "این چیزی است که باعث می شود مردم باقی بماند—فقط اجتماعی که وجود دارد با دیگران است." اگر ما گاهی اوقات صحبت کردن در مورد اینترنت به عنوان سر و صدای محیط یا آخرتی شیطان آن را تبدیل به یک محیط فیزیکی که در آن همیشه وجود دارد کسی را به تمسخر یا روان یا متهم از stanning اشتباه K-pop band.

Downdetector نمی توانید دوباره ایجاد تجربه وبلاگ Tumblr و یا توییتر و یا ویرایش و یا Instagram. (به خصوص Instagram.) تمام آن را دوباره ایجاد احساس وجود دارد که جایی برای رفتن.


بخش نظر بر روی اکثر Downdetector صفحات—"چقدر دیگر تا اینترنت است و در حال اجرا در La Grande [اورگان]??" یا "یو آنچه که در تگزاس با اینترنت من???"—تا حد زیادی عملی است. اما زمانی که رسانه اجتماعی سیستم عامل به صورت یکپارچه به کاربران روزمره به عنوان غذا خوردن یا حمام کردن یا تنفس هوای رفتن پایین این بخش نظر در Downdetector تبدیل شدن به چیزی شبیه به یک قایق زندگی.

"از ق پایین است این است که بهترین چیز بعدی" پوستر در Downdetector نظرات که با استفاده از Disqus یا Disqus, ویجت رایج در وبلاگ های وردپرس گاهی اوقات شوخی است. یا "Disqus یا Disqus جدید Reddit."

این است چگونه Downdetector است که به معنای به کار: بخش نظر وجود دارد برای گزارش قطع و پرسیدن سوال در مورد قطع. آن در نظر گرفته نشده است ایده آل برای رفتن به Instagram را Downdetector صفحه و نوشتن "ما کسب یک حزب در downdetectors نظرات disqus هیئت مدیره [100 emoji] [100 emoji] [میمون پوشش چشم خود را] تنها آنهایی که می آیند !!! تنقلات رایگان [قلب-چشم emoji] [قلب-چشم emoji]." اگر چه یکی دیگر نا امید Instagram کاربر ارائه شده به "را دا کاپری خورشید" پس از آن صدا سرگرم کننده است.

هر پلت فرم را قطع صفحه ارائه می دهد متمایز شخصیت کمی مطالعه. "این بخش نظر است که 70 درصد kpop ستان" می خواند یک نظر بر روی توییتر-قطع برق صفحه است که بسیار توییتر. نظرات در وبلاگ Tumblr صفحه تقطیر جوهر از وبلاگ Tumblr به یک ماده شیرین و خالص آن می تواند باعث فوری حفره: "من تا به حال چنین انت بعد 2روز اما در دسامبر 21, 2016, وبلاگ tumblr, تصادف ™ rlly ساخته شده آن را روشن تر ily همه <333333" یک موضوع شروع می شود و پس از یک آبشار پاسخ: "من شما را دوست دارم خیلی" خوب "پست" "ناب" "بسیار خوب پست" "خالص".

به نظر می رسد که برخی از کاربران حتی به Downdetector به بررسی وضعیت خاص وبلاگ Tumblr وبلاگ مانند یک اشتباه تیلور سویفت فن که نوشت: "تیلور وبلاگ Tumblr است پایین ؟ ؟ WTF?? آنچه که اتفاق می افتد???" (یکی دیگر از دیدگاه آیا پاپ به توضیح است که همه Tumblr پایین بود نه فقط سویفت صفحه.)

معطل ماندن دور یک ق قطع برق در Downdetector نظرات Redditors را حمل بر الگوهای رفتاری و بازی—مانند "بپرسید Ouija" است که در آن یک فرد نوشته های یک جمله با یک خالی کلمه در آن است و خود به خود پاسخ های زنجیره ای آن را پر می کند فقط در یک حرف در یک زمان. (آن متوقف می شود زمانی که کسی پاسخ "خداحافظ.") برای ویرایش کاربران, Disqus یا Disqus, ویجت است که به ویژه سرگرم کننده به دلیل آن اجازه می دهد تا upvoting نظرات در همان راه ق می کند. Upvotes در ق ترجمه به "کارما" سایت سهم-کیفیت سیستم رتبه بندی بنابراین کاربران کشیده شده به Downdetector در طول قطع برق شوخی در مورد upvoting برای "که شیرین disqus یا disqus سرنوشت."

"پس یکی از دلایل رفتن من به Reddit است که به تصویب زمان [Downdetector] متناسب با همان هدف" مت 28 سال ق کاربر از فرانسه می گوید. (مت خواسته به توسط تنها نام خود را به دلایل حرفه ای.) "مردم سعی کنید به نگه داشتن خود و دیگران را سرگرم. وجود ارتباط انسانی در برخی از راه به دلیل جامعه تلاش خودرا برای امتحان اماده خود را در وجود دارد."

"وجود دارد داستان مشترک و درک مشترک از هنجارها که می تواند نشان دهد که شما بخشی از این گروه مانند من از آن من Redditor" سارا ان گیلبرت آنلاین-مشارکت پژوهشگر در دانشگاه مریلند می گوید. به او Downdetector مهاجرت یک نوع از "اجتماعی, سیگنالینگ," که در آن Redditors مینمائیم که آنها بخشی از ق با نشان دادن تا در این, دیگر, ق-لمس فضا. حتی جدا از nod برای Hasbro ified séances صحبت یک خواب-پرنیان حزب. "این احساس می کند مانند یک sleepover صادقانه" یک وبلاگ Tumblr کاربر نوشت: در سایت که Downdetector صفحه. هنگامی که آن را بیش از وجود دارد, جشن و ته مایه غم و اندوه است.

Downdetector نمی کند در واقع می خواهم به یک پشتیبان شبکه اجتماعی, اگر چه, و ق کاربران اغلب گزارش می دهند که آنها بوده ام ممنوع از نظرات Disqus. "نظرات در وب سایت ما قرار دارد مربوط به قطع برق اطلاعات" Adriane بلوم رئیس بازاریابی برای Downdetector پدر و مادر شرکت Ookla نوشت: در یک ایمیل. "ما نظارت بر سایت به اطمینان حاصل شود که نظر نمایش داده هستند که از نزدیک مربوط به قطع امکان پذیر است."

وجود یک شکاف در اینجا بین قصد و عمل فرم و عملکرد. Downdetector قرار است به یک استخوان سایت ساخته شده به نقطه ای از لحظات زمانی که سیستم عامل های دیگر در حال شکستن است. اما آن نظر را ساخته اند آن را به یک هرزگرد کمی هرج و مرج حزب مقصد استفاده می شود تنها در لحظات زمانی که رویداد واقعی است: کسانی که می خواهند به دور زدن, Disqus یا Disqus, بان کی مون در حال دانلود Vpn ها و حقه بازی جدید آدرس های IP به عقب بر گردیم در و صحبت کردن نگه دارید. آن را کمی خنده دار به فضا اقدام به عنوان یک غیر عمدی عوام برای افرادی که کاملا نمی تواند نشستن با بی قراری دست ها بیش از یک صفحه کلید بی فایده یا کسانی که فکر می کنم چیزی هیجان انگیز در مورد یک دسته از غریبه ها را به یک دوم دیجیتال, محل سکونت.

Downdetector خود میزبان در شبکه Cloudflare که زمینه برخی از اینترنت محبوب ترین مقصد از جمله اختلاف متوسط و Peloton که رفت برای 30 دقیقه در ماه جولای. این رویداد "underscor[اد] شکنندگی دنیای دیجیتال" در نیویورک تایمز نوشت. هر کسی که به دنبال جایی برای شکایت باقی مانده بود سر گردان. وجود دارد هیچ Downdetector که به گزارش Downdetector پایین بود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن