که در آن بود "اکثریت خاموش'?

سیاست رئیس جمهور برنامه ریزی شده در عرصه رالی در نیویورک نشان می دهد که زندگی "به حالت عادی بازگشت." Oklah

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
اوان Vucci / AP

به ندرت یک کمپین تجمع کشیده تا حد اعتیاد به مواد مخدره به عنوان یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد شنبه شب در هشتمین مرکز در Tulsa, Oklahoma—یک بازتولید از انتخاب مجدد پیشنهاد که به گفته خود رئيس جمهور بیش از 1 میلیون نفر تا به حال درخواست بلیط برای حضور در. به ندرت ریاست جمهوری رویداد را به خطر انداخته سلامت جامعه برگزار شد. و به ندرت با یک پر از لکه جمعیت ساخته شده از جمله یک بیانیه.

معلوم Oklahomans ممکن است بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی خود را از رئیس جمهور می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مورد ستایش قرار داد این تجمع به عنوان چیزی بیش از یک بازگشت به مبارزات انتخاباتی. اصرار او در صحبت کردن به یک بسته بندی شده, سالن پر از تشویق maskless حامیان—19,000 رود داخل ده ها هزار نفر بیشتر در فضای سرریز منطقه—در تمرد عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان به رغم افزایش coronavirus موارد در تولسا خود قرار بود یک سیگنال به کشور است که زندگی در آمریکا شد و برگشت به حالت عادی همه گیر سر در گم می شود.

و در عین حال عرصه خطاب به رئیس جمهور شنبه نیست بسته بندی شده. هزاران صندلی خالی شد. تهمت نمی صحبت می کنند به سرریز جمعیت بیرون چون هیچ سرریز.

اندازه جمعیت در هر رویداد کمپین باید نسبتا بی اهمیت به ویژه در دولت مانند اوکلاهما که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به نفع خود به راحتی در نوامبر است. به جز جمعیت اندازه از اهمیت به رئیس جمهور که در آغاز تصدی خود در مبارزه با رسانه ها در مورد چگونه بسیاری از مردم یا نمی ایستادگی در بازار ملی برای تماشای مراسم تحلیف خود. تلسا رویداد یک آزمون عمومی و تمایل به پیروی از رئیس جمهور منجر شود و به دست انداختن مشاوره سلامت که مقامات هشدار داد که شلوغ داخلی رالی—که در آن ماسک خارج صادر شد اما پوشیدن آنها اجباری نیست—دقیقا نوع رویداد به احتمال زیاد به گسترش coronavirus.

شاید مردم از تولسا, شهرستان برگ برنده برنده با 24 امتیاز در سال 2016 توجه کسانی که هشدارهای. شاید آنها شده اند پس COVID-19 مورد تعداد در اوکلاهما که مانند کشورهای دیگر در جنوب و غرب شده است هدف قرار دادن سوابق در روزهای اخیر. شاید کسانی که درخواست بلیط بودند در نهایت ترس را با چشم پوشی از آنها تا به حال به ثبت نام پاکسازی مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی از هر گونه مسئولیت در مورد آنها قرارداد coronavirus در این رویداد است. یا شاید آنها به اشتراک نظر اکثریت آمریکایی ها که گفته اند نظرسنجی که با وجود تهمت اصرار در غیر این صورت آن است که خیلی زود به بازگشت به رستوران ها و فروشگاه ها و سایر اماکن عمومی راه آنها قبل از همه گیر.

رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را سرزنش معترضان برای تداخل با رویداد "حتی مسدود کردن دسترسی از آشکارسازهای فلزی" برای جلوگیری از مردم را از حضور در. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale تقویت شده اتهاماتی که رسانه ها تا به حال ترس خانواده ها با گزارش در مورد ناآرامی. "رادیکال معترضان همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان" کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت. "ما مفتخریم که هزاران نفر که در آن گیر کرده است." بینندگان تنظیم در به تجمع در تلویزیون با این حال شاهد چنین صحنه قرار است درگیری های خشونت آمیز در تولسا خیابان; آنها فقط دیدم خالی دال از پیاده رو که تهمت کمپین امیدوار خواهد بود پر از مردم است. در سی ان ان جدی Wolf Blitzer مخاطبان خود هشدار داد که رئیس جمهور نمی خواهد مانند آنچه در او دیدم.

این تجمع در ادامه در برابر مشاوره تولسا بالا بهداشت عمومی رسمی که هشدار داد که از آن می توان به "طوفان کامل از پتانسیل بالای انتقال بيماري." اضافه کردن به زنگ ساعت قبل از این رویداد شش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

داخل BOK, مرکز این تهمت می خواستم برای رفتن به صورت عادی و پس از او. در اولین تجمع از ماه مارس رئیس جمهور در صحبت های خود امضا کردن کاف سبک برای بیش از 90 دقیقه محبوب ، regaling هزار نفر بود که با حضور گسترده روال کمدی و حملات رسانه ای خود را حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر دموکرات ها از جمله نمایندگان اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ilhan عمر در مینه سوتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای پیاده روی در پای صندوق های رای و به عنوان نمونه در طول پایین لحظات سخنرانی او را تا حد زیادی یک پخش از نارضایتی است. او صرف کامل 10 دقیقه تلاش به توضیح دور اخیر خود متوقف پیاده کردن یک سطح شیب دار پس از ارائه یک آدرس شروع در وست پوینت و همچنین یک موضوع است لحظه ای که در آن او به نظر می رسد که مشکل مصرف یک نوشیدنی از یک لیوان آب با یک دست. به عنوان اگر برای اثبات جسمانی و مغلوب ساختن پیشی جستن با افتخار در زمان با یک دست sip در مرحله شنبه; جمعیت تشویق می کردند و او به طور چشمگیری پرتاب تمام شیشه ای در پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن inveighed در برابر معترضان که پر از خیابان برای نشان دادن در برابر نژاد پرستی و خشونت پلیس و او را محکوم کرد کسانی که پاره کردن "ما آثار زیبا" به مؤتلفه سربازان. او در دفاع از خود به طور گسترده ای مورد انتقاد دست زدن به coronavirus همه گیر و حتی به عنوان او گفت:—گزارش در شوخی—که او گفت: "من به مردم سرعت پایین تست" به دلیل بیش از حد بسیاری از نتایج به آینده مثبت است.

قرض گرفتن یک خط از ریچارد نیکسون تهمت دوباره ادعا کرد که "اکثریت خاموش" از آمریکایی ها بودند پشت سر او. و او به جستجو برای یک نوع همبستگی با جمعیت بود که توجه او را به رد کردن طبیعی جدید در حمایت از یکی از قدیمی. "ما منطبق نیست," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه. "به همین دلیل ما در اینجا در واقع." حق با او بود که در مورد. اما با وجود هزاران نفر که نشان داد تا بسیاری از Oklahomans از او انتظار می رود در خانه مانده. آنها conformists به نظر می رسید جانبداری در برابر رئیس جمهور در تصمیم گیری برای خود را دارند که این بیماری همه گیر است که هنوز بیش از.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن