که آیا آنها باز یا بسته در طول همه گیر بولینگ alleys نمی توانید گرفتن یک استراحت

کنیرز GA.—ثبت نام در خارج از سالن بولینگ در این جامعه اتاق خواب شرق آتلانتا موجود مختصر اما قانع کننده پیام جم

توسط NEWS-SINGLE در 8 اردیبهشت 1399

کنیرز GA.—ثبت نام در خارج از سالن بولینگ در این جامعه اتاق خواب شرق آتلانتا موجود مختصر اما قانع کننده پیام جمعه.

"ما باز است."

بله, آنها, باز, اما آن را به سختی کسب و کار به طور معمول برای یک ورزش است که همیشه به حال یک بیت از یک تصویر مشکل است.

تمسخر به تصویر کشیده شده در فیلم هایی مانند "The Big Lebowski" و "Kingpin" به عنوان یک فرصت برای پیگیری stoners و آبجو شکم بچه ها با شانه اور, بازی بولینگ در حال حاضر می یابد خود را در یک ناراحت کننده نور افکن به عنوان یکی از کسب و کار است که گرجستان مجاز به بازگشایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تصمیم رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ, که او نیز پاک راه را برای آرایشگری ورزشگاه ناخن سالن و تو سرو به عقب بر گردیم به کار شد ملاقات با تمسخر از اواخر شب کمدین و محکومیت به خانه نزدیک تر تهدید گام های بلندی بولینگ ساخته شده است که به طور جدی به عنوان یک ورزش.

Trevor Noah, میزبان "روزانه نشان می دهد" پکتیا میباشد که کمپ نیز ممکن است اصرار "مردم را به پیوستن به یک رقابتی عطسه لیگ است."

Stephen Colbert از "Late Show" به شوخی پرسید: "واقعا ؟ بولینگ کوچه? من قصد دارم به بیرون رفتن در اندام اینجا و می گویند در حال حاضر زمان برای ورزش که در آن غریبه ها چوب انگشتان دست خود را داخل همان سه سوراخ است." او پس از آن بازی یکی نیست اما دو کلیپ از "بزرگ Lebowki" در سال 1998 فرقه رسید که در آن شخص imbibes در گاه به گاه خود پیگیری نورد چند فریم.

پس از آن وجود دارد آتلانتا شهردار Keisha لنس کف که به سادگی griped "وجود دارد هیچ چیز ضروری در مورد رفتن به یک کوچه بولینگ."

اما بیایید کمی نشان می دهد عشق به این ورزش از مردم عادی.

مانند بسیاری از صنایع در امریکا و سراسر جهان, بازی بولینگ, گرفته, یک ضربه مالی به دلیل مستند اقدامات طراحی شده برای مهار این ویروس بسیار مسری.

"این مورد به عنوان بد آن را به عنوان می توانید" گفت: Keith همیلتون رئیس شیکاگو بر اساس Luby انتشار قرار می دهد که از Bowlers مجله بین المللی هر ماه. "بولینگ مراکز بسته اند و آنها بسته شده و در طول چه از نظر ما اوج فصل است. تمام مسابقات اتفاق می افتد ملی حوادث اتفاق می افتد شما رو مسابقات در سطح محلی و لیگ تا پایان."

پس از آن وجود دارد trickle-down اثر است که اسپرد مالی بدبختی فراتر از کوچه ها به شرکت هایی مانند همیلتون.

"هنگامی که مردم نمی بولینگ آنها در خرید محصولات" او رفت. "بنابراین تولید کنندگان در وقفه. که بر من به عنوان یک ناشر است. هنگامی که تولید کنندگان نمی توانید فروش محصول آنها جلوگیری از تبلیغات است."

بنابراین در حالی که آن را پایین آویزان میوه به تمسخر بولینگ به عنوان چیزی بیش از بهانه ای برای نوشیدن آبجو و دست کشیدن بیش از همه چیز که به سختی عادلانه برای کسانی که عاشق این ورزش و به دنبال آن در بالاترین سطح است.

"این بسیار آسان برای بهم زدن سرگرم کننده در چیزی است که شما می دانید بسیار کمی در مورد گفت:" استرالیا جیسون بلمونته, برنده رکورد 13 عنوان عمده و یکی از ستاره های حرفه ای Bowlers Association تور. "بازیکنان وجود دارد جوان و فوق العاده مناسب است. بازی تکامل یافته از 1950s و '60s کلیشه برگر-خوردن آبجو نوشیدن ورزشکار حرفه ای.

"هنگامی که شما یک تزریق از واقعیت" او افزود: "واقعیت این است که بسیار متفاوت از "شخص مهم در میان یکدسته' یا 'The Big Lebowski.'"

جهان بازی بولینگ این ورزش را بین المللی حاکم بر بدن شده و فشار برای سال را شامل می شود در المپیک برنامه — و آن را بسیار قوی مورد. فدراسیون ادعا می کند بیش از 100 میلیون شرکت کننده در برخی از 10 میلیون رقابتی بازیکنان و نزدیک شدن 150 عضو سازمان ملل آن را به مراتب محبوب تر از چند ورزشی است که بخشی از بازی های تابستانی.

در حالی که ایالات متحده غالب است و بولینگ کشور وجود دارد مقدار زیادی از بازیکنان از سراسر جهان است. بیش از 30 کشور از هر ساکنان قاره ادعا کرده اند مدال در مسابقات قهرمانی جهان که هر دو سال برگزار شد. بولینگ نیز بخشی از پان-آمریکا بازی ها و بازی های آسیایی.

اما در حال حاضر به دلیل بسیار مورد بحث تصمیم گیری در آمریکا, غرب آن را دوباره تبدیل به لب شوخی و راحت هدف از انتقاد.

AMF آمریکا خطوط در کنیرز Ga., قول داد برای برداشتن گام های بزرگ برای جلوگیری از این ویروس از آلوده کردن آن بازیکنان و کارکنان از جمله استخدام یک نظافت صنعتی خدمه کامل مطابق با اصول بهداشتی از توپ و کفش, ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های سراسر پیچیده و حفظ خط خالی بین گروه های اجتماعی اجازه می دهد فاصله و جلوگیری از توپ.

نیم دوجین ماشین در پارکینگ در مدت کوتاهی پس از این مرکز افتتاح شد اما رسانه ها — و یا هر غیر بازیکنان که برای ماده — مجاز گذشته مقابل میز. یک کارگر با پوشیدن یک ماسک و دستکش مراجعه کننده همه درخواست برای مصاحبه به یک شرکت سخنگو.

این یک عصبی و بی دست و پا بار برای همه درگیر با ورزش.

بلمونته که قفل شده است و در خانه اش در نارنجی استرالیا گفت که خانواده اش صاحب سه بولینگ مراکز پایین زیر. آنها اولین کسانی بودند که کسب و کار را تعطیل و او انتظار دارد که می توان آنها را در میان آخرین به بازگشایی شده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

او را نگه داشتن چشم در حوادث در گرجستان است.

همیلتون با اعتماد به نفس است در مورد ورزش آینده مهم نیست که چگونه همه چیز به نوبه خود در این مرحله نسبت به بازگشت به حالت عادی.

"ما گرفته اند ، همان چیزی که اتفاق افتاده است به بولینگ در سال 1919 و '20 زمانی که آنفلوآنزای اسپانیایی آمار," او گفت:. "اما هر زمان بحران به کشور ما — و یا در این مورد جهان — بولینگ bounced بازگشت در هر زمان."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب