Whitecaps شروع esports استعداد جستجو به دنبال خود برای به چالش کشیدن pro gamer

Alex (Exraa) Gonzalez-Aldana خواهد شد برای کار خود را به عنوان ونکوور وایت کپس' ساکن pro gamer تشکر به esports

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

Alex (Exraa) Gonzalez-Aldana خواهد شد برای کار خود را به عنوان ونکوور وایت کپس' ساکن pro gamer تشکر به esports استعداد جستجو در مسابقات است.

MLS تیم پنج شنبه اعلام کرد این همکاری با آلفا شمالی Esports و سرگرمی برای تبدیل شدن به باشگاه رسمی آنلاین مسابقات esports پلت فرم. ونکوور-بر اساس آلفا شمالی توصیف خود را به عنوان یک "مجتمع esports شرکت با بازی رقابتی در هسته خود است."

آنها برنامه ریزی آنلاین و زنده مسابقات برای دیده بانی استعداد برای eMLS — لیگ esports بازی در رابطه با EA Sports FIFA حق رای دادن — و جستجو برای آنها چه دوبله "یکی". در پایان فصل نهایی مسابقات برگزار خواهد شد با برنده چالش Gonzalez-Aldana برای نقش خود به عنوان Whitecaps esports نماینده.

جزئیات نهایی مسابقات خواهد بود را تایید کرد پیش از سقوط این باشگاه گفت.

"این esports بخش همچنان به رشد می کنند و ما هیجان زده به کار کردن با یک صنعت پیشرو سازمان مانند آلفا شمال" وایت کپس مدیر عامل علامت Pannes در بیانیه ای گفت.

"در طول این دوره دشوار طرفداران ادامه به آغوش تماشا و شرکت در بازی و esports و ما عاشق نگه داشتن آنها را در Whitecaps تیم ملی به عنوان آنها انجام دهد. ما سراغ رسیدن است پوشا در سراسر کانادا است. ما به دنبال به جلو به آوردن بهترین رقبا از کشور ما هم برای به چالش کشیدن خود را برای تبدیل شدن به یکی."

Gonzalez-Aldana خواهد بود دشوار است. او چهارم در جدول رده بندی به عنوان eMLS جام بود که میله میله برای 21 مارس در آستین تگزاس به عنوان بخشی از جنوب غربی. این رقابت ها به تعویق افتاد که این جشنواره لغو شد با توجه به COVID-19.

Gonzalez-Aldana بود 18 زمانی که او به نام وایت کپس' pro gamer در ماه دسامبر گذشته پس از چرخش سر با بالا-10 اجرای برنامه در فیفا مسابقات بازی ویدیویی در آتلانتا و لندن است.

Gonzalez-Aldana رشد در گوادالاخارا, مکزیک قبل از حرکت به ونکوور در سن 12 سالگی و پس از آن رجینا با خانواده اش. او شروع به بازی EA Sports' بازی فیفا در سال 2008 با عموزاده.

در اولین بازی رقابتی فصل Gonzalez-Aldana به پایان رسید و فیفا 19 جهانی سری دوم بالاترین رتبه کانادا و چهارم-بالاترین آمریکای شمالی است.

او به دنبال در قدم به قدم از عرفان (مهارت زیستن) حسینی Whitecaps' اولین esports هرزه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب