چه کسی حق دارد به پناهگاه در یک شهر کوچک است ؟

ایده های مردم در حال فرار از شهرهای بزرگ به مناطق روستایی در تلاش برای پیشی جستن COVID-19. در Marfa تگزاس

توسط NEWS-SINGLE در 31 فروردین 1399
حماسه / گتی

Spring شکستن به طور معمول نشانه شروع فصل گردشگری در Marfa تگزاس هنگامی که خیابان ها را پر کنید و با خانواده از دالاس و خوش تیپ لس آنجلس زوج. کالج کودکان و نوجوانان میزبان اواخر شب احزاب در Airbnbs. اثرگذارندهها مطرح در مقابل فاسد adobe خرابه. و هر چند هفته ما مشهور رویت: Guy Fieri دوچرخه سواری کردن گلدان-holed خیابان یا Matthew McConaughey hunkering به تکمیل کتاب خود از شعر است. چند سال پیش در یک بازی دوستانه در خیابان گربه خار تا در برابر هایدی کلوم مچ پا در شام و چند روز بعد آن را در هواپیما خصوصی از رفتن به خانه جدید خود در هالیوود است.

تا یک ماه پیش شکایت در مورد گردشگران بود و کم ریسک مطابق با فعالیت در اطراف شهر. ما بیدارم مورد چگونه آنها ایستاده بود در وسط جاده عکس گرفتن و چگونه آنها عینک bathrobes در مکان های عمومی, به عنوان اگر آنها را دیدم تمام شهر به عنوان یک رفت و آمد مکرر فراگیر. (شاید که گربه واقعا نبود یک ولگرد بعد از همه.) حتی گردشگران نارضایتی گردشگران است. "من در اینجا در بهار دو سال پیش بود و از آن نوع نفرت انگیز" یک بازدید کننده از لس آنجلس به من گفت سال گذشته است. "من فقط نمی خواهم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم می خواهم ما را در اینجا" دوست خود را اضافه شده است.

در حال حاضر خیابان ها را خالی هستند به عنوان آنها همه جا هستند. اما زمانی که گردشگران ناپدید شده بود و بسیاری از خدمات-مشاغل صنعت است که فاجعه مالی برای برخی از مردم محلی است. هنوز هم نه هر کس ناراضی است با این وضعیت: "من در شهر دیروز و متوجه چگونه آرام و آرام در آن بود و نمی تواند کمک کند اما یک آه امداد تنفس به احساس می کنید که احساس چه Marfa استفاده می شود به احساس می کنم مثل قبل از همه گردشگران و دیوانگی تصادفی از مردم راه رفتن در اطراف" یک محلی posted on Facebook.

من نقل مکان کرد به Marfa هشت سال پیش. در حساس, طبقه بندی از شهرهای توریستی است که باعث می شود من یک پیوند—نه بومی یا محلی اما نه یک بازدید کننده یا. من آنچه من می توانم به خودم غوطه ور در جامعه پیوستن به volunteer fire department ارائه ناهار برای وعده های غذایی بر روی چهار چرخ. من آگاه هستم که ریشه های من در اینجا کم عمق است. من ممکن است در اینجا زندگی می کنند, اما من نه از اینجا. که تنش بود بیشتر قابل تحمل تا coronavirus—و ترس از coronavirus—تقویت این مملو خودی-outsider پویایی است. در حال حاضر من در خانه من نشسته و تعجب می کنم که: به چه معنی است متعلق جایی ؟ و چقدر فشار می تواند شما را در یک جامعه قبل از آن شروع به شکست?

Sبازار شهرهای باغ برای شایعات بی اساس است. در حال حاضر که ما نمی توانیم در جمع آوری میله ما ارز چه قطعه ما می توانیم در اداره پست در Facebook و اجتماعی دور پیاده روی آهنگ های راه آهن. دوستان ما که در فروشگاه های مواد غذایی بهترین منابع. آنها می دانند که خریدم 18 رول کاغذ توالت. آنها به نگه داشتن زبانه ها در چهره ناآشنا که هنوز هم نشان دادن. "قطعا وجود دارد مردم پنهان شده در اینجا," صندوقدار به من گفت هفته گذشته است.

در Marfa همانطور که در جای دیگر بحران الهام گرفته از مردمی کمک های متقابل بلکه یک خزنده بی اعتمادی. روز دیگر از سراسر حصار همسایه من به من گفت که او مشغول پر کردن تفنگ ساچمهای پوسته با نمک—او نمی خواهند به ضرب و جرح هر کسی اما او چهره او ممکن است نیاز به آنها را برای ارعاب. هفته گذشته در ایالت اوهایو اعلام کرد در Facebook که سه نفر خواهد بود پرواز ما به فرودگاه شهری کوچک از ایالت نیوجرسی در هواپیما های خصوصی. این پست را ندارد, این, روشن,, اما, یکی بود, تمام وقت, ساکن که در اینجا زندگی می کردند برای چندین دهه دیگر مسافران بودند دیرینه دوم-صاحبان خانه. این گروه تا به حال شده است در تلاش برای رسیدن به Marfa از شهر نیویورک برای بیش از یک هفته اما هیچ اتومبیل های در دسترس برای اجاره و تمام پروازهای تجاری شده بود لغو شد.

اطلاعات را دریافت نکرده بود به خوبی در میان Marfa را دائم: "این می تواند به از بین بردن کل جمعیت Marfa." "چرا آنها در نیوجرسی اگر آنها 'از Marfa'?" "چه مدت آنها شده است در نیوجرسی?" پست اصلی ذکر شده سه نفر را به آدرس منزل. یک دیدگاه تهدید به نگه داشتن سازمان دیده بان با یک تفنگ ساچمهای به مطمئن شوید که آنها باقی می ماند در داخل.

در یک شهر-جلسه شورای, شهردار پیشنهاد قرار دادن محدودیت بر آنچه nonlocals خرید می تواند به جلوگیری از منابع رو به کاهش. اما چگونه می توانیم تعریف کنیم که شمارش به عنوان محلی, یک عضو شورای خواسته ؟ "شما می دانید, محلی," شخص دیگری گفت. "این به اندازه کافی کوچک شهر. من فکر می کنم همه ما می دانیم." من احساس درد شدید و ناگهانی ناخرسندی; من گواهینامه رانندگی ممکن است شناسایی من به عنوان یک مقیم اما آیا این واقعا شده ؟

قطعنامه عبور نمی کند اما آن را با اشاره به تیره شدن خلق و خوی در اطراف شهر. هنگامی که یک مورد از COVID-19 تایید شد در سراسر مرز در اجینگا مکزیک برخی از مردم شروع به استدلال می کنند که مرز باید کاملا تعطیل. محلی صاحب ملک ارسال شده تبلیغات خود را برای اجاره تشویق مردم به "فرار به Marfa در طول COVID-19"; در پاسخ شورای شهر ممنوع اجاره—کوتاه یا بلند-مدت—به nonresidents. فروشگاه ها در بیشتر قسمت ها به طور کامل مواجه نگردند و هیچ تایید موارد COVID-19 در کل خم بزرگ منطقه اما احساس قریب الوقوع کمبود همچنان ادامه داشت. هرگز به ذهن توسعه محلی که خدمه ساخت و ساز هنوز هم در حال کار در مجاورت نزدیک به یکدیگر و یا با اشاره به عدم اجتماعی فاصله در فروشگاه های سخت افزاری و یا فرماندار کندی در صدور اقامت در خانه سفارش—تهدید آمد از خارج و شما می توانید آن را توسط خود را خارج از دولت-پلاک.

همه گیر آورده این vibes بد به سطحی اما ریشه های خود را تا قبل از زمان بحران است. بسیار touristed مناطق روستایی اغلب به عنوان به نه کاملا واقعی توسط گردشگران و دوم-صاحبان خانه است که گله به آنها را به عنوان آن هلن پترسن نوشت: برای BuzzFeed. Marfa توضیح داده شده است توسط بازدید کنندگان به عنوان یک فرار, واحه, یک عقب نشینی است. دیده می شود از طریق یک رونده چشم, آن را در یک محل بدون سیاست و مشکلات آن را نیز در یک محل بدون هواکش. هیچ بیمارستان در کل شهرستان است که بزرگتر از رود آیلند و دلاور ترکیب شده است. شما نمی دانید آن را از سفر-مجله نوشتن یو پی اس اما Marfa جمعیت مسن فقیر و بهداشت بدتر از بسیاری از آمریکایی ها; این هم یک اکثریت جامعه لاتین.

در سال 2012 زمانی که من نقل مکان کرد و در اینجا Marfa تا به حال یک کافی شاپ یک فروشگاه مشروب یک سالن و دو میله. اگر چه نابرابری درآمد بود مداوم مسئله ما حداقل تا به حال یک مشترک زمینه. در چند سال گذشته هر چند galloping gentrification باعث موازی مجموعه ای از کسب و کار غذا به گردشگران و پیوند: برای اولین بار یک علاقه داشتن به کافی شاپ و سپس فانتزی, بدنسازی, شراب, بار, دیگر, فانتزی, کافی شاپ. به آرامی این کسب و کار را آغاز کرده اند به جمعیت از آن غذا به مردم محلی است. Marfa تبدیل کرده به یک شهر که در آن شما می توانید خرید $15 کوکتل اما جرقه شمع. دوم-صفحه اصلی و کوتاه مدت-اجاره بازار سوار واقعی املاک و قیمت ها تا حدی زیاد است که عملا غیر ممکن است برای خرید یک Marfa خانه اگر شما را Marfa دستمزد. این موجود شرایط آن را به عنوان شد که زیربنای فضای فعلی از ترس و اضطراب است. شاید آن را احساس نمی کند به عنوان اینکه همه ما در این هم به دلیل آن نیست احساس می کردم که در حالی که برای. انتظار از این بیماری همه گیر از 2000 مایل از جایی که من در آن متولد شد, من احساس می کنم یک آگاهی از با هم تداخل دارند متناقض نقش من بازی در جامعه به تصویب رسید: gentrifier, مالیات دهندگان پیوند همسایه و دوست و غریبه.

هفته گذشته من صحبت با یک زن زندگی می کند که تمام وقت در بلوک جزیره محبوب نقطه تعطیلات در سواحل رود آیلند. وقتی دوم-صاحبان خانه آغاز هجوم آوردند در همه چیز رو تنش در جزیره او گفت:—کسی که تهدید به منفجر کردن یک ترانسفورماتور به نگه داشتن nonlocals دور. او می دانست که اوضاع واقعا بد هنگامی که دوستان خود را متوقف تکان دادن به عبور ماشین از یک محاکمه و درست در شهر کوچک سنت است. داستان خود را به من داد برخی از امید; در Marfa حداقل ما هنوز در حال تکان دادن.

وقتی که من اصلا به صرف زمان در Facebook, چیزهایی کمتر احساس وخیم. مانند هر کس دیگری من همه گیر توهمات دنیوی است. من فکر می کنم در مورد جولای زمانی که همه درختان هلو منفجر خواهد شد با میوه, همه در یک بار و من فکر می کنم در مورد جعبه پر از مازاد میوه در شهرستان سالن. در افکار پوچ Marfa وجود دارد برخی از گردشگران اما نه بیش از حد بسیاری از, و هنگامی که من به پرداخت قبض آب و برق در فرد پر کردن کیسه های من با هلو و ترک برخی از کدو ، اتاق پر از مردم است برخی از کسانی که در اینجا زندگی می کردند یک سال برخی از کسانی که در اینجا زندگی می کردند تمام زندگی خود را. ما در یکی دیگر لبخند. ما شده ایم از طریق چیزی—اگر نه همحداقل در نزدیکی به یکدیگر است. این کافی نیست, شاید, اما, هیچ چیز نیست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن