که فلوید خانواده وکیل ؟

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.بنیامین Crumpتصویر توسط Jo

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
بنیامین Crumpتصویر توسط João Fazenda

اگر شما به نوبه خود بر روی تلویزیون خود را و ببینید بنیامین Crump این معمولا بدان معنی است که چیزی وحشتناک اتفاق افتاده است. Crump برو به حقوق مدنی وکیل برای خانواده هایی که عزیزان از دست رفته به خشونت پلیس او اغلب به عنوان "سیاه و سفید گلوریا Allred." در سال 2012 پس از Trayvon Martin کشته شد توسط جورج زیمرمن در حومه شهر اورلاندو مارتین خانواده استخدام Crump است که بر اساس در تالاهاسی به نمایندگی از آنها. او دور در کابل خبر به بحث در مورد پرونده; مدت کوتاهی پس از آن تظاهرات فوران در فلوریدا. (زیمرمن شد و در نهایت تبرئه شد.) دو سال بعد Crump زمان در یک مورد دیگر مشخصات بالا پس از مایکل براون به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط دارن ویلسون یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری است. (بیشتر تظاهرات; Wilson هرگز متهم شده است.) در حال حاضر Crump است که به نمایندگی از خانواده جورج فلوید که کشته شد و سه هفته پیش توسط Derek چوین پلیس در مینیاپولیس که به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. "آن زانو از کل اداره پلیس که به کشته شدن جورج فلوید" Crump گفت.

Crump است که پنجاه سال با صورت گرد و یک سر طاس. او می پوشد یک طلا ایگل پین برگردان. یکی از قانون سابق مدرسه همکلاسی اخیرا گفت که وقتی یک خانواده استخدام Crump به عنوان وکیل او می شود آن نگار, لابی و درمانگر ، "و من شک دارم" از همکلاسی افزود: "این است که او می شود یک عضو خانواده است." قبل از فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون Crump کمک فلوید را کوئنسی مختلف قرار داده و کراوات خود را.

اما برخی از فعالان به خرید آن نیست. زمانی که Crump اعلام کرد دخالت خود را در Floyd مورد او فورا تمسخر در توییتر به عنوان یک "فرصت طلب" با "از دست دادن ضبط آهنگ است." (Stephon Adams, طرفدار, سیاه زندگی زمینه حرکت زندگی می کند که در بیرمنگام آلاباما در توئیتر خود نوشت: "اگر من تا به حال کشته شده توسط پلیس و یا توسط یک فرد سفید لطفا مطمئن شوید که خانواده من را استخدام نمی کنند بن CRUMP! او فقط به عنوان وحشتناک به عنوان کسانی که آمبولانس تعقیب وکیل است.")

برخی از این انتقاد به نظر می رسد برای جلوگیری از سوء تفاهم Crump نقش در پرونده های جنایی. در این رویداد از یک پلیس, قتل, قتل عمد و غيرعمد موارد سعی محلی دادستان با وکیل مدافع برای استخدام. در Floyd مورد تعقیب چوین و سه دیگر پلیس که به او کمک کرد تا مهار فلوید خواهد بود به رهبری کیث الیسون, مینه سوتا, دادستان کل. در حالی که دولت با این نسخهها کار بر روی این پرونده جنایی Crump دنبال خواهد مدنی: غیر قانونی-مرگ دعوی در دادگاه در برابر شهر مینیاپولیس.

با توجه به نحوه دلسوز داوران تمایل به سمت افسران پلیس مدنی مورد است که اغلب تنها موردی که می توان به دست آورد. Crump کمک مایکل براون خانواده برنده 1.5 میلیون دلار حل و فصل از شهر فرگوسن و به او کمک کرد Trayvon مارتین خانواده حل و فصل برای نامعلومی مجموع با مالکان' association در محله که در آن مارتین کشته شد. اگر Crump از دست می دهد در مورد او هزینه کند هر چیزی. اما اگر او برنده او طول می کشد یک سوم از این پول تعلق می گیرد. او مبارزه کرده است بیش از دو صد پلیس-موارد خشونت و او برنده شهرک های نقدی در همه آنها. "ما هرگز نمی بازیافت برای این خانواده," او گفت:. اما ماموران به ندرت در نهایت در زندان و قتل ، Crump می تواند winningest وکیل در این کشور که هنوز هم reeks شکست.

مردم می گویند که حتی اگر Crump انجام شود و کسانی که ناموفق پرونده های جنایی او هنوز هم تا حدی مسئول برای از دست دادن آنها. او شناخته شده است برای تولید وزوز قبل از محاکمه. ("ما نمی توانیم کنترل هر چیزی در پرونده," او گفت:. "پس همه شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید به دفاع و استدلال می کنند در دادگاه افکار عمومی است.") این تبلیغات می تواند بسیار مهم; گاهی اوقات آن را تنها دلیل محاکمه در همه اتفاق می افتد. Crump یکی از وکلای خانواده Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده که کشته شد و توسط دو مرد سفید در گرجستان در ماه فوریه است. این بود تنها پس از یک تصویری از تیراندازی رفت و ویروسی است که دو مرد دستگیر شدند هفتاد و چهار روز پس از قتل است. اما زمانی که یک ملت را برای خون دادستان می تواند احساس تحت فشار متهمان به غلو کردن. (پس از جورج زیمرمن دادگاه حقوقی تحلیلگران گفت که اگر دادستان به حال به دنبال یک اتهام قتل نفس به جای جدی تر یکی از قتل درجه دوم شده اند بیشتر احتمال دارد به امن اعتقاد راسخ.)

در چند هفته گذشته از اتهامات عنوان شده علیه پلیس که به کشته شدن جورج فلوید شده اند بالا. چوین در ابتدا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس اما دادستان سپس اضافه شده به اتهام قتل درجه دوم. (سه تن دیگر از افسران اکنون به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس.) بالا اتهامات می تواند اضافه کردن به یک اضافی از سی سال در زندان اما با توجه به راشل Barkow کیفری-قانون استاد و معاون دین در U. N. Y. دانشکده حقوق آنها می تواند اعتقاد بسیار سختتر است. "این کاملا مورد است که آن را سخت تر را به نفع خود و در درجه دوم-قتل نظریه از آن خواهد بود در سوم درجه," او گفت:. "ما در حال صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر در وسط در سراسر کشور تظاهرات و ترسناک از فیلم اما این موارد رفتن به داوران و وجود آنها تبدیل به یک کمی پیچیده تر است."

Crump خواستار اتهامات به بالا برده و یک بار دیگر به قتل درجه اول. این به آن معنا اثبات فراتر از شک معقول است که قتل جورج فلوید پیش برنامه ریزی شده بود. "ما فکر می کنیم که می توان آن را ثابت کرد" Crump گفت. "ما فکر می کنیم که وجود دارد قصد. زمانی که افسر می گوید: در بدن-cam audio, 'او ندارد یک پالس ما باید به نوبه خود او را در کنار خود و چوین می گوید: "نه ما او را در این موقعیت' چوین است به معنای واقعی کلمه آنها گفتن " من قصد دارم به علت جدی آسیب جسمی به او.' که قتل عمد."

اگر محکوم چوین می کنید زندگی در زندان است. کامی Chavis, یک استاد حقوق و مدیر جنایی-برنامه عدالت در ویک جنگل دانشگاه دانشکده حقوق در کارولینای شمالی گفته است که این درایو برای یک درجه اول شارژ به احتمال زیاد ناشی از "سال سیاه و سفید دیدن زندگی درمان می شود مانند آنها مهم نیست." او گفت: "زمانی که من در نگاه شواهد ما در این نقطه من معتقدم که قتل درجه دوم مناسب است." حتی اینترنت اوباش درخواست Crump به ایستادگی کردن. "ما همه به معنای واقعی کلمه التماس شما را به نگه داشتن هزینه در درجه 2 وجود دارد در واقع یک اعتقاد" @0liviaGrace_ توییتی.

خواسته در مورد این انتقادات, Crump گفت: "اگر این فرد سیاه و سفید که در آن هیچ کس می خواهد سوال که آیا این قتل درجه اول. بنابراین ما گفت: اتهام او به حد کامل از قانون است."

چگونه Crump در نهایت در بسیاری از مشخصات بالا پلیس-خشونت موارد ؟ "هستند بسیاری از گزینه های برای مردم زمانی که آنها کشته شده توسط پلیس," او توضیح داد. "چه می خواهید انجام دهید ؟ به نوبه خود به پلیس ؟ آنها آنهایی که به کشته شدن شما." چند ماه قبل از جورج فلوید به قتل رسید Breonna تیلور یک جوان E. M. T. در لوئیزویل کنتاکی به ضرب گلوله کشته شد حداقل هشت بار توسط پلیس در زمان حمله در خانه خود را. پلیس که به کشته شدن تیلور نیست دستگیر شده است. آنها حتی از کار اخراج شده است. اما Crump کار بر روی آن است. "ما در حال حاضر واصل طرح دعوی در دادگاه" او گفت:. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب