که نیاز به روس ها ؟

تکنولوژی سرزنش نیست سایه خارجی هکرها برای هرج و مرج در آیووا. سرزنش سایه حزبی نرم افزار. اردن گیل / ن

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398
اردن گیل / نیویورک تایمز / Redux

شما ممکن است تعجب اگر حزبی آیووا هرج و مرج یک ضربه کار انتخابات دخالت روس ها. صبح روز بعد از جلسه را برانگیخت واصل به بالا-مدرسه ورزشگاه در سراسر آیووا, دولت حزب دموکرات است که هنوز هم قادر به تولید نتایج است. برنامه آن توسعه یافته دقیقا برای این هدف به نظر می رسد که سقوط کرد. حزب سوال شد قبل از اینکه توسط کارشناسان مورد عقل با استفاده از مخفی برنامه خواهد بود که مستقر در یک مقطع مهم اما نگرانی شد و خار به دور است. Troy, قیمت, دولت حزب رئیس ادعا کرد که اگر چیزی را اشتباه رفت و با نرم افزار کارکنان خواهد بود آماده "با پشتیبان گیری و پشتیبان گیری به پشتیبان گیری و پشتیبان گیری به پشتیبان گیری به پشتیبان گیری." و در عین حال بیش از 12 ساعت پس از پایان جلسه آنها قادر به تولید نتایج. شب گذشته برخی از حوزه مقامات حتی منتظر نگه دارید و برای یک ساعت به گزارش نتایج—و آویزان است.

اگر روس ها بودند مسئول این سردرگمی و بی نظمی است که ممکن است یک مشکل نسبتا آسان به تعمیر. این بدتر است.

به نظر می رسد که دموکرات آیوا nixed این طرح به حوزه تماس در نتایج خود را و به جای استخدام یک برای سود شرکت فناوری به درستی به نام سایه به چوب خط حساب حزبی نتایج. (که اگر نام نیست به اندازه کافی برای سوخت توطئه این شرکت اجرا شده است توسط یک آلوم از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری است.) حزب پرداخت می شود سایه $60,000 برای توسعه یک برنامه است که شمارش نتایج داد اما این شرکت تنها دو ماه به انجام آن است. نگران روسی هک حزب خطاب امنیت در تمام راه اشتباه: آن را باز کنید تا برنامه به خارج از آزمایش و یا به چالش کشیدن توسط کارشناسان امنیتی مستقل.

این روش گاهی اوقات لقب "امنیت از طریق ابهام" و در حالی که مواردی وجود دارد که ممکن است مناسب آن شکننده است روش به خصوص نامناسب به هر چیزی در اینترنت که ممکن است دعوت از یک حمله. برای مثال با قرار دادن یک کلید یدکی در یک مکان مخفی در حیاط خلوت خود را ندارد وحشتناک عمل به دلیل احتمال کم است که کسی خواهد بود بسیار با انگیزه برای شکستن به هر خانه و مدیریت را به نگاه دقیقا در جای مناسب (مگر اینکه شما آن را قرار داده در زیر حصیر). اما زمانی که وجود دارد بیشتر قابل توجه مشوق ها و سیستم باز است برای به چالش کشیدن با هر کسی در جهان به عنوان با هر چیزی در اینترنت کسی خواهد شد به احتمال زیاد پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن کلید به عنوان Motion Picture Association of America پیدا کردن زمانی که آن را ظاهرا مبهم دیجیتال کلید به منظور جلوگیری از نقض کپی رایت به سرعت به بیرون درز کرد. سایه برنامه خواهد بود به طور گسترده ای استفاده می شود در جلسه روز مستقل و کارشناسان امنیتی هشدار داد که این روش نبود رفتن به محل کار. این شرکت گوش نکرد.

اگر سایه باز کرده بود تا برنامه به کارشناسان آنها به احتمال زیاد خواهد داشت بسیاری از اشکالات و برنامه خواهد شده اند بسیار قوی تر به عنوان یک نتیجه. اما حتی این روند را ساخته شده این برنامه امن است. یک برنامه است که دانلود شده است را بر روی گوشی های هزاران نفر از حوزه مقامات در سراسر آیووا—با درجات مختلفی از تلفن های امنیتی و سیستم عامل های مختلف—نمی توان به طور کامل محافظت در برابر روسیه و یا هر گونه دیگر کاربران ، زیرزمینی "هک" برای فروش اجازه می دهد تا حمله از راه دور برای نفوذ به گوشی های, به خصوص آنهایی که بدون آخرین به روز رسانی سیستم به عنوان مورد برای بسیاری از گوشی های آندروید. ایجاد یک بیشتر سخت شبکه تلفن ممکن است, اما این امر نیاز به صدور تلفن های امن به هر رسمی و ارائه آموزش و پشتیبانی فنی. هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک از آن بود که در اینجا انجام می شود.

اما چرا زحمت هک کردن سیستم ؟ هر چیزی به سرعت در حال توسعه این است که به درستی استرس-تست شده و در حال استفاده در وحشی توسط هزاران نفر از مردم در همان زمان -- به احتمال زیاد به سقوط اولین بار در آن مستقر است. این اتفاق افتاده است قبل از به نهنگ قاتل میت رامنی در انتخابات روز برنامه که قرار بود برای کمک به داوطلبان در دریافت رای دهندگان به پای صندوق های رای, اما به جای غرق شد ترافیک و کار متوقف شد خروج هزاران نفر از کالایی رای دهندگان بدون سواری. این اتفاق افتاد در سال 2008 به باراک اوباما, برنامه, دوبله هودینی که همچنین سقوط کرد و در روز انتخابات. این اتفاق افتاد به بهداشت و درمان.gov—وب سایت که راه اندازی شد برای کمک به مردم پیدا کردن پوشش تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه اما این شکست به شدت آن را در زمان یک تیم از افراد از دره سیلیکون که به سرعت و به طور داوطلبانه خود را به سمت چپ مقدار cushier شغل و کار هفت روز هفته به صورت ماه به رفع آن است.

بلافاصله پس از آن روشن شد که حزب دموکرات آیوا قادر به تولید نتایج و بدتر شد صحبت کردن در مورد "تناقضات" در نتایج دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملیاتی شروع به صحبت کردن چگونه باید یک تعمیر مرتکب شده کمیته ملی حزب دموکرات شاید به امید riling تا حامیان سناتور برنی ساندرز که در حال حاضر مشکوک حزب تاسیس. برخی از ساندرز حامیان با احتیاط پس از آخرین دقیقه های نظرسنجی ها به طور گسترده ای انتظار می رود برای نشان دادن یک ساندرز خروش بود اوراق با توجه به اشتباهات نیاز به هیچ گونه تشویق و مشکوک است که این طراحی شده است به سفر تا حرکت خود را از نامزد مورد انتظار از خود را پیش بینی برنده شوید. (که من فقط می توانم بگویم: DNC نیست صالح به اندازه کافی برای کشیدن چنین یک طرح.) هرج و مرج حاکم بود شب گذشته به کمپین تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید. برخی از شروع به اشاره است که نامزد خود را برنده شده بود و یا انجام می شود بسیار خوب است. سناتور ctq نشان داد سیاسی واقعی استعداد و به سرعت به یک شاد "ما عملکرد بهتری نسبت به انتظارات" سخنرانی پیروزی زود هنگام در شب. بودن در مقابل نامزدهای دیگر به او یک فرصت برای نشان دادن یک رفتار آرام به مخاطبان ملی. مبارزات دیگر به سرعت به دنبال کت و شلوار, دادن شتابزده سخنرانی های با هم تداخل دارند. کمپین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به نظر می رسد که انجام شده ضعیف است lawyered ، (بایدن ممکن است بخواهید آیووا نتایج سوال برانگیز باقی می ماند تا زمانی که او می تواند به کشورهای که در آن او است که انتظار می رود برای انجام بهتر.) در نتیجه این جمعی هرج و مرج خواهد شد و بیشتر بی اعتمادی در زمانی که بی اعتمادی در آمریکا نظام سیاسی شایع است.

وجود دارد هرگز شده است باید یک برنامه. وجود دارد مقامات مسئول حوزه نتایج, اما نیز وجود دارد که نمایندگان از مبارزات بر روی زمین در هر حوزه. حتی بدون یک بیشتر اصلاحات قابل توجهی پیچیده و خواستار حزبی فرایند ساده خصمانه تایید سیستم (یک فرآیند مورد استفاده توسط بسیاری از کشورها) را به خوبی کار می کرد.

در اینجا چگونه آن را ممکن است: هنگامی که نتایج شناخته شده در هر حوزه نمایندگان تعیین شده توسط این کمپین با هم و امضای نسخه از نتایج. هر انتخاباتی می شود یک کپی از نتایج امضا شده توسط هر کس دیگری به عنوان نشانی از حوزه رسمی. رسمی گوشی در نتایج و متون یک عکس به یک شماره تعیین شده. صداقت تضمین شده است توسط این واقعیت است که هر کمپین همچنین می توانید شمارش خود نتایج پیگیری های رسمی حوزه و اطلاعیه ها به عنوان آنها در آمده است. چنین سیستمی می تواند فوق العاده دشوار است به دخالت در مقیاس به عنوان نمایندگان تعیین شده از هر کمپین (که خصمانه و هیچ انگیزه ای برای همکاری) را به طور کامل تبانی کردن و نگه داشتن آن همه راز در هزاران مکان تحت مراقبت و مواظبت چشم از شهروندان وجود دارد. همه چیز بررسی شده است دو بار و بدون دنباله مقاله است دور انداخته تا زمانی که نتایج نهایی هستند. نتایج خواهد بود شناخته شده در ساعت با دلیل بسیار کمی به نگرانی در مورد هک و یا دخالت.

امریکا در حال حاضر می داند که چگونه به انجام انتخابات یکپارچگی است. آکادمی ملی علوم منتشر شده یک گزارش طولانی در مورد آن سال گذشته با توصیه های مبتنی بر شواهد برای هر مرحله از روند انتخابات. من نوشت: یک خلاصه ای از این گزارش اما چیزی که کامل آنلاین در دسترس است. این به ما می گوید چرا نوری کاغذ-اسکن سیستم به ما ارائه بهترین ترکیب از راحتی و امنیت و توصیه ما چگونه به نگه داشتن دنباله مقاله مناسب. کارشناسان و سازمان های مدنی شده اند برای دفاع از این تغییرات برای سال. آن را فقط یک کمی از پول و اراده سیاسی برای رفع خیلی از این و نسبتا به سرعت. در عوض ما لگد کردن یک 2020 انتخابات فصل است که وعده داده می شود مملو در هر تعداد از راه. چندین کمپین گزارش داده اند که همان برنامه است با توجه به استفاده در نوادا در فقط سه هفته.

که نیاز به روس ها ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن