خواهد شد که اجرای آشپزخانه سوپ?

خانواده بهتر است برای قرار دادن داوطلبان و نیازمندان در معرض خطر با نگه داشتن مهم خدمات باز و یا در خانه ب

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399
منبع تصویر / گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

داوطلبان توصیف راینر پنجره آشپزخانه به عنوان یک ارائه دهنده خدمات بی خانمان اما به عنوان "همسایگان تغذیه همسایه." برای سه سال گذشته آنها به میزبانی خانواده-سبک یکشنبه ناهار باز به تمام comers در یک پارکینگ درست در جنوب مرکز شهر سیاتل. در حالی که آنها می خوردند, مهمان می تواند فهرست پوشاک, کمک های مالی, انتخاب کنید تا مواد غذایی حیوان خانگی و تمیز کردن سوزن و صرف زمان با دوستان هر دو قرار دارد و unhoused. آنها را تشویق به رفتن را از طریق بوفه خط به عنوان چند بار به عنوان آنها می خواهم.

اما به عنوان ایالت واشنگتن به عنوان کانون آمریکا COVID-19 شیوع, با ده ها تن از جدید مورد تایید هر روز اعضای این سازمان همه داوطلب می دانستم که آنها می خواهم که به ایجاد تغییرات. مقامات دلسرد کوچکتر و کوچکتر تجمعات روز و کارشناسان هشدار داده است که افراد مسن و کسانی که در سلامت فقیر—به عبارت دیگر بسیاری از آشپزخانه مهمان—به ویژه مستعد ابتلا به این بیماری است.

ناگهان وظیفه خدمت یک وعده غذایی خانه پخته شده درگیر کار در محله های نزدیک با مردم به خصوص در معرض خطر عفونت است. این گروه چند ده اعضا نیز قابل درک است که اگر فقط یکی از آنها برای انتقال این ویروس به کسی که در چنین آسیب پذیر جامعه عواقب می تواند ویرانگر و حتی کشنده باشد.

بنابراین هفته گذشته راینر پنجره آشپزخانه نقل مکان کرد به چنگ زدن و رفتن مدل پر کردن بیش از 100 کیسه های با ساندویچ, میوه, آب, بطری ویتامین C بسته ها و جزوات با راهنمایی در مورد محدود کردن ویروس گسترش یافته است. داوطلبان بیش از 60 بودند دستور به ماندن در خانه و هر کسی که احساس بیمار نیز محروم از کمک به خارج از سایت غذا دبستان. کسانی که از نظر کم خطر به اندازه کافی به دست وعده های غذایی را پس از پوشیدن دستکش و ماسک ماسک. برای تضعیف طولانی و به حداقل رساندن سطوح آلوده, آنها نیست, راه اندازی میز یا صندلی. این زمان به طور منظم به حال کمی به انجام اما انتخاب کنید تا مواد غذایی و ترک.

حتی در طول یک دوره گسترده تحولات اجتماعی این ناگهانی فرسایش حس جامعه ناهار و پرورش بود و شاید سخت ترین تنظیم را قبول کند. "این واقعا یک تصمیم دشوار به درخواست مردم نمی آیند و باید به کسانی که انواع موانع بین ما" Serina james william ஜ یکی از برگزارکنندگان به من گفت. هنگامی که یک رستوران با آنها او را به خصوص نزدیک آمد تا در آغوش او, james william ஜ تا به حال هیچ انتخاب—برای sakes—اما برای متوقف کردن او و ارائه آرنج دست انداز به جای.


بیش از نیم میلیون نفر از مردم تجربه بی خانمانی در آمریکا طبق آخرین برآورد منتشر شده توسط وزارت مسکن و توسعه شهری اگر چه کارشناسان می گویند بسیاری از, یک شب نظر سنجی که اطلاع رسانی این داده ها undercounts. حدود دو سوم از این افراد خود را صرف شب در پناهگاه; یک سوم باقی مانده از آنها unsheltered خواب در اتومبیل چادر و یا پارک. بحران حاد به خصوص در متراکم مناطق شهری که در آن نابرابری اقتصادی و هزینه های بالا از زندگی را پایین درآمد مردم بیشتر مستعد ابتلا به مسکن بی ثباتی است. با هم در شهر نیویورک و لس آنجلس به نزدیک به یک چهارم از تمام افرادی که تجربه بی خانمانی در ایالات متحده و بیش از نیمی از کشور unsheltered جمعیت بی خانمان و زندگی در کالیفرنیا است.

برای بیشتر قسمت ها, بی خانمان خدمات آمدن حسن نیت ارائه میدهد از یک آرایه بزرگ از سازمان های غیر انتفاعی و گروه های داوطلب که صندوق عملیات خود را با استفاده از ترکیبی از نوع کمک های بشردوستانه, کمک های مالی و قرارداد با دولت های ایالتی و محلی. حتی در شرایط ایده آل جلسه نیازهای اساسی unhoused مردم یک چالش دلهره آور و ارائه دهندگان تکیه بر نیروی کار رایگان از داوطلبان برای پاسخگویی به آن را به عنوان بهترین آنها می توانند.

در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته لخت شکنندگی این چهل تکه شبکه امنیت اجتماعی. کارشناسان می گویند COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس است خطرناک ترین مسن و ضعف سيستم ايمنی افراد دو گروه به آن کسانی که تجربه بی خانمانی نامتناسب تعلق دارند. در سال گذشته مراکز بهداشتی-درمانی وابسته به مراقبت های بهداشتی ملی برای بی خانمان شورای خدمت 1 میلیون نفر, با توجه به, مدیر ارشد, از سیاست باربارا DiPietro; 40 درصد از آنها بودند 50 ساله یا مسن تر. نرخ سل در میان جمعیت بی خانمان ها 10 برابر بیشتر از میانگین ملی و DiPietro تخمین می زند که در هر روز داده شده حدود یک سوم از بیماران در حال حاضر با تب و سرفه و یا دیگر علائم بیماری تنفسی.

به این کشور بهداشت عمومی بحران بی خانمانی برخورد با بهداشت عمومی بحران از coronavirus ارائه دهندگان خدمات در حال دست و پنجه نرم کردن با معضل وحشتناک: بهتر است به نشان می دهد تا به طور بالقوه در معرض خودتان و کسانی که در خدمت شما به عفونت مرگبار? و یا آن را امن تر و مسئول تر به ماندن در خانه دانستن مردم را گرسنه به عنوان یک نتیجه ؟


مانند راینر پنجره آشپزخانه بسیاری از سازمان ها به طور چشمگیری پوسته پوسته شدن پشت عملیات در تلاش برای جلوگیری از بسته شدن درهای خود را در دسترس نباشد. در واشنگتن, دی سی, میریام آشپزخانه فراهم می کند و صبحانه و شام پنج روز در هفته در یک مه آلود پایین کلیسا ارائه می دهد و در محل مورد مدیریت و سایر خدمات به مردم دچار بی خانمانی. به طور معمول یک شیفت شامل یکی از سه در-کارکنان سرآشپزها نظارت یک دوجین داوطلبان که کمک به آماده سازی و خدمت به وعده های غذایی. اما در هفته گذشته میریام آشپزخانه خود را به حالت تعلیق منظم داوطلب برنامه خروج سه نفر از سرآشپزها با کمک بخشی-زمان دبستان کوک به کار 14 ساعت در روز ساخت حدود 200 وعده های غذایی از ابتدا.

در مواردی این اسکلت خدمه ممکن است با کمک یک یا دو داوطلب sous سرآشپزها اما میریام آشپزخانه نیز به شدت محدود است که برنامه پارامترهای اجرایی آشپز Cheryl بل گفت. فقط کسانی که کمتر در معرض COVID-19 که آشنا هستند با افزایش پروتکل های ایمنی و چه کسی ندارد و اعضای خانواده بسته به آنها را مجاز به ثبت نام. برخی از sous سرآشپزها که این ملاقات معیارهای انتخاب برای انتخاب کردن با این وجود. چند سفر کرده بود به تازگی به بالاتر مناطق با خطر و دیگران به سادگی نمی خواهید را به شانس خود را با سلامت.

مورد مدیران هنوز در دسترس فوری برای ارجاع به منابع مسکن و خدمات بهداشتی و درمانی. اما دیگر میریام آشپزخانه برنامه هایی که تکیه بر داوطلبان—سلمانی, یوگا, هنر درمانی, کارگاه داستان نویسی—آیا در وقفه حداقل تا 5 آوریل. صبحانه و شام معمولا در خدمت جمعی dining-room, setting, در حال حاضر توزیع غذای آماده در جعبه های پلاستیکی پیچیده ظروف. پس پنج شنبه, کارکنان منتقل شده در این سرویس در خارج از منزل به منظور تسهیل اجتماعی فاصله.

برای همه کار در این فضا, این چالش این است که بدانند چگونه به حفظ چیزی شبیه وضعیت موجود در حالی که برخورد با کاهش موجودی انبار و با استفاده از به عنوان چند جفت دست که ممکن است. در لس آنجلس داوطلبان با Ktown برای تمام توزیع آب و غذا و بهداشت محصولات به unhoused مردم در Koreatown در هر هفته. اما در پاسخ به کروناویروس همه گیر این سازمان لغو آن به طور منظم برنامه ریزی شده داوطلب آموزش و به جای استخدام چند تجربه اعضای به جلو واگن پر از دستمال مرطوب کفش و بطری آب را از طریق محله. به طور معمول حدود 20 نفر کمک دست از منابع; تعداد در حال حاضر به تک رقمی.

"آن را پوشش ما پایگاه" سازمان Sherin Varghese گفت. "مردم همه آگاه است که ما در حال رفتن به آنها را بپرسید به یک خطر است که آنها راحت نیست،" این سازمان می خواهم به ارائه ضد عفونی کننده دست اما بطری های کوچک در حال بلند رفته از فروشگاه. حتی بطری آب کمیاب به عنوان بسیاری از جعبه بزرگ خرده فروشان هستند یا خارج از بورس و یا اجرای هر مشتری محدودیت.

این سریع تبخیر داوطلب استخر تهدید به فشار در حال حاضر محدود به ظرفیت بسیاری از سازمان ها. ماسون لاو معاون مدیر در Pike, بازار مواد غذایی, بانک در مرکز شهر سیاتل گفت: شرکت گروه که معمولا داوطلبان ارسال شده است لغو شیفت و به طور کلی مشارکت در انتخابات پایین بود بیش از نیمی از هفته گذشته است. به جای اجازه دادن به مردم برای فروشگاه مواد غذایی بسیاری از بانک ها در حال بسته شدن لابی و ارسال کارکنان از طریق راهرو به پر کردن سفارشات. دیگران prepackaging مواد غذایی و خروج از کیسه خارج جبهه برای منظقه وانت.

بانک غذایی شده است کمتر شلوغ پس از وقوع آغاز شد, به عنوان کسانی که می توانند خود قرنطینه بیشتر ماندن در داخل; تا کنون تیم های لاو اتحاد بنیاد با هم شده اند قادر به کاهش تقاضا است. "اما در برخی از نقطه, مردم pantries در حال رفتن به اجرای خشک" او به من گفت. بانک غذایی وابسته به مرکز ارشد و هنوز هم ارائه را از وعده های غذایی برای بی خانمان, اعضای, اما لغو کلاس های هنر یکنوع بازی شبیه لوتو بازی ها و دیگر فعالیت های غیر ضروری—"چیزهایی است که یک مقام ارشد مرکز مثبت محل می شود." لاو به نام هفته گذشته یکی از سخت ترین زندگی خود را.


آگاهی از مخاطرات کارشناسان هشدار می دهند که گسترده تعلیق از خدمات اجتماعی غیر ضروری هستند و به طور بالقوه خطرناک است. جاشوا Bamberger دستیار مدیر Benioff بی خانمانی و مسکن ابتکار در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو توصیه می کند که داوطلبان را به موارد احتیاط: به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض طولانی نمی آیند اگر شما بیمار هستید و پوشیدن ماسک و عینک ایمنی در هنگام تعامل با افرادی که ممکن است در معرض.

"[ما] ممکن است تنها منبع غذایی است که آنها را" او گفت:. "کارگران نیاز به احتیاط کافی, اما ما ممکن است قادر به جلوگیری از ارائه مواد غذایی به مردم و یا دیگری آنها نمی توانید از مواد غذایی در همه."

اما در این میان بسیار قطعیت برای هر فرد تعیین نحوه ادامه boils پایین به بخش داوری تماس بگیرید و بخش تحصیل کرده حدس می زنم. "این یک انتخاب مناسب برای افرادی که داوطلب هستند می گویند:" من باید در خانه بمانند زیرا من نمی توانم خانواده ام در خطر'" گفت: باربارا های پاپ, سابق, مدیر اجرایی, ایالات متحده آمریکا شورای بین در Homelessnbaess. بسیاری از داوطلبان مسن تر هستند که بدان معنی است که آنها می تواند قرار داده و هر دو خود و مهمانان خود را در معرض خطر توسط نشان دادن. های پاپ همچنین اشاره می کند که حتی جوان سالم افرادی که داوطلب می تواند گرفتن این بیماری و پس از آن ندانسته و با تصویب آن به همراه دیگران.

"من انتظار می رود که در میان کسانی که مشغول به کار برای حمایت از بی خانمان ها در جامعه ما در حال رفتن برای دیدن نرخ بالای COVID-19 به دلیل نزدیک انسان و نوع کار با افرادی که تجربه بی خانمانی," او به من گفت.

در محله فینی انجمن در سیاتل سوزان راسل داغ - وعده های غذایی هماهنگ کننده برنامه شروع به سازماندهی سختگیرانه تر coronavirus پروتکل های قبل از مقامات آنها را اجباری: او جایگزین سلف سرویس تنقلات و قهوه قبل از apportioned, سینی, نصب station شستن دست ها در جلوی درب و قفل شده است و در هر ورود به ساختمان است. اگر کسی مراحل خارج برای یک سیگار آنها را مجبور به شستن دوباره پس از ورود. داوطلبان کار شیر آب و توزیع حوله کاغذی, در حالی که شام پمپ خود را صابون.

برای راسل بود که خودش را بی خانمان برای تقریبا هفت سال پیشگیرانه بسته شدن یک گزینه نیست. "من نگران هستم در مورد گرفتن در معرض" او به من گفت. "من می دانم آنچه آن را مانند به عنوان گرسنه و آنچه در آن مانند به نامرئی و به اکثریت مردم نه تنها حتی اذعان به شما." او همچنین می داند که تنها وضعیت را بیشتر وخیم برای کسانی که در او بستگی دارد. در هفته گذشته چند به طور منظم به او گفت که غذا بعد از غذا شده بود لغو شد به دلیل تهدید از coronavirus. "چه کسی در حال رفتن به خوراک ما؟"

پیدا کردن راه هایی برای باز بماند به معنای راسل تا به حال به مشکل گفتگو با برخی از داوطلبان آموزش کسانی که احساس بیمار به ماندن در خانه و ترغیب بازنشستگان به انجام این کار حتی اگر آنها احساس خوبی است. برای اکثر آنها قابل درک است که این اقدامات ایمنی در همه منافع اما انتخاب شدند کمتر غم انگیز به: یک داوطلب در 90s از دست رفته او اولین وعده غذایی در 40 سال است. زن دیگری در 80s قرار می دهد که از نمک و فلفل و دسته گل در هر هفته کاهش یافته بود اشک در چشم انداز آینده به برنامه راسل به من گفت. "خانواده او نمی خواست او را به خطر است."


همانطور که از هفته گذشته سیاتل سازمان که با من صحبت کرد و خوش بودند که آنها می توانند پیدا کردن راه هایی برای باز بماند طریق شیوع. اما در اتشی, مقامات را بیشتر محکم محدودیت در مجامع عمومی: در مارس 11, واشنگتن, فرماندار جی Inslee ممنوع گروه از 250 یا بیشتر. روز بعد سیاتل شهردار جنی Durkan بسته کتابخانه ها و مراکز اجتماعی تا اواسط ماه آوریل است. روز پس از آن Inslee تعطیل مدارس در سراسر کشور برای حداقل شش هفته. (از مارس 15, واشنگتن, دولت دربسته در محیط تجمعات عمومی در 50.) ارشد مرکز که میزبان یکی از راسل را در وعده های غذایی بود که مجبور به قفل کردن درب های خود را و یک کلیسا که در آن او در خدمت دیگران است که اجازه می دهد تنها 10 نفر در داخل در یک زمان و تنها به شستن دست های خود و استفاده از دستشویی. در هر دو مکان او قصد دارد برای توزیع بسته بندی وعده های غذایی برای آینده قابل پیش بینی.

روز جمعه james william ஜ و بقیه راینر پنجره آشپزخانه داوطلبان برگزار تماس بگیرید به بحث در مورد آنها به سرعت رو به کاهش گزینه های. خط به خط آنها راه می رفت از طریق آخرین قوانین برای چند نوع از تجمعات عمومی هنوز مجاز: شستن دست ها-ایستگاه های بهداشت و تامین اجتماعی-فاصله حداقل اجباری نمایش برای علائم مورد نیاز است که بسیار دشوار و یا غیر ممکن است برای دیدار با یک سازمان مردمی که آماده برخی از 150 وعده های غذایی در هفته است.

بعد از تقریبا دو ساعت بحث این گروه وارد تمایلی اجماع: آشپزخانه می خواهم به طور نامحدود. "به فاصله خودمان است که واقعا احساسی به چالش کشیدن به خصوص در حال حاضر که ما نمی توانیم در اینجا به خدمت به خداحافظی," james william ஜ به من گفت. در میان واکنش های کسانی که در تماس با: "ویرانگر" "دل" و "من احساس بیمار."

یکشنبه, مارس 15 گروه قرار نهایی ناهار این بار با برو کیسه های قرار داده شده بر روی آسفالت برای جلوگیری از غیر ضروری دست به دست بگیرید. "ما نمی تواند پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن همه امن" james william ஜ توضیح داد: به اشتباه مهمانان آنها را به عنوان وعده های غذایی به خارج از زمین. او همه مطمئن باشید که به طور منظم ناهار خواهد سر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است; در عین حال او کمک کرد تا مردم در ثبت نام برای تحویل مواد غذایی از نزدیکی یک بانک مواد غذایی.

به عنوان چند به طور منظم trickled را یادآوری داوطلبان یادآوری هر دو مهمان و یکی دیگر از تجدید دیدار آمده است هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند هر زمان که ممکن است. "به عنوان سخت به عنوان آن است که هنگامی که ما دوباره با هم, ما باید یک حزب بزرگ" است. "من در حال حاضر در حال برنامه ریزی است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly