چرا کوچک, کلرادو, شهرستان می تواند ارائه دهد COVID-19 آزمون برای هر ساکن

علم وجود دارد مزایای داشتن بیوتکنولوژی مدیران به عنوان همسایه. کلرادو خیابان در تلورید کلورادونیک فاک

توسط NEWS-SINGLE در 5 فروردین 1399
کلرادو خیابان در تلورید کلورادونیک فاکس / شاتر

سن میگوئل شهرستان در کلرادو است در زمان عادی کمتر از سه کارمند تمام وقت در آن عمومی-وزارت بهداشت. آن هیچ بیمارستان. کل آن جمعیت تنها 8,000. و در عین حال در هفته گذشته به شهرستان تبدیل شد و برای اولین بار در ایالات متحده را اعلام کند که این امر می تواند ارائه تمام ساکنان آن را یک نوع جدید از آزمون برای COVID-19.

آزمون در حال اهدا شده توسط ایالات پزشکی چند ملیتی شرکت زیست فناوری که مدیران یک زن و شوهر اتفاق می افتد زندگی می کنند بخشی از سال را در تلورید شهر رفت و آمد مکرر است که هم سن میگوئل را بخشداری.

"این یک جامعه کوچک," مه مه هو از ایالات پزشکی گفت: من در این گوشی از کلرادو در این آخر هفته. "بسیار کوچک" او لو ریس اضافه شده است. "این که آیا آن را فقط یک دونات یا راه رفتن در خیابان و یا در تپه اسکی با ski patrol," او گفت: "ما می دانیم و باید ملاقات و یا تعامل با تقریبا هر عضو از پزشکی یا اورژانس جامعه در طول این دوره از زندگی ما است."

هو و ریس—همراه با هو, مادر, چانگ وانگ یی است که ایالات پزشکی است رئیس—در حال بنیانگذاران شرکت جدید COVID-19–متمرکز شرکت تابعه c19. ایالات پزشکی دارای امکانات در نیویورک و چین و تایوان و آن را توسعه حیوان واکسن و همچنین به عنوان کیت تشخیصی برای بیماری های انسان. بنابراین زمانی که این رمان کروناویروس اولین بار در چین این شرکت شروع به کار بر روی تست و هنگامی که موارد شروع به نشان دادن تا به خانه نزدیک تر هو و ریس فکر جامعه خود را در تلورید. آنها شناور ایده تست این شهرستان به یک دوست خانوادگی که او نیز اتفاق می افتد به این منطقه رئیس پیراپزشک. مانند آنها گفت: این یک جامعه کوچک است.

که در آن نقطه, San Miguel County بود مانند هر جای دیگری در ایالات متحده با داشتن مشکل گرفتن آزمون برای هر بیمار که نیاز به یک. این خصوص نگران شارون Grundy این شهرستان افسر پزشکی به دلیل تلورید تا به حال بسیاری از بازدید کنندگان از آمدن و رفتن. "ما در یک منطقه در معرض خطر بالا از آنجا که ما در حال رفت و آمد مکرر جامعه" او به من گفت. (گروهی از اسکی بازان بازدید از یکی دیگر از کلرادو شهر رفت و آمد مکرر بدرد خوردن به پایان رسید تا بذر شیوع کروناویروس در مکزیک است.) شهرستان قادر به آزمون برخی از مردم از طریق دولت در بخش بهداشت و درمان و تجاری آزمایشگاه و آن کردم اولین نتیجه مثبت در روز جمعه. اما زمانی که من با صحبت Grundy روز جمعه او همچنین گفت: در کل شهرستان تا به حال تنها دو سواب چپ. "این فقط ما," او با عجله اضافه. "آن را به کل کشور است."

بدون آزمون, San Miguel County سلامت کارگران خواهد بود قادر به ردیابی این ویروس را گسترش. آنها خواهد بود به استفاده از کلمات از سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل مبارزه با "آتش blindfolded." بنابراین ایالات پزشکی را ارائه دهد به کمک این کیت به عنوان امداد آمد. "این به ما برخی از امید" گفت: Grundy.

ایالات پزشکی را COVID-19 آزمون متفاوت است از کسانی که به طور معمول در حال اجرا بر روی سواب بینی جمع آوری شده در سراسر کشور. این آزمون با استفاده از یک تکنیک به نام RT-PCR به دنبال ویروس مواد ژنتیکی در یک بیمار گلو و بینی اما ایالات پزشکی آزمون نیاز به خون قرعه کشی. آن را با استفاده از روش های مختلف به نام ELISA به دنبال آنتی بادی ها پروتئین های سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای خنثی کردن ویروس. آنتی بادی آزمون, همچنین به عنوان شناخته شده است آزمايشهاي همیشه نمی انتخاب کنید تا زود عفونت های ویروسی, اما آنها می تواند بگوید اگر کسی تا به حال به حال یک ویروس خاص—شاید حتی اگر آنها بدون علامت است.

به همین دلیل دانشمندان در سراسر جهان تحت فشار بوده اند آنتی بادی آزمایش به عنوان یک راه برای مطالعه دامنه واقعی coronavirus بیماری همه گیر. اگر تست سرولوژی می توانید بدون علامت حامل COVID-19, آن همچنین می توانید روشن شدن این بیماری را انتقال و مرگ و میر. تست یک کل جمعیت می گویند کل شهرستان را اپیدیولوژی یک تصویر لحظهای از همه چیز را در یک مکان. "هر نوع مطالعه مبتنی بر جمعيت است که واقعا جالب می گوید:" کیتلین رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز. و در حالی که معلوم نیست چه مدت ایمنی به COVID-19 طول می کشد او می گوید: این می تواند اجازه می دهد افرادی که سیستم ایمنی بدن به بازگشت به زندگی عادی خود.

هو گفت که ایالات پزشکی شروع به کار در یک آزمایش پادتن در ماه ژانویه به عنوان شیوع کردم جدی در چین است. این شرکت در حال توسعه بسیار مشابه آزمون برای سارس در سال 2004. دانشمندان آن را می تواند اعمال می شود که تخصص به COVID-19 اما آنها نیاز به نمونه خون از COVID-19 بیماران برای تایید است که این آزمون در واقع تشخیص آنتی بادی علیه این ویروس باعث بیماری است. شرکت اتصالات موجود به چین و تایوان کمک به آن را دریافت نمونه های بیمار به سرعت. "ما در واقع قادر به کشتی آزمون به زمین صفر در هوبئی شانگهای و پکن و تایوان" هو گفت.

با توجه به داده هایی که هو گفت: این شرکت با ثبت FDA آن سرولوژی آزمون اعتبار با استفاده از 47 نمونه از coronavirus بیماران و شروع به شناسایی آنتی بادی 10 روز پس از عفونت است. این شرکت همچنین فرار آزمون در برابر صدها نفر از COVID-19–نمونه رایگان از بانک خون به تایید می کنند که آن را به اشتباه انتخاب کنید تا آنتی بادی های مرتبط با ویروس ها که باعث سرماخوردگی. کاترین Blish یک immunologist در دانشگاه استنفورد به من گفت که دیگر دانشمندان توسعه COVID-19 تست آنتی بادی که بر میدارد تا عفونت زودتر, اما اغلب وجود دارد یک تجارت کردن بین چگونه خاص یک آزمون است و چه زود آن را می تواند تشخیص عفونت. "آنها موفق به دریافت بسیار افسانه ويژگی" او گفت:. ایالات پزشکی در حال حاضر در انتظار اورژانس-استفاده از مجوز از FDA اما گواهی آزمایشگاه ارائه می دهند تست در عین حال به دلیل عمومی-بهداشت و درمان اضطراری.

محققان در چین و سنگاپور و اروپا و ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند نسخه های خود را از COVID-19 آنتی بادی آزمایش و چندین شرکت در حال حاضر به ارائه آنها. فلوریان Krammer یک زیست شناس در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک می گوید خود را در آزمایشگاه شروع به کار در یکی در ماه ژانویه, روز است که یک گروه برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده ژنتیکی توالی از رمان coronavirus. Krammer و همکارانش استفاده می شود که توالی ژنتیکی برای سنتز S پروتئین است که باعث می شود تا ویروس بیرونی خوشه. هر آنتی بادی متصل است که سنتز پروتئین S است که به احتمال زیاد نتیجه یک گذشته یا در حال انجام COVID-19 عفونت است. ایالات پزشکی آزمون نیز با استفاده از S و همچنین بخش هایی از دو پروتئین های ویروسی.

Krammer گروه ارسال شده preprint کاغذ توصیف آن آزمون در روز چهارشنبه. این holdup, او به من گفت: گرفتن نمونه خون از coronavirus مثبت بیماران به اعتبار آزمون. در غیر این صورت ایجاد این آزمون نسبتا معمول برای آزمایشگاه بود. "تست سرولوژی علم موشک نیست," او گفت:. این آزمایشگاه بالینی در کوه سینا می تواند در حال حاضر اجرای این آزمایش پادتن برای COVID-19 اما او گفت: آن را محدود به موارد خاص مانند به دنبال برای بیماران مبتلا به COVID-19 ایمنی که خون می تواند تبدیل به یک درمان.

چالش با این آزمون این است که پوسته پوسته شدن. ایالات پزشکی را COVID-19 تست کیت های در حال تولید در مرکز آن در نیویورک و حمل به کلرادو. در تئوری و در حال اجرا هر آزمون در یک آزمایشگاه طول می کشد تنها چند ساعت است. اما این نمونه ها باید حمل به یکی دیگر از آزمایشگاه برای تست و آزمایشگاه ظرفیت محدود است.

سن میگوئل شهرستان است که هنوز هم بدانند دقیقا چگونه می توانید آزمون از 8000 نفر در سراسر از 1300 کیلومتر مربع است. در حالت ایده آل ساکنان را به طور داوطلبانه آزمایش دو بار دو هفته از هم جدا, که دو برابر چالش های لجستیکی. این شهرستان به سادگی نمی باید از این نیروی انسانی به درب به درب به طوری Grundy گفت: این برنامه ریزی برای راه اندازی دو ایستگاه های تست در تلورید و Norwood, برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آن می تواند. شهرستان است که با تکیه بر داوطلبان امیدوارم به کمک کارکنان این ایستگاه به عنوان به خوبی.

آن را خیلی زود به می گویند که چگونه این مشارکت عمومی-خصوصی در سن میگوئل کار خواهد کرد اما این برنامه شروع به کار به صورت جدی در این هفته. ریس گفت: چند دیگر ایالت ها و استان ها در حال حاضر علاقه مند در این تست آنتی بادی به عنوان به خوبی. "من دوست دارم برای دیدن [یک آنتی بادی] آزمون مستقر شده اند به طور گسترده ای در همه جا" Blish گفت.

یک شهرستان با یک تایید coronavirus مورد ممکن است بارز ترین مکان برای شروع گسترده تست سرولوژی اما این دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در ایالات متحده تست افتضاح است این کشور به شدت کوتاه در ظرفیت. بسیاری از مردم با علائم کروناویروس قادر به دریافت تست شده اگر چه غنی بودن یا معروف یا یک بازیکن NBA به نظر می رسد برای کمک به. داستان در سن میگوئل است که از یک جامعه کوچک را ساکنان به دنبال یکی دیگر در زمان بحران. اما آن را نیز یک داستان چگونه ثروت و قدرت و نزدیکی به آنها را—در ادامه به تعیین دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن