چرا آلاسکا در تلاش هستند تا خود را به یاد فرماندار

لنگرگاه بزرگترین شهر در آلاسکا است.عکس توسط برایان آدامز برای نیویورکرFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جوی

توسط NEWS-SINGLE در 16 اسفند 1398
The skyline of Anchorage Alaska.
لنگرگاه بزرگترین شهر در آلاسکا است.عکس توسط برایان آدامز برای نیویورکر

آلاسکا نیست وضع مالیات بر فروش, درآمد یا اموال شخصی. در سال 1968 بزرگترین میدان نفتی در آمریکای شمالی کشف شد در زمین دولت در Prudhoe Bay ثروت باد آورده که شروع آلاسکا را تبدیل به یک petrostate. برای دهه درآمدهای نفتی عرضه شده نه تنها اکثر بودجه خود را, اما به کمک ایجاد صندوق دائم سود سهام و یا P. F. D. سالانه چک داده شده به هر یک از آلاسکا بر اساس بازده از یک اوراق-بهادار. اما چهار سال پیش پس از یک کاهش ناگهانی در قیمت نفت قبلی فرماندار مستقل به نام بیل واکر کاهش P. F. D. به عنوان بخشی از تلاش برای نزدیک رو به رشد کسری بودجه. آن را بی سابقه و عمیق منفور—حرکت می کند که محکوم شانس خود را برای دور دوم. "من نمی خواهم بگویم این یک سیاسی حکم اعدام" لری Persily سابق معاون کمیسر آلاسکا بخش از درآمد به من گفت. "اما شما می توانید خود را گرفته اند نخستزاده بود و بیشتر از یک شانس reëlection."

فعلی جمهوری خواه فرماندار مایک Dunleavy, مبارزه کرد و در سال 2018 در یک وعده نه تنها به بازگرداندن پر سود اما آن را عطف به ماسبق آن را به مقدار به حدود هفت هزار دلار برای هر آلاسکا. "آلاسکا دچار بحران اعتماد با سیاستمداران ما و دولت ما," او نوشت: در سرمقاله برای Anchorage Daily News, چند روز قبل از انتخابات. "اولین گام در پل زدن که تقسیم است که برای محافظت و بازگرداندن PFD." او افزود: "آلاسکا پرداخت می شود باید چه فرماندار خودسرانه در زمان از آنها."

Dunleavy قول داد به انجام این کار بدون هیچ گونه درد کاهش هزینه. یک بار در دفتر او راه اندازی یک دراماتیک حمله به دولت است در بخش عمومی. یک سال پیش دولت اعلام کرد که بودجه پیشنهادی که شامل ترمیم سود سهام—حدود سه هزار دلار—اما نه عطف به ماسبق مقدار که برای پرداخت بیش از یک میلیارد دلار در کاهش. این کاهش بودجه با بیش از چهل درصد برای دانشگاه آلاسکا سیستم و سیصد میلیون دلار برای دولت وزارت آموزش و پرورش. ایمنی-net کاهش شامل نود درصد کاهش برای بی خانمان خدمات کاهش برای پزشکی از بیش از یک سوم و حذف برنامه مانند بزرگسالان پزشکی دندانپزشکی مزایای نقدی کمک به افراد مسن فقیر و کمک به آلاسکا نابینا و یا معلول. تعدادی از خدمات ضروری نیز سوخته و از جمله آلاسکا دریایی بزرگراه سیستم شبکه ای از کشتی فراهم می کند که حمل و نقل تاسیسات به ده ها تن از جوامع ساحلی بیارتباط به دولت و سیستم جاده.

روز بعد از Dunleavy بودجه اعلام شد, هشت جمهوریخواهان مجلس نمایندگان و دو مستقل پیوست دموکرات ها برای ایجاد یک ائتلاف گسترده ای که مخالف آن است. جمهوری خواهان در مجلس سنا نیز به عقب رانده در برابر Dunleavy را کاهش. Natasha von Imhof جمهوریخواه روسای کمیته امور مالی مجلس سنا به من گفت "شما نمی توانید فقط به تکه های بزرگی کردن برنامه ها و خدمات و انتظار می رود همه چیز را اجرا کنند."

Dunleavy در دفاع از بودجه خود را در یک سری از جلسات عمومی که با حمایت و پرداخت آلاسکا فصل از آمریکایی ها برای رفاه (A. F. P.) سیاسی-حمایت سازمان تاسیس شده توسط چارلز و دیوید کخ. برای حضور در جلسات شهروندان نیاز به ثبت نام با A. F. P. و رعایت قوانین آن که ممنوع برگزاری علائم و ضبط کردند. در یک جلسه در لنگرگاه در ماه مارس که در آن سه صد نفر از معترضان جمع شده بودند خارج, دو زن برگزاری یک ضد Dunleavy بنر انداخته بودند. بعد که بهار Dunleavy شروع به استفاده از بودجه دولت برای پرداخت یک Facebook کمپین است که با انتقاد چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله فون Imhof بارها مخالفت خود را با پر سود و خواست ترکیبات به آنها تماس بگیرید. فون Imhof را در Facebook صفحه به زودی با بمباران پیام های خشونت آمیز. "شما شبیه یک خون آشام" یکی به عنوان خوانده شده. "به طور جدی من امیدوارم که شما ضربه رانندگی به کار می کند بنابراین شما نمی توانید دروغ و سرقت دیگر" جزئیات دیگر.

در ماه ژوئن مجلس منتشر شد بودجه خود را پیشنهاد. آن مشخص نیست یک مقدار سود سهام و اما در سمت چپ اتاق برای یکی از حدود نه صد دلار است. مانند Dunleavy بودجه آن را تا به حال هیچ مالیاتی را افزایش می دهد به جای تکیه بر همان فرمول استفاده کرده بودند: بزرگتر سود سهام عمیق تر کاهش. Dunleavy پاسخ با صدور بیش از یک صد و هشتاد و خط مورد وتو که بالغ چهار صد و چهل و چهار میلیون دلار در بودجه است. آلاسکا قانون اساسی نیاز به سه چهارم رای در مجلس به نادیده گرفتن یک بودجه وتو—بالاترین چنین آستانه ای در کشور است. در اوایل ماه ژوئیه Dunleavy میزبانی جداگانه جلسه قانونی در یک مدرسه در شهر واسیلا یک پایه حمایت خود را با بیست و یک قانون گذاران که پشتیبانی کامل سود سهام. حرکت ساخته شده آن را غیر ممکن است برای نمایندگان مجلس در دولت و کنگره در جونیو به نادیده گرفتن خود را وتو. "این جنگ" جمهوری قانونی مشاور به من گفت.

Dunleavy بود لغو دیگر هنجارهای سیاسی در دولت ، یک هفته پس از انتخابات خود را رئیس ستاد Tuckerman Babcock با ارسال نامه ای به حدود یک هزار nonunionized کارکنان دولت سفارش خود استعفا. قبلی فرمانداران تا به حال خواستار استعفای بالا-سیاسی در سطح انتصاب اما Babcock نامه فرستاده شد به صدها غیرسیاسی کارکنان دولت از جمله زمین شناسان حسابداران داروسازان و I. T. کارگران است. Babcock توضیح داده شده به مطبوعات است که هدف از این استعفا بود که کارمندان دولت "مثبت بگو بله, من می خواهم به کار برای Dunleavy دولت است.' "کارکنان که حاضر به استعفا شد و بعد از آن از کار اخراج شدند.

بسیاری از دولت های آسیب پذیر ترین ساکنان در ضمن به نظر می رسید در بحران است. طرفداران برای بی خانمان خدمات می ترسید که پنج لنگرگاه هفت پناهگاه که در خدمت جمعیت بیش از یک هزار نفر خواهد نیاز به بستن و یا به شدت کاهش ظرفیت خود را اگر کاهش اجرا شد. شهردار این شهرستان اتان Berkowitz, اعلام مدنی اضطراری است. "ما به دنبال ما unsheltered افزایش جمعیت بی خانمان توسط یک عامل از هشت به ده" او به من گفت.

دائمی صندوق سود سهام در لنگرگاه است.
در لنگرگاه طرفداران برای بی خانمان خدمات می ترسید که پناهگاه نیاز به بستن و یا به شدت کاهش ظرفیت خود را اگر کاهش بودجه اجرا شد.

در لنگرگاه رسانه های محلی گزارش داد مردی به نام مایکل Shelden که تا به حال تا به حال شانزده دندان کشیده, با توجه به درد مزمن. به او گفته شد به آمده به عقب در چهار هفته برای دندان مصنوعی خود را. که همان ماه Dunleavy صادر شده را وتو. چون Shelden دیگر نمی تواند دسترسی به خدمات درمانی دندانپزشکی, مزایا و نمی تواند استطاعت به پرداخت دو هزار دلار برای دندان مصنوعی خود را دندانپزشک منشی به او گفت که او دیگر می تواند دندان های خود را. "گریه کردم" او گفت: یک ایستگاه تلویزیونی محلی. "و من از خواب بیدار گریه در شب."

در شهر قرطبه, کشتی در زمان ساکنان و وسایل نقلیه خود را در سراسر صدا به آمریکا یک نود دقیقه رانندگی از Anchorage, جایی که آنها می تواند انبار کردن مواد غذایی, دیدن پزشکان و بازدید از خانواده و دوستان است. به عنوان یک نتیجه از Dunleavy کاهش بودجه به بزرگراه دریایی سیستم کشتی را متوقف کرده اند در حال اجرا و ساکنان در حال حاضر به دام افتاده در قرطبه تا بهار, مگر اینکه آنها می توانید استطاعت بلیط پرواز روزانه به Anchorage که به طور معمول هزینه حدود چهار صد دلار رفت و برگشت. "از دست دادن کشتی" رس Roryswish قرطبه شهردار به من گفت: "ممکن است با مرگ تدریجی از جامعه ما است."

Dunleavy گذشته را کمی برای آماده سازی آلاسکا برای سبک خود را از حکومت. او مطرح شد در یک اتحادیه خانوار در اسکرانتون پنسیلوانیا توسط پدر و مادر که تحسین Franklin D. Roosevelt. او به آلاسکا نقل مکان کرد و در سال 1984 کشیده شده در قسمت توسط دولت ماهیگیری و شکار حرفه. او یک کار تدریس در Koyuk یک Unalit و Malemiut ایجاد کرد حدود صد و سی مایل از Nome. پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش از دانشگاه آلاسکا فیربنکس او صرف دو دهه کار به عنوان یک معلم و یک مدیر و یک سرپرست در قطب شمال جوامع در شمال غربی بخشی از دولت است. در اواخر نوزده-دهه هشتاد او ازدواج یک اینوپیک زنی به نام رز نماییم که مشغول به کار به عنوان یک مشتری-خدمات عامل در صنعت هواپیمایی. زن و شوهر نقل مکان کرد به Wasilla, سارا پیلین شهر دو دهه بعد از آن که در آن Dunleavy شروع فعالیت سیاسی خود را با خدمت در هیئت مدیره مدرسه محلی. در سال 2012 انتخاب شد و به مجلس سنا دولت. (Dunleavy کاهش یافته است به نظر این مقاله است.)

یک طرفدار زندگی کاتولیک یکی از Dunleavy امضا مسائل در قوه مقننه بود شکست خورده اصلاح اساسی امور خارجه که امکان عمومی-مدرسه بودجه برای رفتن به خصوصی و مدارس مذهبی. به عنوان فرماندار دیدگاه های مذهبی خود را همچنان برای نفوذ در تصمیم گیری های خود. در بهمن ماه سال گذشته آلاسکا دیوان عالی کشور مسدود شده و تلاش برای محدود کردن استفاده از پزشکی دولتی بودجه برای سقط جنین. فدرال پزشکی بودجه تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سقط جنین که در پایان بارداری است که نتیجه تجاوز به عنف یا زنای با محارم و یا برای کسانی که تهدیدی برای زندگی است. متحده می تواند قوانین خود را با این حال و مقننه می خواستم برای محدود کردن استفاده از مدیکید بودجه به موارد تلقی "پزشکی لازم است." یکی از بحث برانگیز ترین وتو که Dunleavy صادر شده در تابستان گذشته قطع آلاسکا سیستم دادگاه بودجه توسط $334,700 مقدار دولت برای پرداخت آنچه که او به نام "انتخابی" سقط جنین. Dunleavy گفت که مقدار انتخاب شده در پاسخ مستقیم به دادگاه سقط جنین احکام.

این تصمیم کمک به رشد خشم بیش از Dunleavy رفتار و خشونت از بودجه خود را کاهش. در آگوست 1st, یک فراخوان تلاش برای حذف او از فرمانداری به طور رسمی راه اندازی شد. آلاسکا را به یاد بیاورید قانون طاقت فرسا در حالی که اجازه می دهد تا برای حذف از مقامات دولتی در برخی از زمینه های: عدم تناسب اندام, بی کفایتی, غفلت از وظایف و یا فساد. دو توجیه قانونی برای به یاد بیاورید تلاش بودند Dunleavy سقط جنین مربوط به هزینه قطع به دولت در سیستم دادگاه و Facebook کمپین با هدف قرار دادن قانونگذاران ایالتی. Dunleavy تا به حال نیز موفق به تعیین یک قاضی در ظرف چهل و پنج روز به پالمر برتر دادگاه و به اشتباه وتو اضافی هجده میلیون دلار در مدیکید بودجه.

فراخوان به طرفداران ابتدا نیاز به جمع آوری امضا از ده درصد از رای دهندگان در آخرین انتخابات عمومی یا 28,051 مردم خواهد بود که به دولت ارائه شده است مدیر برگزاری انتخابات برای صدور گواهینامه. در عرض یک روز از صدور گواهینامه, راه اندازی آنها جمع شده بودند بیش از ده هزار امضا و در اوایل ماه سپتامبر آنها ارائه شده بود نزدیک به پنجاه هزار نفر است. (در مقابل, در آن زمان یک گروه از شهروندان در تلاش برای به یاد فرماندار Wally Hickel در سال 1991 از یک سال به جمع بیست هزار امضا.) در اوایل ماه نوامبر مدیر انتخابات پس از مشاوره حقوقی دادستان کل کوین کلارکسون یک Dunleavy منصوب رد دادخواست. کلارکسون در بیست و پنج-صفحه نظر تأکید کرد که هیچ یک از چهار بخش اصلی توجیه رسیده الزامات قانونی: عدم تعیین یک قاضی پالمر بود "صرفا رویه به جای اساسی" است; Facebook, کمپین برای پرداخت توسط فرماندار نمی شد ثابت می شود حزبی; پزشکی-کمک های مالی اشتباه (که شمارش فدرال مطابق با الزامات مورد نیاز, می تواند هزینه به دولت ده ها میلیون دلار بیشتر) یک "خطای تایپی"; سقط جنین مربوط به حق وتو بود "اختلاف بر سر سیاست" و در فرمانداری حقوق اساسی.

به یاد بیاورید Dunleavy گروه پیشرو تلاش برای حذف ولایت به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری در آلاسکا دادگاه برتر است که حکومت در ماه ژانویه که به یاد می تواند ادامه. "فراخوان فرایند اساسا یک روند سیاسی" قاضی گفت. "بحث این نیست که برای قوه قضائیه برای تصمیم گیری که آیا فرماندار باید بماند یا نه." این بخش از قانون تحت Clarkson رهبری به دادگاه تجدید نظر این حکم به آلاسکا دیوان عالی کشور است. کریگ ریچاردز سابق آلاسکا دادستان کل و یک رهبر تیم حقوقی برای قد بلند ایستاده با مایک یک گروه تشکیل شده به مخالفت با فراخوان به من گفت: "این کاملا سیاسی است. آنها در حال تلاش برای در واقع سرنگونی انتخابات به طوری که آنها می توانید راه حل آنها می خواهند."

مدا دویت صندلی از یاد Dunleavy. "من می دانم که ما برنده خواهد شد," او گفت:.

تعداد قابل توجهی از فراخوان طرفداران این حال Dunleavy حامیان از جمله جو Usibelli Sr. رئیس آلاسکا بزرگترین معدن شرکت. "از یک شرکت دیدگاه در آن مطمئن به نظر می رسید راه حق," او گفت:, توضیح رای خود را برای Dunleavy. "اما شما رو به به تصویر بزرگتر نگاه. ایدئولوژی است که یک راه خوب برای تنظیم سیاست." برای Usibelli که یکی از به یاد بیاورید Dunleavy همکاری صندلی جنبش برای حذف فرماندار فرصتی برای اصلاح امور خارجه سنت از استقلال سیاسی. "بسیاری از مردم را شناسایی و به سادگی به عنوان آلاسکا," او گفت:. "فراخوان به ارمغان آورده است هم مردم شما هرگز پیدا کردن در همان اتاق, اجازه دهید به تنهایی توافق بر چیزی." برای Dunleavy قویترین حامیان چنین اپوزیسیون درون فرماندار خود حزب به مقدار یک عمل نابخشودنی خیانت. "یک مشکل جدی وجود دارد که برخی از آنها را به فرماندار" کارول Carman محلی حزب جمهوری خواه صندلی نوشت: سال گذشته در یک e-mail به Dunleavy را قانونی کرد. "خائن نیاز به شناسایی و جایگزین و یا کشتی غرق خواهد شد."

چند هفته پس از انتخابات خود Dunleavy به نام دونا Arduin یک مشاور مستقر در فلوریدا به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه است. Arduin یک شریک در Arduin, Laffer & Moore, Econometrics, یک شرکت مشاوره است که دارای تخصص در مشاوره فرمانداران و قانونگذاران در بودجه دولت است. این شرکت دیگر اصول Arthur Laffer و استفان مور را وقف حرفه خود را به تئوری اقتصادی است که کاهش مالیات به ناچار منجر به رشد اقتصادی است. Laffer پدر با عرضه اقتصاد و او در دولت ریچارد نیکسون و رونالد ریگان; مور بنیانگذار ضد مالیاتی, دفاع, گروه, باشگاه, برای, رشد تقریبا نامزد به فدرال رزرو هیئت مدیره توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما مور انصراف نام خود را از نظر پس از او به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای تاریخ خود را از جنسیتی اظهارات. در یک پروفایل در دوک فارغ التحصیلان مجله Arduin خود توصیف آزادیخواه گفته است که او "پیوست دولت به کوچک کردن آن." "من هیچ همدردی برای افرادی که می خواهند یارانه از دولت," او گفت:. مقاله ای اشاره کرد که زمانی که او را دیدم یک مرد در خیابان برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده "هر چیزی کمک می کند—لبخند—خدا برکت دهد," او گفت: تحت نفس خود"،" (Arduin محروم ساخت سخن گفتن.)

برای سه دهه Arduin است که به کمک طراحی ریاضت بودجه برای فرمانداران جمهوریخواه. در سال 2003 او رئیس بودجه مشاور برای جب بوش در فلوریدا زمانی که به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش مالیات دولت قرار داده و پنجاه و پنج هزار و کودکان کم درآمد بر سلامت-بیمه لیست انتظار و حذف بودجه برای عینک و سمعک و دندان برای سالمندان است. بعد از آن که در سال Arduin شروع مشاوره فرماندار آرنولد شوارتزنگر از کالیفرنیا که در نهایت بازگشایی دو توقیف زندانهای خصوصی که یکی از آنها متعلق به یک spinoff از جغرافیایی که در حال حاضر بزرگترین زندان شرکت در کشور است. به عنوان لس آنجلس تایمز گزارش داد: ده روز پس از Arduin چپ کار خود را در سال 2005 spinoff شرکت اصلاح خواص نام او را به عنوان یک امانت. (Arduin رد هر گونه دخالت در شوارتزنگر تصمیم.) در حالی که کار برای یکی دیگر از فرماندار فلوریدا, ریک اسکات, Arduin طراحی شده بودجه است که به نام برای حذف نزدیک به نه هزار و دولت شغل و برای "استفاده از عملیات نیروی کار به رشد, زندان, مواد غذایی و رقابتی مناقصه مراقبت های بهداشتی قرارداد و در نتیجه در هزینه های زندان هستند که به عنوان کم به عنوان زندانهای خصوصی." (اسکات در نهایت تلاش ناموفق برای خصوصی سازی بیست و هفت زندانها در دولت است.)

یک پیروزی بزرگ برای ضد کارگری طرفداران سرچشمه در دفتر Arduin قبلی کارفرما فرماندار بروس Rauner از ایالت ایلینوی است. در سال 2015 Rauner یک جمهوری خواه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به نوار AFSCMEعمومی-کارمند اتحادیه از نیاز به پرداخت هزینه های آژانس که صندوق آن را غیرسیاسی فعالیت های چانه زنی جمعی و شکایت نمایندگی. دادگاه حکم داد که Rauner نیست که ایستاده به پرونده کت و شلوار اما سه کارکنان دولت از جمله علامت Janus یک کودک-پشتیبانی متخصص را جایگزین او در این مورد است. در سال 2018 ایالات متحده دیوان عالی کشور صادر شده و تصمیم خود را در Janus v. AFSCME. حاکم—با چهل سال سابقه—مجاز بخش عمومی کارگران به انتخاب کردن از پرداخت هزینه های آژانس که در طول زمان تقریبا قطعی است به تضعیف اتحادیه های کارگری' قدرت چانه زنی. هر چند Arduin نمی شد به طور مستقیم درگیر در Janus مورد او به عنوان یک عضو ارشد در ایلینوی موسسه سیاست های محافظه کار اتاق فکر است که به کمک صندوق کت و شلوار. (علامت Janus در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه.)

به عنوان معمار Dunleavy بودجه در آلاسکا Arduin ادامه به حمایت برای کاهش و خصوصی سازی خدمات عمومی است. در طول دوره تصدی خود را به او پیشنهاد ارسال پانصد زندانیان به امکانات خارج از دولت است. دولت نیز تحت فشار قرار دادند برای خصوصی سازی آلاسکا انستيتو روانپزشکی دولت تنها روان عمومی-بهداشت و درمان, بیمارستان, با وجود یک سال 2017 قانونی مطالعه نشان می دهد که انجام این کار خواهد نه پول را نجات دهد و نه بهبود نتایج برای بیماران. (او را رد دخالت در این پیشنهاد است.) زمانی که او اعلام کرد کاهش به بزرگراه دریایی سیستم او توضیح داد که آن را به مراتب گران تر برای حمل و نقل وسایل نقلیه در کشتی از آن را برای آنها را به سفر از طریق بزرگراه حتی اگر کشتی در خدمت جوامع که اصلا دسترسی به بزرگراه. "او به نظر می رسد که عملا هیچ درک درستی از دولت" تام Begich دموکراتیک رهبر اقلیت امور خارجه سنا گفت: حاکم مجله. "او هرگز یک بار خطاب به تاثیر کاهش را در سطح محلی است." (Arduin ترک شغل خود به عنوان Dunleavy بودجه مدیر در سپتامبر 2019.)

استفاده نشده ترمینال کشتی در کردوا.
در Cordova, کشتی در زمان ساکنان و وسایل نقلیه خود را در سراسر صدا به آمریکا یک نود دقیقه رانندگی از Anchorage, جایی که آنها می تواند انبار کردن مواد غذایی, دیدن پزشکان و بازدید از خانواده و دوستان است.

در ماه مارس 2019, Arduin را که در یک گزارش که بر اساس مدلسازی اقتصادی انجام شده توسط گیاهی شبیه شاهبلوط هندی, موسسه محافظه کار اتاق فکر در اوهایو "مالیات در اقتصاد خواهد بود بسیار بدتر از آن را برای اولین بار به نظر می رسد و مضر بیشتر از کاهش هزینه." گیاهی شبیه شاهبلوط هندی موسسه است که یک عضو از سیاست های دولت شبکه یک صورت فلکی محافظه کار دولت بر اساس فکر می کنم مخازن تاسیس در سال 1992 توسط یک تاجر و سابق ریگان محرم به نام Thomas Roe. به عنوان جین مایر گزارش نیویورکر, S. P. N. است, یک سازمان غیر انتفاعی است که دریافت کمک های مالی از شرکت های بزرگ مانند فیلیپ موریس گلاکسو و Facebook و همچنین از نهادهای مختلف مرتبط با چارلز و دیوید کخ برای ترویج شرکت های بزرگ-ایده دوستانه مانند مالیات کم مدرسه کوپن ضد اتحادیه قوانین زیست محیطی و مقررات زدایی.

S. P. N. که در حال حاضر شصت و پنج وابسته به اعضا از جمله حداقل یکی برای هر دولت بخشی از مردم آمریکا قانونی شورای بورس یک گروه ملی تاسیس شده در اوایل دهه هفتاد که به ارمغان می آورد با هم لابی شرکت های بزرگ, حزب محافظه کار فکر می کنم مخازن و قانونگذاران ایالتی به پیش نویس و انتشار مدل قانون و سیاست ایده های. S. P. N. و الک شده است ابزاری در تصویب سیاست های محافظه کار که تحت فشار قرار دادند میدان نبرد متحده مانند ویسکانسین, کارولینای شمالی و میشیگان به سمت راست. آنها به نظر می رسد در حال حاضر یک جای پا در آلاسکا دولت. نمایندگان از یکی از S. P. N. را وابسته به آلاسکا سیاست فروم به نظر می رسد با Arduin و Dunleavy در آمریکایی ها برای رفاه–حمایت بودجه شنوایی در لنگرگاه است.

در ماه دسامبر وکیل کلی کلارکسون یک سخنران برجسته در یک الک کنفرانس در اسکاتسدیل, آریزونا. موضوع سخنرانی اخیر حقوقی نظر او صادر شده که در آن او استدلال کرد که آلاسکا بود و نه در انطباق با آمریکا تصمیم دادگاه عالی در Janus v. AFSCME. کلارکسون اظهار داشت که به سادگی به کارکنان دولت انتخاب برای انتخاب کردن از پرداخت دیون کافی نیست; کارگران نیاز به انتخاب کردن در. از او پرسید: دولت برای جلوگیری از جمع آوری حق عضویت مگر اینکه دولت "روشن و قانع کننده شواهد" است که کارکنان خود را داده اند رضایت به "کمک مالی اتحادیه را به عهده گرفت."

Dunleavy به سرعت نقل مکان کرد و به پیروی از Clarkson تفسیر. دفتر او صادر اداری که مورد نیاز غرامت پرداخت اعضای آلاسکا عمومی-کارمند اتحادیه به ثبت نام فرم تصدیق کرد که آنها "waiving اول خود را اصلاح حقوق" و ارائه یک قطعه دوم از احراز هویت مانند e-mail و افراطیت و نیت خود را. پس از صدور سفارش Dunleavy دولت شکایت کرد AFSCME و ایالت آلاسکا کارکنان انجمن آلاسکا بزرگترین عمومی-کارمند اتحادیه اروپا برای نقض Janus تصمیم گیری است. در ماه اکتبر برتر قاضی دادگاه متوقف Dunleavy باشد. Clarkson به ارمغان آورده است در سی-منطقه شرکت حقوقی ویلیام Consovoy یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خصوصی وکلای که نشان می دهد که کلارکسون در نظر دارد به این پرونده به دیوان عالی ایالات متحده. در الک کنفرانس Clarkson خود را خلاصه استدلال حقوقی است که گزینه ای برای انتخاب کردن از حق "بود و نه قانون اساسی" و به مبلغ "وادار کردن کارکنان به ادامه حمایت مالی از اتحادیه."

هر چند آلاسکا است که به طور سنتی دولت جمهوری همچنین دارای پنجم-بالاترین اتحادیه تراکم در کشور است. یکی طرفدار کار جمهوری خواه تاجر کمک کرد که راه اندازی این یاد بود بی اعتقاد در مورد Dunleavy دولت قانونی نبرد بیش از آن Janus تفسیر برای آن به تازگی اختصاص داده شده تا آنجا که شش صد هزار دلار است. "چرا آنها برای انجام این کار ؟" او گفت:. "آن آلاسکا. ما هرگز نباید در خط مقدم یک مورد قانونی بود."

کلارکسون از نظر Janus دارای سوخت مرکزی روایت از فراخوان جنبش: که آلاسکا را از سیاست برون سپاری به منافع ملی است. Dunleavy نیز گره خورده است سرنوشت خود را به ناروا او را گرفته به تقلید و استفاده از شعارهای مانند "را آلاسکا بزرگ دوباره." "چه ما در حال تلاش برای انجام در اینجا این است که کار از طرف آمریکا به طور متوسط میانگین آلاسکا—نه لزوما منافع خاص," Dunleavy گفت: در مصاحبه با Breitbart در ماه اکتبر. "آن کسانی که منافع خاص است که می خواهید به انجام مجدد انتخابات در اینجا در آلاسکا و به دنبال سعی کنید استیضاح رئیس جمهور در حال حاضر در سراسر کشور." مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تزلزل ناپذیر خود را در حمایت از Dunleavy دعوت او را بر روی یک نیروی هوایی در طول stopovers در لنگرگاه است. پس از دیدار اخیر تهمت پرسیدم دوست من Mike @GovDunleavy از ایالت آلاسکا است که درمان بسیار ناعادلانه توسط دموکرات ها را به خاطر او انجام باور نکردنی و انجام هر یک از وعده های خود."

نشانه ای برای به خاطر تلاش در یک خانه در کردوا.

Dunleavy سابق سنا منطقه در واسیلا در Matanuska-Susitna دره شناخته شده به عنوان Mat-Su. دره آغاز می شود که حدود چهل و پنج مایلی شمال Anchorage شامل حدود یک صد هزار نفر در یک منطقه تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان West Virginia. جالب اینجاست که دره اولین بار توسعه داده شد و در سال 1935 به عنوان بخشی از یک معامله جدید اسکان مجدد برنامه. برنامه ارائه دو صد و سه در بی بضاعت کشاورزی خانواده از مینه سوتا و ویسکانسین و میشیگان این فرصت را به حیاط در دره که در خاک غنی و تنها در حدود یک صد خانواده گسترش بیش از یک چهارم از یک میلیون هکتار است. دولت ریخت و پنج میلیون دلار به این پروژه پرداخت برای خانواده ها به نقل مکان و به هر یک چهل هکتار طرح. اگر چه کشاورزان در ابتدا تلاش مستعمره به زودی موفق شد و در سال 1948 آن را تولید نیمی از رشد تولید در آلاسکا است. مستعمره بلند رفته است اما آن زیبا, ساده, انبارهای هنوز هم نقطه چشم انداز و نوزده ساعت نور خورشید در طول تابستان به طور معمول تولید صد پوند کلم و هزار پوند کدو تنبل.

قبل از آن به یک دولت تبدیل شد و در سال 1959 و در طول دهه بعد از آلاسکا بود که عمدتا مترقی است. در طول نوزده-دهه هفتاد ساخت و ساز از هشت صد مایل ترانس-آلاسکا خط لوله جذب سفید کارگران از جنوب عمیق, بسیاری از آنها محافظه کار شتاب یک راست تغییر در دولت است که آغاز کرده بود با ورود تعداد زیادی از پرسنل نظامی در طول جنگ سرد ، به عنوان خط لوله نزدیک شدن اتمام فرماندار جی هموند یک جمهوری خواه تحت فشار قرار دادند برای ایجاد یک ثروت صندوق—حساب پس انداز—برای بهره مندی نسل های آینده از آلاسکا. در سال 1976 رای دهندگان تصویب اصلاحیه به دولت در قانون اساسی ایجاد صندوق دائم. توسط 1980 پس از نفت شوک سال قبل قیمت نفت خام رسیده بود یک صد و بیست دلار در هر بشکه در تورم دلار است. "ما با دادن پول" مایک Bradner سابق دموکراتیک سخنران از آلاسکا دولت خانه به من گفت. "مردم حتی نمی دانند که آنچه آنها اختصاص است."

که در سال هموند امضا قانون به هر ساکن آلاسکا سالانه سود سهام از صندوق دائم درآمد. دو سال بعد اولین چک برای یک هزار دلار بودند فرستاده خواهد شد. سود سهام نزدیکترین هر دولتی آمده است به ارائه یک جهانی درآمد عمومی و ایجاد آن حمایت شد هر دو ترقی خواهان که مورد علاقه یک توزیع مجدد جمعی ثروت و آزادی خواهان از جمله میلتون فریدمن که اعتقاد بر این بود که بهترین راه برای کاهش فقر و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از بین بردن دولت رفاه است. در آلاسکا را در مناطق روستایی به ویژه در دولت های بومی روستا که برخی از آنها در میان فقیرترین جوامع در کشور سود سهام کمک می کند تا جبران هزینه های بالای برق و کالاهای اساسی مانند شیر است که می تواند هزینه بیش از سی دلار یک گالن.

همان سال آن را تصویب سود سهام مقننه لغو آلاسکا مالیات بر درآمد. هر چند هموند مخالف لغو كنند و آن را وتو. از آن به بعد چندین مقننه تلاش برای بازگرداندن مالیات بر درآمد شکست خورده اند. در سال 2004 در یک کنفرانس مالی معضل مطرح شده توسط آلاسکا را از اتکا به نفت درآمد هاموند گفت که او بزرگترین حسرت به عنوان فرماندار شد vetoing درآمد-مالیات بر لغو. سه سال بعد فرماندار سارا پیلین امضا قانون مالیات بر تولید نفت در آلاسکا در بیست و پنج درصد از سود خالص و بالاتر اگر سود بیش از سی دلار در هر بشکه رسید. (در نروژ, نرخ هفتاد و هشت درصد کمک می کند که صندوق یک چهارم از این کشور گسترده اجتماعی-رفاه سیستم.) در سال 2008 قیمت نفت به یک صد و چهل و پنج دلار در هر بشکه رسید و به دولت ارسال چک برای سی و دو صد دلار است.

در سال 2013 پیلین جانشین خواه Sean Parnell سابق اجرایی برای ConocoPhillips لغو پیلین نفت-شرکت افزایش مالیات در یک حرکت است که هزینه دولت دو میلیارد دلار درآمد در سال اول به تنهایی. پس از آن از قیمت های نفت در حال کاهش یافت که به ایجاد یک خمیازه مالی کسری بودجه. این معضل بیش از آنچه که کمبود پول نقد دولت باید در مورد سود سهام پافشاری کرده است از زمان.

فون Imhof جمهوریخواه دولت سناتور از Anchorage, پشتیبانی از کاهش سود سهام که او برابر با سوسیالیسم به آدرس دولت بحران مالی است. در ماه دسامبر در اتاق بازرگانی جلسه در یک brewpub در ایگل ریور نیمه راه بین لنگرگاه و مت-Su او به ارائه دقیق که در آن او استدلال کرد که دولت به پرداخت هزینه خدمات ضروری مانند پزشکی که سود باید کاهش یابد. شرکت کنندگان که شامل یک نماینده از Dunleavy و بسیاری از قانون گذاران و شهروندان از حصیر-Su ارائه شده اشاره کرد و انتقادات. "چرا از آن است که مردم داشتن P. F. D. گرفته شده توسط سیاستمداران ؟" خاکستری-مرد ریشو پرسید. "شما نقطه: باید سود سهام دیکته چارچوب بودجه ؟ که باید درست باشد. این سیاستمداران' P. F. D.—آن را به مردم P. F. D."

روز بعد من رفتم برای دیدن لایحه Wielechowski یک دولت دموکراتیک سناتور در خانه اش در شرق لنگرگاه است. Wielechowski روح آشپزخانه پر از بشکه تخمیر آبجو و خانه میدس ساخته شده با عسل محلی و میوه های وحشی. در سال 2016 او ناموفق شکایت دولت زمانی که فرماندار واکر کاهش می یابد سود سهام. "دموکرات ها قرار بود به حزب مردم" او توضیح داد: "حزب طبقه کارگر است." اما Wielechowski نیز تاسف در چگونه Dunleavy استفاده کامل P. F. D. به عنوان یک چماق و یک پوشش برای از بین بردن امنیت شبکه است. "آن بوده است weaponized," او گفت:. "من استفاده می شود به این مکالمات با Dunleavy زمانی که ما هر دو در سنا است. ما هر دو پیش بینی این لحظه: او می خواست به فشار دولت در مسیر که در آن شما در مواجهه با کاهش و یا از دست دادن دائمی صندوق و او فکر کاهش خواهد بود. من می خواستم برای فشار به دولت در جهت افزایش نفت و مالیات و نگه داشتن خدمات و نگهداری کامل P. F. D."

برای Wielechowski را به یاد بیاورید که او پشتیبانی پیچیده است چرا که او نیز معتقد است که هر دو حزب تلاش برای کاهش سود است هماهنگ شده با شرکت های نفتی. "کاهش سود است همه چیز در مورد خلاص شدن دائمی صندوق به طوری که شرکت های نفتی مجبور به پرداخت بیشتر مالیات" Wielechowski گفت. "این همه در مورد نفت است." Wielechowski اعتقاد بر این است که پیلین با بالا بردن نفت و مالیات ساخته شده بود واقعا حرکت پوپولیستی و او اشاره کرد که تصویب امتیاز افزایش یافت و به نود درصد بالاترین نرخ هر فرماندار آلاسکا. اما او می بیند Dunleavy که رای به لغو نفت-شرکت مالیات به عنوان یک سناتور و در حال حاضر حاضر به در نظر گرفتن هر گونه افزایش مالیات بر شرکت های نفتی در یک نور متفاوت است. "خود را از پوپولیسم است که در مجموع نمای" Wielechowski گفت. "هنگامی که فشار می آید به پرتاب خود را پوپولیسم طول می کشد یک صندلی عقب به صنفی است."

در سپتامبر گذشته نهایی کشتی رفتگان قرطبه یکی از بزرگترین بنادر ماهیگیری تجاری در کشور است. آن دو کشتی مسن کندتر شفق قطبی و سریع تر Chenega در حال حاضر لنگر انداخت در کچیکان—شفق قطبی است که نیاز به تعمیر و دولت در نظر دارد به فروش Chenega. است انتظار می رود به بازگشت تا اواخر ماه آوریل و در حال حاضر برنامه ریزی شده تنها برای مدت تابستان ماهی قزل آلا-فصل ماهیگیری. در این شهر تعطیلات بازار در ماه دسامبر وجود دارد یک جریان پنهانی از اندوه و خشم با توجه به ناگهانی هفت ماه تعلیق از قرطبه را کشتی سرویس. برایان Wildrick صاحب Harborside پیتزا استفاده می شود بسته به ارزش یک ماه از لوازم در محموله خود را ون. در حال حاضر او نگران است که او ممکن است به چند روز و یک هفته پس از او نمی تواند استطاعت گران تجاری حمل و نقل-نرخ حمل و نقل. استیسی Chappell به من گفت که خواهرش جیمی رفت و به لنگرگاه به نوزاد—Cordova هیچ متخصص و به کار خود ناشی از اوایل طوری که او می تواند بازگشت به قرطبه قبل از سرویس کشتی به پایان رسید.

هیچ کس بیشتر بود ویران دست دادن کشتی از جانت جانسون و بیست ساله دختر وایلد رز. دو سال پیش در شهر قرطبه را خریداری جانت استفاده بر روی صندلی چرخدار ون به طوری که او می تواند به راحتی حمل و نقل وایلد رز که فلج مغزی به قرار ملاقات های پزشکی در لنگرگاه است. جانت در حال حاضر می گوید که آنها ممکن است مجبور به ترک این شهر است. "این سخت است برای رفتن, چرا که اگر شما به کسی که معلول وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب در مورد آن در اینجا" ژانت گفت. "شما می توانید ماهی بیست پا از جاده شما می توانید خرس راست خارج خود را ون پنجره." اما بدون خدمات کشتی بین نژادهای تعجب اگر آنها قادر خواهد بود به ترک. "ما نوع به دام افتاده در اینجا," او گفت:. وایلد رز تکیه به جلو در تلاش برای صحبت می کنند. "آن را به دلیل Dunleavy," او گفت:.

شهر قرطبه را به وایلد رز جانسون و خانواده اش روی صندلی چرخدار در دسترس ون از آنها که قبلا مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به لنگرگاه برای قرار ملاقات زمانی که کشتی در حال اجرا بود.
در علاوه بر این به نیاز به پرواز به منظور رسیدن به لنگرگاه بدون کشتی وایلد رز جانسون سپس به برداشته شود به غیر قابل دسترس ون به ترک فرودگاه.

در یک صبح مه آلود رس Roryswish قرطبه شهردار برداشت من تا من هتل در S. U. V. آن زود بود و هنوز هم سیاه و سفید زمین خارج اما Roryswish مشتاق شکارچی و ماهیگیر می خواست به من نشان دهد Cordova فری حوض قبل از او رفت و گوزن شکار. Roryswish که رای دادند برای Dunleavy به من گفت که بیشتر مردم در کردوا امضا فراخوان درخواست از رای برای همه نامزدها ترکیب در گذشته انتخابات است. Roryswish امضا بیش از حد. مانند بسیاری از آلاسکا او یک آزادیخواه خط قدمت آن به دهه هفتاد زمانی که جیمی کارتر رئیس جمهور را کنار بگذارند پنجاه و شش میلیون هکتار از زمین های عمومی به عنوان آثار ملی; Roryswish کشیده شد به یک secessionist جنبش بود که جمع آوری حرکت در مخالفت با تعیین. "پدر و مادر من بودند و درست در وسط آن" Roryswish گفت. "من در این اکوسیستم است. ما به عنوان خوانده شده Federalist Papers, قانون اساسی است. ما نوع برش دندان های ما بر پدران موسس."

برای Roryswish حمایت از فراخوان شد با تاکید آلاسکا استقلال. "فراخوان یک واکنش در برابر منافع خارج," او گفت:. Roryswish توضیح داد که چگونه دولت شده بود بهره برداری در گذشته است. سیمون گوگنهایم و J. P. Morgan توسعه Kennecott معدن دو صد مایلی شمال قرطبه را که شامل ثروتمندترین ورید مس در جهان است. گوگنهایم خانواده رفت تا آنجا که به ساخت دو صد مایل خصوصی راه آهن برای حمل و نقل سنگ معدن مس به قرطبه که در آن بود و سپس حمل به خارج از دولت است. وقتی مال من بود تهی به آهن پاره شده بود ، "استعمار—که داستان Cordova" Roryswish گفت. "آنها تا به حال غنی ترین معدن مس در جهان در اینجا. چه آنها را پشت سر بگذارید? چند توفال سقف ساختمان و یک سوراخ در کوه. آنها پاره کردن ریل قطار و از آن زمان با آنها. آنها به سمت چپ هیچ چیز نیست."

پس از ما کشیده به کشتی را خالی پارکینگ Roryswish کردم و ایستاده در مقابل از زنجیر دروازه. "این بسیار نا امید کننده است," او گفت:. "ما قدر چیزهایی مانند این. ما مراقبت از آنها و ارزش آنها را." Roryswish به تازگی ملاقات با Dunleavy به بحث در مورد سرنوشت دریایی بزرگراه سیستم که به طور منظم و بزرگراه و نیاز به تعمیر و نگهداری ثابت. "من از اين بحث مالی به او برای کشتی زیرا این چیزی است که این دولت می داند," Roryswish گفت. "اما این چیزی است که واقعا لطمه می زند و روانشناسی از شهر. چه لطمه می زند این است که ما باید به مبارزه با هر سال برای چیزی که بسیار عمیق اجتماعی تجربه می کنند. کشتی بخشی از جامعه را با پارچه. آنها چه چیزی باعث Cordova متفاوت است." Roryswish اشاره به سمت گستره وسیعی از پرنس ویلیام صدا و Chugach کوههای اطراف آن است. "این درست نیست که ما راه خاص از زندگی شده است فرسوده—آن است که واقعا بزرگ راه زندگی است برداشت شده از هم جدا شده توسط مردم که درک نمی کنند و یا آن را قدردانی میکنیم."

خاک رس Roryswish شهردار Cordova.

Dunleavy و وکلای او باید مشخص به خاطر تلاش به عنوان تلاش برای سرنگونی یک انتخابات. "گرفتن انتخاب است نه یک دفاع در برابر فراخوان" اسکات کندال یک جمهوری خواه وکیل استفاده می شود که به کار در مبارزات انتخاباتی سناتور لیزا Murkowski به من گفت. "این یک پیش نیاز است." کندال در حال حاضر یکی از سرب وکلا برای یاد Dunleavy. "هنگامی که شما وتو همه بی خانمان خدمات شما در حال ایجاد یک وضعیت که در آن ده ها و شاید صد می میرند," او گفت:. "آیا شما از عبور از یک خط به سهل انگاری خود را با وتو? من فکر می کنم وجود دارد یک خط و من فکر می کنم دادگاه مناسب به مردم اجازه تصمیم می گیرید که در آن خط است."

ماه گذشته دادگاه عالی ایالت که شنیدن شفاهی در فراخوان طرح دعوی در دادگاه در مارس 25th مجاز به یاد بیاورید Dunleavy شروع به جمع آوری امضا. این حرکت را تایید کرد به طور گسترده ای برگزار شد و انتظار است که دادگاه گواهی به یاد بیاورید و باعث قد بلند ایستاده با مایک به رها کردن طرح دعوی در دادگاه در مخالفت با آن وکیل را برای دولت متعهد به ادامه مبارزه قانونی. (اگر Dunleavy از دست می دهد به یاد بیاورید انتخابات, معاون فرماندار کوین مایر یک جمهوری خواه و همسر سابق نفت-شرکت اجرایی خواهد شد و تبدیل به فرماندار.)

آخرین عمده به یاد بیاورید انتخابات در ایالات متحده بود در ویسکانسین در سال 2012 زمانی که فرماندار اسکات واکر شکست یک کمپین است که تا به حال جمع آوری بیش از یک میلیون امضا. مانند Dunleavy واکر مواجه مخالفت بیش از تاثیر در خارج از منافع فقدان شهروند ورودی در حالی که طولانی-برگزار هنجارهای سیاسی لغو شد و رد از ریاضت. در سال 2011 زمانی که واکر اعلام کرد یک قانون است که حمله عمومی-کارمند کارگری یک جنبش مردمی راه اندازی سه هفته اشغال Wisconsin state capitol و محشور تظاهرات که در اوج خود جلب کرد بیش از یک صد هزار نفر در مدیسون. پس از ناکامی در شکست این جنبش تبدیل نسبت به یادآوری واکر از دفتر.

فراخوان درخواست خیره کننده سازماندهی موفقیت به کارگردانی جنبش انرژی به یک صرفا مبارزات انتخاباتی. واکر قادر به outraise خود را دموکراتیک حریف توسط شش به یک و سود از ده ها میلیون دلار در خارج هزینه می شود. او برنده reëlection با ساخت مسابقه رفراندوم مشروعیت خود را به یاد بیاورید. پس از واکر پیروزی جنبش است که افزایش یافته بود به مخالفت با او را تقریبا به طور کامل از بین رفت. نبرد برای ویسکانسین ملی تبدیل شده بود پروکسی و واکر موفقیت کمک به هموار کردن راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در این دولت است.

هایی که در آلاسکا را به یاد بیاورید مبارزه نیز ممکن است ملی مفاهیم. Dunleavy تقریبا قطعا باید پشتوانه عظیم از خارج از کشور اهدا کنندگان و همچنین حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. و Dunleavy آغاز شده است تبادل باشند به عنوان ضروری برای کشور است. "امریکا باید آلاسکا منابع طبیعی" Dunleavy گفت: وقتی که یک قاضی در برابر حکومت واژگون ممنوعیت حفاری نفت دریایی در اقیانوس قطب شمال. پس از Dunleavy ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان گذشته سازمان حفاظت محیط زیست معکوس مخالفت خود را با ساخت و ساز از یک معدن در نزدیکی خلیج بریستول از پنجاه درصد از جهان sockeye ماهی قزل آلا. Dunleavy و تهمت نیز فشار برای ورود در Tongass ملی و دولت فدرال اعلام کرده است قصد دارد به حراج اجاره به شرکت های نفتی در قطب شمال National Wildlife Refuge.

برای برخی از Dunleavy مخالفان فراخوان گسترده ای مبتنی بر حمایت در جمهوریخواه آلاسکا نیز یک فرصت برای اثبات که جذبه از مغلوب ساختن پیشی جستن جناح راست پوپولیسم پایانی. "من تماشا دانشمندان که کار برای سازمان های غیر انتفاعی نشسته در کنار افتخار محافظه کار N. R. A. اعضای با همین هدف: به یاد Dunleavy," تیلور Kimbarow یک کارگر عرشه و سابق دریایی در قرطبه به من گفت. "ما این فرصت را در اینجا به تغییر جزر و مد و فشار در برابر یکی از بسیاری از مردم شما می توانید می گویند که راه رفتن قدم اهسته با دولت فعلی است. من فکر می کنم به یاد بیاورید در حال رفتن به افشای بسیاری از احساسات است که آشکار در سراسر این کشور است. مردم می خواهند در مورد چه خبر است."

پس از فراخوان تلاش راه اندازی شد, Dunleavy شده است نرم شدن برخی از مواضع خود را. دور دوم خود را از بودجه وتو در ماه اوت بود که مهمترین آنها کمتر شدید به خصوص نسبت به سیستم دانشگاه که بودجه او موافقت کرد به قطع و هفتاد میلیون دلار در طول سه سال به جای یک صد و سی میلیون دلار در یک سال است. و او در نهایت پذیرفته بخشی از سود سهام از شانزده صد دلار است. "همه چیز در حال حاضر از طریق قرار دادن فراخوان لنز" جمهوری قانونی مشاور به من گفت. "چگونه می تواند این خنثی به یاد بیاورید؟"

کندال از یاد Dunleavy اشاره کرد که تهدید به یاد بیاورید همچنان به تعدیل اثر: Dunleavy های اخیر بودجه اعلام کرد در ماه دسامبر شامل چند کاهش هزینه و اساسا punts سخت گیری بیش از سود سهام به قوه مقننه است. "این یک بزرگ کاپیتولاسیون" کندال گفت که او معتقد است که کمک خواهد کرد که تنها سوخت فراخوان جنبش است. "اگر او تنها رفتار زمانی که شما پای خود را در گلو چرا شما را پای خود را گلو خود را?"tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب