چرا امریکا احساس می کند مانند یک فروپاشی شوروی سابق و دولت

سنگدلانه نیهیلیسم معاصر جامعه روسیه است که در همه جا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399
President Donald Trump
سنگدلانه نیهیلیسم معاصر جامعه روسیه است که در همه جا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.عکس توسط تراشه Somodevilla / گتی

من گرفتار تهوع حس تشخیص می بینم. داستان پس از داستان همه گیر پاسخ در ایالات متحده مرا به یاد این کشور است که من صرف بیشتر از زندگی حرفه ای من نوشتن در مورد: اتحاد جماهیر شوروی و همچنین دولت روسیه که متولد شد و پس از فروپاشی آن, اما که نمی تواند تکان بسیاری از صفات آن.

یکی مداوم شوروی صفت راه است که در آن روسیه موسسات دسته اطلاعات—آنچه که ما ممکن است تماس بگیرید "فرهنگ گزارش طبقه بالا." بهترین مثال شناخته شده است و دولت شوروی را coverup از حد طبیعت و خطر هسته ای چرنوبیل فاجعه است. این بود تنها و یا حتی در درجه اول یک ماده از سرکوب حقایق ناراحت کننده. چه سوار مقامات به دروغ خیلی تمایل به پنهان کردن حقایق از مردم عادی به عنوان آن نیاز به تامین رهبری با شادمان ، برای بسیاری از مقامات قبل و بعد از چرنوبیل تولید شاد داستان که کاملا جدا از واقعیت بود و یک کار تمام وقت است. آنها به دروغ در مورد تعدادی از کفش است که این کشور در کارخانه ها ساخته شده بود و در مورد طول و محل جاده ها که کارگران آن تا به حال ساخته شده است. (یک بار زمانی که من در یازده یا پس پدر و مادر من دیدم یک تلویزیون داستان در مورد یک جاده تازه ساخته شده و تصمیم به گرفتن یک سفر به آن در ما به تازگی به دست آورد Zhiguli ماشین. معلوم شد که هیچ جاده ای وجود دارد—تنها چند فوت از پیاده رو جایی که این گزارش تا به حال فیلم برداری شده است.) کمی که ساخته شده و یا گفت: با شوروی رسمی نهادهای مناسب مشغول به کار به عنوان در نظر گرفته شده و یا ساخته شده است هر گونه حس چون خیلی از آن وجود داشته است تنها به منظور گزارش طبقه بالا. (قدیمی شوروی شوخی: "چه چیزی نیست وزوز و مناسب نیست در خود ، اتحاد جماهیر شوروی و ماشین آلات برای وزوز در داخل الاغ خود را.")

من خودم شناخت این فرهنگ در ایالات متحده در حال حاضر به عنوان مثال وقتی من به عنوان خوانده شده یک گزارش در این زمان چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متقاعد شده خود را در ماه آوریل که COVID-19 همه گیر شد و در افول است. و یا زمانی که دولت منتقل وظیفه جمع آوری coronavirus داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به وزارت بهداشت و خدمات انسانی—C. D. C. شده بود نرم اما به نظر می رسید نرم به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. می تواند حرکت جمع آوری داده ها به یک کابینه آژانس توضیح دهد که چرا منحنی از موارد جدید به نظر می رسید پهن? من احساس مشابه حس به رسمیت شناختن زمانی که من خواندن نیوز' گزارش پنجاه و دو میلیون دلار موقت بیمارستان در شهر نیویورک به پایان رسید که تا درمان در مجموع هفتاد و نه COVID-19 بیماران در حالی که مردم در اثر این ویروس در بیمارستان های دیگر و گاهی اوقات برای عدم دسترسی به مراقبت. تسهیلات در Billie Jean King ملی تنیس مرکز در کوئینز تبدیل برخی از بیماران دور می کند زیرا آنها نیست بیمار به اندازه کافی و دیگران از آنجا که آنها تا به حال یک تب. به دلیل سردرگمی حاکم بر اینکه بیماران می تواند منتقل شود وجود دارد از دیگر بیمارستان ها تعداد بسیار کمی بودند. هرج و مرج به یاد می آورد U. S. N. S. راحتی نیز که قرار بود به سهولت بار در بیمارستان در شهر نیویورک است. در چه بود تقریبا محلی اوج این بیماری همه گیر تنها بیست و آن هزار تخت اشغال شد. محرمانه و پوچ قوانین و روش های نگهداری آن از پذیرش بیماران بیشتر است. من فکر کردم به همه زمانی که من می خواهم بگویم یک داستان در مورد روسیه به آمریکا و چگونه آنها می توانند درک کنند که چگونه مزخرف قوانین می تواند حکومت و نابود کردن زندگی مردم است. من هرگز واقعا آن را توضیح دهد و من همیشه به این معنا که دوستان من کاملا باور من. به عنوان مثال: یک فرد که به خدمت در زندان در u. s. s. r. نمی تواند به دست آوردن یک محل اقامت ثبت نام—دولت مجوز برای زندگی در یک آدرس خاص—اگر آنها ندارد و آنها نمی توانند یک کار بدون ثبت نام محل اقامت; نه کار به نوبه خود یک جرم با مجازات حبس.

عمدی نهادی نادانی و بی عاطفه نیهیلیسم معاصر جامعه روسیه است که این محصول از هفتاد سال توتالیتر شوروی آزمایش—یا بنابراین من اعتقاد داشت. هیچ گونه آزمایش صورت گرفت در ایالات متحده است. پس چگونه است که این بیماری همه گیر ساخته شده در ایالات متحده شبیه شوروی سابق دولت روسیه ؟ بخشی از توضیح نهفته است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در راه هایی که او انجام می دهد قدرت. او به عنوان یک رهبر توتالیتر در غیاب توتالیتاریسم—a Mafia boss بدون مافیا و به شگفت آور درجه او دور می شود با این عمل می کنند. او ایجاد یک فرهنگ از گزارش های طبقه بالا که یادآور کمیته مرکزی حزب کمونیست به عنوان یک نتیجه, دبورا Birx یک بار بسیار محترم بهداشت عمومی رهبر است ناگهان مایل به مبهم تاثیر COVID-19 برای او و C. D. C. درصدد آن خود ایمنی راهنمایی در اصرار به بازگشایی مدارس. برخی از فعال کردن رفتار در مغلوب ساختن پیشی جستن همراهان می توان توضیح داد که رئیس جمهور توانایی آسیب تقریبا هر جمهوریخواه سیاستمدار حرفه ای تنها با یک صدای جیر جیر. اما آن را سخت تر به درک چرا مردم است که می تواند دولت را ترک می کنند به کار در بخش خصوصی بدون نیاز به دلجویی آشفته رئیس یا عیب دار کردن خود را روزانه در ادامه به بخشی خود را نشان می دهد.

آن را ممکن است آشکار به یک فرد در درون یک تودرتو بوروکراسی که همه چیز باید انجام شود متفاوت—است که یک فرد نباید تبدیل به دور از یک بیمارستان برای داشتن یک تب—اما فردی بازیگران کمی قدرت به عنوان دندان در ماشین است. در این موارد از Billie Jean King تنیس و مرکز U. S. N. S. راحتی یکی ممکن است تصور اندرو کومو فرماندار یا شهردار, بیل د Blasio مداخله برای کاهش از طریق نوار قرمز—هر یک از آنها دوست دارد یک حرکت بزرگ و در coronavirus پاسخ آنها مشغول به کار در کنسرت با اما به صراحت در مخالفت با رئیس جمهور. هنوز اداری پوچ تحت سلطه بسیار از رفتار خود و در پایان آنها را اجرا غیر منطقی و غیر انسانی قوانین.

ایالات متحده و روسیه باید فرهنگ های مختلف بسیار بی نظیر تاریخ متفاوت ایدئولوژیک را تحت تاثیر قرار, و واگرا اقتصاد. یک شباهت است که آنها را متحد است رادیکال نابرابری. در اتحاد جماهیر شوروی و اعضای حزب نخبگان و زندگی در جهان های مختلف از سایر نقاط کشور است. آنها تا به حال خود را در محله و مدرسه و جاده های تفریحی و فروشگاه ها و البته خود سیستم مراقبت های بهداشتی. این است که هنوز هم درست است. ثروتمند و به خوبی متصل روسی می توانند در سطح جهانی مراقبت های پزشکی در حالی که مردم عادی در حال کاهش است) در اتحاد جماهیر شوروی روز به داشتن خود را به خرید و مصرف سرنگ و پرداخت پول نقد برای مراقبت های پرستاری در بیمارستان است. ثروتمند آمریکایی ها نیز از زندگی در جهان های مختلف و زمانی که آنها بیمار زمین آنها را در بیمارستان های مختلف از خانواده های متوسط و پایین تر-کلاس آمریکایی—که به عنوان coronavirus نشان داده است باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که آنها زنده خواهد ماند.

این رادیکال نابرابری مستقیم باعث اتحاد جماهیر شوروی, فرهنگ, گزارش طبقه بالا. افرادی که دریافت و تصویب گزارش نهایی از تعداد کفش تولید و جاده ها ساخته شده است انجام می پوشند نه کفش و نه سفر در جاده ها است. مهم نیست که آیا این داستان واقعی بود چرا که کسانی که افراد دیگر که با استفاده از کفش ها و جاده ها عادی روس ها نیز ممکن است هرگز وجود نداشته است. این همان فرهنگ نفوذ مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن است. اعضای دولت او نمی خواهد مرد به دلیل کمبود مراقبت های پرستاری; آنها را نمی خواهد تبدیل به دور از هر گونه امکانات پزشکی و فرزندان خود را نمی خواهد حضور در هر یک از مدارس دولتی است که دولت مجبور است برای بازگشایی شده است. آنها احساس شکست ناپذیر است. تهمت می تواند امتناع از پوشیدن یک ماسک و مقامات خود می توانید در کنار او ایستاده در coronavirus جلسات زیرا زمانی که آنها صحبت در مورد این بیماری همه گیر آنها در حال صحبت کردن در مورد خود. نه کومو نه د Blasio, صحبت کردن در مورد خود را زمانی که او برگزار شد و جلسات در نیویورک است. به تناسب تعداد مرگ و میر در میان فقیر نیویورک—دشت واقعیت است که بسیاری از درگذشت از آنجا که آنها تا به حال کمتر به مراقبت های پزشکی و یا بدون مراقبت های پزشکی—کم نمی کند از نیویورک غرور در موفقیت مسطح منحنی. این درک اساسی از بخش—از خود بیگانگی—بین مردم است که اجرای کارها و افرادی که مرگ چیزی است که باعث می شود بقیه احساساتی افتضاح احتمالی: فراری بوروکراسی جانبی انگیزه دروغ گفتن. این امکان وجود دارد چرا که ما در این با هم.


بیشتر در Coronavirus

  • برای محافظت از آمریکا زندگی می کند و احیای اقتصاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جارد کوشنر باید به گوش دادن Anthony Fauci به جای سطل زباله او را.
  • ما باید نگاه به دانش آموزان برای باردار شدن مناسب مدرسه-بازگشایی برنامه. آن است که خیلی دیر به درخواست آنچه که آنها واقعا می خواهید.
  • یک متخصص اطفال در آنچه کودکان باید در طول بحران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن کمک غولهای که اهدا به reëlection مبارزات انتخاباتی بهره برداری از این بیماری همه گیر به حداکثر رساندن سود است.
  • پاسخگویی به بالا-امور مالی مغول در شارژ از ما بهبود اقتصادی.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به تغییر شکل معماری. چه نوع از فضا ما مایل به زندگی و کار در حال حاضر ؟


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب