چرا امریکا از ترس Infinite

Zقطع Yiming مظهر آنچه ایالات متحده می خواستم چین می شود. او بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی یک شرکت ByteDance که

توسط NEWS-SINGLE در 9 مرداد 1399

Zقطع Yiming مظهر آنچه ایالات متحده می خواستم چین می شود. او بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی یک شرکت ByteDance که صاحب یک wildly محبوب اجتماعی-رسانه ای پلت فرم Infinite. او یک کارآفرین سریال پس از ساخته شده است برنامه های متعدد و موتورهای جستجو. ژانگ داستان است نه یک صفت یا یک هزینه-برش—خسته کلیشه های چینی صاحب کسب و کار—اما یک مبتکر.

برای بیشتر از نیم قرن گذشته یکی از واشنگتن اولیه سیاست خارجی اهداف بود برای ایجاد بیشتر Zhangs. ایالات متحده بر این باور است که آن را می تواند تبدیل کمونیست چین به یک جامعه بیشتر مانند خود—ثروتمند, رایگان, مبتکر و باز کردن یک محل که در آن هیچ کس مانند ژانگ با کمی بیش از فراست و ابزار سرمایه داری می تواند در ساخت کسب و کار و ایده ای که جهان را تغییر دهید.

به درجه ژانگ اثبات شده است که آمریکا موفق شد. Infinite ممکن است چینی اما از آن شده است در آغوش توسط آمریکایی ها به عنوان خود را. در حالی که Facebook است برای به اشتراک گذاری تصاویر کودک توییتر برای رجزخوانی های سیاسی و Instagram برای نشان دادن چگونه محبوب شما, Infinite است که برخی از احمقانه سادگی—یک انجمن که در آن شما می توانید رقص در اتاق نشیمن خود را lip-synch جوک های بد ضبط حیوانات antics و به اشتراک گذاری دیگر slivers از زندگی شخصی خود را.

ایالات متحده از مدت ها بالید خود را بر باز بودن به هر کسی و هر چیزی را از هر جایی که ما را بهبود می بخشد زندگی و معیشت. در آمریکا گفتن کارآفرینی خود را در شن و نابغه همواره خوش آمدید گرامی حتی بدون توجه به جایی که آنها بودند به دنیا آمد.

شما می خواهم فکر می کنم که ژانگ خواهد بود شرکت از واشنگتن به وال استریت به عنوان یک نماد از بهترین چین و امریکا و از آنچه همکاری خود را می توانید انجام. با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری هر دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن باید بهره برداری Infinite برای خواستگاری جوان رای دهندگان. نیویورک بانکداران باید رقابت به لیست ByteDance سهام در بورس سهام ایالات متحده.

چند سال پیش که ممکن است اتفاق افتاده است. اما نه در حال حاضر. اکثر آمریکایی ها در داخل و خارج از کمربندی دیگر درک چین به عنوان یک شریک بالقوه, اما به عنوان یک استراتژیک دشمن. مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در برابر پکن در توییتر و در اخبار همایش ها. این پیر سیاست تعامل بیمار است تمسخر به عنوان یک ساده و بی تکلف لیبرال فانتزی است که چیزی بیش از دست ثروت و قدرت به دیکتاتوری دشمن. دیده می شود از طریق این منشور ژانگ و Infinite تجسم نیست چه رفته, راست چین, اما چه چیزی را اشتباه رفته است. Infinite—برنامه تا حد زیادی اختصاص داده شده به ویروسی رقص crazes و نوجوانان pranking گربه خود را—بخشی از چین تهدید: شارپ با تکنولوژی بالا لبه رژیم کمونیستی نفوذ به عمق جامعه آمریکا سرقت اسرار آن نظارت بر شهروندان خود و کمک پکن نابکار هدف.

و پس egged توسط یک اجماع رو به رشد در برابر پکن در واشنگتن و همچنین به عنوان توسط شاهین در حزب جمهوریخواه وزارت خزانه داری آماده است در این هفته به توصیه عمل گرفته شود در برابر برنامه های وزارت خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفته است.

آمریکایی ها در Infinite "نیاز به نگرانی در مورد آن به دلیل آن است که یک نظارت دستگاه برای پکن" سناتور جاش هاولی یک جمهوری خواه میزوری به من گفت. "این است که یک اسب تروجان روی تلفن مردم."

در نگاه اول چنین زنگ صدا ممکن است مانند پارانویا. چگونه می توانید ویدئوها از بچه ها رقص به موسیقی هیپ هاپ احتمالا یک تهدید وخیم به هر چیزی ؟ اما در واشنگتن درک امنیت ملی و خطرات ناشی از Infinite بسیار واقعی هستند و در هفته های اخیر نگرش به شرکت سخت. Infinite تبدیل به یک نماد از چالش جدید رو به افزایش تکنولوژی-فعال چین ارائه نمی به سادگی به یک جامعه آزاد اما به آمریکا تسلط در بخش فن آوری. امروز اینترنت است که تا حد زیادی اجرا—برای بهتر یا بدتر—توسط شرکت های آمریکایی مانند الفبای آمازون و Facebook و Infinite اولین شرکت چینی برای شکستن از طریق به آمریکا و جهانی آگاهی چیزی است که آن هموطنان از جمله Alibaba, Baidu و Tencent اند و در عین حال به انجام.

ترس percolating در ایالات متحده آمریکا که در پکن به لطف رشد فن آوری ممکن است, ممکن است جمع آوری بسیار زیاد انبار از اطلاعات است که می تواند مورد استفاده برای شناسایی و یا باج خواهی از شهروندان آمریکایی و یا برای اهداف ما هنوز فکر می کردم. نگرانی این است که Infinite می تواند خلاء قوی مکیدن تا تصاویر و جزئیات در همه جا بی خبر آمریکایی ها برای تغذیه پکن اشتهای سيری. چین گسترده مجموعه ای از داده ها بر روی مردم خود—چه از طریق نظارت دولت آن ساخته شده است در سین کیانگ اجتماعی-سیستم های اعتباری است که در حال اجرا و یا آن سرزده ردیابی حرکات و جلسات برای مبارزه با گسترش coronavirus—بیشتر رانده ترس از تمایل خود برای جمع آوری چنین اطلاعاتی از خارج از کشور برای خود می رسد. Infinite در می یابد بنابراین به خودی خود نه تنها نمادی از چین ascendance و نفوذ به امریکا اما در خط مقدم یک جنگ جدید بین آمریکا و چین است.

ژانگ اصرار دارد که ByteDance هرگز بیش از تبدیل اطلاعات آمریکایی به مقامات چینی و که آن را هرگز خواهد بود. "ما هرگز مانند دریافت یک درخواست ... از دولت چین و ما فکر نمی کنم وجود خواهد داشت یک درخواست" ژانگ به من گفت. "حتی اگر ما چنین درخواست غیر ممکن است" به پیروی.

او احتمالا کاملا صادقانه. هیچ شواهد سخت است که او کار را برای حزب کمونیست حداقل هیچ کدام تبدیل شده است که ، (ژانگ به من گفت که او نیست, یک عضو حزب.) اما در میان این افزایش بی اعتمادی چین ژانگ وعده و وعده معنی ، رژیم موجب تصور که همه از آن 1.4 میلیارد شهروندان وفادار هستند و یا می توان وفادار به حزب. در تئوری و سپس این بدان معناست که هر کسی با یک گذرنامه می تواند یک جاسوس و یا می تواند مجبور به جاسوسی. چه چیزی را متوقف خواهد کرد دولتی که شکنجه مخالفان و قفل کردن صدها نفر از هزاران نفر از مسلمانان در gulags از یک روز فشار ژانگ را به انجام مناقصه خود را?

چه ژانگ می خواهد و یا ممکن است در آینده انجام یک سوراخ خرگوش از چه ifs و سوالات بی جواب است. این واقعیت است که ما درخواست آنها را نشانه ای از چه چیز بد بین ایالات متحده و چین است. Bizarrely چه اتفاقی می افتد به این مسخره تصویری-اشتراک گذاری برنامه هدفمند در این است که نشانه ای از اینکه این دو کشور به رهبری نسبت به تمدید کرد, اگر مضطرب و همکاری و یا به یک ابرقدرت بن بست بالقوه عواقب فاجعه بار برای صلح جهانی و رفاه. Infinite سرنوشت همچنین به ما می گوید اگر چین را می توانید در ادامه تاریخی خود را افزایش و به چالش کشیدن آمریکا, سیاسی و اقتصادی اولویت: آمریکا می دانم که آنها باید خود را تبدیل کشور به یک فن آوری نیروگاه برای رسیدن به ارتفاعات جدید از موفقیت اقتصادی و دیپلماتیک نفوذ. اگر جغرافیای سیاسی headwinds مانع ژانگ جاه طلبی های آنها نیز می تواند از بین بردن چین.

اما بیشتر از همه جنجال بر Infinite ارائه می دهد یک پنجره را به آمریکا و جوامع در این لحظه مهم و جایی که آنها ممکن است رفتن. Infinite را نشان می دهد بهترین و بدترین چین مدرن—هر دو خود را بی حد و حصر بالقوه برای تولید ثروت و ایده های است که می تواند به نفع همه است و ترس و تعارض ناشی از آن گسترده و در حال گسترش استبداد. دیگر هیچ شرکت چینی است بافته خود را پس از نزدیک به زندگی آمریکایی. در عصر سرزده فن آوری اطلاعات و افزایش تهدیدات خارجی ما آرمان قرار داده به آزمون با نحوه برخورد ما با این برنامه.

"ما در این نقطه عطف," Samm کیسه, یک کارشناس در چین و سایبر را در فکر می کنم تانک جدید آمریکا به من گفت. "می تواند ما را در حفظ باز بودن شده است که یکی از بزرگترین نقاط قوت اما خودمان را با تکنولوژی در همه چیز ؟ در حال حاضر قوانین نوشته شده در زمان واقعی است."

(عرش Raziuddin / اطلس)

Lآیک ترین روزنامه نگاران, من ترجیح می دهم به انجام عمده مصاحبه حضوری: شما می توانید یک نگاه اجمالی به شخصیت کسی—چگونه آنها لباس, زبان بدن خود را, چگونه با دیگران ارتباط برقرار کردن با آنها. که ایده بود که من برای اولین بار شروع به بحث در جلسه با ژانگ. اما پس از آن همه گیر جاسازی شده در هر امید چهره به چهره گفتگو. من به پایان رسید تا صحبت کردن با او در زوم است که به طور قابل توجهی باریک پنجره به شخصیت کسی.

هنوز هم وجود دارد همیشه سرنخ. هنگامی که برنامه ریزی مصاحبه (من با صحبت او را دو بار) I مراجعه کننده به او را در ایمیل به عنوان "آقای ژانگ." من او را نمی دانم و در چین تجار تمایل به تکیه به سمت رسمی در این زمینه باشد. اما Infinite ارتباطات رئیس و دست هایش را به من گفت: "شما تنها کسی که او را آقای ژانگ." در ByteDance او می رود برای اولین بار نام او به طوری که او فقط ساده Yiming. غیر رسمی به نظر می رسد خود را مشخصه. در شروع ما اولین مصاحبه ژانگ صحبت در مورد چگونه میان شیوع او مدیریت ByteDance تقریبا. "آنها لازم نیست من خیلی" او quipped, برگزاری نمایشگاه عدم هوایی شاهنشاهی نادر در میان چینی رهبران کسب و کار است که من را دیده اند تنها تعداد انگشت شماری از بار در 18 سال پوشش چین است.

در ژانگ گفتن او فقط یک مرد معمولی به دنیا آمد و در کمتر شناخته شده شهر Longyan در چین و جنوب شرقی استان فوجیان. پدر او یک کتابدار به صورت محلی و انجمن علوم مادرش یک پرستار است. او خود را صرف دوران کودکی خواندن—همه چیز از رمان به مجلات موسیقی—عادت تشویق کوچک کمک هزینه از پدر و مادر خود را. ژانگ, 37, خوش شانس بود که توانست یک کودک از چین سرمایه داری انقلاب زمانی که بررسی ایده های جدید در رواج است. دنگ ژیائوپینگ * تا به حال خود را راه اندازی اصلاحات اقتصادی در مدت کوتاهی قبل از ژانگ تولد و توسط شانس فوجیان یکی از اولین استان برای باز کردن به جهان و در نتیجه در میان اصلاحات' اولین ذینفع. زمان ژانگ شد و در مدرسه پدر و مادر خود را به حال به اندازه کافی پول برای سرمایه گذاری در یک کامپیوتر (پدرش می خواست به سعی کنید شانس خود را در معاملات سهام در بازگشایی شانگهای بورس). ژانگ آموخته است که چگونه به استفاده از ویندوز 3.1 و برخی از برنامه های اساسی. "شما می توانید انجام بسیاری از کارها توسط خودتان. شما باید آزادی برای ایجاد چیزهایی که" او گفت:. "من فکر می کنم که این شیفتگی از رایانه است."

هنوز هم او نمی تواند متعهد به تکنولوژی به عنوان یک حرفه ای تا زمانی که او در دانشگاه است. یک سال پس از فارغ التحصیلی او پیوست و با گروهی از تجار و بازرگانان به منظور توسعه یک سفر موتور جستجو بود که در نهایت خریداری شده توسط مشاورین. او سپس به سمت چپ برای مایکروسافت به طول انجامید اما فقط شش ماه در آنجا متقاعد او نامناسب برای شرکت های بزرگ. پس از روی لئامت دادن در یکی دیگر از شروع تا او راه اندازی یک املاک و مستغلات موتور جستجو با حمایت از Susquehanna گروه بین المللی (SIG) در امور مالی شرکت مستقر در نزدیکی فیلادلفیا.

در سال 2011 ژانگ شد دوباره آماده برای چیزی جدید. او شروع غرق در افکار در آینده از فن آوری و آن را در تلفن همراه. "نقطه اوج برای موبایل [بود] بسیار نزدیک است" او به یاد می آورد. دوباره با کمک SIG ژانگ گفت: "او مطرح $2 میلیون نفر از جمله خود سهم کوچک و با استفاده از این بودجه برای پیدا ByteDance در سال 2012 به شکار شش کارمندان سابق خود را و تبدیل پکن آپارتمان به موقت کار که در آن آنها خواهد توسعه برنامه های تلفن همراه. (امروز ByteDance یک دسته از مشخصات بالا سرمایه گذاران از جمله SoftBank, KKR, Hillhouse سرمایه و سکویا. SIG که باقی می ماند یک سهامدار نیست که اظهار نظر در آن معاملات کسب و کار با ژانگ.) در میان اولین برنامه های ByteDance عرضه شد ایسنا-تجمع پلت فرم Toutiao که به معنای واقعی کلمه ترجمه برای "میدانم." این یک ضربه سر و صدا و محبوب باقی می ماند در چین امروز.

چند سال بعد در سال 2017 Infinite توسعه داده شد. "ما منتقل توجه بیشتر به ویدئو" ژانگ توضیح داد. "سپس ما متوجه آن سخت است برای کاربران عادی برای ایجاد فیلم ها. پس از آن ما فکر می کردند که چگونه به آن را حل کند." ایده این بود برای کمک به فرد به طور متوسط بیان خود را با ساخت تکنولوژی های قابل دسترس بیشتر.

در ابتدا Infinite محبوبیت خود را تا حد زیادی محدود به بازارهای آسیایی از جمله ژاپن و فیلیپین. ماه پس از آن منتشر شد ByteDance به دست آورد چینی لب synching برنامه موسیقی.ly برای $1 میلیارد. موسیقی.ly در حال حاضر قابل ملاحظه پایگاه کاربر در ایالات متحده و ByteDance ترکیب هر دو نرم افزار و پایگاه کاربر با Infinite.

حتی با ورود به بازار آمریکا هیچ کس نمی تواند پیش بینی شوق که Infinite خواهد شد. برنامه دانلود شده است 165 میلیون بار در ایالات متحده به تنهایی با توجه به تحقیقات شرکت سنسور برج و جهان, تاپ 2 میلیارد محبوبیت قرار دادن آن در میان محبوب ترین برنامه ها در جهان است. آمریکایی ها و کاربران در جای دیگر—ضبط و به اشتراک گذاری ویدئوها از خود لب synching, رقص, جوک گفتن و یا هر تعداد دیگر مسخره خلاق شگفت انگیزی شخصی (و به طور بالقوه شرم آور) همه چیز. این واقعیت است که کاربران می توانند قرض و ریمیکس یکدیگر صوتی است که یک تفاوت کلیدی در این برنامه و بیشتر را کاهش می دهد و مانع ورود.

"ما می خواهیم آن را به تبدیل شدن به یک پنجره" ژانگ گفت. "آن یک پنجره برای نگاه به جهان بزرگتر. ما می خواهیم پلت فرم برای تبدیل شدن به یک پنجره را به یک بزرگتر و بزرگتر جهان است."

(باید اعتراف کنم در این نقطه است که تا زمانی که من شروع به گزارش این داستان من تا به حال هیچ تجربه و اندک دانش Infinite و چگونه آن کار می کرد. من آن را دانلود و کوه در می رم از طریق آن ته عرضه فیلم کوتاه به سرعت کشف کرد که من آن را دریافت کنید. من خیلی بیش از حد خصوصی به جهان نشان می دهد که من نمی توانم و زمان و تلاش ظاهرا مورد نیاز برای ساخت یک فیلم خوب بودند تهدید آمیز است. اما آن را بسیار پیمایش کنید که نسل Z غالب در Infinite و اجازه دهید فقط می گویند که من یک زن و شوهر از حروف است.)

آمریکایی ها به طور معمول مکنده برای این نوع از کارآفرینی داستان و در گذشته کسب و کار چینی رهبران آنها برنده بیش از. در سال 2014 جک ما بنیانگذار Alibaba درمان شد مانند خانواده سلطنتی که او ذکر شده خود را e-commerce غول پیکر در بازار بورس نیویورک. Wang Jianlin بنیانگذار توسعه دهنده ملک واندا گروه جامعی تئاتر زنجیره ای AMC و تولید خانه های افسانه ای, سرگرمی, corralling جایزه اسکار در سال 2016 برای فیلم افکنبود که با حمایت یکی دیگر از استودیو.

به عنوان آن معلوم شد که دوره مشخص شده آهنگ قو از صلح آمیز همکاری با چین است. صعود از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را آتشین مبالغه باید به طور کامل تغییر پکن از یک شریک (البته سخت است) به یک راز سرقت دشمن از شغل های آمریکا در, تکنولوژی و دموکراسی است. فقط به عنوان مهم است این تغییر چشمگیر در چین سیاست ساخته شده است که این کشور به نظر می رسد مانند بسیار بیشتر از یک تهدید برای ایالات متحده سلطه جهانی و امنیت داخلی. رئیس جمهور چین است پافشاریای خم کشور عضلات در امور خارجه در حالی که در خانه او تشدید کنترل دولت با فن آوری های جدید از داده های برداشت برای تشخیص صورت و همچنین سرکوب در سین کیانگ و هنگ کنگ است.

یازدهم را در دستور کار دارای ضربه جدی به شرکت های چینی در تلاش برای رفتن جهانی مانند ByteDance. قبلا آمریکایی و چینی کسب و کار می تواند با خوشحالی تجارت و سرمایه گذاری در تقریبا جدا کردن حوزه از چین مناجات از موارد نقض حقوق بشر. اما Xi دارای لگد پایین دیوار که tenuously محافظت تجارت از استبداد. جدید خود را با تکنولوژی بالا نظارت دولت و وحشتناک در راه او از آن استفاده می شود باید کشیده unsuspecting مدیران ارشد و همچنین ورزشکاران حرفه ای تصویری-بازی, بازیکنان و هنرمندان—در هر دو طرف اقیانوس آرام به بحران سیاسی.

ژانگ بسیار بیش از حد هوشمند به کشف مشکلات بالقوه در حال اجرا یک برنامه در داخل و خارج از چین راه اندازی Infinite. از آغاز به کار او پیش بینی آن را به عنوان یک پلت فرم بین المللی. Infinite هرگز عمل در چین است. (ByteDance دارای نزدیک به یکسان برنامه به نام Douyin که می کند.)

این جدایی بین Infinite و چین بوده است و بخش بزرگی از ژانگ کمپین برای کاهش نگرانی ها در واشنگتن در مورد او و شرکت او. به عنوان سیاستمداران ایالات متحده آمریکا تبدیل شده تا گرما ژانگ سعی کردم با قرار دادن فاصله تا آنجا که ممکن است بین نرم افزار و پکن است. Infinite ایالات متحده مدیریت تیم نقل مکان کرد و از چین و به های مختلف آمریکایی دفاتر و ونسا Pappas, برنامه های ایالات متحده و مدیر اصرار داشت که ژانگ دست اجرایی تیم تقریبا کامل استقلال به اجرای کسب و کار ایالات متحده به عنوان آنها را مناسب دیدم. او گفت که اگر چه او در گفتگو با ByteDance در مورد استراتژی کلی و ایده های "همه روز به روز تصمیم گیری معدن به طور مستقل." پس از پیوستن به این شرکت در سال 2019 او ادامه داد: "مردم اغلب از من بپرسید که چگونه بسیاری از بار من رفت به چین, و من فقط یک بار."

ژانگ همچنین داوطلب خدمت سربازی میزبان چشمگیر, استخدام های جدید برای تقویت اعتماد به نفس. در ماه مارس Infinite آورده به خوبی متصل واشنگتن لابی مایکل Beckerman برای رسیدگی به امثال هاولی و با تشکیل یک شورای مشورتی متشکل از دانشگاهیان و کارشناسان دیگر به راهنمای نرم افزار تصمیم گیری در محتوا. اما برجسته ترین علاوه بر این در آمد ممکن است هنگام بالا دیزنی اجرایی کوین مایر به نام Infinite جدید اجرایی و ByteDance را افسر ارشد عامل. "به همین دلیل ما استخدام کوین دلیل است که کسب و کار ما در غیر بازار چین در جریان است بسیار خوب است و ما نیاز به کسی که می داند بازار" ژانگ گفت. "ما یک شرکت جوان. من همیشه فکر آوردن برخی از تجربه مدیران به مدیریت است."

در صنعت علاوه بر این از مایر و دیگران که به عنوان یک تلاش برای قرار دادن اعتماد آمریکا چهره در مقابل شرکت چینی است. "من نمی توانم فکر می کنم از هر چیز دیگری که می توانید انجام دهید" لیزا ستو که سر cybersecurity عمل در قانون شرکت Hunton اندروز Kurth در نیویورک به من گفت.

در عین حال بدیهی است هیچ یک از این مماشات ازدحام از جنگ طلبان در واشنگتن است. زمانی که من با صحبت هاولی او مسخره ژانگ قبل تلاش به عنوان "مسخره" و اضافه کرد: "آنها یک شرکت مستقر در چین." که به نظر می رسد این است که همه امور.

ژانگ Yiming شمار برای یک عکس در ByteDance دفتر مرکزی در پکن. (Giulia Marchi / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

منn برخی جهات, Infinite بیشتر از یک سردرد برای واشنگتن نسبت به سایر شرکت چینی است—حتی یکی به طور معمول در سیاسی تیررس, Huawei. ملی-امنیت پرونده Huawei بسیار مستقیم تر است. شرکت تامین آنچه شناخته شده به عنوان زیرساخت های حیاتی آجیل و پیچ و مهره از سیستم های بی سیم. هر دولت خواهد و باید با احتیاط که چنین حیاتی شبکه های ارتباطی می تواند در معرض خطر بالقوه خارجی دشمنان. اما تجهیزات Huawei باعث می شود به آسانی می توانید عرضه شده توسط شرکت های دیگر از دوستانه سازمان ملل مانند سوئد اریکسون و آن دنده می توانید به سادگی پاره شود و جایگزین بریتانیا به دنبال انجام دهید.

Infinite ارائه بسیار متفاوت معمای. برای یک برنامه است که در حال حاضر در میلیون ها نفر از آمریکایی گوشی های هوشمند است. واشنگتن نگرانی در مورد امنیت داده ها در رابطه با چین شده است افزایش دو اخیر ارسال ها: اعتبار-گزارش شرکت Equifax در سال 2017, و از دولت فدرال دفتر مدیریت پرسنل در سال 2015. در هر دو مورد کارشناسان امنیتی سرزنش پکن. فرض بر این است که مقامات چینی در حال تدوین پرونده به شهروندان ایالات متحده برای ناشناخته است اما احتمالا به خطر انداختن اهداف. Infinite می تواند مفید دستگاه برای تولید فایل های با جزئیات جدید. حتی بیشتر Infinite در کسب و کار از محتوا است. این می تواند فقط به عنوان به آسانی به عنوان یک مجرا برای گسترش اطلاعات جمع آوری آن—و در نتیجه می تواند یک ابزار تبلیغاتی برای دولت چین.

اما این همه در تئوری است. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه شواهد مسلم است که Infinite به اشتراک گذاشته است داده های خصوصی آمریکا با چین است. این پلت فرم می گوید: این فروشگاه ها اطلاعات خود را در آمریکایی ها در آمریکا و سنگاپور است و در نتیجه از دولت چین برسد. واصل طرح دعوی در دادگاه در کالیفرنیا در سال گذشته مدعی است که Infinite برداشته اطلاعات خصوصی و حمل آنها را به سرور در چین اگر چه اثبات شاکی است نامشخص است. (Infinite نمی دیدگاهها مداوم مورد حقوقی.) وقتی میخوام هالی را در مورد اینکه آیا آن را به حال هیچ شواهد سخت در برابر ByteDance یا Infinite آن مورد بود و عمدتا بر اساس حدس: این قانون در چین مستلزم آن است که شرکت های چینی دست داده بیش از به دولت این سناتور تاکید کرد در نظر فرستاده شده به من. از وجود آنها در رسیدن به این نتیجه رسیدند که Infinite است که حداقل یک تهدید بالقوه است.

آن است که دقیقا روشن اگر چه ByteDance به عنوان یک شرکت چینی موظف است برای به اشتراک گذاشتن آمریکا داده ها با پکن است. هالی استدلال منعکس کننده به طور گسترده ای برگزار شد باور است که چینی قانون به دولت اختیار تام بیش از داده های برگزار شده توسط شرکت های چینی اما برخی کارشناسان معتقدند این موضوع نیست که ساده به خصوص با داده های برگزار شده در خارج از چین است. نیز وجود دارد موارد که در آن چینی شرکت های فن آوری را تحت فشار قرار دادند در برابر دولت خواسته برای اطلاعات.

واقعیت این است که هیچ توافقی در مورد آنچه که باید یک نه ساده حقوقی نقطه نشان می دهد که مشکل واقعی: چینی قوانین نوشته شده در loosey-احمق مد اجازه می دهد تا مقامات تکان دادن اتاق به بیشتر یا کمتر انجام به عنوان آنها لطفا. بیشتر از آن حزب کمونیست نیست همیشه رعایت تعارفات از فرآیندهای قانونی. چین هیچ قوه قضائیه مستقل و شرکت ها و افراد دارای قدرت کمی برای ایستادن به خود دولت است. بنابراین اگر مقامات می خواهید چیزی مانند داده های آمریکایی, به عنوان مثال—شما می توانید شرط می بندم که آنها را پیدا خواهد کرد یک راه برای گرفتن آن را.

با این حساب Infinite و یا برای که ماده هر شرکت چینی نمی توان اعتماد کرد چرا که چین نمی توان اعتماد کرد. "احتمالا وجود دارد بسیاری از مردم در Infinite که فقط می خواهید برای اجرای یک شرکت سودآور است. اما آنها نمی توانند" گفت: Dan Harris, بنیانگذار شرکت حقوقی هریس Bricken که دارای تخصص در کسب و کار در چین است. "اگر شما می دانید که چگونه چین کار می کند شما نمی توانید ادعا می کنند که Infinite امن است."

ژانگ به حال خود اجرا فهم با پکن در گذشته بیش از حد. در سال 2019 یکی از برنامه های خود را به آب داغ برای ظاهرا تولید نتایج جستجو است که هتاکان کمونیست قهرمان. یک سال قبل او تعطیل شوخی مبادله پلت فرم در هنگام خاردار دولت سانسور لعنتی محتوای آن به عنوان "مبتذل است." ژانگ تا به حال برای نوشتن یک "انتقاد از خود" یک شکل رایج عذرخواهی مقامات در چین است.

تا حدی وجود دارد هیچ چیز غیر معمول به خصوص در مورد این حوادث. شرکت هایی که کار در چین هر دو محلی و خارجی بارها و بارها به چنین لغو کردند با پوست نازک مقامات بیش از درک سیاسی نادرستی. اما این نوع دخالت است افزایش موشکافی Infinite تصمیم گیری در مورد محتوا. اجتماعی-رسانه های لباس باید چالش با محتوای اعتدال اما با Infinite منتقدان را با این فرض که انتخاب در مورد آنچه که باید و نباید در برنامه ساخته شده لطفا به چینی بازرسان. Infinite البته این را انکار می کند و اصرار دارد که تصمیم گیری ساخته شده توسط تیم.

اجتناب ناپذیر مجادلات را گرفت به هر حال. منتقدان متهم Infinite از شستشو ویدئوها حمایت از prodemocracy معترضان در هنگ کنگ که پکن در نظر "تروریست ها" و از قفل شدن حساب کاربری یک نوجوان که یک فیلم انتقادی از دولت چین را بیمار-درمان در این کشور اقلیت اویغوری جامعه است. (این شرکت را رد کرده است هر دو اتهامات. در سابق مورد بررسی توسط BuzzFeed حمایت Infinite را ادعا و در دومی یکی Infinite گفت: این تصویری بود که دلیل این حساب یخ زده بود و آن عذرخواهی کرد و دوباره دسترسی کاربر.) در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید, Infinite آمد زیر آتش به اتهام سرکوب ویدئوها مربوط به زندگی ماده و تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی. این شرکت گفته است که این ویژگی های موقت قطعی است.

رو تهدید درک شده از چین, کنگره و کاخ سفید تمایل آنها را به مقابله با اقدامات مقامات آمریکایی قبلا ترجیح داده برای جلوگیری از—محدودیت در کسب و کار و مردم است. ویزا برای محققان چینی شده اند محدود. کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) دولت بدن که scrutinizes خریداری از شرکت های آمریکایی از خارج از کشور اعطا شد افزایش قدرت با چین مستقیما در ذهن است. کنگره در حال تلاش برای مهار شرکت های چینی' دسترسی به بازارهای سهام ایالات متحده. ژانگ است به دور از تنها بزرگ, چینی, رهبر کسب و کار برای دریافت نیرنگ در این وب جدید از گروه شاهد است. حتی یک بار-جک های مورد علاقه Ma کردم مسدود شده در سال 2018 زمانی که CFIUS حاضر اجازه می دهد تا خود را fintech شرکت مورچه مالی برای خرید دالاس مبتنی بر سرویس پرداخت MoneyGram. به جای مثال در نیویورک به عنوان Alibaba آیا مورچه تصمیم گرفت در این ماه به عرضه سهام در شانگهای و هنگ کنگ است.

واشنگتن در برخورد با Infinite در یک مد مشابه. هالی معرفی یک لایحه در ماه مارس که نوار کارکنان دولت از استفاده از Infinite و همچنین پیشنهاد قانونی که راست stouter فایروال بین چین و ایالات متحده به صراحت منع شرکت هایی مانند Infinite از ارسال داده به چین و محدود کردن این نوع از اطلاعات آنها می تواند جمع آوری از کاربران خود را. پنتاگون در حال حاضر گفت: پرسنل نظامی به حذف نرم افزار از تلفن های خود را. در خواست امثال سناتور مارکو روبیو CFIUS باز کرده عطف به ماسبق رسیدگی به ByteDance را کسب Muscial.ly است که می تواند نیروی خود را اتلاف سرمایه. "بهترین چیزی که می تواند برای ByteDance به فروش Infinite و برای آن به آمریکا و متعلق به اینجا بر اساس," هالی به من گفت. (Infinite نمی خواهد اظهار نظر در مورد احتمال این که چرخید از ByteDance.) دیگران رفته اند بیشتر: هند—قبلا Infinite بزرگترین بازار—ممنوع Infinite در ماه ژوئن و سیاستمداران در استرالیا در حال بحث انجام همان.

چگونه Infinite فارس "تا حد زیادی بستگی دارد در مورد مسائل فراتر از Infinite خود می گوید:" کلود Barfield یک محقق در موسسه انترپرایز آمریکا که متخصص در امنیت سایبر.

واقعیت این است که بدون توجه به جایی که او در واقع خود را در سرور چگونه بسیاری از آمریکایی hotshots او استخدام و یا چگونه او از سازمان و مدیران خود ژانگ نمی تواند به تنهایی بازسازی امریکا اعتماد در چین و در پایان او بود مشکل واقعی است. محکم ایستاده در برابر افزایش چین است که احتمالا تنها چیزی که راست و چپ در ایالات متحده آمریکا می تواند توافق در لحظه. چه مسئله دیگر احتمالا می تواند به ارمغان بیاورد با هم زوج عجیب و غریب از رهبر حزب دموکرات چاک شومر و سناتور تام پنبه محافظه کار firebrand که به طور مشترک به نام دولت هوش کارشناسان به بررسی خطرات امنیتی مطرح شده توسط Infinite.

به عنوان درب نزدیک ژانگ در امریکا می تواند پیامدهای تورم فراتر از ثروت خود و شرکت خود را. او احتمالا زنده ماندن کاملا به سادگی از ByteDance عظیم زیر در چین است. این آسیب واقعی خواهد بود تحمیل چین آرمان و آینده اقتصادی. Infinite همچنان در چین تنها فن آوری های جهانی موفقیت داستان بر اساس به طور کامل در نبوغ قادر به گران خود را به مردم در سراسر جهان است. یک پایان غم انگیز خواهد سیگنال است که پکن در حال گسترش استبداد و میل شدید بین المللی برای رویارویی هستند undercutting آن کارآفرینان و گسترده تر آن امیدوار بودن تکنولوژی قادر به رقابت با رقبای آمریکایی و موثر بر تکنولوژی جهان استفاده می کند. بدون تبدیل شدن به یک غالب فن آوری جهانی, بازیکن چین بر دوش با افزایش هزینه ها و پیری جمعیت ممکن است گیر قادر به پیشرفت اقتصاد خود را به صفوف از ثروتمندترین.

اما اگر واشنگتن طول می کشد مرحله شدید از ممنوعیت Infinite ایالات متحده خواهد رنج می برند به عنوان به خوبی. بدین معنی است که آمریکایی ها موفق به پیدا کردن یک میانه مسیر بین خود را با حفظ ارزش ها و حفاظت از امنیت خود را در مواجهه با تکنولوژی همیشه در حال تغییر. به همین دلیل کیسه های جدید امریکا به تازگی به نام خاموش کردن Infinite "ایده بدی" که "به معنی گرفتن یک صفحه از پکن راهکار" با استناد به پتو ملی-نگرانی های امنیتی برای کنترل آنچه آمریکایی ها را در اینترنت می توانید.

که موجب زشت چشم انداز از بین بردن یکی از اهداف اصلی از اینترنت—به گره جهان با یکدیگر و تقویت ارتباط با دیگر جوامع است. اگر ما شروع ممنوع کردن برنامه ها و یا محدود کردن دسترسی ما به پایان خواهد رسید تا با بسیاری از جدا کردن اینترنت بیشتر احتمال دارد به تقسیم از متحد. که این نوع از اینترنت بسیاری از مردم می خواهید. با وجود تمام عناوین ترسناک و وخیم هشدار Infinite دریافت شد 300 میلیون بار در سراسر جهان—20 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی—در سه ماه اول سال تا کنون چند بار در هر سه ماهه با توجه به سنسور برج.

شاید Infinite (و مهم که برای همه داده ها-جمع آوری شرکت های فن آوری) در حال حاضر یک تهدید برای ما حفظ حریم خصوصی و امنیت. اما آنچه که من آمده ام به ترس است که ما را از مقابله با استبداد با کپی کردن آن روش.

چینی دیکتاتوری بلوک های Facebook, Twitter و خارجی دیگر رسانه های اجتماعی به دلیل رهبری آن را ندارد جرات به خود اجازه می دهد تا مردم تصمیم بگیرند که چه می خواهند می گویند پست و یا تماشا کنید.

انگیزه برای مسدود کردن Infinite در ایالات متحده بسیار متفاوت, البته, اما طول می کشد و ما را به همان محل که در آن دولت تعیین آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد در اینترنت. قرار می دهد که دولت آمریکا غیر ممکن است موقعیت دفاع از ارزش های ما تضعیف آنها. است که می تواند بهترین راه برای مقابله با ترس های ما.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب