چرا آندرس مانوئل لوپز Obrador به شام رفت با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

شاید آرزوی آن بودند تا مکزیک, رئیس جمهور تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن برای بودن "به طور فزاینده ای به احترام" نس

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
U. S. President Donald Trump and Mexico President Andres Manuel Lopez Obrador
شاید آرزوی آن بودند تا مکزیک, رئیس جمهور تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن برای بودن "به طور فزاینده ای به احترام" نسبت به مکزیکی ها زندگی در آمریکاعکس توسط Kevin لمرقو / ایسنا

بیش از صبحانه یک روز صبح در بهار سال 2018 آندرس مانوئل لوپز Obrador به من صحبت کرد و از برنامه های خود را برای تبدیل مکزیک. او در حال اجرا بود برای ریاست جمهوری مکزیک و ما در پررل های تزئینی معدن شهر که در آن Pancho Villa شده بود به ضرب گلوله کشته نود و پنج سال قبل. که در آن ویلا انقلابی مبارزات انتخاباتی شده بود خونین لوپز Obrador گفت: خود را صلح آمیز خواهد بود اما آن را بیش از حد خواهد تاریخ را تغییر دهید. آنچه در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? از من خواسته. چگونه او به مقابله با او ؟

جانباز چپ-از-مرکز سیاستمدار لوپز Obrador به نظر می رسد شور و شوق به همه چیز مخالف است که تهمت ایستاده بود. او excoriated رییس جمهور پیشین, انریکه پنا نیتو, برای مماشات با مغلوب ساختن پیشی جستن در وجود خود بی احترامی اظهارات در مورد مکزیک و مکزیکی و او قول داد در مقابل به دفاع از مکزیک حاکمیت و کرامت مردم آن است. در یک نقطه او گفته بود که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ارسال نیروهای نظامی به آمریکا و مکزیک, مرز او را ضد صلح آمیز ارتش مکزیک غیرنظامیان در لباس سفید. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر ساخت خود را در مرز دیوار او راه اندازی یک اعتراض سازمان ملل کمیسیون حقوق بشر. در یکی دیگر از گفتگو نامزد ذکر شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مطرح ابرو نمایشی همانطور که اگر به می گویند: "شما یک دیوانه واقعی یکی در دست شما است."

اما در پررل, لوپز Obrador در پاسخ به سوال من در مورد تهمت با برخی ابهام. "من در ارسال پیام از آرامش و من می خواهم برای ادامه به انجام," او گفت:. "و کاملا جدا از من تفاوت با مغلوب ساختن پیشی جستن و من باید او را تحت درمان با احترام بگذارند." لوپز Obrador شده است درست کلمه خود را. از آنجایی که لحظه حق را از طریق پیروزی انتخاباتی خود را چند ماه بعد و در مراسم تحلیف خود به عنوان مکزیک رئیس جمهور این کشور در ماه دسامبر 2018, AMLOبه او شناخته شده است همچنان ادامه دارد به احترام مغلوب ساختن پیشی جستن. دیروز خوشگذران کاخ سفید دیدار بین رهبران دو کشور که برگزار شد به مناسبت اجرای دوباره توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی—در حال حاضر به نام ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق یا U. S. A. C. A.—به نظر می رسید نشان می دهد که استراتژی خود را تا به حال پرداخت شده است.

پس از جلسه در دفتر بیضی تهمت و AMLO به تازگی در باغ گل رز به نشانه مربوطه می باشند کپی از توافقنامه تجارت. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تا کنون بنابراین با اندازه شکوفا با استفاده از آنچه به نظر می رسد یک Sharpie; AMLO امضا خود را با مجزا بیشتر از متوسط قلم. آنها همچنین ستایش هر یک از دیگر قبل از مخاطبان کوچک و دوربین های تلویزیونی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که AMLO شده بود "سخت مذاکره" اما به لطف خود را به توافق ایالات متحده و مکزیک را "هرگز نزدیک شده است." AMLO ابراز قدردانی خود را برای "درک و احترام" مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده بود به مکزیک. شاید آرزوی آن بودند تا او همچنین تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن برای بودن "به طور فزاینده ای به احترام" نسبت به مکزیکی ها زندگی در ایالات متحده است. بعد از آن در یک شام کاری در کاخ سفید یازده مکزیکی کسب و کار تیتان بودند در دست از جمله مخابرات میلیاردر کارلوس اسلیم. دریا و باس و زعفران و سیب زمینی خدمت کرده بودند با قهوه ای-شکر کماج و تست مرنگ برای دسر. سیاه و سفید و گل رز دسته گل های آراسته هر جدول همراه با منوهای هر یک از آنها تزئین شده با دست رنگ آمیزی شده مکزیکی و آمریکایی پرچم نشان داده شده است عبور در دوستی است.

در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه—لوپز Obrador دارای روزانه دستی به نام mañanerasکه در آن او به دنبال قاب روز اخبار -- او تا به حال در دفاع از تصمیم خود برای رفتن به واشنگتن برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن. "من منتقدان و دشمنان ما بپرسید چگونه می توانم اگر او به جرم مکزیکی. من می خواهم برای گفتن به مردم کشور من که در زمان ما بوده است در دولت شده است وجود دارد یک رابطه احترام نه فقط نسبت به دولت اما به خصوص نسبت به مردم از مکزیک," او گفت:.

مشخصات فنی زبان, حق با او بود. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بیشتر احترام فصاحت سمت مکزیک از AMLO گرفت ، لوپز Obrador منتقدان می گویند که دلیل این است که او جایگزین مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از خواسته های خود را: اعزام مکزیک نیروهای امنیتی برای جلوگیری از مهاجران آمریکای مرکزی از رسیدن به مرز ایالات متحده; موافقت اجازه می دهد تا کسانی که به دنبال پناهندگی در آمریکا به ماندن در مکزیک به جای ایالات متحده را در انتظار مهاجرت خود جلسات و الحاق به مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست جدید در ایران. هر زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن شده AMLOاو تمایل به صحبت مطلوب از او و AMLO رفته از راه خود را به تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای کلمات نوع خود. آن همه به نظر می رسد بازی far cry از تن از چیزهایی که در سال 2015 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن لگد کردن انتخابات ریاست جمهوری با بدنام کردن مکزیکی به عنوان "فروشندگان مواد مخدر" و "متجاوزان" و فراخوانی برای ساخت و ساز از یک مرز دیوار که مکزیک خواهد پرداخت. مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف کرده خود را نژادپرستانه سگ-سوت زدن ، در واقع در تولسا تجمع ماه گذشته او استناد خطرات ناشی از یک unpoliced امریکا توسط برآمده تا یک آشکاری سناریو برای تجاوز به عنف است که در آن یک "سخت hombre" می شکند به یک خانه آمریکایی برای پیدا کردن کسی که همسر دارد محافظت نشده و در خود شوهرش دور در محل کار.

حرفه ای سابق آمریکا دیپلمات روبرتا جاکوبسن در خدمت به عنوان رئیس جمهور اوباما در آخرین سفیر مکزیک. او استعفا از پست خود در ماه مه سال 2018 به راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب. این هفته با یادآوری نهایی خود را در جلسه به عنوان سفیر با لوپز Obrador ژاکوبسن گفت: "او به من گفت که خود را اولویت شماره 1 به عنوان رئیس جمهور خواهد بود که یک رابطه مثبت با ایالات متحده است. من حدس می زنم او را به دست آورد, که, اما من نمی دانم اگر آن را باید در همه هزینه ها." جاکوبسن سوال زمان لوپز Obrador دیدار با فقط چهار ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و ابراز ترس او را بیش از این واقعیت است که او هیچ تلاشی برای ملاقات با نامزد حزب دموکرات و زمان جلو-دونده جو بایدن و نه با اعضای ارشد حزب دموکرات به رهبری ، "من حدس می زنم این محاسبه این است که شما نمی خواهید به شاش رئیس جمهور و پس از آن باید برای مقابله با منفی توییتهایی اما این کوته" او گفت:.

بایدن همه چیز متفاوت جاکوبسن به من گفت. در ماه مارس سال 2012 او به همراه بایدن پس از آن معاون رئیس جمهور در سفر به مکزیک است. پیدا کردن خود را در میان آن کشور در انتخابات ریاست جمهوری بایدن گرفته بود درد نمی به نظر می رسد به بازی علاقه مندی ها و مرتب به دیدار نه تنها با رییس جمهور, Felipe Calderón اما با سه سیاستمداران به دنبال جایگزین او: Peña Nieto که در نهایت برنده انتخابات; Josefina Vázquez متاع; و لوپز Obrador. "بایدن حتی تغییر رنگ کراوات خود را به عنوان تحریک هر کسی در سفر" جاکوبسن به یاد می آورد. AMLO's ناتوانی در نمایش مجلس شبیه در نظر گرفتن مایه تاسف است او افزود: به دلیل شیمی شخصی مهم است که بایدن و اگر او برنده "این ارتباط را دریافت کردن یک شروع بد."

یکی دیگر از سابق اوباما, رسمی, Juan C. Gonzalez که در حال حاضر بایدن را مشاور ارشد در آمریکا در امور همچنین ابراز سوزش در López Obrador را ببینید. "برای مغلوب ساختن پیشی جستن," او گفت: "این جلسه به موقع انحراف برای شکست خود را به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و تاثیر اقتصادی آن و به نوعی راه را برای دولت او به نظر می رسد طرفدار مهاجر." گونزالس افزود که به این دلیل است که AMLO و دولت او شده اند کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در مهاجرت است که "از آنجا که آنها نیاز به U. S. A. C. A., و همچنین به این دلیل که مانند پوتین و شی جین پینگ و اردوغان آنها نمیفهمد که اگر شما را به بازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفس او شما را به آنچه شما می خواهید. بنابراین AMLO چه تهمت می خواهد در مهاجرت, چرا که او نمیخواهد او را به نزدیک مرز. او panders به ناروا به جلوگیری از poking ببر به عبارت دیگر."

Gonzalez ادراک AMLO به عنوان کسی که شده وادار به انجام تهمت مناقصه به اشتراک گذاشته شده است توسط تعداد دیگری از ناظران در میان آنها لوئیس میگل گونزالس, چاشنی مکزیکی, روزنامه نگار و مدیر تحریریه از پیشرو, مکزیکی, مالی, روزنامه El Economista. "مغلوب ساختن پیشی جستن یک اثر ارعاب در AMLO," او گفت:. "او ساخته شده او رفتار در راه است که کمی برای انجام با قبلی خود مسیر و نه در سنت مکزیکی, چپ, که برای ماده. هر کس در دایره خود را می داند و نه به خشم و تهمت چرا که او به آنها داده است که بخشنامه, اما هیچ کس نمی داند دقیقا همان جایی که این سطح کیهانی ترس از آینده است."

لوپز Obrador منتقدان نشان می دهد که این محبوبیت خود را رتبه بندی خود را در سطح عمومی تصویب کاهش یافته است در طول بیماری همه گیر. (مکزیک سطح COVID-19 بالا هستند و این کشور دیده می شود بیش از سی هزار مرگ و میر.) بر اساس یک نظرسنجی که El Economista که اوایل این هفته منتشر نود و پنج درصد از لوپز Obrador حامیان تایید شده از واشنگتن سفر در حالی که هفتاد درصد از مکزیکی ها که از حمایت دیگر احزاب سیاسی گفت که این یک ایده وحشتناک است. "سفر خدمت به تکرار قطبش ما در زندگی از طریق" گنزالز گفت.

اریک فرانس وورس سابق کلینتون رسمی دولت که در حال حاضر معاون رئيس جمهور از شورای آمریکا و جامعه آمریکا فکر می کند که لوپز Obrador محاسبات در مورد سفر در درجه اول اقتصادی است. "AMLOخود را در دستور کار سیاسی است و بهتر خدمت به دنبال سازش با واشنگتن در هر کجا که ممکن است." اما او اضافه لوپز Obrador "اتحاد شدید وفاداری به خود سیاسی غرایز و جهان بسیار شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن. در این دو رهبر به نظر می رسد به درک یکدیگر و همچنین احترام به یکدیگر است. بنابراین به نظر می رسد که AMLO خواهد این فرصت را به برجسته U. S. A. C. A. به عنوان وسیله ای برای تجدید علاقه به سرمایه گذار در مکزیک بخصوص در شمال امریکا است. او نیز به دنبال به دست آوردن حمایت های بیشتر در مبارزه با این بیماری همه گیر. و او را به دنبال برگ برنده را تضمین اقتصادی تحمل حداقل از طریق نوامبر انتخابات است."

Alejandro Páez وارلا یک روزنامه نگار مکزیکی اجرا می شود که برجسته, اخبار وب سایت, گناه, تحریم, تکرار فرانس وورس را ارزیابی و بیشتر جرأت یک توضیح که چرا AMLO مایل به سفر با وجود ناراحتی آن باعث شده است در میان دموکرات ها. "AMLO's جاده ها همه منجر به مکزیک اولین و ایستاده اند تا مغلوب ساختن پیشی جستن را در آورده وحشتناک مجازات" Páez وارلا گفت. "از سوی دیگر جالب به اندازه کافی دموکرات شده اند متوسط در روابط خود با مکزیک. باراک اوباما در یک ناامیدی بزرگ درآمد خود را به نام مستعار از Deporter-in-Chief." او افزود: "من فکر می کنم AMLO پیوستن به مکزیک ضرب المثل 'بهتر است یک پرنده در دست بیش از صد پرواز" یا " بهتر است شیطان می دانید از مرد خوب شما هنوز به دیدار خواهد کرد.' و رک و پوست کنده با دموکرات بودن راه آنها این سفر نمی خواهد خود را تغییر دهید مکزیک دستور کار مقدار اگر آنها برنده شوید. اگر آنها را مجازات مکزیک نمی توان آن را به عنوان سخت که هر مجازات تهمت ممکن است پیمانه کردن. AMLO فکر می کند از مکزیک و تنها در مکزیک. آن را در دستور کار خود دارد. به جز چند استثنا محترم او انجام نمی دهد سیاست بین المللی. بنابراین به رغم خطرات او رفته [واشنگتن] چرا که او فکر می کند آن را به چیزهای خوب به مکزیک است."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب