چرا که بسیاری از جمهوریخواهان باقی مانده سکوت ؟

ایده های نه یک کنگره جمهوری خواه از فلوریدا حاضر به اظهار نظر در مورد رئیس جمهور تهمت حملات خود به همکار س

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
آتلانتیک / گتی

در اوایل این ماه نماینده آدم Kinzinger خود گفت ترکیبات که او نگران است با تعداد بیش از حد از تئوری های توطئه او دیده می شود گردش به تازگی در شبکه های اجتماعی-سایت های رسانه های.

"به عنوان رهبران ما باید یک انتخاب," او گفت: ترکیبات خود را در یک پیام ویدئویی ارسال شده به Facebook. "وجود دارد بیش از حد بسیاری از کسانی که به سادگی منعکس کننده که پارانویا برای تغذیه سوخت به آتش اگر آن را کمک به انتخاب مجدد خود را ... ما نیاز به فشار در برابر این تلاش برای تقسیم و نابود کردن ما است."

روز بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر تئوری توطئه برای سنین. در این میان یک جریان همه گیر است که به کشته شدن 100 ، 000 آمریکایی او حمله کابل-تلویزیون میزبان نماینده سابق جو Scarborough با یک آشکاری قتل نماید. "تعداد زیادی از علاقه در این داستان در مورد جو روانی Scarborough" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. "بنابراین یک جوان دونده ماراتن را فقط اتفاق افتاده است به ضعف در دفتر کار ضربه سر او روی میز و مرگ? من فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر به این داستان از آن ، امر? آنچه در مورد این به اصطلاح محقق میشود؟"

در واقع هیچ شواهدی از یک امر یا بازی ناپاک در کارمند مرگ تقریبا 20 سال پیش. Kinzinger به سرعت به عقب رانده در برابر رهبر سیاسی خود ، "کاملا بی اساس توطئه" او در توییتر نوشت. "فقط متوقف شود. جلوگیری از گسترش آن جلوگیری از ایجاد پارانویا. آن را به ما از بین ببرد."

چرا موضع اصولی خود را پس از تنهایی ؟

دلایل بسیاری وجود دارد که علاوه بر نگرانی های عمومی در مورد تئوری های توطئه که یک عضو جمهوری خواه کنگره می خواهم به صحبت کردن از طرف یک نماینده به ناحق مورد حمله قرار.

به عنوان اعضای یک coequal شاخه ای از دولت متهم با چک کردن و متعادل اجرایی قانون گذاران نیز ممکن است احساس وظیفه توبیخ آشکار نقض حقوق بشر ریاست جمهوری منبر اگر تنها برای جلوگیری از آینده اجرایی سوء رفتار. به عنوان چهره های عمومی آنها می خواهم احتمالا همه امید برای مدافعان اگر رئیس جمهور پخش می شد آشکاری قتل اتهامات در مورد آنها.

و حتی اگر آنها نگران نیست برای Scarborough به عنوان یک قربانی آنها ممکن است متوجه شده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن حمله سیاسی دشمن را وثیقه آسیب به هنوز عزادار, ایم از زنی که درگذشت. "رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد—حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آوردن" که مرد زن مرده نوشت: در نامه ای به توییتر پرسیدن که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر برداشته شود. "من همچنین می پرسند که شما در نظر لری زاده و دو برادرزاده خواهد شد که در نهایت در سراسر این کثافت در آینده است."

این پیام ظاهرا منتقل یوتا سناتور میت رامنی به صحبت کردن در صبح روز چهارشنبه زمانی که او در توئیتر خود نوشت: "من می دانم که جو Scarborough. جو یکی از دوستانم. من نمی دانم T. J. Klausutis. جو می تواند آب و ناپسندیده, اتهامات بی اساس اما T. J.? قلب خود را شکستن. به اندازه کافی در حال حاضر."

صبح همان نماینده لیز چنی به خبرنگاران در واشنگتن گفت: "من فکر می کنم رئیس جمهور باید به tweeting در مورد جو Scarborough. من فکر می کنم ما در وسط یک بیماری همه گیر. او فرمانده کل قوا از این ملت و این باعث درد بزرگ را به خانواده زن جوان که درگذشت. بنابراین من می خواهم او را می خواهیم به آن را متوقف کند." اما این سه نفر بود که در میان استثنائات نادر از 197 جمهوری خواهان در خانه و 51 جمهوری خواهان در سنا است. سکوت بود و حکومت. وجود دارد هیچ ملامت از ایران خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (که sidestepped سوال در مورد این موضوع صداقت جهل) و یا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل; هیچ تاکید مجدد اساسی نجابت به عنوان یک ارزش هنجار های چند ده اعضا; بدون تماس از یک نا امید حزبی به تمرکز توجه ریاست جمهوری در این بیماری ravaging کشور به جای یک مرگ تصادفی.

شاید که dereliction وظیفه حفاظت و دفاع از پایه نجابت نباید تعجب کسی را در این نقطه است. تهمت زننده بن کارسون و تد کروز بنحوی که کروز پدر کشته JFK و تشبیه کارسون به پاتولوژیک قاتل. "در حال حاضر کسانی که اهداف شمارش به عنوان برگ برنده ترین بندگان مومن" جاناتان Chait مشاهده شده در سال های اخیر , New York magazine ستون. مغلوب ساختن پیشی جستن مشروط شده است به انتظار پاداش و نه از ملامت از برجسته ایران با مقامات پس از او رفتار بد.

اما من نمی خواهم به استنباط بیش از حد از سکوت. بنابراین من رسیده به دفاتر اعضای جمهوری خواه فلوریدا در کنگره هیئتی که به نمایندگی از دولت که در آن Scarborough خدمت و زن مرده زندگی می کردند به دنبال نظر. من سعی کردم سناتور مارکو روبیو و ریک اسکات به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان مت Gaetz نیل دان Ted Yoho جان رادرفورد لایحه Posey, Daniel Webster, گاس Bilirakis راس Spano, Vern Buchanan, Gregory Steube برایان ماست و فرانسیس رونی. من هم رسیده به حزب جمهوری خواه رهبری از شهرستانهای Escambia, Okaloosa سانتا رزا و والتون در سکربروق سابق منطقه.

من هنوز برای دریافت پاسخ از هر عضو کنگره دیدار کرد. یکی از GOP شهرستان رسمی که در پاسخ به من در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام. هیچ کس انتظار دارد که هر عضو کنگره به اظهار نظر در هر بحث. اما رئیس جمهور رفتار زشت باعث سکوت او در میان بسیاری از هواداران در ایران آشکار. "بسیاری وجود دارد که در ایران با ساختار قدرت و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه ها که عزیزانشان را از دست داده در راه های غیر قابل بیان خواهد بود که سوخته اگر رئیس جمهور مخرب گسترش نهفته است بهره برداری از آنها تراژدی" سی ان ان لنگر جیک Tapper نوشت.

در عین حال با وجود مرد زن مرده را درخواست بسیاری از "نشستن در سکوت است." و این سکوت مثل گذشته سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال زشت اما تضمین بیشتر سوء استفاده از این نوع توسط رئیس جمهور. من امیدوار هستم که قادر به به روز رسانی این داستان با پاسخ از مقامات جمهوری خواه; آدرس ایمیل من است conor@theatlantic.com.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب