چرا لایحه بر رهایی از جفری برمن

ایده های این است چگونه خودکامه آثار به درون واژگون سازی عدالت است. درو Angerer / گتی اواخر شب جمعه

توسط NEWS-SINGLE در 1 تیر 1399
درو Angerer / گتی

اواخر شب جمعه, دادستان کل لایحه بار ادعا کرد که ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک استعفا داد و اعلام کرد جایگزینی خود به طور موقت فعلی آمریکا وکیل نیوجرسی—یک مرد که در خدمت به عنوان کریس کریستی وکیل مدافع در Bridgegate رسوایی که به نظر می رسد مجهز به بیمار رسیدگی منهتن caseload.

که دروغ بود. چند ساعت بعد SDNY وکیل جفری برمن با صدور یک بیانیه گفت که او تا به حال نه استعفا به هیچ وجه قصد از انجام این کار و ماندن در کار است. سپس شنبه Barr ارسال برمن نامه گفتن او را که بر خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش برمن—و مغلوب ساختن پیشی جستن به حال انجام شده است. این نامه که بیش از حد ممکن است یک دروغ است. مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "نه درگیر" در برمن شلیک و آن را تا به بر. در چیزی است که از یک اتصال بار است که اجازه می دهد SDNY معاون با تجربه دادستان به گام به برمن نقش تا زمانی که مجلس سنا می تواند تایید جایگزینی دائمی; مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

یک فرض است که در نهایت بر و مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کنید داستان خود را صاف کردن. و برمن در حال حاضر سمت چپ به طوری که هدف اصلی به دست آمده است.

اما سوال واقعی این است: چرا ؟ چرا جای برمن در حال حاضر فقط شش ماه قبل از انتخابات ؟

پاسخ نهفته است در این شلیک در اوایل سال جاری از جسی لیو سابق آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا. با شلیک Liu Barr و تیم خود را در زمان کنترل از واشنگتن دی سی ایالات متحده دفتر دادستان. تا آنها که در این دفتر شد و پیگیری های مختلف کیفرخواست و اتهامات که آورده شده است در برابر تهمت و همکاران. هنگامی که آنها کشف و ضبط کنترل بر تیم مداخله به اتصال کوتاه است. آنها شفاعت در صدور حکم راجر سنگ و اخیرا آنها را ساخته اند تلاش برای اخراج این مورد در برابر مایکل فلین. در هر دو شرایط حرفه ای دادستان چنان به ستوه آمدند که آنها خارج از این مورد و برخی از استعفا از وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

این است چگونه خودکامه آثار به درون واژگون سازی عدالت است. او وانمود به رعایت فرم های دادگستری (در این مورد رسمی حکومت است که دادستان کل و رئیس جمهور ورزش سلسله مراتبی کنترل بیش از وکلای آمریکا) در حالی که تضعیف این ماده از عدالت است. در فلین مورد به عنوان مثال بر تأکید کرده است یک مطلق unreviewable اقتدار به ارمغان بیاورد و رد موارد در خواهد شد—یک قدرت است که حتی اگر از نظر قانونی و تاسیس یک براندازی دادگستری هنگامی که سوء استفاده.

که ممکن است برنامه بازی برای نیویورک نیز هست. Barr ممکن است بخواهید برمن به طوری که او می تواند خود را به تازگی افزایش کنترل به اخراج و یا اتصال کوتاه همه این موارد در حال بررسی در منهتن است که گرفتار تهمت یا همکاران خود را.

ما می دانیم که کسانی هستند بسیاری از. ما می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان های مختلف از جمله مراسم تحلیف خود کمیته در حال بررسی است. ما می دانیم که تهمت وکیل رودی جولیانی در دست بررسی است. ما می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن بانک, دویچه بانک در دست بررسی است.

پس Barr بارها مداخله برای حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. در علاوه بر این به رفتار قبلا ذکر شد, ما ممکن است شناسایی تلاش خود را برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی از افشای, و یا راه او تحریف واقعی محتویات مولر گزارش. بر اقدامات بیشتر شبیه به کسانی که از consigliere به همین مغلوب ساختن پیشی جستن از کسانی که از یک دادستان کل ایالات متحده, کار را برای مردم آمریکا است.

حتی این خصوصیات بیش از حد مهربان به Barr. دادستان کل این روشنی هدف است که به نوبه خود وزارت دادگستری به عنوان بازوی رئیس جمهور منافع شخصی. او به نظر می رسد که بدون توجه به گروه استقلال و در حال انجام است در دراز مدت آسیب به پارچه American justice.

داده ساختار استبدادی چه بر تلاش برای رسیدن به—حفظ فرم از آزادی در حالی که از بین بردن آنها اساسی محتوا—ما ممکن است این تماس بگیرید Orbánification آمریکا سیستم حکومت. مانند strongmen همه جا Barr (و تهمت) به دنبال تسبيح منافع خود را بیش از آن ملت است. و این آخرین تلاش—به ظاهر به اتصال کوتاه در حال انجام تحقیقات جنایی از مغلوب ساختن پیشی جستن وابستگان و همکاران—تنها ترین شواهد اخیر. به عنوان او همچنان پایین این جاده بر است و انجام بهترین خود را به جان میچل رئیس جمهور ریچارد نیکسون را خوار دادستان کل مانند یک مرد از اصل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب