چرا ما فقط باید کلاس بیرون ؟

سلامت آن را ممکن است پاسخ به آمریکا-بازگشایی مشکل است. اقیانوس اطلس این ماه برکلی مدارس دولتی مانند

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
اقیانوس اطلس

این ماه برکلی مدارس دولتی مانند بسیاری از مدارس در سراسر کشور اعلام کرد که آنها نمی خواهد شروع سال با تمام وقت فرد در مدرسه. به زودی پس از J, Li, یک کسب و کار-نوآوری استراتژیست زندگی می کند که در منطقه متوجه مادران در محلی Facebook گروه به نوبه خود مانند سار در هوای گرگ و میش به یک موضوع خاص: homeschool غلاف.

تمایلی به چهره ماه بیشتر نظارت زوم طبقات ثروتمند پدر و مادر با هم گروه بندی در خانواده از سه یا چهار و استخدام کسی به صورت خصوصی آموزش کودکان خود را در هزینه هزاران دلار در ماه است.

"پس چه فقیر هستند پدر و مادر می خواهم به انجام?" از من خواسته Li.

"منظورم دریافت," او گفت:, نا امید, که دولت نمی آمد تا با یک راه حل برای همه.

به عنوان اولین روز مدرسه به سرعت در حال نزدیک مردم در سراسر ایالات متحده که نمی توانیم این سیستم خصوصی governesses ناامید هستند برای جایگزین به فرد در تحصیل و یا در تمام طول روز زوم. هر دو این گزینه ها بعد از همه بالا بردن خاردار اعتراض. معلمان و بسیاری از والدین تمایلی به رزومه فرد تحصیل در کاهش ترس کودکان می تواند قرارداد ویروس و گسترش آن در کلاس های درس خود و یا در خانه. در ضمن آموزش مجازی به نظر می رسد به یک غول شکست. همه دانش آموزان دسترسی به اینترنت تا بچه های فقیر در حال سقوط. حتی اگر آنها می توانید آنلاین با داشتن 7 ساله خیره در یک کامپیوتر در تمام طول روز است که به طور کلی دیده می شود که بهتر است با کودک-کارشناسان توسعه است.

با توجه به این قحط و غلا از گزینه های خوب یکی از بهترین به نظر می رسد در حال حرکت به درس خارج. یک گروه کوچک از فعالان در سراسر کشور در حال هل دادن برای مدارس در نظر گرفتن آموزش کودکان در فرد اما در خارج از منزل در یک پارک و یا حتی یک پارکینگ. , هوای آزاد, زمان همواره سالم برای بچه ها, اما این به خصوص در مورد در حال حاضر: یک مطالعه نشان داد که شانس ابتلا به کروناویروس تقریبا 20 برابر بالاتر در داخل خانه از خارج از منزل. اگر آن را رایگان از, مشکلات یادگیری در خارج ممکن است تنها راه برای ارائه پدر و مادر با دختر بچه با مناسب آموزش و پرورش و معلمان با حفاظت از coronavirus.

اما در حالی که برخی از مدارس با توجه به هوای کلاس نیز حداقل یک جزئی گزینه برای این سقوط آزاد یادگیری خواهد شد به احتمال زیاد محدود به آزمایشی آزمایش در جیب از کشور است. گسترده تر تصویب, هوای آزاد, یادگیری شده است مانع از فقدان بودجه محتاطانه رهبران محلی و لجستیکی از موانع. نتیجه این است که میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان و حتی کسانی که زندگی در آب و هوای معتدل را احتمالا نمی تواند رفتن به مدرسه این سقوط در چه ممکن است امن ترین راه ممکن است.


این صدا ممکن است اما بچه ها یاد بگیرند که خارج از آن زمان و انجام حتی قبل از این بیماری همه گیر. حدود 250 "جنگل مدارس" وجود دارد در ایالات متحده, که در آن بچه های جوان تر صرف بیشتر وقت خود را در طبیعت و برخی مانده اند باز در طول بیماری همه گیر. در دانمارک و ایتالیا و برخی از مدارس را بازگشایی در ماه های اخیر از آنجا که دانش آموزان در حال گذراندن به عنوان بسیاری از روز خود را خارج از منزل به عنوان امکان پذیر است. هوای مدرسه کرده است و حتی سعی شده است در گذشته شیوع: در اوایل 1900s در طول شیوع سل در رود آیلند کودکان و نوجوانان با حضور در مدرسه با پنجره های همیشه باز حتی در زمستان. آنها نشسته در خواب-کیسه مانند پتو و تا به حال گرم soapstones قرار داده شده در خود را سر پا, نیویورک تایمز گزارش داد. در نهایت وجود دارد 65 مانند "باز" مدارس سراسر کشور است.

و بسیاری از مکان ها در کمتر کشورهای توسعه یافته ابتدایی کلاس های درس است که عملکرد خارج از منزل. "مردم در کشورهای در سراسر جهان است که یادگیری در خارج از منزل در هر روز گفت:" اسکات گلدشتاین, مدیر توانمند و معلم-سازمان حمایت است که مشغول به کار در مدارس به برگزاری کلاس های خارج. "آنها با استفاده از خوب قدیمی از مد افتاده chalkboards."

شارون Danks مدیر عامل شرکت سبز Schoolyards آمریکا عمومی-آموزش و پرورش, گروه حمایت به من گفت که نمایندگان از حدود 25 شهرهای مختلف مدارس و مناطق شده اند در تماس با این گروه و با توجه به فضای مدرسه هر چند هیچ کدام اند گفت: در عین حال که آنها را قطعا فراموش مدرسه همه در خارج از منزل در همه زمان ها.

معلم می خواهم نگاه بسیار پایین-tech کمی ناراحت کننده نسخه از یک مدرسه به طور منظم هر روز شاید با بیشتر کرم های ضد آفتاب. کودکان و نوجوانان خواهد بود در یک زمین فوتبال در یک پارک و یا در یکی دیگر از پچ های سبز و طرفداران به من گفت یا حتی در وسط یک بسته جاده, اگر مدرسه فاقد فضای سبز. آنها می نشستن زیر یک درخت و یا قابل حمل سایه ساختار و یا به سادگی می پوشند خورشید کلاه. برخی از مدارس در حال امیدوار است که حوادث شرکت های که در حال حاضر برنامه ریزی نیست به عنوان بسیاری از مراسم ها و کنفرانس ها ممکن است به من قرض بدهید و آنها را برخی از چادر. معلمان احتمالا مجددا با ابزار برنامه درسی خود را به طبیعت بیشتر متمرکز بر و بچه ها می خواهم به یک استراحت از ماسک های آنها می شود در داخل خانه.

برخی از چالش های لجستیکی به این دیدگاه هنوز هم در حال اتو کردن. ایده این است که بچه ها به پوشیدن کت یا سر به ورزشگاه و یا کافه تریا در هوای بارانی و یا یک روز سرد و مدارس خواهد انتقال به آموزش آنلاین در اواسط ماه نوامبر قبل از آب و تبدیل واقعا سرد در خیلی از کشور است. در سیاتل که امیدوار است به انجام, هوای آزاد, آموزش برای بخشی از برخی از بچه های جوان' روز مدرسه در این سال بین رنکین مدرسه-هیئت مدیره و مدیر شهر شمالی منطقه به من گفت که آنها "استفاده می شود به خرید و فروش با کمی باران" اما با این وجود امیدواریم که به برخی از فوق العاده کت اهدا کرد. , هوای آزاد, تحصیل در ماه آگوست یا سپتامبر خواهد بود سخت تر به جلو در داغتر متحده, که در آن حتی در سایه و درجه حرارت می تواند بیش از حد سوزان به مقاومت در برابر برای کل روز مدرسه.

شاید بزرگترین مانع حمل و نقل است چرا که حتی اگر بچه ها قادر به نشستن در یک میدان در تمام طول روز آنها هنوز هم باید برای به دست آوردن وجود دارد به نحوی. برخی از عمومی-اد طرفداران پیشنهاد مبهوت شیفت از اتوبوس که شاتل کوچکتر از نرمال تعداد بچه ها. نانسی Striniste بنیانگذار EarlySpace دیگر عمومی-آموزش و پرورش, گروه حمایت از پیشنهاد "دوچرخه سواری اتوبوس" و "پیاده روی اتوبوس" است که در آن پدر و مادر خواهد بود و راه رفتن یا دوچرخه سواری گروه از بچه ها به مدرسه هر چند البته نه همه دانش آموزان در مدرسه خود و یا پدر و مادر با هم به انجام این کار. "ما در حال کار بر روی" حمل و نقل موضوع می گوید: لیزا Luceno ارشد مدیر اوایل دوران کودکی استراتژی در Briya مدرسه منشور عمومی در واشنگتن دی سی که قصد دارد به آموزش آن 65 دبستانی در خارج از منزل برای چند روز در هفته در این پاییز.

برخی از این چالش ها نمی تواند غیر ممکن است برای غلبه بر هوای معتدل ایالات مانند کالیفرنیا. در واقع اگر آموزش و پرورش اتفاق می افتد در مقیاس وسیع از آن باز می شود تا امکان که فقط متحده با بهترین آب و هوا خواهد بود قادر به آموزش کودکان در فرد در طول سال. این ممکن است راه را برای دیگری coronavirus ناشی آموزشی اختلاف: بین کودکان و نوجوانان است که زندگی در آب و هوای پر باد و بچه ها که نمی کنند.

اما آن را حتی ممکن است به آن. هر دو سن دیگو و لس آنجلس مدارس اعلام کرد در حال حاضر آنها شروع مدرسه آنلاین در پاییز. افرادی که نظارت زیادی مدارس—حتی در مناطق آفتابی—به نظر می رسید نا آشنا با مفهوم, هوای آزاد, مدرسه, زمانی که من در مورد آن پرسید. "وجود دارد هیچ پیشنهادی برای یادگیری است که من به یاد بیاورید. این بود بخشی از این گفتگو در جلسات هیئت مدیره" مورین مگی ارتباطات مدیر برای سن دیگو Unified School District, به من گفت.

همان درست است در سطح ملی. زمانی که از من خواسته دن Domenech مدیر اجرایی مدرسه Superintendents انجمن در مورد آموزش و پرورش در, او گفت:, "من آگاه هستم از هر منطقه که در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است."

مدارس که آیا می خواهید به آزمایش با فضای یادگیری را برای اولین بار روشن شدن برخی موانع اداری. در برخی از کشورهای منطقه که به درخواست برای چشم پوشی را معاف از محلی مورد نیاز برای تدریس به مدرسه آنلاین. اکثر مدارس دولتی که تمایل به کمبود پول نقد و حتی در زمان عادی که نیاز به نوعی از بودجه اضافی برای تجهیزات و کارکنان یا از خیر و یا خانواده های محلی. بسیار شبیه با دیگر جنبه های همه گیر دولت فدرال شده است تا حد زیادی وجود ندارد و از این بحث ترک مدارس به شکل از چگونه برای باز کردن آنها را در منابع به آن را انجام دهد با خیال راحت. (یک درخواست برای نظر از وزارت آموزش و پرورش بدون جواب رفت.)

مدارس همچنین ممکن است نیاز به تایید خود را از هیئت مدیره مدرسه و از معلمان کارگری که هنوز هم ممکن است راحت با فرد راهنما حتی در خارج از منزل. در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در این موضوع Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا گفت: "با استفاده از فضای به نگه داشتن دانش آموزان امن و جسمی دور است یک گزینه در شرایط آب و هوایی و در دانشگاه که مجوز آن مربیانی که آموزش دیده و منابع به کارکنان آن, اما آن را به کمک یک گروه راه حل برای یک مقدار بزرگتر دراز مدت مشکل چگونه با خیال راحت و فضاي دریافت به کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش آنها باید در میان جهانی همه گیر."

عمومی و خصوصی و مدارس و همچنین درجه متفاوت از استقلال است. در بسیاری از اماکن عمومی و مدارس خواهد بود قادر به تدریس خارج تنها در صورتی که مدرسه محلی منطقه مجاز در فرد آموزش—و تا کنون بسیاری از آنها تمایلی به انجام این کار. اکثر مدارس و مدارس خصوصی در ضمن می تواند باز کردن در-فرد آموزش هر دو محیط داخلی و فضای باز بدون انتظار در منطقه متهور. این نشان دهنده آن مدارس' منابع بیشتر و انعطاف پذیری و همچنین توضیح می دهد که چرا در برخی از شهرها مدارس دولتی ماندن بسته در حالی که مدارس خصوصی فقط چند مایل دورتر در حال رفتن به جلو با فرد راهنما.

اما یک توضیح دیگر این است که آمریکایی ها به سادگی کم بها دادن به آسیب رساندن به کودکان و نوجوانان از صرف زمان و حتی بیشتر در خانه خود را. در اواسط ماه جولای ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی هشدار داد در برابر این مسیر صدور یک گزارش گفته است که مدارس باید "اولویت بندی بازگشایی مدارس تمام وقت به خصوص برای نمرات K-5 و دانش آموزان با نیازهای ویژه."

من از ونسا کارتر محیط زیست-سواد متخصص محتوا با سن فرانسیسکو Unified School District, چرا جنبش گسترده تر? چرا همه مدارس ابتدایی راه اندازی میز کوچک خود را در زمین فوتبال در حال حاضر ؟

"من از خودم سوال که هر روز," او گفت:. کارتر شده است کار را به منزل آموزش به منطقه. "من فکر می کنم که بسیاری از مردم تنها می تواند به عنوان تخیلی به عنوان آنچه که آنها با آن آشنا هستید." اکثر بچه ها در ایالات متحده به مدرسه رفتن داخل تا زمانی که شما از شنیدن این کلمات به مدرسه بازگشتشما فکر می کنم بازگشت به داخل یک ساختمان. به عنوان یک نتیجه, ثروتمندترین بچه ها دسترسی به homeschool, غلاف, اما راه حل این است که ممکن است بهترین کار برای آنهایی که فقیر است که اغلب به عنوان رد بیش از حد دشوار است قبل از آن حتی سعی کردم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب