چرا چین می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی

جهانی چهار سال دیگر ممکن است در حال حاضر فرصت های وسوسه انگیزی برای پکن به گسترش نفوذ خود در سراسر شرق آسی

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
شاتر / اطلس

مانند هر کس دیگری در سراسر کشور و جهان, رهبران چین به احتمال زیاد تماشای ستیز انتخابات ریاست جمهوری اتفاق می افتند در ایالات متحده و نگرانی تعجب آنچه در آن به معنی برای آنها. پس از چهار سال رامبل با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چینی باید شمارش ماه هفته و روز و دقیقه به انتخابات ماه نوامبر به امید بیشتر (قابل انعطاف) دموکرات در کاخ سفید مناسب است ؟ که قطعا چه تهمت معتقد است. چینی او پرسیدم ناامید هستند که خواب آلود جو بایدن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به طوری که آنها می تواند همچنان به غارت ایالات متحده به عنوان آنها انجام داده اند برای چند دهه, تا زمانی که من آمد!"

که لزوما درست است. از پکن دیدگاه در حالی که یک دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ممکن است بازگرداندن قابل پیش بینی تر شکل آمریکا دیپلماسی است که ممکن است بهترین خدمت به منافع چینی. در واقع چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن—هر چند به احتمال زیاد بسته بندی شده با نارضایتی و اختلافات—در حال حاضر ممکن است وسوسه انگیزی فرصت ها برای چین به گسترش نفوذ خود در سراسر شرق آسیا و جهان است.

البته ما نمی دانیم با یقین چه نتیجه چین ارشد کادر ترجیح می دهند و یا اگر آنها حتی توافق میان خود. هیچ یک از کاندیداها باید انتظار حمایت از مردم روزانه. هنوز هم وجود دارد سرنخ. در بسیار غیر معمول نظر سابق تجارت چین با ایران طولانی Yongtu گزارش گفت: Shenzhen کنفرانس در اواخر سال گذشته "ما می خواهیم مغلوب ساختن پیشی جستن به رای; ما خواهد بود خوشحالم که اتفاق می افتد." رئیس جمهور توییتهایی او را "آسان به عنوان خوانده شده" بلند گفت و در نتیجه "بهترین انتخاب حریف برای مذاکرات است." در ماه مه هو Xijin های صریح ویرایشگر حزب کمونیست--اجرا روزنامه جهانی بار درتوییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن که چینی "آرزو برای انتخاب مجدد خود را به دلیل شما می توانید امریکا گریز از مرکز و در نتیجه نفرت برای جهان است. شما کمک به ترویج وحدت در چین است." هو افزود که "شهروندان چینی با شما تماس 'Jianguo,' معنی 'کمک به ساخت چین است.'" و هو ممکن است صحبت درباره پکن رهبری اما هیچ مقام چینی یا دولت-رسانه رقم خواهد ریسک ساخت چنین اظهاراتی در صورتی دیدگاه های خود بودند تابو در دایره درونی قدرت است.

چه می دهد ؟ بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند (به اشتباه) که برنده اول رئیس جمهور به ایستادن به چین است. پس از همه خود دولت سیلی تعرفه های چین صادرات تحریم برخی از آن بسیاری از شرکت های مهم و مقامات و تحت فشار پکن به بازی بازی منصفانه در تجارت و چینی می خواهید بیشتر? مطمئن پکن را بسیار به جای اجتناب هزینه تجارت و صناعت با بزرگترین مشتری. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اعتصاب آنجا ترور در قلب پکن بالای کادر به عنوان شما ممکن است انتظار داشت.

"او تا به برخی از احساسات دل و روده که چین ندارد اما او تا به احساسات دل و روده چین نیست واقعا ذهن" Minxin Pei متخصص در سیاست چین در Claremont McKenna, کالج به من گفت. "او واقعا دیدن چین به عنوان یک دشمن ایدئولوژیک. تهمت می تواند متقاعد شود اگر قیمت مناسب است."

برای چین که کلید. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است و گاهی اوقات در عمل سیاسی و حقوق بشر و مسائل پکن می یابد بسیار حساس—ترین به تازگی با امضای قانون برای اعمال تحریم برای چینی ها در دولت سوء استفاده از درمان اقلیت Uighurs—او شخصا اغلب به نظر می رسد بی طرفانه و حتی بی اعتنا. در یک کتاب جدید مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور چین در طول صرف شام در اوزاکا که در اردوگاه های بازداشت پکن شد ساختمان برای کنترل اویغوری جامعه بودند درست انجام. تهمت نیز به تازگی اعتراف کرد که او با تاخیر تحریم مقامات درگیر با اردوگاه برای صاف کردن مذاکرات برای خود آرزو معامله تجارت با چین.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده مشابه تردید نسبت به پکن را تشدید سرکوب prodemocracy معترضان در هنگ کنگ است. رئيس جمهور وعده داده سفت مجازات برای مقابله با پکن آخرین حرکت—اعمال امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ با هدف پاک کردن باقی مانده مقاومت و وزیر امور خارجه مایک Pompeo, ساخته شده است bellicose اظهارات و تهدیدات در طول حرکت می کند. اما تهمت تعهد به هنگ کنگ باعث شده اغلب به نظر می رسید ولرم. سال گذشته که میلیون ها نفر در راهپیمایی در شهر او sidestepped حمایت از آنها در یک نقطه حتی دهیم حزب کمونیست خط تماس تظاهرات "شورش" و صرفا چینی مهم است. "که بین هنگ کنگ و چین به دلیل هنگ کنگ بخشی از کشور چین," او گفت: در ماه اوت گذشته.

حتی در تجارت—موضوع برجسته اغلب در توییت خود—مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت شده ضعیف و سست عنصر. چینی مذاکره کنندگان ماهرانه او را متقاعد کرد تا فشار بحث از مسائل مهم برای کسب و کار آمریکا—برنامه های دولت است که به شدت به حمایت مالی از رقبای چینی برای مثال به یک "فاز دو" از مذاکرات که هنوز به تحقق. به جای تهمت حل و فصل برای باریک تر "فاز یک" توافق امضا شده در ماه ژانویه بود که محور عمدتا در بزرگ چینی خرید از آمریکا, مزرعه, تولید, اما شامل کمی برای تغییر پکن شیوه های تبعیض آمیز.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و حتی کمتر برای مهار چین در حال رشد و نفوذ در صحنه جهانی است. دولت او را تحقیر نهادهای بین المللی واگذار کرده است نفوذ در درون آنها به چین—که مهمترین آنها با اعلام اخیر ایالات متحده خروج از سازمان بهداشت جهانی است. در حالی که Pompeo بارها bashed یازدهم پت دیپلماتیک برنامه زیرساخت-ساختمان کمربند و جاده ابتکار به عنوان یک دام خطرناک برای بدام انداختن unsuspecting ضعیف سازمان ملل دولت نیست زحمت ارائه یک جایگزین. مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت بیشتر اعتراض پکن را مورد بحث ادعا می کنند به تقریبا کل دریای چین جنوبی با افزایش فرکانس از نیروی دریایی ماموریت های فرستاده شده از طریق آب های مورد مناقشه به رعایت آزادی ناوبری اما او نه به دنبال آن است که با هر گونه سازگار دیپلماسی در جنوب شرقی آسیا و او خود را به طور کلی نادیده گرفته این موضوع است.

"چین رهبری است بسیار با اعتماد به نفس است که در حالی که آنها برنده نشده دریای جنوبی چین آنها قطعا برنده" گرگوری Poling مدیر آسیا دریایی ابتکار شفافیت در مرکز استراتژیک و بین المللی مطالعات در واشنگتن به من گفت. برای جلوگیری از آن نیاز به یک جمعی تلاش های بین المللی به رهبری ایالات متحده, اما "شما می تواند بسیار خاصی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت" Poling گفت.

در اینجا نهفته است دلیل اصلی پکن ممکن است ذهن یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن واژه: سبک خود را از سیاست خارجی—یک طرفه شخصی و تثبیت شده بر روی دلار و سنت مسائل—به شدت تضعیف امریکا سنتی سیستم از اتحاد است. در حالی که باراک اوباما رئیس جمهور اقدام یک "محوری" به آسیا و تهمت گرفته است تنها گاه به گاه بهره در منطقه به خصوص فراتر از تجارت و زودگذر dalliances با کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد. پکن قطعا اشاره کرد که برنده اتحاد تیره و تار شدن روابط با امریکا دو تا از نزدیک ترین متحدان در منطقه—کره جنوبی و ژاپن—با خود مداوم و خرده مناقشات سیاسی بر تجارت و هزینه های از ایالات متحده آمریکا پایگاه های نظامی در آن کشور است.

که مناسب پکن فقط خوب است. به واشنگتن گام به عقب چین تلاش می کند به تلو تلو خوردن به جلو است. پکن تبدیل شده است بیشتر و قاطعانه تر در طول دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. چینی دستگاه تبلیغاتی است که سرمایه گذاری در مغلوب ساختن پیشی جستن ضعیف پاسخ به کروناویروس همه گیر را به مسخره جمهور و دموکراسی آمریکایی بالا بردن شک و تردید در مورد ایالات متحده آمریکا رهبری جهانی و ارائه تا چین به عنوان یک مسئول تر قدرت جهانی. این جهانی بار' هو است که با داشتن یک روز درست با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات ریختن جلو تقریبا روزانه رگبار گلوله از jibes. "شما هیچ ایده چگونه به کنترل بیماری همه گیر" او توییتی در مورد تهمت در ماه ژوئن. "اگر امریکا بد خلق بودند کسی در زندگی, چگونه عرق فرد است." در دیگر او به سادگی اعلام کرد "واشنگتن است و نه احمق." دولت چین با آن برتر ویروس-busting مهارت های "بین المللی تقویت اعتماد به نفس در ضرب و شتم ویروس" لیو Xiaoming چین سفیر بریتانیا به تازگی استدلال کرد. (هر چند از آن است که به دور از روشن شدن این که آیا این نظرات با داشتن یک ملموس و تاثیر بر افکار عمومی بسیاری از چین دیپلمات ها و مقامات قطعا آنها را به عنوان موثر است.)

از چین, نظر, مغلوب ساختن پیشی جستن است که بسیار سخت تر به عنوان او متفاوت است. قبلی رئیس جمهور سعی در فشار چین در قوانین فعلی جهانی سفارش; تهمت ترجیح عمل به خارج از آن سیستم. مثلا پیشینیان خود را تبدیل به سازمان تجارت جهانی برای به چالش کشیدن چین ناعادلانه شیوه های تجارت پر 21 شکایات در بین سال های 2004 و اوایل سال 2017 (با موفقیت). مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آشکارا توهین به سازمان تجارت جهانی ارائه شده است تنها دو شکایت که یکی از آنها در پاسخ به چین را اقدامی تلافی جویانه در برابر تهمت خود تعرفه ها. در حالی که روسای جمهور قبلی به دنبال پیروزی بر قدرت های دیگر به ویژه در اروپا و شرق آسیا با منافع مشابه در وادار کردن چین به بازی با قوانین این مجلس بیگانه خیلی از اتحادیه اروپا تهدید سنگین تعرفه انتقاد ناتو و راه اندازی حمله شخصی به برخی از غرب با نفوذ ترین رهبران. در آسیا و در ضمن او انصراف از مشارکت ترانس پاسیفیک یک پیمان با هدف تحکیم روابط آمریکا به متحدان آن است.

در آن حس یک رئیس جمهور با یک "نرمال" سیاست خارجی آمریکا—که در آن واشنگتن با این نسخهها کار از نزدیک با دوستان خود و پشت هنجارهای بین المللی و موسسات—خوب نیست برای چین است. حزب دموکرات نامزد جو بایدن در حال حاضر متعهد به ایجاد ائتلافی از کشورها برای منزوی کردن و مقابله با چین است. "هنگامی که ما تاریخ را با هم همکار دموکراسی قدرت ما بیش از دو برابر" بایدن استدلال کرد. "چین نمی تواند به نادیده گرفتن بیش از نیمی از اقتصاد جهانی است." و نه تهمت است و مسائل چینی کابوس.

هر کس که برنده در ماه نوامبر نسبت به سیاست چین نیست به احتمال زیاد برای نرم کردن. نزدیک به اجماع و اتحاد شکل گرفته در واشنگتن در سراسر سیاسی راهرو که چین یک تهدید استراتژیک برای ایالات متحده وجود دارد و ممکن است به هیچ وجه به پشت ساعت به بیشتر halcyon days بیمار آمریکایی نامزدی. "به مراتب کمتر وجود دارد کبوترها چپ حتی در سمت چپ" Poling از آسیا دریایی ابتکار شفافیت گفت. "یک دموکرات است که می آید در حال حاضر در حال رفتن به یک اوباما دموکرات وقتی که می آید به چین است. که دیگر سیاسی ممکن است."

Claremont McKenna را Pei این باورند که برخی در پکن هنوز هم ممکن است ترجیح می دهند بایدن پیروزی اگر تنها امید برای مکث در تنش به عنوان دموکرات ها حداقل در ابتدا تمرکز خود را داخلی در اولویت است. اما چینی گفت: همچنین ممکن است آمدن به آن را پشیمانی. "مغلوب ساختن پیشی جستن مردم بر این باورند که ایالات متحده به تنهایی می تواند در مقابله چین یک ضربه مهلک," جزیره پرنس ادوارد گفت. "دموکرات احتمال رسیدن به متحدان به شکل بسیار بیشتر جبهه متحد در برابر چین است. اگر دموکرات ها موفق چین خواهد بود بسیار مشکل تر وضعیت در دراز مدت است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب