چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امن انتخابات یک مسئله حزبی

روز چهارشنبه رئیس جمهور تهدید به خودداری از بودجه فدرال از همه گیر زده نوسان متحده در تلاش های خود را به آن را

توسط NEWS-SINGLE در 2 خرداد 1399
Donald Trump.
روز چهارشنبه رئیس جمهور تهدید به خودداری از بودجه فدرال از همه گیر زده نوسان متحده در تلاش های خود را به آن را امن تر برای مردم را به رای دادن.عکس استفانی رینولدز / بلومبرگ / گتی

مشترکین به نیویورکر جدید سال 2020 انتخابات عضویت در خبرنامه در دنباله دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

خود را روزانه تکرار شونده جستجو برای چیزهایی که به عوام فریب در مورد به عنوان کشور قرقره از coronavirus بحران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه توجه خود را تبدیل به غیابی. "ایالت نوادا 'فکر می کند که آنها می توانند ارسال غیر قانونی رای از طریق پست رای ایجاد یک تقلب انتخابات سناریویی برای ایالتی و آمریکا نمی توانند! اگر آنها "من فکر می کنم" من می توانید نگه دارید تا بودجه به دولت است. اما شما نباید تقلب در انتخابات" رئیس جمهور توییتی در روز چهارشنبه. که نیست. او تا به حال مشابه تهدید به طور مستقیم در حالت های مختلف. "میشیگان می فرستد absentee ballot برنامه های کاربردی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات" او هنوز توییتی. "این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!"

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است raving از آنجا که بحران آغاز شد -- در مورد چین در مورد مواد مخدر او ممکن است یا نه ممکن است در نظر گرفتن, در مورد باراک اوباما—درحال از یک موضوع به موضوع تا زمانی که این موضوع را در دولت از دست زدن به این وضعیت است. و در عین حال حتی در این زمینه این توییتهایی ایستادگی: رئیس جمهور ایالات متحده تهدید کرده است که خودداری از بودجه فدرال از همه گیر زده نوسان متحده تلاش خود را به شرکت در حق رای دادن امن تر است. "اگر او این کار را به بخش خصوصی آن را—به درستی—توان عظیم رسوایی" اقیانوس اطلس را David A. گراهام نوشت: تصور کنید یک سناریو است که در آن ریاست جمهوری طرح به انجام دقیقا همان چیزی است که در املای تهمت توييتها بود به مطبوعات درز به جای انگشت شست-پوره کردن مستقیم به جهان از طریق گوشی های هوشمند نرم افزار. "با این حال زمانی که او آن را به عنوان بخشی از یک چند ده شدید متنوع توییتهایی طی یک روز صبح آن نوشته شده است فقط به عنوان یکی دیگر حواس پرت داند از حواس پرت رئیس جمهور."

هیچ کس نمی داند که آیا آن را امن برای رای دادن در فرد در ماه نوامبر. چند هفته پیش نوشتم در این خبرنامه در مورد تلاش است که انتخابات کارشناسان در حال ساخت به ارائه روشن مشاوره برای انتخابات مدیران. گسترش رای گیری غایب است یکی از توصیه های آنها در حال ساخت—و یکی از مهم اما تنها یکی در میان بسیاری از, و هرگز به عنوان یک کامل جایگزین فرد رای گیری. حفاظت از انتخابات ما از یک بیماری همه گیر نیست لزوما باید به یک حزبی مهم است. ماه گذشته سناتور ctq, Ron Wyden و کریس Coons هر چند همه دموکرات برگزار می شود یک تماس را فشار دهید با یک گروه دو حزبی از دولت های انتخاباتی نشان می دهد که این می تواند یک کراس حزب مکالمه. در پاسخ به تهمت توييتها در چهارشنبه میشیگان وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون با اشاره به این که تعدادی از جمهوریخواهان کنترل متحده از جمله گرجستان نیز اقدامات برای تشویق رای گیری غایب این سال است. این کشورها هنوز به رسم مغلوب ساختن پیشی جستن آشفته از خشم. این بار' داده گورو Nate کوهن مطرح شده یک نقطه اساسی: آن را حتی روشن است که گسترش رای گیری غایب خواهد صدمه دیده تهمت یا حزب خود را. "[I]t کاملا قابل تصور برای من است که میزان مشارکت بالاتر خواهد به او کمک کند در این میانه متحده که در آن نوع پایین مردم در انتخابات و کمتر تحصیل کرده رای دهندگان که نشسته روی midterms احتمالا شیب-ایران," کوهن نوشت.

حتی جمهوری خواهان مجموعه ای مرده در مبارزه با دموکرات ها بیش از هر تغییر به روش رای گیری در این سال به نظر می رسد به توافق با Cohn. در ویسکانسین یکی از ایالات غرب میانه او با اشاره به جمهوری خواهان تشویق مردم به عنوان بسیاری که ممکن است به سود خود از رای غیابی برای انتخابات ماه گذشته حتی به عنوان آنها مخالف هر اندازه گیری به رای گیری امن تر و آسان تر است که ارائه شده توسط دولت دموکراتیک فرماندار تونی Evers. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ravings در مورد رای غیابی فراموش اعطای یک چیز را پوشش میدهد. به عنوان همکار من Jelani کاب نوشته است "وجود دارد . . . یک منطقه که در آن رمان-coronavirus همه گیر وجوش فوق العاده خوبی با بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار است و حزب جمهوری خواه در برخی از ایالت ها: رای دهندگان سرکوب کنند." بسیاری از جمهوری خواهان ممکن است دیدن فضائل غیابی در حالی که همچنین عدم تمایل به واگذاری این شکل از رای دهندگان آنها خیلی سخت کار کرده در سال های اخیر برای رسیدن به از طریق رای دهندگان-I. D. و دیگر محدود قوانین رای دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن رجزخوانی در مورد رای غیابی می دهد آنها را پوشش بسیار خود را به عنوان عضو کمیته نیروهای مسلح سنا در مورد birtherism سال پیش باز کردن فضا برای آنها به سوال اوباما مشروعیت خود به عنوان رئیس جمهور حتی اگر آنها نمی اشتراک در cracked تئوری توطئه خود را. که آن را ممکن است به خوبی تنظیم صحنه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال نتایج ماه نوامبر انتخابات است که فقط یک مشکل برای بعد.tinyurlbitlyis.gdclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب