چرا COVID-19 مرگ و میر پایین ؟

ایده های شکاف بین افزایش موارد و کاهش مرگ و میر است که weaponized راست به ادعای توخالی پیروزی در این صورت

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
اقیانوس اطلس

برای چند هفته گذشته من شده اند با وسواس یک رمز و راز ظهور در ملی COVID-19 داده است.

موارد یافت terrifyingly سطح از ماه ژوئن. دیروز ایالات متحده تا به حال 62,000 تایید موارد بالا تمام وقت—و در حدود پنج برابر بیشتر از کل قاره اروپا است. چندین ایالت آمریکا از جمله ایالت آریزونا و فلوریدا در حال حاضر بیشتر مورد تأیید سرانه بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

اما به طور متوسط روزانه مرگ و میر پایین 75 درصد از مارس اوج. با وجود بالاتر, مرگ, شمارش از چند روز گذشته هفتگی متوسط تا حد زیادی plateaued در دو هفته گذشته.

فاصله بین خونتان موارد و در حال سقوط-سپس-flatlining مرگ و میر تبدیل شده است آخرین حزبی flashpoint. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خار coronavirus موج با تاکید بر کاهش مرگ و میر و گفت که "99 درصد از [COVID-19 موارد] کاملا بی ضرر است." در روز سه شنبه, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد آمریکایی ها علیه "[در نظر گرفتن] آرامش در نرخ پایین تر از مرگ" تنها چند ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پیروزمندانه: "مرگ و میر از Coronavirus پایین است ده برابر!"

در مه گیر هر آمار می گوید یک داستان اما هیچ یک آمار می گوید تمام حقیقت را. محافظه کاران به دنبال پناه در امروز, مرگ, شمارش ممکن است در یک ماده از روز که مرگ و میر ها به وضوح resurging و روایت است که به سرعت رو به وخامت است. اما لیبرال ها بیش از حد باید اجتناب از وسوسه به صراحت رد هر گونه از راه دور مثبت پیدا کردن از ترس است که آن را به یاری رئیس جمهور.

آنچه در زیر پنج توضیح احتمالی برای این مورد-مرگ فاصله. آنها را به عنوان مکمل و نه رقیب نظریه.

1. مرگ و میر تاخیر موارد—و که ممکن است توضیح دهد که تقریبا همه چیز.

شما نمی توانید به یک بحث جدی در مورد مورد مرگ و اعداد بدون اشاره کرد که مردم مردن از بیماری های پس از آنها مریض است. این شرح است که باید وجود داشته باشد یک تاخیر بین افزایش در موارد و افزایش مرگ و میر. بیشتر ماهرانه وجود دارد همچنین می توانید یک تاخیر بین یک فرد می میرد و تاریخ گواهی فوت صادر شده است و دیگری تاخیر که قبل از مرگ گزارش شده به دولت و دولت فدرال است. همانطور که در این نمودار از COVID پیگیری پروژه نشان می دهد که گزارش های رسمی از یک COVID-19 مرگ می تواند تاخیر COVID-19 قرار گرفتن در معرض تا یک ماه. این نشان می دهد که افزایش در مرگ و میر در حال آمدن است.

در نقطه داغ متحده—از جمله آریزونا و فلوریدا و تگزاس—مرگ افزایش است در حال حاضر اتفاق می افتد. پس از ژوئن 7 هفت روز به طور متوسط مرگ و میر در نقطه داغ متحده افزایش یافته است و 69 درصد به COVID پیگیری پروژه.

مرگ تاخیر است که احتمالا مهم ترین چیز به درک در ارزیابی مورد مرگ فاصله. اما آن را نمی کند, همه چیز را توضیح دهد. حتی در نقطه داغ متحده مرگ و میر هنوز افزایش کندتر از موارد مربوطه.

2. گسترش آزمایش پیدا کردن بیشتر موارد خفیف تر موارد و قبل از آن موارد است.

وجود دارد یک راه بد برای بحث در مورد تست و ظریف راه را برای بحث در مورد آن.

ساده نسخه که ما اغلب می شنویم از رئیس جمهور این است که موارد فزاینده تنها به این دلیل که تعداد تست در حال افزایش است. که فقط اشتباه است. از آغاز ماه ژوئن سهم COVID-19 آزمون که برگشتم مثبت افزایش یافته است از 4.5 درصد به 8 درصد است. بستری شدن در بیمارستان در حال بالا رفتن سرسام آور در سراسر جنوب و غرب است. کسانی که نشانه های روشنی از زمینه ای شیوع.

چیزی زیرکانه است که اتفاق می افتد. افزایش عظیمی در تست یک آلیاژی خوب است اما ممکن است ما را فریب با برخی از گیج کننده هفته از داده ها.

در مارس و آوریل آزمون های کمیاب و ارائه دهندگان خدمات پزشکی مجبور به جیره بندی آزمون برای بیماران بدحال. حالا که تست گسترش به جوامع در سراسر ایالات متحده این نتایج ممکن است در برداشتن خفیف تر و یا حتی بدون علامت موارد COVID-19.

نقطه تمام تست است برای پیدا کردن موارد ردیابی بیماران تماس نزدیک و منزوی کردن بیمار است. اما ما برتر تست ظرفیت باعث می شود آن را دشوار است به انجام سیب به سیب مقایسه با اولیه خروش; آن را مانند تلاش برای مقایسه ارتفاع دو کوه که یکی از قله های پنهان به ابرها. اپیدمیولوژی Ellie موری نیز هشدار داد که شناسایی جدید کشنده موارد COVID-19 زودتر در قربانیان روند بیماری می تواند به معنای یک دیگر تاخیر بین تشخیص و مرگ است. این پدیده شناخته شده به عنوان "زمان سرب تعصب" ممکن است به ما می گوید که یک مرگ موج آینده است.

و شاید در آن است. شاید این است که همه به عنوان ساده به عنوان مرگ و میر در سراسر کشور در حال اوج گرفتن دوباره.

اما هنوز هم وجود دارد به سه دلیل به فکر می کنم که هر آینده مرگ موج می تواند مادی متفاوت از یکی که این بار غرب در ماه های مارس و آوریل: بیماران جوانتر بهتر است در بیمارستان نتایج و تابستان اثر است.

3. نمونه COVID-19 بیمار شدن جوان است.

مهم ترین COVID-19 داستان در حال حاضر ممکن است سن تغییر است.

در فلوریدا و متوسط سن جدید COVID-19 مورد سقوط از 65 در ماه مارس به 35 در ماه ژوئن. پس از آن کاهش یافت و دوباره به فقط 21 در ماه جولای. در آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا بزرگسالان جوان بیمار شدن رانندگی شده اند افزایش.

اگر آخرین موج متمرکز شده است در میان جوان آمریکایی که تا حدودی توضیح کاهش تعداد مرگ. افراد جوان هستند به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این بیماری حتی اگر آنها دیگر خطرات بهداشتی. داده های بین المللی از کره جنوبی, اسپانیا, چین و ایتالیا نشان می دهد که COVID-19 مورد مرگ و میر برای افرادی که مسن تر از 70 بیش از 100 بار بیشتر از کسانی که کمتر از 40.

جوانان تغییر به نظر می رسد بسیار واقعی اما آنچه در پشت آن است که سخت تر برای گفتن دارد. شاید قدیمی تر آمریکایی ها در حال محتاط تر در مورد اجتناب از شلوغ فضاهای داخلی. شاید گزارش های خبری از افراد جوان بسته بندی خود را به میله توضیح جوانان سنبله از داخل میله های کاملأ پیچیده طراحی شده برای گسترش ویروس. یا شاید دولت و دولت های محلی که با عجله به بازگشایی اقتصاد تحت فشار قرار دادند و افراد جوان را به محیط کار است که آنها را بیمار. "مردم در سرویس اقتصاد و صنعت خرده فروشی آنها تمایل به جوان و آنها نمی توانند از راه دور کار می گوید:" ناتالی دین استادیار در دانشگاه فلوریدا است. فرماندار تگزاس گرگ آبوت سرزنش بی پروا جوان مردم برای رانندگی سنبله اما درست منبع بی مبالاتی ممکن است فرماندار عمارت.

بدون توجه به علت تفسیر "youth surge" را به عنوان خبر خوب اشتباه خواهد بود. افراد جوان مبتلا به COVID-19 هنوز هم چهره افراطی خطرات—و در حال حاضر خطر واقعی به خود دید مخاطبین و جامعه خود. "ما مردم را در 20s و 30s ما در Icu نفس نفس زدن برای هوا چون آنها COVID-19" جیمز McDeavitt این دین از امور بالینی در کالج پزشکی بیلور گفت: وال استریت ژورنال. افراد جوان که احساس خوب هنوز هم می تواند قرارداد دراز مدت آسیب اندام به خصوص به ریه های خود را. آنها می توانند با تصویب این بیماری بیشتر در افراد آسیب پذیر که در نهایت در بیمارستان; a youth surge به راحتی می تواند ترجمه به گسترده تر چشم انداز مثبت چند هفته از هم اکنون. و محض وسعت youth surge زور می تواند کسب و کار را تعطیل پرتاب میلیون ها نفر بیشتر مردم به برزخ یا آشکار بیکاری است.

4. بستری بیماران در حال مرگ هستند کمتر و حتی بدون home-run درمان است.

تا کنون ما متمرکز در فاصله بین مرگ و میر. اما یکی دیگر از شکاف است که سزاوار توجه ما است. بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نقل مکان کرد به بالا و پایین در پشت سر هم قبل از ماه ژوئن است. پس از ماه ژوئن آنها به انشعاب. ملی بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است اما مرگ و میر نیست.

بستری و مرگ داده است که ما به اندازه کافی خوب نیست و یا به موقع و به اندازه کافی برای هر چیزی قطعی می گویند. اما این نمودار نشان می دهد برخی از اخبار خوب (در نهایت): بیماران در بیمارستان ها در حال مرگ هستند کمتر است.

در واقع کشورهای دیگر دیده می شود همان. یک مطالعه از یک بیمارستان در میلان یافت که از ماه مارس تا ماه مه و مرگ و مير ناشی از آن COVID-19 بیماران کاهش یافته و از 24 درصد به 2 درصد—"بدون تغییرات قابل توجهی در بيماران با سن." انگلیسی, بيمارستان یافت که خود را به بیمارستان مرگ و میر کاهش یافته است در هر ماه از ماه آوریل است.

پس چه خبر است ؟ شاید پزشکان فقط گرفتن دقیق در مورد این بیماری است.

در اوایل سال 2020 به تازگی از coronavirus بدان معنی است که پزشکان تا به حال هیچ ایده چه چیزی را باید انتظار داشت. مراقبت های بهداشتی حرفه ای در ابتدا شوکه شده که آنچه را که آنها تصور می شود یک بیماری تنفسی شد و باعث لخته شدن خون ترومبوز عروق خونی کوچک و ارگان آسیب می رساند. اما میلیون ها نفر از موارد و صدها نفر از مقالات سفید بعد ما به دانستن بیشتر در. این است که چگونه برای مثال پزشکان می دانند به تجویز استروئید دگزامتازون برای مهار خارج از کنترل پاسخ ایمنی بدن است که از بین بردن بيماران اندام.

در نهایت این قابل توجه است که مرگ و میر کاهش یافته است در ایتالیایی و انگلیسی بيمارستان زمانی که آنها نمی تاخت و تاز کردن با بیماران. این دلیل دیگری است که چرا مسطح منحنی نیست فقط یک buzzy شعار اما موضوع مرگ و زندگی است. به عنوان بیمارستان در سراسر تگزاس و آریزونا شروع به پر کردن ما خواهیم دید که آیا در بیمارستان مرگ و میر را افزایش می دهد ،

5. تابستان ممکن است کمک—اما احتمالا تنها کمی.

چندین باقی مانده نظریه در مورد پرونده مرگ فاصله بیشتر نظری عمدتا در حال سقوط تحت رده از "تابستان فقط متفاوت است."

انتقال به تابستان ممکن است مهر از بیماری های دیگر که تضعیف سیستم ایمنی بدن ما. مردم در نیمکره شمالی ممکن است برای جذب بیشتر ویتامین D در تابستان که ممکن است کاهش COVID-19 مرگ و میر. این ویروس ممکن است جهش یافته اند برای تبدیل شدن به بیشتر مسری است اما کشنده تر است که ممکن است در ترکیب با عوامل دیگر مانند برتر بیمارستان درمان این بیماری را تشدید شیوع در موارد نیست که متناظر با افزایش مرگ و میر.

در نهایت همانطور که بیشتر مردم ماسک و حرکت فعالیت های خود را در خارج در تابستان آنها ممکن است در تماس با کوچکتر آلوده دوز COVID-19. برخی از اپيدميولوژيستها ادعا کرده اند که بين بار ویروسی و شدت. با ماسک های بیشتر و بیشتر در فضای تعاملات این امکان وجود دارد که افزایش اخیر تا حدودی رو به افزایش در این کم دوز موارد است.

مورد مرگ فاصله باقی مانده اتش از ناشناختهها. و به عنوان دیده ایم قطعیت یک حفره که در آن تبلیغ می نژاد. بنابراین اجازه دهید این نتیجه با آنچه که ما با اطمینان می دانیم: افزایش موارد نشان دهنده گسترده و غم انگیز شکست آمریکا -- حتی اگر آن را نمی شود به نسبت چشمگیر افزایش مرگ و میر.

این ویروس مرموز شیطان است. آن می تواند ، مردم بدن برای هفته ها یا ماه ها حتی اگر آن را نمی کند آنها را بکشند. آن را می توانید وحشی ریه ها از افراد جوان و حتی زمانی که آن را تولید نمی کند و علائم دیگر. کسانی که آلوده می تواند انتقال آن به مردم آسیب پذیر است. کسانی که قرارداد موارد شدید می تواند فرستاده شده به بیمارستان برای هفته زندگی می کنند و برای ماه ها—که ممکن است به نوبه خود به سال—با پس لرزه از بیماری است. شیوع بیماری ممکن است مدرسه دهانه محتمل ورزشی غیر محتمل و عادی زندگی غیر ممکن است.

زمانی که رئیس جمهور تهمت و دیگران به طور انحصاری به عقب مانده, مرگ, آمار و ارقام در طول موج آنها در حال تلاش به شما بگویم که آمریکا مخفیانه, برنده جنگ در COVID-19. اما ما نه. تابستان افزایش فوق العاده شکست آمریکا به دنیا آمد و از غایب رهبری و وحشتناک بهداشت عمومی در ارتباط است.

پس از همه, نمودار, آمار, علم و تفسیرهای ما را با یک واقعیت ساده است: صدها نفر از آمریکایی ها در حال مرگ هستند و هر روز از یک بیماری است که آلوده کردن چند صد هزار نفر از آنها هر هفته. در صورتی که موفقیت بیایید دعا ما هرگز شکست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن