چرا طرفداران K-pop دیگر ارسال K-pop

تکنولوژی فن توییتر حساب در حال سازماندهی برای حمایت از این تظاهرات اغلب قبل از مشاهیر آنها عشق یک کلمه می

توسط NEWS-SINGLE در 17 خرداد 1399
شاتر / اطلس

در اوایل صبح روز یکشنبه هنگامی که اداره پلیس دالاس توییتی درخواست از مردم برای ارسال ویدئوها از "فعالیت غیر قانونی" در اعتراض به آن iWatch دالاس, برنامه K-pop fans آماده بودند.

"من می خواستم برای انجام کاری به توقف و یا آهسته [پلیس] پایین" 16 ساله هوستون دختر که می رود توسط @YGSHIT در توییتر به من گفت. او یکی از بسیاری از کره جنوبی–پاپ طرفداران که به سرعت متوجه شدم که خود را رعد و برق سریع و هماهنگی شگرف توانایی های هرزه می تواند repurposed برای آنچه که او در نظر صالح شود. نگران آن است که تصویری کلیپ های ارسال شده به پلیس برنامه ممکن است مورد استفاده برای شناسایی و احتمالا دستگیری مسالمت آمیز معترضان طرفداران K-pop بداهه. آنها ارسال شده و بیش از بیش خود را مجموعه ای از "fancams"—کلیپ های کوتاه از کنسرت و یا تبلیغاتی فیلم معمولا بزرگنمایی به تمرکز بر روی مورد علاقه بازیگر.

@YGSHIT که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه از پلیس انتخاب یک کلیپ از یک اخیر موسیقی فیلم توسط پسر گروه BTS که او را مشاهده کنید چهار یا پنج بار. سپس او همین کار را برای یک کلیپ از Dahyun عضو گروه دختر دو بار. همین کار را برای یک کلیپ از Ryujin عضو گروه دختر ITZY. و برای زنده کلیپ از گروه Red Velvet.

در عرض چند ساعت پلیس برنامه سقوط کرده بود. اداره پلیس دالاس اعلام کرد روز بعد که علت "وقفه" بود "هنوز مشخص بودن" و سخنگوی کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر به من گفتن که هیچ کدام در دسترس بود.

در توییتر فن حساب با موارد زیر در ادامه به بسیج. هنگامی که FBI توییتی درخواست تصاویر از "افراد تحریک به خشونت" در تظاهرات در تماس با آمد و تقریبا بلافاصله: "kpop ستان"—اینترنت زبان عامیانه بسیار سرمایه گذاری fans—"شما می دانید چه باید بکنید." زمانی که اداره پلیس در Grand Rapids, Michigan, ایجاد یک پورتال آنلاین برای تصاویر و ویدئوها از "ناآرامی" @YGSHIT پرسیدم میشم در حال حاضر می دانید چه باید بکنید KPOP ستان افزایش است."

در طول هفته گذشته به عنوان اعتراض به خشونت پلیس باید فوران در سراسر کشور آنلاین, fandoms از K-pop, هری استایلز و دیگران تاسیس یک دوره مشخص از عمل: آنها نمی خواهد با استفاده از هر یک از آنها عادی تبلیغاتی هشتگهای به تقویت موسیقی مورد علاقه خود را به جای نگه داشتن خود و پلت فرم متمرکز در این پیام از زندگی مهم است. آنها خواهد repurpose حساب است که به طور معمول آهنگ نمودار موقعیت ها و افراد مشهور Instagram پست ها به جای انتشار اطلاعات در مورد نحوه حمایت از تظاهرات. آنها را مسدود کردن هر اداره پلیس دیجیتال در تلاش است. آنها سیل نژادپرستانه هشتگهای مانند #whitelivesmatter و #alllivesmatter با بیشتر فیلم کنسرت برای ارائه آنها بی فایده است.

بسیاری از آنها این کار را قبل از شنیدن هر چیزی از بتها که چهره آنها استفاده به عنوان آواتار خود و چند تن از آنها به من گفت که آنها آن را انجام داد زیرا آنها احساس "مسئولیت" خود را به استفاده از فن آوری زرنگ و دانا و به هم پیوسته, شبکه جهانی برای بیش از فقط به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری. بیشتر و بیشتر fandoms در حال حاضر متوجه است که آنها باید قابل توجهی در سازماندهی و تقویت قابلیت های خود را که آنها نمی نیاز به صبر برای ستاره عشق ورزیدن به ارتکاب به انتخاب خود باعث.

لیلا a 20-year-old BTS فن که در فرانسه زندگی می کند, کمک های هماهنگ fandom تلاش برای سقوط برنامه های پلیس و درخواست برای رفتن با او برای اولین بار نام را از نگرانی در مورد اقدامات تلافی جویانه. "The fandom می خواهد [BTS] به صحبت می کنند [تا در مورد خشونت پلیس]. آنها واقعا می خواهید که" لیلا به من گفت. "اما ما در حال حاضر مشغول به کار با هم." لیلا بخشی از سه K-pop چت گروهی در توییتر که باید چرخد و به فعالیت در هفته گذشته: که را افزایش می دهد پول برای زندگی مهم سازمان با فروش فن هنر دیگری است که آهنگ جدید هشتگهای برای دادن با fancams, و یک سوم آن گسترش اطلاعات در مورد چگونه برای ایمن ماندن در تظاهرات. اخیرا لیلا گفت: طرفداران شده اند و پر کردن #maga و #bluelivesmatter هشتگهای در Instagram با عکس از ستاره های K-pop. آنها نیز علنا دستور طرفداران دیگر نه به صدای جیر جیر به افتخار BTS هفتم سالگرد هفته آینده به منظور حفظ تمرکز در زندگی مهم است.

چرا که طرفداران K-pop در حال گسترش در سراسر جهان که بسیاری از آنها را به طور جدی علاقه مند در سیاست جهانی. گاهی اوقات آنها قهرمان باعث می شود که ظاهر مسخره—به عنوان زمانی که BTS طرفداران تهدید به شکایت Ivanka Trump برای استفاده از هشتگ "BTS" در عنوان از یک عکس از کاخ سفید است. اما در ماه دسامبر دولت شیلی شناسایی K-pop fandom به عنوان یکی از نیروهای قوی تر رانندگی به حقوق بشر و تظاهرات در سراسر کشور; 2018, BTS طرفداران پشتیبانی از اعتراضات در بنگلادش است.

"[این] کسانی هستند که مورد استفاده برای تنظیم به تحولات در بخش دیگری از جهان و هماهنگی در واکنش به حوادث وجود دارد می گوید:" میراندا اموزش لارسن یک دانشجوی دکترا در دانشگاه توکیو که مطالعات K-pop.

با این همه سرعت و شور و شوق این طرفداران شبیه یک جبهه متحد—اما نیست که دقیقا درست است. طرفداران K-pop طولانی و پیچیده تاریخ فرهنگی با تخصیص بودجه و antiblack نژاد پرستی. "در حالی که بله پاسخ شده است به شدت مثبت در fandom شده است وجود دارد مقاومت مواجه می گوید:" زنا 29 ساله K-pop-fandom منتقد و وبلاگ نویس از جنوب فلوریدا که خواسته می شود که تنها با نام به دلایل حرفه ای.

برخی از اعمال خود شده اند کمتر در نظر گرفته شده و موثر از دیگران—جاری شدن سیل #WhiteLivesMatter با K-pop ویدئوها فقط به پایان رسید تا با هل دادن آن را به توییتر روند موضوعات کناری. "شما [رفتن به این سایت و] نگاه کنید به 'روند در K-پاپ: سفید زندگی موضوع'" زنا به من گفت. "به عنوان یک فن که دیده می شود در طول سال است که ضد سیاهی است که به معنای واقعی کلمه در همه جا از جمله در fandom فضاهای فکر [هنگامی که شما ببینید که] نیست آه بله اینها همسالان من به tweeting به ظروف سرباز یا مسافر تا این برچسبآن را آه گه چه اتفاقی افتاده."

اما تاکتیک ها را می توان بهینه سازی و خودانگیختگی از تلاش هنوز هم هیجان انگیز: بسیاری از این فعالیت است که منجر سیاه و طرفداران آن اتفاق می افتد حتی بدون کاتالیزور از ستاره های K-pop که به دلیل fandom در وهله اول چنین گفت. محبوب بسیاری از گروه های K-pop و هنرمندان باید در عین حال به می گویند هر چیزی در همه چیز در مورد تظاهرات و دیگران منتظر یک زمان طولانی. (در روز پنج شنبه یک هفته پس از تظاهرات آغاز شده—یک مقام رسمی BTS حساب توییتر به اشتراک گذاشته حمایتی بیانیه در پایان با #BlackLivesMatter.)

"The fandom شده است در حال حرکت fandom شده است اهدا طرفداران شده اند در اعتراض به" زنا گفت. "سپس این گروه نشان داده اند پشتیبانی می کند. The fandom هموار راه را برای این گروه است."


در این مرحله طرفداران واقعا نیاز افراد به آنها صحبت می کنند.

Fandoms آموزش دیده اند خود را برای سال برای درک چگونگی توجه با این نسخهها کار در رسانه های اجتماعی و نحوه قیف آن را به چیزهایی که آنها در مورد مراقبت. آنها به راحتی می تواند رسیدن به میلیون ها نفر از مردم در یک روز—البته با کمی پیچیده تر از روش عمده گروه پاپ مانند BTS که می تواند صحبت می کنند به همه آن 26 میلیون پیروان در یک بار—و آنها آن را می دانم.

این است که نسبتا اخیر تحقق. در 2015, لیدی گاگا اعتبار شد با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تشویق طرفداران خود را بیشتر درگیر با جامعه فعالیت—در بخشی از آنها را با دادن لقب "هیولا کمی" و آوردن آنها را با هم تحت نظارت. اما تا سال 2018 جوان هری سبک طرفداران اعمال فشار از پایین به بالا: آنها شروع به در آوردن Black Lives Matter پرچم به کنسرت های خود را و خواسته او را در توییتر برای به رسمیت شناختن علت نوشت چچنی ناخالص یک دانشجوی دکترا در دانشگاه ویسکانسین در مدیسون در مقاله اخیر چگونه طرفداران با شناسایی مشاهیر و آنها را به عنوان نمایندگان برای ارزش خود را. آنها با هدایت او به سمت اکشن امید "به بسیج خود را از تصویر خود را برای هدف های سیاسی" او استدلال کرد. (فشار مبارزات انتخاباتی شد و تا حد زیادی موفق است.)

در حال حاضر طرفداران در حال حرکت فراتر از درخواست پاپ ستاره اگر آنها می توانند قرض خود را تحت تاثیر قرار. هنگامی که آنها به دنبال جلب توجه برای یک علت "مخاطبان است و دیگر ستاره های ما اما خودمان" ناخالص به من گفت در یک ایمیل. همه گیر گذاشته لخت محدودیت از مشاهیر او پیشنهاد کرد و در جریان اعتراضات یک ضرورت است که جایگزین یک fandom تمایل به شنیدن احساس خوب پیام از کسی که آنها را تحسین. زمانی که سبک است که سفید نشان داد تا در یک تظاهرات در لس آنجلس در روز سه شنبه بسیاری از طرفداران دلسرد یکی دیگر از اشتراک گذاری تصاویر با این استدلال که او نباید تمرکز از یک زندگی ماده رویداد و سفید که طرفداران نباید نیاز به دیدن او وجود دارد قبل از تصمیم گیری در مورد مراقبت از جنبش خود را.

طرفداران هنوز هم فکر می کنم مشاهیر تعهد به حمایت خاص باعث می شود اما در حال حاضر آنها بیشتر علاقه مند به دیدن یک جنبش توده ای آمده از fandom خود را. و آنها مجهز به ایجاد یک. "Fandoms پراکنده اغلب دیجیتال و در حال حاضر سازمان که همه کمک و حمایت خود را با استفاده از سیستم عامل خود را به تغییر منبع توجه" ناخالص به من گفت.

"من دیده ام استن توییتر گرد هم می آیند بیشتر از همیشه طول این می گوید:" گابریل فاستر 19 ساله سبک فن از ویرجینیا اجرا می شود که این حساب توییتر سیاه Harries مهم است. "بسیاری از ما شده اند رفتن به مارس خودمان و از آنجایی که ما در حال حاضر بزرگ اجتماعی-حضور رسانه های کلی آن کمک بسیاری در گسترش اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد در تظاهرات و چگونه ما می تواند کمک به از صفحه اصلی و یا از یکی دیگر از دولت است."

طرفداران همیشه واقعی مردم با هویت اما در حال حاضر ما در حال شنیدن بیشتر در مورد مواضع سیاسی و شخصی خود سهام در مسائل از ما در مورد آن bops آنها در حال گوش دادن به. بسیاری از خود را در حال تغییر آواتار از عکس های ستاره های موسیقی پاپ به تصاویر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به مشت. و خطوط بین fandoms که به طور معمول هیچ ربطی به با هر یک از دیگر و یا حتی به طور فعال خصمانه نسبت به یکدیگر—نیز به طور موقت تاری به عنوان طرفداران آریانا گرانده و یا تیلور سویفت یا Beyoncé یا Blackpink پیدا کردن علت شایع.

"من دوست دارم که آنها در کنار ما," Elul Adoda یک 21 ساله هری استایلز فن از مینیاپولیس گفت: از K-pop, fandoms مختلف تلاش. "من احساس می کنم مانند آنها نیمی از جمعیت جهان است." او نه یک K-pop fan—در واقع او به طور فعال در مواردی برخی از fandoms' معمول اجتماعی-رسانه ای حضور او را خوشحال کنید و آنها را با قرار دادن مهارت های خود را به جدید استفاده کنید. "استن توییتر با استفاده از پلت فرم آن است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب