چرا لندن به تئاتر ملی است Hooking آنلاین بینندگان

فرهنگ صمیمی camerawork از وب سایت خود پخش می دهد همه بهترین صندلی در خانه. NT زنده enlists یک دوربین,

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
NT زنده enlists یک دوربین, مدیر, که با این نسخهها کار با این کارگردان تئاتر به برنامه ریزی چگونه به ارائه یک نمایش بر روی صفحه نمایش.جورج Etheredge / نیویورک تایمز

برای چند هفته گذشته به ما گیر شده است در خانه من شنیده ام غیر معمول بیان بیرون آمدن از ما playroom: "استرالیا honeymooners? میلز و بون!" بچه ها من شده بود تماشای یک مرد, دو زن Guvnorsاین uproarious 2011 بیهوده از لندن تئاتر ملی که در جریان یوتیوب در اوایل این ماه و از آنها می خواهم ضامندار به پانچ خطوط genially نفرت انگیز رده به نام استنلی Stubbers (با بازی نرم و ملایم به کمال توسط Oliver کریس). در کریس قوس شبانه روزی-مدرسه زنگ عبارات مانند "رفتن مرد به برخی از آن welly" و "خوب خدا! سرهنگ خردل در سالن با لوله سرب" به دست آورد خاصی پوچ شیک آهنگی; در دهان 8 - و 11-year-old Oregonians تشبه یک Etonian آنها صدا و لذتبخش غیر محتمل است. با وجود تا چه حد ما از لندن ضبط زنده از یکی دو Guvnors گرفتار بچه ها در راه هیچ چیز تا به حال از آنجایی که آنها به پایان رسید دبیرستان موسیقی: موسیقی: سری.

به عنوان هر سازمان است که معمولا متکی بر آوردن مردم با هم در یک فضای مشترک—تئاتر, سالن کنسرت, خانه پرستش, رستوران ها و مدارس و تیم های ورزشی—تلاش برای کشف کردن که چگونه برای رسیدن به مشتریان خود و فعالان ملی تئاتر یک بیت از یک سر شروع می شود. برای بیش از یک دهه از آن تولید شده با کیفیت بالا ضبط زنده از محصولات آن و مخابره آنها در سراسر جهان است. NT زنده آغاز شد و در سال 2009 به عنوان تلاش برای فراهم کردن دسترسی برای مخاطبان در سراسر انگلستان است که نمی تواند رسیدن به آن را نشان می دهد در لندن است. (ملی دریافت توجهی, اگر کاهش, عمومی یارانه.)

مدل در پخش برنامه های زنده از نیویورک Metropolitan Opera, NT زنده enlists یک دوربین, مدیر, که با این نسخهها کار با این کارگردان تئاتر به طرح نحوه ارائه, نشان می دهد بر روی صفحه نمایش: زمانی که به شلیک کردن زمانی که به گسترش ضرب گلوله, که به تمرکز بر روی یک واکنش که به قطع به مخاطبان است. به عنوان عملکرد محقق سارا بای-Cheng اشاره "به واسطه تئاتر" که برای ویرایش یک صفحه نمایش ارائه می دهد بسیار متفاوت حس فضا حرکت و زمان از یک فرد در عملکرد. هشت یا بیشتر دوربین های قرار گرفتن در اطراف تئاتر و وجود دو دوربین, تمرینات قبل از پخش. نشان می دهد ثبت شده است در یک واحد را در مقابل مخاطب و پخش زنده آن شب به سینما با برخی از تاخیر برای مخاطبان در مناطق مختلف. "زنده مشاهده است که بخش مهمی از مفهوم" ملی را, مدیر اجرایی, لیزا برگر گفت: من از طریق تلفن. "ایده این است که شما در سینما در حال پیوستن به مخاطبان تئاتر. این نه یک فیلم ساخته شده در استودیو; شما در حال دیدن یک فیلم برداری نسخه از اجرای تئاتر."

چرا که رفتن به سینما در حال حاضر به عنوان غیر ممکن است به عنوان به لندن برای بسیاری از ما ملی شده چرخد و به توزیع آنلاین با جدید پخش به نام NT در صفحه اصلی منتشر شد و از طریق یوتیوب در پنج شنبه شب, انگلستان, زمان به جریان رایگان برای یک هفته. "ما اتخاذ کرده ایم ایده برتر لحظه" برگر توضیح داد. "دوستان و خانواده در سراسر جهان می تواند حل و فصل با پیش بینی. تو خود را در فنجان چای یا شیشه ای چیزی قوی تر است." برخی از 200,000 نفر گوش به تماشای یک مرد, دو زن Guvnors اولین دوشنبه در ماه آوریل و 2.5 میلیون در جریان آن بیش از کل هفته—معادل خانه کامل برای 2500 اجرای—اهدای حدود £50,000 ملی برای حمایت (و نه هیچ چیز اما نه کاملا برای نجات یک تئاتر است که مانند هر تئاتر است که در مواجهه با فاجعه مالی).

نزدیک به 1 میلیون نفر تماشا Jane Eyre هفته بعد در مورد به عنوان بسیاری که قبلا دیده می شود هر یک از NT زنده سینما پخش می شود. البته این همان نیست که در تئاتر بیش از هر مشاهده LeBron James چکش غوطه دادن در ESPN همان است که تشویق در مرکز استیپلز یا جریان Beyoncé را بخانه مستند در Netflix بکشد همان است که نواز او در کوچلا. اما آن را بسیار در دسترس تر و مقرون به صرفه—حداقل برای بیننده. هزینه تولید فیلم های ضبط شده در این سطح است که فراتر از دسترس بسیاری از سالن های تئاتر. اگر چه ملی نمی خواهد فاش کردن هر چیزی بیشتر از آن است که پخش برنامه های سود آور بودند بنیانگذاران BroadwayHD یک تئاتر-در-سایت تقاضا تخمین زده می شود که هزینه فیلمبرداری برادوی موسیقی با تکنولوژی مشابه به ملی را از جمله توزیع حقوق و جبران خسارت برای تمام اتحادیه های درگیر اجرا می شود بین 2 میلیون دلار و 4 میلیون دلار به مراتب بالاتر از بسیاری از کوچک تئاتر " بودجه سالانه.

نتایج هر چند بسیار با شکوه. من خوشحال هستم که به میان وعده در سینمای دیجیتال قطعه شما می توانید در سراسر وب—ریچارد نوع و Rachel Dratch ارائه خنده دار تک گویی در Instagram برای یک نوع از آنلاین pop-up تئاتر به نام 24 ساعت پخش; نمایشنامه نویس جرمی O. هریس queering درام کلاسیک با یک سری از درخشان Infinite spoofs; Suzan-لری پارک wryly آواز "رنگی تمام زندگی من" در TrickleUp پلت فرم برای بهره مندی از کار نیویورک هنرمندان; حتی پاتریک استوارت خواندن شکسپیر غزل در کوتاه بر روی نیمکت خود را. اما برای یک, کامل, غنی, تولید, تئاتر, غذا, NT, در خانه ارضا روی یک سطح تنها می گویند PBS را در اجراهای بزرگ و یا یک BroadwayHD اشتراک می تواند مطابقت.

تا حدودی این است که محصولات فوق العاده و مثال های متنوع در سبک. و تا حدودی این که صمیمی camerawork باعث می شود شما احساس می کنید مانند یک همکار در مجزا تئاتر اثرات. زمانی که سنگدلانه عمه در زمان بسته نرم افزاری از ژنده پوش بود که برای کودک Jane Eyre و خشونت را تکان داد آن را آشکار لباس که بازیگر بازی جین ملبس به فرض نقش او را من gasped. و من تقریبا از دست داد آن زمانی که James Corden در یکی از خرابکاری یک بطری Grand Marnier و کریس او را به تماشای crooned, "Whoopsie-diddly-رنگ-دوز." دوربین زوم در در Corden را grinning چهره به عنوان او به نظر می رسد به ترک دادن کریس یک طعنه نگاه; Chris نوک سر تا کنون کمرنگ به عنوان اگر می گویند چه انتظار دارید ؟

لحظه هایی از این دست در یک تئاتر پخش "ما احساس متصل" برگر توضیح داد. چک کردن توییتر در واکنش به Corden را virtuosic به نوبه خود در طول مراسم افتتاحیه احساس تقریبا نوع مانند دیدن نمایش با پرت و دور افتاده دوستان است. تماشای کودکان و نوجوانان دیده بان Corden, کاج برای یک پاینت در اطفال اسلحه التماس مخاطبان برای York-ژامبون-و-خردل ساندویچ ("شما رو حموس? جای تعجب نیست که شما نمی خورده آن را رتبهدهی نشده است!"), و بحث تاتنهام اسپرز فوتبالیست با یک گانگستر به نام چارلی اردک من شروع به تعجب که چه نوع از تصور جامعه ما تشکیل شد. وجود دارد و دموکراتیک کلاس-رایگان اخلاق به فیلم برداری تئاتر: همه ما بهترین صندلی در خانه. در واقع با انواع فیلم برداری زاویه ویرایش با هم "شما در حال گرفتن هر صندلی در مجلس!" استوارت F. لین یکی از BroadwayHD بنیانگذاران به من گفت.

در عین حال تا آنجا که من لذت بردن از NT پخش زنده (و من دیده ام کاملا چند از آنها را در طول سال) من همیشه احساس کمی نامشخص در مورد چگونه آنها موقعیت من. من اغلب تعجب می کنم چرا من نشسته در سواحل غرب ایالات متحده تماشای فرهنگ صادر شده از لندن ؟ در بخشی از من به دلیل پخش برنامه های حمایت مالی از تئاتر های محلی. در پورتلند که در آن من زندگی می کنند, شرکت راه آهن سوم میزبان NT زنده نمایش برای دریافت درآمد خود را توسعه پرماجرا کار; بندیکت کامبربچ در نقش هملت underwrites شورش. او گفت:. شورش دوباره. (محلی شرکت به طور معمول انشعابات دفتر جعبه را با ملی.)

اما این برنامه همچنین تقویت حس انگلستان به عنوان مرکز تمدن و سینمایی پاسگاه در سراسر جهان به عنوان آن حاشیه یک پیام تقویت شده ویژه نقش NT زنده انتخاب برای صادرات است. اگر چه تئاتر در سال های اخیر تبدیل شدن به خیلی بیشتر حمایتی متنوع هنرمندان از این برنامه برای NT در خانه آمده مستقیما از ویکتوریا کانن یک سری از شکسپیر و در قرن 19-سازگاری رمان: شب دوازدهم, آنتونی و کلئوپاترا, فرانکشتاین, جین ایر, جزیره گنج. چه ملی می فرستد زیر پرچم "بهترین از تئاتر" است بیشتر یا کمتر همان فرهنگ است که امپراتوری بریتانیا استفاده می شود برای به اجرا درآوردن Englishness در سراسر جهان از یک قرن و نیم پیش. لندن هنوز متروپل; من هنوز در مورد آن را از روی علاقه از یک استعماری پاسگاه. آن را بسیار coziness های خانوادگی از NT در خانه است که باعث می شود آن امپریالیستی پژواک هر دو بسیار فراگیر و بسیار سخت به شنیدن.

یک مرد دو Guvnors کمیک جشن Britishness در لذت بخش تک به تک از پس از جنگ ریاضت: یک دهه 1960 برایتون ساحلی جهان از کریکت خفاش skiffle گروههای انتشارات فرهنگ و upper-class twits تنها با بوی فمینیسم و حقوق مهاجران در افق. ملی خود را تاسیس شد و در سال 1963 از غروب آفتاب در امپراتوری بریتانیا و در حالی که برخی از نشان می دهد این پشتیبانی را منعکس بیشتر پسااستعماری جهانی sensibility (خیره کننده اخیر اقتباس از آندره لوی رمان جزیره ای کوچک, chronicling این Windrush نسل است که مهاجرت به انگلستان از جامائیکا پس از جنگ جهانی دوم به ذهن می آید) آن پخش زنده تمایل به منعکس کننده سنتی راحتی. که ممکن است حساب کاربری برای برخی از محبوبیت خود را بیش از حد.

و این که شاید خطر این لازم است تغییر از محلی در عملکرد فرد به جهانی آنلاین پخش در همه گیر لحظه: یک همگن از فرهنگ است که تقویت ساختارهای قدرت است که ممکن است به نظر می رسید به افول. زمانی که من به ذکر این ترس به برگر او به من گفت که او به رسمیت شناخته شده خطر اما دیدم NT زندگی مدل متفاوت است. "این تبادل ایده ها," او گفت:. من او را پرسید که چگونه این ارز کار می کرد; او گفت که مردم در سراسر جهان را وادار به یادگیری در مورد ملی و ملی را برای شنیدن چقدر آنها از آن لذت ببرید. (او همچنین اشاره کرد که هنری همکاری با آمریکا و هنرمندان چینی در توسعه بودند.) ملی را عقیده—که تئاتر برای همه است—می تواند احساس فراگیر یا صاف; مانند گاه به گاه بازیگر از رنگ در آن شب دوازدهم و جین ایر تولیدات هر کس می تواند جا به "بهترین از تئاتر" روایت. با NT در خانه ما همه شهروندان تبدیل ملی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im