چرا هیچ کس خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا

داگ میلز / گتی

در اواخر ماه مارس بوستون گلوب منتشر سرمقاله excoriating جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. آن گفت که تهمت بود “epically outmatched” عمومی-بهداشت و درمان اضطراری و که خود را “سنگدلی خود نگرانی و عدم قطب نما” تا به حال فرو کشور به فاجعه است. مغلوب ساختن پیشی جستن در جهان اعلام کرد در آن تیتر “تا خون در دست خود را.” اما این سرمقاله نیز قابل توجه برای آنچه در آن نمی گویند. حتی عنوان مقاله برگزار شد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا مسئول به احتمال زیاد مرگ و میر هزاران نفر از آمریکایی ها نبود و تقاضای استعفای خود را. به جای این جهان به این نتیجه رسیدند که بهترین ما امیدواریم که می تواند برای یک حساب آمده روز انتخابات “برای زندگی از دست داده و به صورت گسترده قابل اجتناب درد و رنج در مورد امدن تحت رئیس جمهور را تماشا کنید.”

این جهان سرمقاله برجسته یکی از گیج کننده جنبه های COVID-19 بحران: با وجود مغلوب ساختن پیشی جستن فاحش شکست کمتر کسی نام او را به استعفا. در طول واترگیت متعدد خواسته بودند ساخته شده برای رئیس جمهور ریچارد نیکسون ، برخی از 30 روزنامه ها از جمله در Philadelphia Inquirer و مجله آتلانتا قانون اساسیخواست رئیس جمهور بیل کلینتون به ترک بیش از Monica Lewinsky رسوایی. در این صورت از مغلوب ساختن پیشی جستن را فاجعه بار نادانی و همچنین به عنوان خود را آشکار بی تفاوتی به درد او تحمیل شده بر کشور چگونه است که تنها در سراسر کشور با نفوذ صدا به تقاضای استعفای او شده است … Howard Stern? این واقعیت است که هیچ کس معتقد است که تهمت می توجه به تماس به استعفا است در کنار نقطه; هیچ کس فکر کلینتون خواهد استعفا یا نه.

کنجکاو به دانستن چرا جهان متوقف کوتاه از درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به ترک دفتر من رسیده به بینا Venkataraman, مقاله سرمقاله-صفحه ویرایشگر. او به من گفت از طریق ایمیل که هیئت تحریریه در نظر گرفته شده است خواستار تهمت استعفای اخیرا بیش اوکراین رسوایی که منجر به استیضاح اما تا به امروز از آن خودداری از مصرف آن مرحله است. او گفت که یک سال انتخابات “می آفریند نوار در نظر منطق و زمان بندی است که می تواند توجیه انجام این کار است.” اما Venkataraman تاکید کرد که جهان است و نه حکومت امکان. “هنگامی که ما آگاهانه در مورد این سوال” او به من گفت: “از نظر ما همه نوع از عوامل از جمله زمان بالقوه برای نفوذ در نتیجه آیا این بهترین موقعیت را برای این کشور در حال حاضر به عنوان به خوبی برای موسسات و هنجارهای دموکراتیک بیش از دراز مدت [و] آنچه در سوابق این مجموعه برای هیئت تحریریه.” او همچنین با اشاره به این که کاغذ به تازگی به نام دادستان کل ویلیام Barr به بیش از آنچه در آن ادعا شده بود او در سریال در آوریم. (شایان ذکر است که این جهان نویس مایکل کوهن اگر چه نه یک عضو هیئت تحریریه خواستار تهمت استعفای چندین بار.)

دانشگاه پرینستون مورخ جولیان Zelizer فکر می کند این واقعیت است که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی جان سالم به در استیضاح است که احتمالا دلیل دیگری سرمقاله صفحات و دموکرات کنگره شده اند میلی به تقاضای استعفای خود را. اما او نشان می دهد که عمیق تر عوامل نیز ممکن است در محل کار. Zelizer می گوید که پس از چند دهه از ضد شعارهای دولت از حق بسیاری از آمریکایی ها آمده اند به انتظار می رود که واشنگتن با شکست مواجه خواهد شد و این اتحاد به شکل چگونه این کشور در پاسخ به رهبری بی کفایت. “این احساس این است که بهترین ما می توانیم” او می گوید. درجه ای است که ما را تبدیل به تلفات سنگین طالبان به شکست او می گوید: شد به وضوح نشان داد در طول جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری. حتی اگر بوش به ریاست یک سری از حوادث تاریخی—9/11, جنگ عراق توفان کاترینا و بحران مالی جهانی—او خدمت دو شرایط کامل ،

فرهنگ سیاسی ما به نظر می رسد که توسعه یافته بالا برای تحمل شکست. به عنوان مدیر سازمان سیا تحت بوش, جورج تنت نظارت دو هوش افتضاحات: 9/11 و جنگ عراق. در عین حال او نگه داشته و کار خود را تا ماه ژوئن سال 2004 بیش از یک سال به عراق شکست, که در آن نقطه او اصرار داشت که او را ترک نمی در شرم و یا ننگ. او گفت: کارکنان سازمان سیا آن را “یک تصمیم شخصی بود و تنها یک پایه و اساس در واقع خوب بودن از خانواده فوق العاده—نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر.”

فرهنگ کسب و کار است شاید هم numbed ما را به چشم انداز شکست و بدون نتیجه است. در دنیای شرکت های بزرگ عملکرد ضعیف است که هیچ مانعی برای اسراف جبران. زمانی که بوئینگ مدیر عامل دنیس Muilenburg اخراج شد در ماه دسامبر گذشته پس از دو 737 Max هواپیما سقوط کرد و کل ناوگان مبتنی بود او رفت با $62 میلیون پرداخت. مدیران به نظر می رسد به با چنگک جمع کردن در میلیون ها مهم نیست چقدر بد خود را به شرکت های کرایه.

فراتر از مسائل فرهنگ مغلوب ساختن پیشی جستن وقاحت—عدم تمایل خود را برای ابراز ندامت—به نظر می رسد که تبدیل به یک نوع سپر. در حالی که جو بایدن تحت آتش به دلیل ادعای تجاوز جنسی به قدمت سه دهه—با نیویورک تایمز خواستار بررسی و برخی از مفسران اصرار حزب دموکرات به خندق آن presumptive نامزد—جنسی-حمله به اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یکی توسط E. ژان کارول در سال گذشته به سختی ثبت نام کنید. چرا متضاد درمان ؟ بایدن منتقدان تشخیص دهد که معاون رئیس جمهور سابق را می توان به مسئولیت برای اقدامات خود را در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد غیر قابل نفوذ برای opprobrium آیا بیش از سوء رفتار جنسی یا کشنده بی کفایتی. بنابراین ما در ماه مارس در سمت 100,000 coronavirus, مرگ و میر, استعفا داد و در حال حاضر به مغلوب ساختن پیشی جستن بیمار ریاست جمهوری است.

اما اگر این عوامل را توضیح دهد که چرا تقریبا هیچ کس در موضع قدرت یا نفوذ کرد و گفت که تهمت باید به آنها به سختی توجیه سکوت. در مقابل سکوت و در عین حال یکی دیگر از نشانه ای از چگونه منحرف ما سیاست تبدیل شده است.

استیون کاپلان استاد ممتاز بازنشسته در دانشگاه کرنل که به تدریس تاریخ فرانسه و در حال حاضر در پاریس زندگی می کند (افشای کامل: او یک دوست) به من گفت که اگر امانوئل پاکسازی کرده تا پیچ به عنوان بد به عنوان تهمت به او “شده اند که هدف از جدی و مکرر خواستار استعفای.” همان خواهد بود مطمئنا در مورد جاستین ترودو و آنگلا مرکل.

Zelizer از پرینستون فکر می کند آینده مورخان شگفت زده خواهد شد که مغلوب ساختن پیشی جستن عدم تحمل شد به نقطه ای که استعفای خود را حتی بخشی از این گفتگو است. “من فکر می کنم ما خواهد شد نگاه کنید و بپرسید که چرا مردم نیست بیشتر خشمگین,” او می گوید. “از کجا آمده و خشم و انزجار?”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>