چرا مردم اعتراف خود له در حال حاضر

خانواده احساسات مانند هر چیز دیگری, فوری تر و در طول یک بیماری همه گیر. آتلانتیک / عرش Raziuddin کم

توسط NEWS-SINGLE در 19 فروردین 1399
آتلانتیک / عرش Raziuddin

کمی بیش از یک ماه پیش Kesse, 29, سفر به بازدید از یک دوست عزیز و به آنها آویزان کردن با هم او متوجه شد که او تا به حال توسعه یافته احساسات برای او. در این زمان او تصمیم به نگه داشتن احساسات خود را یک راز است. اما پس از آنها جدا و او به خانه رفت به آلمان او اطلاع داد که او می خواهم آمد با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که به سرعت در حال آلوده بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان است. Kesse بلافاصله "فوق العاده نگران برای او زندگی و ایمنی"—و پس از آن او شروع به احساس ناخوشی. او شده است دوره نقاهت بعد از گذشته دو هفته از بیماری او معتقد است به COVID-19 هر چند او می گوید او شده است قادر به گرفتن یک آزمون.

Kesse در نهایت به اورژانس رفت و با "دیدن بسیاری از مردم [وجود دارد] در برخی از آنها در حال مرگ بود بر من" او به من گفت. او می خواهم از دست عزیزان قبل از شروع به نگرانی که اگر او تسلیم به ویروس دوست خود را هرگز می دانم که چقدر او به معنای به او. "حال بد و دیدن مردم در یک حالت بدتر از خودم من تصمیم بگیرم من نمی خواهم به اتلاف وقت تظاهر به احساسات من." روز بعد او به او گفت که او دوست داشت ،

به عنوان COVID-19 همه گیر شده است به سرعت به طرز چشمگیری تغییر زندگی روزانه در سراسر جهان این بوده است که یکی از این بیشتر تعجب آور اثر: با تشکر از قوی مخلوط اضطراب, خستگی و تنهایی و کابین تب ناشی از بی مبالاتی مردم آشکار احساسات خود را به اشیاء از محبت خود را—"تیراندازی خود را به ضرب گلوله" پس به صحبت می کنند. در برخی از موارد این است که به دلیل اجتماعی-فاصله اقدامات مجبور ترین فعل و انفعالات را از راه دور و یا مجازی در کاهش مخاطرات قابل ملاحظه ای; در موارد دیگر مانند Kesse به این دلیل است که این سهام در حال حاضر بالاتر از همیشه است. در فقط در مورد هر مورد آن را ایمن می گویند که یا coronavirus همه گیر و یا پروتکل هایی است که آمده اند با آن تغییر مسیر ارتباط بین دو نفر در سوال.

هیچ یک از این شگفتی ساندرا Langeslag که مطالعات علوم اعصاب از احساسات و انگیزه در دانشگاه میزوری در سنت لوئیس. البته مردم عاشقانه انگیزه می رویم تا حدودی بلا استفاده تحت شرایط. برای یک چیز افرادی که به طور ناگهانی cooped در خانه بدون هر نقطه بروید و یا هر کسی که به دیدن "فقط ممکن است زمان بیشتری را به فکر کردن در مورد شخص دیگری هستند و پس از آن به احتمال زیاد به عمل در آن" او به من گفت.

برخی از مردم به این نتیجه رسیده اند که اعتراف احساسات خود را ساده تر خواهد شد که هدف از آن احساسات است که دور و خارج از محدوده هر برخوردهای بی دست و پا اگر همه چیز بد است. مارین یک جوان 19 ساله دانشجوی کالج شده بود چشم دوخته اند همکلاسی از او همه ترم و در اواسط ماه مارس زمانی که اعلام شد که دانش آموزان را برای اخراج از دانشگاه برای بقیه سال به دلیل coronavirus نگرانی او پیامک له او بپرسید که آیا او می خواهم به اویختن و وادار به شناختن یکدیگر بهتر است. اگر او گفت: بله آنها می توانند با هم تا 48 ساعت قبل از هر کس به خانه رفت—و اگر او گفت نه او استدلال آنها ندارد, همان, عمده, بنابراین او احتمالا هرگز به دیدن آن مرد دوباره.

در ابتدا مارین به من گفت او له باز متن و پاسخ نیست. (مارین مانند بسیاری از مردم من مصاحبه برای این درخواست به آن اشاره شود و تنها با نام به خاطر ترس از اینکه برای همیشه لطفا برای ارتباط آنلاین به شرم آور داستان. به عنوان او آن را "هیچ کس می خواهد خود را از نام خانوادگی شامل یک داستان در مورد آنها در سمت چپ به عنوان خوانده شده!") چند ساعت بعد او پیامک: چه کسی است ؟ "این بسیار خشن" او گفت:. هنوز هم او به من گفت او خوشحالم که او چیزی گفت. اگر چه او داستان شجاعت آمد بسیار فروتنی شرایطی اگر او تا به حال صحبت های او هنوز هم ممکن است در آنچه که ممکن است شده اند.

مارین متن به همکلاسی اش. (حسن نیت ارائه میدهد از مارین)

دیگران الهام گرفته شده اند به ابراز احساسات خود را نه به خاطر قرنطینه نگه داشتن آنها را ایمن از هر گونه ناراحت کننده اجرا-ins اما به دلیل تهدید مرگبار از coronavirus خود را. "از آنجا که این یک وضعیت اضطراری, مردم ممکن است فکر می کنم در مورد آنچه واقعا مهم برای آنها در زندگی" Langeslag گفت.

پلاستیک 20 به من گفت که او برای اولین بار فکر گفتن او له او دوست داشت او را هنگامی که آن را به عنوان یک شوخی: Offhandedly, او می گفت به یک دوست و شاید وقت آن است که به او بگویید له که او دوست داشت او را—به طوری که اگر خدای ناکرده این ویروس در زمان او یا له او "حداقل من تا به حال عصب به او بگویید." به عنوان او در مورد آن فکر هر چند این ایده کمتر شد و کمتر مسخره است. Savanah و این پسر خوب بودند و از آنجا که او می خواهم سفر چند متحده دور به پناهگاه در محل با خانواده او دور در حال حاضر. او را از دست رفته. او تا به حال هیچ راهی برای دانستن زمانی که او او را دوباره ببینم. چرا نه در حال حاضر ؟ او تشکیل شده از یک متن—"خوب پس قبل از coronavirus احتمالا دستمال مرطوب ما, من حدس می زنم من به شما بگویم که من ممکن است یا ممکن است این کمی مچاله شده در شما و یا هر lol"—و آن را فرستاده.

عاطفی عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس می توانید آن را به ارزش توجه به ایجاد شرایط ایده آل برای چیزی محققان مانند Langeslag تماس "misattribution از انگیختگی." Misattribution از انگیختگی او توضیح داد: زمانی است که مردم اشتباه عاطفی و یا فیزیکی تحریک جنسی و یا رمانتیک تحریک. "بودن در یک وضعیت اضطراری و یا هر وضعیت است که باعث می شود شما بسیار عاطفی می تواند منجر شما به آن ویژگی که منجر به تحریک به شخص دیگری منجر شما به پیدا کردن است که فرد جذاب تر" Langeslag گفت. مثلا احساس اضطراب یا وحشت زده به دلیل یک بیماری همه گیر است مواج در سراسر جهان می تواند منجر کسی که به اشتباه خود را افزایش احساسات در مورد هرج و مرج آشکار برای افزایش احساسات نسبت به کسی که آنها مانند—و سپس احساس نیاز به اعتراف آنها.

در حالی که نبود و نگران به نظر می رسد به قلب رشد fonder انجام محله های نزدیک: آدم 30 کاملا به معنای واقعی کلمه نمی تواند فرار از احساسات خود را برای هم اتاقی خود با او را قرنطینه در هر دو آپارتمان.

آدم که در گفتگو با من در Google Hangouts به طوری که هم اتاقی او نمی خواهد بشنود یک مکالمه تلفنی گفت: او می خواهم شروع به داشتن علاقه و احساسات چند ماه پیش اما همه چیز به حال واقعا تشدید پس هر دو او و هم اتاقی خود را به دفاتر بسته شده بود. "هنگامی که شما شروع به گذراندن 8 تا 12 ساعت در روز هم آن را نیمه نیروهای شما را به مقابله با همه چیز شما می توانید با کار," او نوشت. هنگامی که آنها housebound آدم گفت: آنها به سرعت کاهش یافت و به یک روال روزمره—کار در محله های نزدیک چک کردن در در هر یک از دیگر در طول معافیت گرفتن پیاده روی با هم. این احساس بسیار شبیه به یک رابطه است که آدم خودش را در بر داشت به طور تصادفی توصیف خود و هم اتاقی خود را به عنوان اگر آنها در حال حاضر یک مورد. "من قطعا تضعیف" ما "کلمه [به گفتگو] چند بار" او به من گفت.

هنگامی که ما صحبت می کرد آدم نشده بود و در عین حال اعتراف احساسات خود را به هم اتاقی او اما گفت که او تکیه داده بود به سمت او را گفتن. هنوز هم او نمی خواهید به پرتاب کاربردی و خوشحال هم اتاقی وضعیت—در حال حاضر دشوار است, به خصوص در حال حاضر تحت شرایط استرس زا—را در معرض خطر. "این بسیار عاطفی گیج کننده است," او گفت:.

در واقع هر big leap of faith این روز را به معنای واقعیت های جدید به صورت یک بار در هر لحظه و در طرف دیگر. آدم می تواند بیرون آمدن از خود انزوا هفته یا ماه از شرکت در یک رابطه جدید و یا نیاز به یک هم اتاقی جدید. Kesse که به من گفت دوست خود را بهبود کامل بوده ولی تا حدودی دور از او اعتراف احساسات خود را ممکن است نیاز به کشف کردن که در آن او به مدت طولانی دوستی خواهد از اینجا بروم. مارین هنگامی که او بازگشت به مدرسه باید یک فرد جدید برای جلوگیری از دانشگاه اما خیلی داستان خوب برای هر کسی که می خواهد به شنیدن یک.

و Savanah—که به من گفت که دوست او به نظر می رسید سپاسگزار از او فقط-در-مورد اعلامیه زمانی که او پاسخ داد: "شما هرگز نمی دانید"—می تواند از ظهور همه از این با دوستی که در مورد برای تبدیل شدن به چیزی بیشتر. برای بسیاری از افرادی که انتخاب کرده اند هرج و مرج حاضر احساسات خود را شناخته شده است که نازک و درخشان رشته امید ممکن است به اندازه کافی به آنها را از طریق.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب