چرا مردم در حال نوشیدن نقره برای COVID-19

سلامت این بیماری همه گیر را برانگیخته علاقه مشکوک درمان—و برخی در حال تلاش برای سرمایه گذاری بر روی آن.

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
گتی / اطلس

به نقره فروشندگان بچه باید به نظر می رسید مانند یک ایده آل جمعیتی. در سال گذشته آب نبات کین 44 سال زندگی وبلاگ نویس در فلوریدا مورد شنیده کلوئیدی نقره—نقره ذرات معلق در مایع از یک مادر گروه او بخشی از. یک شرکت به نام دکتر من پیشنهاد شد ارسال نمونه رایگان محصولات خود از جمله کلوئیدی-نقره ای راه حل قرص لوسیون و صابون به وبلاگ نویسان که ممکن است مایل به نقد و بررسی محصولات آنلاین.

کین صحبت با داگ Godkin معاون اجرایی رئیس جمهور دکتر من نشان می دهد که او می گوید به او اطمینان داد که در نظر گرفتن نقره را به عنوان بی ضرر به عنوان مصرف ویتامین و است که این راه حل می تواند کمک به انواع بیماری ها است. او به یاد او گفت: این امر می تواند امن به نوشیدن یک بطری در روز است.

کین فکر نقره ممکن است به روشن کردن برخی از سفید splotches که در حال گسترش در سراسر پوست او. او سعی کرد تمام محصولات و sipped فلزی-مزه "نقره ای راه حل" روزانه. در حالی که آنها به نظر نمی رسد به انجام خیلی از آنها را ندارد هر چیزی بدتر است یا نه. او نوشت تا او نتیجه مانند آنها در یک پست وبلاگ. زمانی که او بعد از خواندن یک (غلط) حاضر ادعا می کنند که نقره می تواند کشتن coronavirus به عنوان آن را وارد دهان او اجازه دهید او 5 ساله پسر خوردن بقیه قرص—او دوست داشت خود را از طعم شیرین.

قبل از اینکه من او را به نام کین متوجه نشده بود که در یک دادگاه فدرال در ایالت یوتا تعطیل دکتر من نشان می دهد به گفته متقلبانه ترویج کلوئیدی-محصولات نقره به عنوان یک درمان برای COVID-19. Godkin و دکتر من نشان می دهد بنیانگذار خود اعلام دکتر درمان طبیعی به نام گوردون Pedersen, منتشر شد, فیلم ها و پادکست ها که در آن آنها پیشنهاد کرد که نقره کلوئیدی می تواند محافظت در برابر coronavirus چون "نقره می تواند منزوی کردن و از بین بردن virus." پدرسن هیچ پزشکی مجوز و او شده است ذکر شده است در گذشته به صورت غیر مجاز عمل پزشکی است. (Godkin کاهش یافته است به نظر و وکلا برای Godkin و پدرسن بازگشت نیست درخواست برای نظر. یک سخنگوی پدرسن قبلا گفت که "تمام اظهارات او ساخته شده است که با پشتیبانی علمی و اسناد و مدارک.")

پدرسن تلاش مارس متوقف شده است اما او به دور از تنها یک فروش این ماده است. ایالت میسوری به تازگی در زمینه کت و شلوار در برابر کشیش تلویزیونی جیم باکر برای ترویج یک "نقره ای راه حل" برای coronavirus خود را نشان می دهد. و در ماه گذشته در ایالات متحده غذا و دارو به دادگاه رفت و برای جلوگیری از یک اوکلاهما شرکت به نام N-Ergetics از گفته شعار نقره کلوئیدی به عنوان یک درمان برای همه چیز از coronavirus به عفونت های قارچی است. ("جیم باکر است که ناعادلانه هدف کسانی که می خواهند به له وزارت کشور و نیروی خود را مسیحی برنامه تلویزیونی کردن هوا" جی نیکسون باکر وکیل و فرماندار سابق ایالت میسوری در بیانیه ای گفت:. "باکر نه ادعا و یا دولت است که نقره راه حل درمانی برای COVID-19." و در بیانیه ای به Tulsa World, N-Ergetics گفت: "به بهترین دانش ما در انطباق هستند.")

آنچه در اینجا اتفاق می افتد به نظر می رسد عمیق تر از مار-روغن فروشندگان foisting بی فایده معجون در مردم است. همه از این نقره دستفروشان در حال ضربه زدن به یک علاقه واقعی در این مسائل است. نقره کلوئیدی برخوردار مؤمن آنلاین زیر در میان مردم بر این باور است که می تواند به درمان تعدادی از بیماری ها. قبل از این سایت تعطیل تقاضا برای دکتر من نشان می دهد محصولات صعودی شد و پدرسن پرداخت جداگانه شرکت به طور متوسط از $10,000 در هفته را به انجام برسانند سفارشات.

بر خلاف پدرسن یا باکر هر چند اکثر کلوئیدی-نقره حذفی هستند وطنی عملیات که در آن مردم را نقره خود را و یا خرید آن را در مقادیر کوچک از یک منبع قابل اعتماد. جانبازان می گویند اثرات آن شده اند تقریبا معجزه آسا برای بیماری های مختلف از جمله مشکوک COVID-19 موارد است. آنها گله به Facebook گروه به بحث در مورد بهترین راه برای آماده سازی راه حل و به اشتراک گذاری داستان های موفقیت است.

هر چند موضعی نقره ای استفاده می شود در مراقبت از زخم تقریبا تمام جریان اصلی دانشمندان می گویند نقره کلوئیدی را انجام نمی دهند و بیشتر از هر چیز—به جز در موارد شدید به نوبه خود یک فرد با پوست آبی رنگ است. اکثر پزشکان می گویند این افراد تجارب مثبت به احتمال زیاد نتیجه یک اثر دارونما یا بیماری حل و فصل خود را در آن. با توجه به مرکز ملی طب مکمل و یکپارچه سلامت نقره ای است شناخته شده تابع یا منافع در بدن هنگامی که گرفته شده است."

با این وجود مردم را از ایمان عمیق در کلوئیدی نقره ای صحبت می کند به چه عدم اطمینان از COVID-19 تا سوخت یک میل برای درمان های جایگزین. بحران مانند زمان همه گیر هستند زمان نخست برای درمان شم تقلب کارشناسان به من گفت چرا که مردم جدا از ترس و مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از خود.

بیشتر از آن در حال حاضر از مردم احساس می کنید اجازه دهید پایین و پاره پاره کردن توسط متخصصان پزشکی. هیچ اثبات شده برای درمان coronavirus و مشاوره در مورد چگونه به دفع آن به نظر می رسد به تغییر از هفته به هفته. برخی از مردم در حال حاضر نگاه "طبیعی" درمان مانند نقره و فکر می کنم حداقل این را نمی خواهد به من صدمه دیده است.


در ماه آوریل خود H. حال صرف هفته برای نفس نفس نفس زدن و او از جان گذشته برای تسکین. خود یک زن 34 ساله زندگی می کند که در شهر اوکلاهما شده بود پس از گسترش این رمان coronavirus پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر. (او از من خواست به استفاده از تنها برای اولین بار از نام و آخرین اولیه برای محافظت از خانواده اش حفظ حریم خصوصی.) او یاد گرفته در مورد R0 تعداد قابل درک است که قرنطينه بودند امکان در ایالات متحده است. او نگران خانواده اش است.

او کابوس به نظر می رسید تا به حال به حقیقت می پیوندند. خود تا به حال بدن درد بد گلو درد و مداوم سوزش در قفسه سینه و آنتی بیوتیک ها کار نمی کند. او شروع به تحقیق نقره کلوئیدی در مجلات پزشکی و او شروع مربوطه در Facebook با یک مرد, Jim Ryan, که به نظر می رسد به یک مقدار زیادی از اطلاعات در مورد این موضوع.

او به دنبال دستورالعمل برای ساخت نقره کلوئیدی راه Ryan پیشنهاد شده است. او قرار داده شده و دو رشته سیم نقره ای در یک فلاسک آب در بالای یک صفحه داغ مجموعه به 160 درجه است. او قلاب, باتری, به, نقره, نگه داشته و سیم زیر آب فرو رفته تا آب تبدیل ادرار به رنگ زرد است. این فرایند رایان گفت: انتشار ذرات نقره به آب است. سپس خود نوشید آب ساخت مطمئن شوید که برای نگه داشتن آن در دهان او را برای چند دقیقه و ها گردش آن را زیر زبان او.

دو روز بعد او به من گفت که او احساس بهتر است. او هنوز هم نوشیدنی حدود 20 میلی لیتر از نقره کلوئیدی دو یا سه بار در روز و پنج بار در روز اگر او احساس بیمار. خود به نظر می رسد به درک چرا FDA سرکوب کلوئیدی-نقره تولید کنندگان. اما او گفت: چه گزینه های دیگر وجود دارد ؟ او هنوز مطمئن نیست که آیا او تا به حال COVID-19 اما پزشکان او را فرستاده خانه به convalesce به تنهایی برای هفته ها. "توصیه من این است که به مبارزه با آن" او گفت:. "مبارزه با آن را با همه چیز شما را." از جمله نقره ای.

رایان مردی که تدریس خود را در مورد نقره ای بوده و به نقره کلوئیدی برای بیش از دو دهه است. یک زن 48 ساله هنرمند تاتو و یک خلبان هلی کوپتر از کون, رایان لعنتی من با تورنت نقره را از افتخارات ما در طول تماس تلفنی. "آن را نمی کند در واقع کشتن ویروس," او توضیح داد که صدایی مانند یک آتش سریع Ozzy Osbourne. "آن را به معنای واقعی کلمه متوقف می شود, مانع از باکتری یا ویروس را از انجام آن کار است که به علت آن عفونت قفسه سینه که منجر به ذات الریه."

او و دیگران من مصاحبه می خواستم به اجازه دهید من می دانم که بدنام "مرد آبی"—پل Karason که به نظر می رسد در امروز نشان می دهد در سال 2008 با پوست بنفش از نقره قرار overdose—در واقع نوشیدن بیش از حد از آن و اشتباه در فرمول و برای چندین دهه است. اما آنها مطمئن شوید که برای اضافه کردن او مریض است.

رایان هم با استفاده از یک کلوئیدی-نقره محلول در خود و دختر خود را زمانی که آنها تا به حال آنچه او فکر COVID-19. "این نوبت COVID به صرف تودماغی صحبت کردن" او به من اطمینان داد.

شاید انتظار پزشکان فشار در برابر این ایده. دیوید Gorski یک فولاد متخصص در Karmanos سرطان و سردبیر از شبه علم-رد کردن وبلاگ مبتنی بر علم طب به من گفت از طریق ایمیل که رایان و دیگران به سادگی گیج کننده همبستگی و علیت. "بدون دارونما یا بدون درمان کنترل وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه اگر فرد بهتر شده اند به هر حال," او گفت:. "این درست است به خصوص برای یک بیماری با یک متغیر سطح شدت به عنوان COVID-19 که می تواند طیف وسیعی از بدون علامت تا علائم خفیف به تهدید کننده زندگی."

هنوز هم وجود دارد یک عنصر از دیدن-برای-خود-بودن در میان نقره ستان. رایان تاکید کرد که او دوست دارد به تحقیقات "هر دو طرف سکه" و به سوال رسمی روایات. دختر خود را واکسینه نشده است. او و دیگران گفت: آنها ماه از تحقیقات قبل از آنها شروع به پریدن کرد به نقره جهان است. آنها تا به حال این حس که وجود دارد بدن از اطلاعاتی که کارشناسان نمی خواهند شما بدانید و آنها خوش شانس به آن را نمیفهمد.

در مرکزی, ویسکانسین, سحر لوئیس—که او نیز نمی خواهید به استفاده از نام کامل او دلایل حفظ حریم خصوصی—می گوید: او با موفقیت با استفاده از نقره کلوئیدی برای بیماری لایم و زونا. هنگامی که او 40-year-old daughter شروع به داشتن COVID-19 علائم اخیرا با کاهش اکسیژن و تنگی نفس سحر داد به او. در 48 ساعت سحر به من گفت: دختر او می تواند نفس کشیدن دوباره.

زمانی که من به سحر که پدرسن و دیگران شده بود تعطیل زیرا آنها در نظر گرفته شد جعلی او تعجب نیست در همه—و نه او ترسیده بودند. در ذهن خود آن را نشانه آن است که این ماده کار می کند اما نبود یک فرصت برای داروسازی بزرگ به سرمایه گذاری در آن است. "آنها نمی خواهند که متوجه این حقیقت است که آن را در واقع کار می کند," او گفت:. "آنها می خواهند برای خود ثبت اختراع در آن به طوری که آنها می توانید آن را به نسخه پزشک است."


COVID-19 یک نام تجاری جدید مرگبار وضعیت در مورد آن کمی شناخته شده است که می تواند به نظر می رسد به اعتصاب در تصادفی که درمان ندارد. "این بسیار ترس-برانگیختن" مایکل گلدشتاین, یک جامعه شناس و یک مکمل و جایگزین-طب متخصص در UCLA به من گفت. این نوع از وضعیت اعداد اول مردم را به دنبال غیر متعارف درمان را امتحان کنید به دست آوردن مجدد برخی از قدرت شده است که محروم دور توسط ترسناک جدید تهدید. و یا به عنوان خود قرار داده و آن را به من "همه ما می خواستم به کنترل در زندگی ما و این احساس مانند یک امکان به کنترل است."

افرادی که به تست نشده درمان مانند نقره کلوئیدی—و یا حتی تا کنون-تا-کمی-بیشتر-مبتنی بر شواهد درمان مانند ریکی یا طب سوزنی—معمولا تمسخر به عنوان crackpots. اما در بسیاری از موارد کارشناسان می گویند آنها کشیده شده به این عصر جدید-y درمان به دلیل تجربه بد آنها تا به حال با طب مرسوم. "اکثر مردم از همین حالا شروع با رفتن به نوعی جایگزین ارائه دهنده" گلدشتاین گفت. "آنها شروع به رفتن به دکتر و آنها پیدا کردن که هر پزشک را ارائه کرده واقعا کمک به آنها در راه است که آنها می خواهند به کمک شود. به طوری که شک و تردید یکی از چیزهایی که مردم می گویند خوب دفعه بعد من این مشکل من قصد دارم برای رفتن به یک فیزیوتراپ و یا یک متخصص طب سوزنی."

این امر به ویژه زمانی که مردم در حال توزین آنچه به نظر می رسد مانند یک امن دارو—و نقره ای به نظر می رسد امن به آنها را—در برابر عواقب مرگبار برخی از داروهای تجویزی مانند مصرف مواد مخدر. هر چند تعداد کمی از پزشکان مسئول خواهد تجویز مواد مخدر برای COVID-19 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تشویق مردم به ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین. هنگامی که یک مرد در ایالت آریزونا در تلاش برای گرفتن یک ماهی تانک تمیز کننده با یک نام مشابه او درگذشت.

برخی از کارشناسان هشدار می دهند که تست نشده درمان مانند نقره کلوئیدی ممکن است بیش از حد تبدیل به مخرب تر یک بار coronavirus واکسن در دسترس می شود. اگر مردم شروع به رد واکسن به نفع "جایگزین" درمان های آن را تا حد زیادی کاهش توانایی ما برای رسیدن به گله ایمنی و بازگشایی جامعه است. "یکی از چیزهایی که من می تواند نظارت است یا نه برخی از این گروه که قصد دارد به رد این واکسن در حال انجام است تا آنجا که آنها فکر می کنم که دیگر درمان—درمان های جایگزین—دریافت کار انجام می شود" متی Motta سیاسی-علوم استاد در دانشگاه به من گفت. "که من به طور بالقوه بسیار ترسناک است."

در مقایسه با داروهای تجویزی نقره ممکن است به نظر می رسد بیشتر "طبیعی" برای برخی از مردم ماریا چائو دستیار مدیر تحقیقات در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو Osher مرکز پزشکی اینتگرتیو به من گفت. مردم تمایل به کشیده می شود به چنین آلی-ظاهری درمان چرا که آنها بیماری به عنوان یک تخلف از سالم و طبیعی دولت جهان, با توجه به آلن Levinovitz یک دین استاد در دانشگاه جیمز مدیسون و نویسنده کتاب اخیر طبیعیدر مورد ایمان مردم در طبیعت است. "طبیعی نشان دهنده آن است که که خوب است و که خواهد شد که بازگشت ما را به سلامت" Levinovitz به من گفت.

نهفته یک جفت نقره ای سیم و نوشیدن مخلوط حاصل را نیز به عنوان یک نوع از مراسم و آداب و رسوم به ما کمک می کند احساس بهتری در مورد چیزهایی که کمی دیگر می توانید. (فقط فکر می کنم از همه "مراسم صبح" ادبیات وجود دارد.) "این در مورد نمادین توانمندسازی" Levinovitz گفت. "این آیین که مردم می توانند انجام دهند زمانی که آنها از دست رفته اعتماد به نفس در استقرار."

و به همین دلیل نمی خواهد آنها را از دست داده اند اعتماد به نفس در طب رایج ؟ شرکت های داروسازی در واقع دروغ در مورد طبیعت اعتیاد آور تجويز اپيوئيد. مردم با عجله به بیمارستان و تنها به چهره مخدوش کننده قوی صورتحساب بعد. کمتر nefariously اما هنوز هم به طور قابل توجهی برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان بودند به ما گفتن نیست به پوشیدن ماسک به تازگی به عنوان یک ماه پیش. اینترنت brims با اطلاعات غلط مانند نوع کین, این وبلاگ نویس تصادفا در مورد آنچه که می توانید و نمی تواند کشتن coronavirus.

هیچ یک از این بدان معنی است که بی پروا نقره scammers نباید بدون مجازات بماند یا این که حتی بیشتر مردم باید با در نظر گرفتن نقره کلوئیدی برای COVID-19. اما آن گونه که باید و شاید به ما کمک کند درک کنند که چرا مردم بر این باورند در چیزی مشکوک در یک زمان وجود دارد که چندان به آن اعتقاد دارند.

در یک نقطه در مصاحبه ما در مورد نقره کلوئیدی چائو یک استاد که دارای چندین درجه پیشرفته از دانشگاه کلمبیا اذعان کرد که در حالی که او نمی داند که او تا به حال در واقع نقره ای "من یک بطری از آن را در قفسه دارو است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن