چرا رامنی راهپیمایی

سیاست این مسیر که به رهبری سناتور جمهوری خواه به مارس در زندگی موضوع اعتراض شروع نیم قرن پیش با پدرش.

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
میشل Boorstein / واشنگتن پست / گتی

تیوی کلیپ کوتاه بوداما حقیقی: میت رامنی—چهره اش پیچیده شده در یک ماسک سفید خود آستین نورد در مچ دست—راهپیمایی به سمت کاخ سفید در کنار معترضان شعار در مورد خشونت پلیس. یک خبرنگار از او می پرسد که چه چیزی او را به انجام این کار وجود دارد و سناتور جمهوری خواه از یوتا پاسخ می دهد: "ما نیاز به ایستادن و می گویند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

هنگامی که این ویدئو به نظر می رسد در توییتر اواخر بعد از ظهر دیروز را به خود جلب کرد تورنت قابل پیش بینی واکنش های. Trumpites sneered و او را به نام بازنده. چپ sneered و او را به نام وانمود کن. کوچک اما آوازی تشویق بخش ستایش او را برای راهپیمایی. و چند نفر این باورند—مانند همیشه—که 73 سال سناتور بود تخمگذار زمینه را برای یکی دیگر از ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

در واقع رامنی مسیر به روز گذشته سیاه زندگی موضوع اعتراض شروع نیم قرن پیش با پدر خود—مردی که میراث طولانی شکل گرفته و گاهی اوقات خالی از سکنه خود را ،

جورج رامنی بود فرماندار جمهوری خواه میشیگان در طول سال 1967 دیترویت شورش است که در سمت چپ 43 نفر کشته و 2000 نفر از ساختمان نابود شده است. پس از خشونت او خطاب ترکیبات خود را در یک ایالت پخش.

"برخی از در حال حاضر گفت: پاسخ این است که نیروی بی رحم از جمله می توان mad dogs" فرماندار گفت. "دیگران سوال اجتماعی در حال حاضر و برنامه های اقتصادی از آنجا که آنها ادعا می کنند سیاهان نمی درک آنچه در حال حاضر انجام شده است ... به عنوان شهروندان میشیگان به عنوان آمریکایی ما باید unhesitatingly رد تمام این تفرقه دوره."

به عنوان روزنامه نگار قدیمی هانا جونز دقیق است جورج رفت به تصویب نمایشگاه مسکن قانون در دولت و خواستار پایان دادن به تبعیض ى شیوه های. هنگامی که رای دهندگان سفید فرستاده او را عصبانی نامه او را به نوشتن بازگشت "نیروی به تنهایی نمی خواهد از بین بردن شورش. ما باید از بین بردن مشکلات که از آنها بنیادی."

سالمند رامنی به خوبی شناخته شده برای چنین اعمال بشود. آیا او محکوم Barry Goldwater در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه و یا مبارز در برابر segregationist سیاست از داخل دولت نیکسون او بالید خود را در قرار دادن اصل بیش از حزب—به ویژه هنگامی که آن را به حقوق مدنی.

برای میت این قهرمان داستان هرگز دور. او فراخوانی آنها اغلب در سخنرانی ها و مصاحبه ها—از جمله خود من گفتگو کردن با او و او به نظر می رسد برای اندازه گیری موفقیت خود را که توسط پدرش. در 2014 Netflix مستند میترامنی rhapsodizes به خانواده خود در مورد موانع خود را در اواخر پدر تا به حال برای غلبه بر.

"او معامله واقعی" میت رامنی می گوید. "مرد متولد مکزیک است. او نمی باید یک مدرک دانشگاهی است. او رئیس یک شرکت خودرو و شد فرماندار ... من آغاز شده که در آن او به پایان رسید. من شروع کردن با پول و آموزش و پرورش و دانشکده کسب و کار هاروارد و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد."

"من ایستاده بر روی شانه های او" او آمده است.

برای همه پدری خود را تحسین رامنی به نظر می رسید در زمان تعریف فعالیت سیاسی خود را در مخالفت با پدرش. زمانی که او برای رئیس جمهور در سال 2012 او دستور دستیاران به مطالعه جورج کوتاه نامزد انتخابات ریاست جمهوری بود که torpedoed با یک ضربه جنگ ویتنام شد. به عنوان یک نامزد انتخاباتی میت رامنی بود با احتیاط و محاسبه و کمتر از مشتاق به مقابله با سمی نیروهای که مصرف بیش از حزب خود.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن عصر تا به حال رهایی بخش در اثر رامنی. پس از Charlottesville او گفت: رئيس جمهور در پاسخ "باعث نژادپرستان به شادی." پس از استیضاح trial—زمانی که او تنها جمهوری خواه مجلس سنا به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن محکومیت—او به من گفت او شده است می خواهم هدایت کتاب های مورد علاقه خود را پدر. و هفته گذشته به عنوان تظاهرات در سراسر این کشور او توییتی یک عکس از پدرش راهپیمایی برای حقوق مدنی.

مانند هر خود آگاه سیاستمدار رامنی سریع به منحرف کردن بحث, چگونه تاریخچه را مشاهده او. ("من فکر نمی کنم من خواهد بود بازدید تاریخچه" او به من گفت در یک مصاحبه در سال گذشته.) اما مطبوعات او در این سوال به اندازه کافی سخت و برخی از حقیقت peeks از زیر سرزنش خود.

"من فکر می کنم پدر من" او به من گفت یک بار. "پدر من فوق العاده بود اما من فکر نمی کنم سابقه رفتن به رکورد جورج رامنی تاثیر بر امریکا ... من نمی نگاهی به خودم به عنوان یک شخصیت تاریخی است."

شاید او درست است. اما فقط به این دلیل است که او را به فکر کردن در مورد آینده مورخان به این معنی نیست که این میزان با میراث او. پدر خود را تنظیم نوار بالا—و به عنوان رامنی نزدیک شدن به پایان کار خود را او می خواهد دیده می شود برای رسیدن به آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن