Maple Leafs ضرب و شتم رعد و برق و تاخیر در پایان جهان برای یک شب دیگر یا دو

تمپا, فلوریدا.—در فقط در مورد هر مناسبت دیگر این ممکن است به عنوان یک صورتحساب حذفی, پیش نمایش, داده Tampa Bay

توسط NEWS-SINGLE در 7 اسفند 1398

تمپا, فلوریدا.—در فقط در مورد هر مناسبت دیگر این ممکن است به عنوان یک صورتحساب حذفی, پیش نمایش, داده Tampa Bay Lightning شد دوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و Maple Leafs سوم به عنوان بازی شروع شد. اما وجود دارد به سادگی بیش از حد احساس وحشت و نگرانی در اطراف برگ های اخیر اجرای بد هاکی برای سوال در این موضوع جدی گرفته شود.

پس از همه, پس از یک stand-پت تجارت مهلت روز و با برگها سه چهارم از راه را از طریق فصل آنها هنوز در تلاش برای کشف کردن که آنها چه کسانی هستند.

حداقل در حال حاضر آنها در حال حاضر می گویند آنها یک تیم است که می تواند ضرب و شتم Tampa Bay Lightning. این یک 4-3 نهایی روز سه شنبه و در حالی که برگها انجام داده اند می تواند کمی بیشتر در دوره سوم آنها خم اما نمی شکستن. به عنوان آنها در برابر Pittsburgh Penguins هفته گذشته برگها در پاسخ به تلاش وحشتناک با یک به طور کامل جامد یکی.

"بچه ها مبارزه واقعا سخت است پس (وجود دارد) بسیاری از واقعا چیزهای مثبت برای ما" برگها سر مربی شلدون Keefe گفت. "این یک احساس خوب پس از بازی. خوب تلاش خوب شیفت از همه چهار خط و بدیهی است که تمام شش defenceman. پس از آن یک پیروزی خوب در تخریب ساختمان در برابر بسیار خوب باشگاه هاکی.

"ما می خواهم برای لذت بردن از احساس و ساخت بر آن نیست که آن را از دست بدهند."

که کلید آن نیست ؟ و این که همه چیز طرفداران شنیده ام تنها به نا بعدی بازی.

برای کسانی که می خواهند به این باور آن تیم جانباز رهبران که پاسخ خود را, تماس, برای, بهتر, بیشتر, بازی های سازگار از این تیم به عنوان یک کل.

جیک Muzzin که امضا گسترش روز دوشنبه در اینجا گفت که او معتقد است که در هسته به حال برگها' هدف اول به تساوی بازی پس از نیکیتا Kucherov را باز کرد به ثمر رساند. Muzzin اما در سمت چپ بازی پس از دوره دوم پس از مسدود کردن یک شات با دست خود. وضعیت او ناشناخته بود.

کاپیتان جان توارث که باید در جزر و مد بالا بردن تمام کشتی های به گل های دو بعدی. خود دوم شد و پاسخ هدف اگر تا کنون وجود داشت, در آینده, 19 ثانیه پس از پت مارون تا به حال از بازی. تایسون باری در انتظار نامحدود رایگان که تا به حال بیان شده که رهایی او شده بود معامله شده و دو کمک می کند. و ویلیام Nylander به ثمر رساند برنده با بسیار خوب بین-the-پاهای, شات.

در حال حاضر آن را به صفحه اصلی کشش یک اجرا برای یک نقطه حذفی باقی مانده است که در درون خود درک. پنج بازی در فلوریدا مطرح خواهد شد چالش بعدی. می تواند برگها را نگه دارید تا تلاش و دفع این تیم که در تلاش برای گرفتن آنها را به صورت سوم در اقیانوس اطلس? خواهد شد که درام از این حذفی درایو.

"آرمان ما هنوز هم همان است که در آنها ورود به فصل" توارث گفت. "مدیریت را به مدیریت تیم راه آنها را مشاهده کنید مناسب. تیم ما ساخته شده بود که مایل به رفتن تمام راه را و ما هنوز هم فرصت برای کسب درآمد است که شانس را به سعی کنید برای انجام این کار است. بنابراین بدیهی است که ما هنوز این باور به شدت در مورد گروه ما به عمق ما باید این نوع از بازیکنان ما است. آن را در مورد آوردن آن را به طور مداوم."

اما اگر آنها نمی? اگر آنها از دست پست-فصل? شاید پایه فن فقط به گام به عقب و یک نفس است. Keefe مربوط به یک داستان در مورد چگونه شغل خود را در مقایسه با دیگر سر مربیگری شغل فراهم می کند که برخی از چشم انداز.

"زمانی که من این کار را بسیار انجام NHL مربی بود که من با صحبت کردن به من گفت: 'تفاوت بین کار شما و معدن است که ما یک ماه بد هیچ کس متوجه. شما باید یک هفته بد و جهان در حال پایان یافتن است.' "

استیو Stamkos رعد و برق رفت و از طریق یک فصل بسیار شبیه به برگ ها در حال حاضر. آنها بودند (و هنوز هستند) یک تیم پر از استعداد و اعتقاد خود را به جام استنلی رقیب در 2016-17 و از دست رفته برگشتی توسط یک نقطه.

در یک کوچکتر هاکی بازار آن بود و نه پایان جهان است. این تیم نبود در انظار زیر میکروسکوپ و یا سوخته. وجود دارد هیچ صحبت از رفتن را از طریق سختی ،

Stamkos گفت: به این دلیل ساده بود: "ما تا به حال بسیاری از آسیب های که در سال."

Stamkos فقط 17 بازی این فصل. رایان کالاهان بازی های برگزار شده 18. هیچ پیچ بازی کامل 82. "اگر شما به درخواست من راستش چرا ما را برگشتی که در آن سال به آن دلیل است که ما بسیاری از بچه ها که از صف" گفت: Stamkos.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

برگها تا به حال مشابه اجرا از آسیب های این فصل است. از دست دادن مورگان Rielly است که احتمالا مهم ترین اما Tavares میچ Marner ژاک هایمن تراویس Dermott و جیک Muzzin همه از دست رفته زمان قابل توجهی. Andreas Johnsson رفته است ، کودی Ceci و ایلیا Mikheyev نیز ، اضافه کردن Muzzin به لیست دوباره خواهد بود یک ضربه بزرگ.

بنابراین شاید واقعا تلفات و صدمات کمک کرده به تیم تناقض.

"این سخت است برای برنده شدن در این لیگ با تعداد زیادی از بچه ها از صف" گفت: Stamkos.

Kevin McGran

تاریخ گفتگو

س:

چه شما فکر می کنم از برگها عملکرد امشب ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن