چرا مؤتلفه پرچم پرواز در طول جنگ جهانی دوم

ایده های به عنوان سفید جنوبی نیروهای مطرح نبرد پرچم آنها نشان داد که آنها در مبارزه برای تغییر در خارج از

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

در جولای 1944 یک ماه پس از هجوم متفقین به سواحل نرماندی 79 پیاده نظام لشکر سوار سربازان نازی بیرون از شهر فرانسوی La Haye-du-Puits. یک افسر جوان از چاتانوگا تنسی رسیده به خود را از کوله پشتی بیرون کشیده و یک پرچم که پدر بزرگ او انجام شده بود در طول جنگ داخلی. او از مد افتاده موقت میله پرچم برافراشتند و آن را به طوری که نبرد فرسوده مؤتلفه پرچم می تواند پرواز آزاد ایجاد کرد.

نیروی دریایی ایالات متحده و سپاه تفنگداران دریایی به تازگی تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از تاسیسات نظامی و ارتش است و با توجه به تغییر نام 10 پایگاه به نام بعد از مؤتلفه ژنرال. اما اگر شما می خواهید به درک که چگونه ارتش آمریکا در آمد به آغوش مؤتلفه پرچم در وهله اول پاسخ دروغ در جنگ جهانی دوم است.

هنگامی که سفید جنوب نیروهای خارج از کشور رفت و در طول جنگ بعضی از آنها را انجام مؤتلفه پرچم با آنها. به عنوان نیروهای آمریکایی در زمان بیش از اقیانوس آرام جزایر و یا در شهرهای اروپا به نیروهای گاهی اوقات افزایش مؤتلفه پرچم در کنار یا به جای پرچم آمریکا برای جشن پیروزی خود را. این بالتیمور خورشید شب توصیف این به عنوان یک "تکرار پدیده ای که مشاهده شده در مناطق به عنوان به طور گسترده ای از هم جدا به عنوان جنوب غربی اقیانوس آرام ایتالیا و فرانسه است."

عمده ای از ریچموند, ویرجینیا مطرح مؤتلفه پرچم بیش از یک خانه پس از ایالات متحده پنجم ارتش اسیر ایتالیایی شهر Rifreddo. او گفت: Stars and Stripesرسمی نظامی روزنامه است که او می خواهم به ارمغان آورد کش از پرچم با او و این که او در حال حاضر آویزان مؤتلفه پرچم در ناپل و رم و لگهورن. "این یک جنگ ما میخوایم برنده," او گفت:.

در اقیانوس آرام, دریایی, سرهنگ William O. برایس از ایالت کارولینای جنوبی لقب خود را "فرمانده نیروهای متفق" در جزایر سلیمان و پرواز مؤتلفه پرچم جزایر پایه. این شارلوت آبزرور ستایش برایس و سفید دیگر تفنگداران دریایی و سربازان و ملوانان برای بودن "فرزندان مردان که عینک خاکستری [که] را فراموش کرده اند که در بحران جنگ خود احترام برای کسانی که قهرمانان [1860s]."

زمانی که متفقین امن پیروزی ارتش آلمان بیش از یک مخزن مامور انجام مؤتلفه پرچم به برلین. به عنوان USS می سی سی پی بخارپز به خلیج توکیو پس از ژاپن تسلیم شد پرواز مؤتلفه پرچم.

بعد از جنگ یک گروهبان از کنتاکی نوشت خانه را به درخواست مادرش به ارسال یک مؤتلفه پرچم برای نمایش در یک مدرسه فرانسوی. "من معتقدم که ما را تحت تاثیر قرار آموزش از جنگ بین کشورهای," او نوشت. دو سابق ارتش خلبانان بازگشت از خارج از کشور و تشکیل یک "مؤتلفه نیروی هوایی" برای سفید جنوب خلبانان در نیو برن, North Carolina.

سفید نیروهای که مطرح مؤتلفه پرچم در طول جنگ جهانی دوم استدلال کرد که آنها تجلیل سربازی از پدران خود. "در آن روز این پرچم ایستاده بود برای مقدار و دست تکان دادند بر سر همان نوع از مردان ساخته شده است که امریکا بزرگ از" شارلوت آبزرور استدلال کرد. "در اعماق قلب همه آمریکایی ها در این کنفدراسیون در حال حاضر صرفا بخشی از یک ملت تفکیک.'"

همه آمریکایی ها به توافق رسیدند. زمانی که ارتش سپهبد سیمون Buckner جونیور, خودش پسر یک مؤتلفه کلی دیدم دریایی واحد پرواز پرچم در نبرد اوکیناوا او دستور داد تا آن را حذف. "آمریکایی ها از بیش از همه درگیر در این نبرد" او گفت:.

برای آمریکایی های سیاه و سفید به خصوص متفق پرچم نماد دهه نژادپرستی و نفرت و سفید برتری. آنها جنگیدند و در برابر آن نمایش داده شده در قبل ، حین و پس از جنگ. قبل از پرل هاربر برای مثال در بالتیمور آفریقایی-آمریکایی با موفقیت اعتراض یک برنامه را به استفاده از پرچم به عنوان نشان از ارتش quartermasters مستقر در ویرجینیا در پایه به نام مؤتلفه General Robert E. Lee.

آغوش از مؤتلفه پرچم سفید نیروهای سیاستمداران و شهروندان روشن ساخته است به آمریکایی های سیاه و سفید است که بسیاری از شهروندان خود را درک اهداف از جنگ جهانی دوم در شرایط مختلف. به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها می جنگیدند دو پیروزی در مبارزات انتخاباتی بیش از فاشیسم در خارج از کشور و نژادپرستی در خانه زیاد آمریکایی ها درک جنگ تنها در مورد شکست نازی ها و ژاپنی نظامی "تک پنجم" در خارج از کشور و وضعیت موجود در خانه است. ادوارد معارف فدرال محقق که بررسی نگرش نژادی در طول جنگ نشان داد که بسیاری از مردم بر این باور بودند که جنگ جهانی دوم بود که در مورد حفظ همه چیز "را به عنوان آنها در آمریکا است." "سفید مردمی را به جای از دست دادن جنگ از تسلیم لوکس از مسابقه تعصب" NAACP وزیر روی ویلکینز پکتیا میباشد.

در حالی که سفید افسران و مردان داوطلب خدمت سربازی به حال هیچ مشکل در نمایش مؤتلفه پرچم در خانه و یا در خارج از کشور, سناتور میلارد Tydings یک مریلند دموکرات می خواستم برای اطمینان از آنها می تواند انجام دهد به طوری رسمی. در سال 1943 او معرفی یک لایحه اجازه می دهد تا واحدهای ارتش برای حمل مؤتلفه نبرد streamers. "پسران کسانی را که مبارزه در سمت جنوب در جنگ داخلی ... حداقل باید این حق را برای حمل این streamers به عنوان یک ماده در حفظ روحیه نظامی" او استدلال کرد. به شیکاگو مدافعپیشرو سیاه, روزنامه, زده, بازگشت بلافاصله, تماس, این لایحه یک "استاد سکته مغزی از نفاق" پیشنهاد شده است که به "سربازان آمریکایی حامل بنر زیر که تلخ جنگ برپا شد برای تداوم برده داری به اصطلاح مبارزه برای دموکراسی است." در میان Tydings مخالفان این مدافع در گزارش وجود دارد صحبت از اصلاح این لایحه به تماس های آلمان برای آمریکایی ها "وارد نبرد تحت صلیب شکسته درست در کنار قدیمی کنفدراسیون ستاره ها و میله های زندان است."

Tydings لایحه شد و در نهایت امضا شده توسط رئیس جمهور هری ترومن در مارس 1948 که در را باز کرد به صورت رسمی نمایش مؤتلفه نمادها در ارتش ایالات متحده است. این سیاست اجرا شد فقط چهار ماه قبل از جنوب segregationists تشکیل متحده حقوق دموکراتیک حزب "Dixiecrats" و نامزد دریافت جایزه, کارولینای جنوبی, فرماندار Strom Thurmond برای سال 1948 انتخابات ریاست جمهوری. "به جنوبی ها می خواهند دولت را حق انکار Negro شهروندان حق رای و" سیاه روزنامه نگار P. L. Prattis اظهار داشت.

این Dixiecrats نمایش داده می شود مؤتلفه پرچم برجسته در مبارزات انتخاباتی حوادث که فرستاده فروش مؤتلفه پرچم بالا رفتن سرسام آور در سراسر کشور. "کنفدراسیون مبارزه برای از بین بردن ایالات متحده ... چگونه در بهشت نام می توانید کسانی که ادعای وفاداری به ایالات متحده آمریکا بود وفادار به کنفدراسیون پرسید:" E. واشنگتن رودز ناشر فیلادلفیا بزرگترین سیاه روزنامه. "هزاران نفر از مردان رنج می برد و به ستاره و راه راه عالی در ایالات متحده وجود دارد اما یکی پرچم آمریکا. ما یا آمریکایی و یا چیز دیگری."

به عنوان Tydings لایحه و Dixiecrats باعث افزایش محبوبیت این مؤتلفه پرچم ترومن امضا فرمان اجرایی 9981, تعهد دولت به desegregating نظامی است. کمیته ترومن سازمان پس از جنگ به مطالعه حقوق مدنی به این نتیجه رسیدند که تبعیض در نظامی غیر قابل قبول بود: "هر گونه تبعیض است که در حالی که تحمیل یک تعهد مانع از اعضای گروه های اقلیت از ارائه کامل خدمت سربازی در دفاع از کشور خود را برای آنها غنائت تحقیر آمیز نشان از حقارت است." در حالی که بسیاری از افسران ارتش و داوطلب خدمت سربازی مردان مقاومت سفارش پایان جنگ کره در سال 1953 نظامی بود و تقریبا به طور کامل یکپارچه شده است. سیاه فعالان مبارزه برای این سیاست برای بیش از یک دهه و آن را یکی از اولین و مهمترین پیروزی های مدرن حقوق مدنی عصر.

در دهه های پس از جنگ جهانی دوم ارتش آمریکا تبدیل به یکی از مهمترین و نژادی متنوع موسسات در کشور و ارائه تحرک اجتماعی به نسل از آمریکایی های سیاه و سفید. در همان زمان ارتش اجازه نمایش مؤتلفه پرچم و مربوط به نمادهای نژادپرستانه که هیچ جایی در ارتش ما.

بیش از هفت دهه پس از مؤتلفه پرچم شد و در هم تنیده با ارتش ایالات متحده آن را به خوبی زمان گذشته است که این روابط هست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب