چرا دموکرات ها نمی تواند ناخن بیل بر

سیاست مدتها در انتظار شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن قوی ترین عضو کابینه به همراه داشت بیشتر تخلیه گاز از پرس

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
تراشه Somodevilla / AP

خانه دموکرات شده اند در انتظار برای بیش از یک سال به کوره دادستان کل لایحه بر یک مرد آنها را متهم کرد از همه شیوه ای از سوء رفتار حرفه ای از جمله بارها و بارها و نامناسب مداخله برای حفاظت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و استقرار ماموران فدرال به تحریک خشونت در شهرهای آمریکا.

امروز آنها در نهایت به حال شانس خود را به عنوان بر شهادت در قبل از کمیته قضایی مجلس. برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بر سخت ترین منتقدان آن را یک تجربه خسته کننده. بر دفاع وزارت دادگستری را از دست داده و تظاهرات در پورتلند اورگان و سایر شهرستانها—"ما به علت مشکل," او گفت:—و تصمیم خود را به منظور کاهش این جمله که دادستان فدرال درخواست کرده بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین کاردانی راجر سنگ (مجازات رئیس جمهور در نهایت تبدیل). "قاضی موافقت کرد با من" دادستان کل اصرار داشت در یک لحظه نادر زمانی که صدای او خیانت دلخوری. او را رد کرده بود که "نژادپرستی نظاممند" در ادارات پلیس در سراسر کشور بود اما به سختی فشرده به دفاع از آن ادعا.

دموکرات ها باید یک مدل موثر برای نظارت کنگره: سال گذشته جلسات استیضاح در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر سنا نیست حذف رئیس جمهور از دفتر و خانه و دموکرات نشان داد که چگونه تلویزیونی جلسات می تواند نور را به دولت انجام است که قبلا محافظت از نمایش عمومی. اتهامات متمرکز بودند نه یک چیز درهم و برهم از جدی اما تا حد زیادی نامربوط رسوایی. دموکرات ها تبدیل شده اولیه بازجویی به ماهر اقامه دعوی و به آنها زمان به درخواست شاهدان دقیق سوالات و دنبال یو پی اس. قانونگذاران و سپس به حال خود فرصت است.

دموکرات ها از رفتگان که با فرمت های امروز است. تنها سیاستمداران پرسش و پاسخ و آنها تا به حال تنها پنج دقیقه به انجام این کار. بسیاری از این کمیته ارشد دموکرات تصمیم به استفاده از خود را محدود به زمان نیست به دنبال پاسخ از Barr اما به سخنرانی. "بازپس زمان من" به سرعت تبدیل شد سرود روز. "این یک جلسه" دادستان کل شکایت در یک نقطه. "من فکر کردم که من که قرار بود به شنیده می شود."

دموکرات ها که بازجویی دادستان کل اغلب او را قطع کرد قبل از اینکه او می تواند پاسخ و یا نادیده گرفته شده را دنبال کنید تا زمانی که او انجام داد. و چند عضو که به طور موثر مورد سوال بر نمی توانستم بسیار دور در پنج دقیقه آنها هر یک اختصاص داده شده است. "ناامید کننده شنوایی" اظهار Preet Bharara یکی از دو وکلای آمریکا در منهتن که تهمت حذف کرده است و همچنین به عنوان یک سابق دموکرات کنگره کارمند. "و بدتر" وی افزود: چند دقیقه بعد.

پس از پنج ساعت از شهادت آن سخت است می گویند که آیا قانونگذاران به حال بسیار جدید بینش به عملکرد وزارت دادگستری و یا اقدامات رهبری آن—ظاهرا هدف از نظارت شنوایی. مکرر بینندگان کنگره جلسات ممکن است می گویند قابل درک است: چه انتظار دارید ؟ جلسات طولانی سالن برای عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و حزبی مجادله آنجا که نظارت. اما بر است و شاید قوی ترین عضو فعلی مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه و او ممکن است بالاترین رتبه فدرال و رسمی به نظر می رسد قبل از کنگره قبل از پایان رئیس جمهور.

به من نوشته اند دادستان کل روی حیله و تزویر است هدف برای دموکرات ها; Barr هوشمند و چالاک وکیل که اغلب میدارد از هم جدا فرض و بیان سوالات و او را قادر به کوچ حتی خود بحث برانگیز ترین تصمیمات نسبتا inoffensive legalese. طی پنج ساعت امروز چند دموکرات سوال بار با دقت. نماینده تد داچ فلوریدا فشرده بر روی تناقضات در توضیح خود را از سنگ حالی که نماینده اریک Swalwell کالیفرنیا خواسته Barr که چرا او نمی شد, تحقیق در مورد تهمت تصمیم به رفت و آمد سنگ را از جمله. "چرا من ؟" دادستان کل پاسخ داد. بار به نظر می رسید به از دست دادن صبر خود را به این جلسه رفت و خوراکی در پشت دموکرات ها که نمی خواهد به او اجازه دهید به طور کامل پاسخ خود را به اتهام.

هنوز کمی وجود دارد از تیز متمرکز سوال که سناتورهای دموکرات از جمله سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و کامالا هریس از کالیفرنیا و همچنین جمهوری جان کندی از لوئیزیانا مستقر کرده اند با موفقیت در برابر تهمت مقامات و نامزد. به جای دموکرات خود را صالح با حجم خالص نارضایتی خود—نتیجه مدیریت موفق stonewalling از کنگره نظارت در طول سال و نیم پس از جمهوری خواهان خود را از دست داده خانه اکثریت. از رابرت مولر گزارش به سنگ مورد به حذف دادستان فدرال به جدید ترین حقوق مدنی تظاهرات قانونگذاران به سادگی به حال بیش از حد به خاموش قفسه سینه خود را و به اندازه کافی علاقه به شنیدن آنچه که بر تا به حال به می گویند در مورد آن. زمانی که نماینده Hakeem Jeffries نیویورک پرسید که دادستان کل آنچه که او می خواهم انجام اگر تهمت از دست این انتخابات در ماه نوامبر اما حاضر به ترک دفتر در ماه ژانویه بر پاسخ داد: "اگر این نتایج روشن من را ترک کند." آن را مبهم و گریزان پاسخ, اما کمی وجود دارد ،

"من می دانم که داستان خود را" نماینده هنک جانسون گرجستان گفت: Barr در نقطه دیگر قطع شاهد قبل از او می تواند تکمیل یک فکر. "من داستان من. این چیزی است که من اینجا هستم برای انجام" بر پاسخ داد.

جمهوری خواهان به طور منظم صحبت کرد تا در بر دفاع اغلب به او زمان و دوستانه پلت فرم است که دموکرات ها را رد کرده بود او را. "شما می توانید به یک سخنرانی و یا شما می توانید سوال بپرسید. اگر شما دومی شما نیاز به شاهد یک شانس برای پاسخ به آنها" نماینده جیم اردن از اوهایو یک محافظه کار که هیچ غریبه ای به عضو کمیته نیروهای مسلح سنا, chided دموکرات ها در یک نقطه.

اگر دموکراتها استیضاح جلسات بودند یک مثال فوق العاده ای از نظارت کنگره امروز جلسه مشخص شده به حالت عادی بازگشت—و آن را نشان داد. یکی از خانه را استیضاح وکلای دانیل گلدمن قبلا از خانه هوش کمیته حتی به انتقاد از قوه قضائیه کمیته بازجویی از Barr امروز. ارشد دموکرات باید mused در مورد impeaching Barr اما امروز آنها تصمیم به این موضوع او را به استاندارد سوال به عنوان یک مخالف بیشتر متمرکز دقیق تر و کمتر آشکارا سیاسی بازجویی. شاید بار نمی خواهد به توافق با فرمت های مختلف و دموکراتها برای ظاهر خود را قبل از خانه را کشیده. اما نتیجه امروز نظارت شنوایی است که اغلب یک تخلیه, جلسه, ترک طولانی و لیست در حال رشد از سوالات پاسخ داده نشده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب