چرا آیووا در سنای نژاد ناگهان رقابتی

سیاست ترزا گرینفیلد استراتژی به شکست جونی ارنست نشان می دهد می تواند دموکرات ها چگونه به نوسان روستایی امر

توسط NEWS-SINGLE در 14 تیر 1399
بلومبرگ / کارولین Brehman / گتی / اطلس

Theresa سبز بود 24 سال و چهار ماه باردار با فرزند دوم خود را هنگامی که یک کشیش او زنگ زد زنگ با خبر وحشتناک: شوهرش میله lineman در قدرت محلی شرکت کشته شده بودند در یک حادثه در محل کار. Greenfield یک دموکرات است که به چالش کشیدن سناتور جونی ارنست در آیووا در این سال می گوید داستان در هر مجازی کمپین رویداد او را نگه می دارد اما او به طور کلی برگ کوچکتر جزئیات: چگونه, تنها چند ساعت قبل از او می خواهم بسته بندی شده یک Snickers بار در راد ناهار جعبه به عنوان یک درمان. چگونه روحانی نشسته با او روی مبل برگزار شد و دست او را به عنوان او توضیح داد که میله شده بود برق. راه که وحشت در آن چند روز اول مصرف خود را: به عنوان یک پدر و مادر تنها با درآمد چگونه خواهد او برای زنده ماندن ؟

گرینفیلد را پاسخ آمد در فرم از مزایای تامین اجتماعی بازماندگان به طور منظم بررسی کنید که او و فرزندان او subsisted برای بسیاری از ماه همراه با میله اتحادیه مزایای. خانواده او نمی پولدار شدن او این است که مراقب باشید به یاد داشته باشید, اما آنها جان سالم به در برد. گرینفیلد در رفت و به تحصیل در رشته برنامه ریزی شهری و شد رئیس جمهور از یک پردازنده Moines مبتنی بر تجاری املاک و مستغلات شرکت. داستان را فراهم می کند بنیادی پیام از سنا کمپین: او استدلال می کند که او را به محافظت از امنیت اجتماعی سازمان کار و امنیت اجتماعی نت حتی به عنوان جمهوری خواهان مانند ارنست سعی کنید به آنها را پاره از هم جدا. "امنیت اجتماعی به من توانایی پرداخت اجاره بها و قرار دادن شیر در یخچال و فریزر و به خواب رفتن در شب" گرینفیلد به من گفت در یک زوم مصاحبه این هفته از آشپزخانه خود را در Des Moines اندکی تابش خیره کننده قوی کردن او پلاستیک-rimmed cat-عینک چشم. "آن را به من داد که شانس دوم."

در تاکید بر این هسته دموکراتیک اصول سبز است که در تلاش برای متقاعد کردن مردم آیووا نمایندگان شان—به خصوص روستایی و سفید آنهایی—که او حزب خود را در تمام طول. آنها ممکن است شروع به او اعتقاد دارند. فقط چند ماه پیش, ارنست, محبوب متصدی "را بهشون داد" شهرت به نظر می رسید مانند یک قفل برای انتخاب مجدد. اما ناگهان همه از یک خواب آلود آیووا در سنای نژاد تبدیل شده است به سازمان دیده بان: یک نظرسنجی انجام شده در اوایل ماه ژوئن نشان داد گرینفیلد سه امتیاز جلوتر از حزب جمهوری خواه و سناتور البته در حاشیه خطا.

در حزب دموکرات است که در حال حرکت است و تا کنون چپ—چفتی کردن به ایده های بزرگ مانند مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله و defunding پلیس—گرینفیلد تمرکز بر امنیت اجتماعی می تواند به نظر می رسد کمی یکپارچهسازی با سیستمعامل. اما اگر او unseats ارنست در ماه نوامبر مبارزات انتخاباتی او ممکن است ارائه یک درس به صورت گسترده تر حزب دموکرات در مورد چگونه آن را می تواند به دست آوردن مجدد زمین از جمهوری خواهان در روستایی امریکا و فراتر از شهرت خود را به عنوان حزب از ساکنان شهرستان.

Ernst و سبز هستند bizarro-جهان نسخه از هر یک از دیگر. هر دو میانسال خود استادانی "مزرعه دختران است." اما هارلی سوار ارنست با چین و چروک وتاه راهپیمایی و او را محکم ثابت مو است که روحیه و بی پرده است. Greenfield نرم-صحبت با غرب میانه بالا اهنگ می آید در سراسر به نحوی که هر دو غریب و غیر جذاب مانند یکی از ملالت قسمت از بزرگ انگلیسی پخت.

سبز همچنین می خواهد مردم آیووا نمایندگان شان برای مشاهده دو عنوان متضاد در اجتماعی, امنیت, 84 ساله اجتماعی-بیمه برنامه است که پشتیبانی شده توسط یک سالم اکثریت آمریکایی ها. اگر چه ارنست نه به طور مستقیم پیشنهاد برنامه خصوصی سازی—دیرین جمهوری خواه هدف او بیان کرده است باز بودن به این ایده. او مبارزات انتخاباتی سنا در سال 2014 او پیشنهاد کرد که کارگران جوان قرار می تواند بخشی از امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد به شخصی حساب های پس انداز برای دوران بازنشستگی. در یک شهر-سالن نشست سال گذشته ارنست فرستاده شده است که قانونگذاران باید "پشت درهای بسته" به مذاکره تغییرات به قرارداد جدید برنامه.

سبز ساخته شده کسانی که نظرات مرکزی برای مبارزات انتخاباتی خود را از ابتدا. در اولین تبلیغ در سال گذشته او می پوشد شلوار جین آبی و یک پیراهن فلانل و پیاده مانند یک cowpoke از طریق یک مزرعه خانواده کوچک. "جونی ارنست گفت: او می تواند متفاوت" سبز می گوید. ارنست 2014 "را بهشون داد" آگهی که در آن او توضیح می دهد که چگونه تجربه خود را castrating خوک را به اطلاع او دشوار رویکرد به دی سی—پخش بر روی صفحه نمایش. "گوش مردمی او نمی عقیم کردن هر کسی" سبز اضافه می کند.

گرینفیلد رویکرد می تواند زرنگ و دانا یکی نه فقط به دلیل امنیت اجتماعی محبوبیت بلکه به دلیل آیووا میباشد. یک پنجم مردم آیووا نمایندگان شان دریافت مزایای تامین اجتماعی از دسامبر 2018 و یک چهارم مردم آیووا نمایندگان شان بیش از سن 65 بستگی به برنامه خود را به عنوان منبع اصلی درآمد با توجه به آمریکایی انجمن از بازنشسته افراد. این رای دهندگان هستند که قابل اطمینان ترین آنهایی که در آیووا: شهروندان ارشد بازیگران یک سوم از تمام آرا وجود دارد در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

دیگر ایالت دموکراتیک نامزدها مانند سابق فرمانداری مدعی فرد Hubbell که از دست رفته خود را به چالش خواه کیم رینولدز در سال 2018 را به سختی شکست خوردند در برنده شدن بیش از مردم آیووا نمایندگان شان که در زندگی روستایی و یاقوت قرمز بخش از دولت است. اما دیو پترسون سیاسی-استاد علوم در دانشگاه ایالتی آیووا پیش بینی کرد که چای را اولویت بندی تامین اجتماعی و دیگر ایمنی-net برنامه خواهد شد به احتمال زیاد او را افزایش می دهد. "Hubbell نبود قادر به اتصال به روستایی آیووا; او به وضوح قادر به انجام این کار بهتر" پترسون به من گفت با اشاره به کشاورزی ریشه. "راه او تعریف خودش و مبارزات انتخاباتی او است بشود نه در برنده شدن در Des Moines" تا کنون آیووا بزرگترین شهرستان, اما در برنده شدن بقیه از دولت است.

"به نظر من مردم آیووا نمایندگان شان به عنوان مستقل رای دهندگان مستقل و متفکران" گرینفیلد به من گفت ما زوم مصاحبه وقتی از او پرسیدم که چگونه او برنامه ریزی شده در جذب رای دهندگان در این ایالت محافظه کارانه تر بخش است. او دلیلی برای: شما نمی توانید نوسان یک بچه خوک در آیووا بدون هدف قرار دادن کسی که با افتخار تماس خود را "مستقل است." وجود دارد تقریبا به همان تعداد از فعال مستقل رای دهندگان به عنوان وجود دارد در حال ثبت نام دموکرات ها و جمهوری خواهان. "من نمی رویکرد کسی در مورد درخواست آنها که رای دادند در گذشته" سبز گفت.

جان آدامز 80 ساله بازنشسته newspaperman از Arnolds پارک را برای رای گیری نامزدهای جمهوری خواه تمام زندگی خود را از جمله ارنست شش سال پیش. اما آدامز تماشا با نفرت به او و دیگر جمهوری خواهان در تلاش برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2017, و بعد به عنوان رئیس جمهور پیشنهاد محدود کردن هزینه های مدیکر و برش مزایای امنیتی اجتماعی و ناتوانی با وجود امیدوار کننده برای محافظت از هر دو برنامه. در سال 2018 Adams, تغییر, خود, ثبت نام حزب به حزب دموکرات و قصد دارد به رای سبز در ماه نوامبر. ارنست تبدیل به "یک نوکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" آدامز به من گفت. "راه ملی حزب جمهوری خواه است که بازیگری [این] است خوب رفو موضوع برای گرینفیلد."

دیگر نامزدهای کنگره صحبت در مورد دفاع از امنیت اجتماعی—آن را بخشی از اساسا هر دموکراتیک مبارزات انتخاباتی. اما تعداد کمی از نامزدها را ساخته اند آن را محور پیشنهاد خود را در همان راهی که سبز است می گوید: الکس Lawson, مدیر اجرایی تامین اجتماعی کار می کند, یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر تقویت برنامه است. تنها کسی که به ذهنم رسید برای او کونور بره دموکرات که تا سال 2018 کمپین بدبختانه غربی پنسیلوانیا منطقه بود که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن دو سال قبل است. "این است که چگونه شما برنده" لاوسون به من گفت. "او به معنای واقعی کلمه فرار یکی از بهترین تبلیغات من دیده ام در امنیت اجتماعی است." (گرینفیلد زد برای خانه در آیووا همان سال اما او کاهش یافته است در سومین منطقه دموکراتیک اولیه است.)

ارنست تیم به شدت رقابت دموکرات ها' شناسایی اهداف خود. "جونی ارنست هرگز یک بار رای به قطع مزایای برای سالمندان در امنیت اجتماعی و هرگز" برندان کانلی یک سخنگوی کمپین گفت: من. "او پدر و مادر خود حساب تامین اجتماعی در هر ماه است. سبز و واشنگتن دموکرات " نادرست حملات فقط دروغ به معنای ترساندن سالمندان." وقتی که من پرسید که دیوید Kochel یک توافق استراتژیست در اصل از آیووا در مورد اینکه آیا گرینفیلد حملات هستند و پر از شکوفه او تمسخر. Ernst دهکدهای "هرگز ارائه هر گونه قانون" به قطع مزایای. "او در مورد اینکه قادر به حفظ ایمنی خالص است که قابل دوام در دراز مدت" او گفت:.

بروس Braley سابق نماینده ایالات متحده از دولت اول منطقه وعده داده شده برای محافظت از امنیت اجتماعی در مجلس سنا علیه ارنست خودش در سال 2014 و خرد کردم در انتخابات عمومی ، استراتژی کار نمی کند و آن را نمی خواهد کار در حال حاضر Kochel استدلال می کند.

اما زمان در حال حاضر متفاوت از آنها شش سال پیش. غیر معمول فشارهای 2020—بحران اقتصادی باعث همه گیر جهانی—در حال تشدید نگرانی های مردم در مورد بازنشستگی و زنده ماندن طولانی مدت می گویند سیاست کارشناسان و استراتژیست های من با صحبت برای این داستان. همه گیر اثرات در آیووا کشاورزی و صنعت در خصوص ویرانگر بوده است. "هنگامی که وجود دارد بسیار عدم اطمینان و ناامنی" گرینفیلد پیام "طنین انداز فوق العاده" استفن اشمیت یکی دیگر از ایالت آیووا سیاسی-علوم-استاد به من گفت.

سناتور Sherrod قهوه ای از اوهایو که ریشه خود را سه کمپین های موفق در یک full-بویژه دفاع از کارگران سازمان یافته و شبکه امنیت اجتماعی گفت: من که همه گیر نشان داده است که دقیقا چگونه دولت باید مداخله برای بهبود آمریکایی ها در زندگی روزمره. "کنگره پاسخ با محرک بررسی نگه داشته و مردم از ویرانی" براون گفت: با استناد به مطالعات اخیر نشان می دهد که فدرال coronavirus کمک کرده است مانع از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از سقوط به فقر است.

قهوه ای است که تنها ایالت منتخب دموکراتیک رسمی در اوهایو عمدتا قرمز دولت است که مانند آیووا اکثریت رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. به عنوان دموکرات سعی کنید به کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به ضرب و شتم رئیس جمهور در این مکان—و حتی بیشتر مهم میدان نبرد ایالت ویسکانسین و میشیگان—براون معتقد است که استراتژی برای انجام این کار واضح است. وی جو بایدن اعلام تعهد برای حفظ و گسترش امنیت اجتماعی و تحکیم پشتیبانی از بسیاری از رهبران اتحادیه. "این چیزهایی مانند که کمک خواهد کرد که بایدن حمل اوهایو" براون گفت. در آیووا سبز تاکید بر امنیت اجتماعی می تواند دو چندان به بایدن را به سود بیش از حد.

So این نامزد جدید ملاقات و خوش آمد می گوید. من از نشستن در یک زوم تماس در یک اتاق مجازی پر از مجازی دموکرات—tiny چهره ها در جعبه های درخشان زرد بر روی صفحه نمایش. ده یا 11 را مردم امضا شده در; آنها سفید هستند و عمدتا مسن, با نام مثل ران و نانسی و ژان. این گروه Warren County دموکرات معمولا سالانه آن تابستان پیک نیک خارج از منزل, سگ داغ و یخ-نوشیدنی های سرد. آنها در این تماس تصویری خرید زمان امتیاز محلی پیتزا مفاصل. (Fong در Des Moines بیشتر ارائه می دهد گزینه های خلاق, آنها می گویند, اما Ames Great Plains سس و خمیر اتحاد خوشمزه ترین پوسته.)

پانزده دقیقه به جلسه گرینفیلد میآید تا در یک مربع جدید خندان به طور گسترده ای در مقابل یک دیوار آجری است. من به نوبه خود تا حجم به گوش او بهتر است. "سلام, مردمی," او می گوید خوش, قبل از راه اندازی به داستان زندگی خود را. او در شمال مینه سوتا او می گوید: فقط چند دقیقه شمالی از آیووا مرز (که کمک می کند تا توضیح دهد که تمام "soh-rrys" و "بله می داند"). پدرش کشاورز بود و یک محصول گردگیر و او یک "تکه تکه مزرعه کودکی" علاقه سواری خوک و وارد شدن به مشکل. در سال 1980 مزرعه بحران, او توضیح می دهد که خانواده او مجبور به فروش همه چیز و آنها هرگز پرورشی دوباره. هنگامی که او می رسد در داستان از مرگ شوهرش در سال 1988 سبز مکث به تاکید اصلی او نقطه: "من به شما بگویم بله" او می گوید: "من نمی خواهم در اینجا امروز در این مبارزه بدون کمک دست از امنیت اجتماعی و اتحادیه مزایای."

وارن کانتی دموکرات بودند آسان مخاطبان برای او در زمین است. "مسائل من در حال حاضر مقابله با مسائل است که به حفاظت بیشتر از دموکرات ها از جمهوری خواهان" دن Corsair یک 72 ساله و بازنشسته سازنده خانه از Indianola به من گفت که پس از تماس و اضافه کرد که او در حال حاضر دریافت مزایای تامین اجتماعی. او و همسرش مریم بودند تکان همراه با شور و نشاط با گرینفیلد او به عنوان هشدار در مورد کاهش به برنامه است. "اگر خواهان نگه داشتن کنترل کافی در چرخه بعدی امنیت اجتماعی و مدیکر در حال رفتن به از بین رفته" Corsair گفت.

آیووا جمهوری خواهان هر چند می گویند که مفهوم گویم چیز بی معنی است. "واقعیت این است که سبز است به طور کامل آماده به سرب و او هر چیزی را برای منحرف کردن اذهان از این واقعیت" کانلی های ارنست سخنگوی کمپین گفت. آنها امیدوارند که مردم آیووا نمایندگان شان را ببینید گرینفیلد که از لمس و گردشگری. آگهی های جدید از ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته به تصویر بکشد دموکرات به عنوان یک شکست خورده و بی عاطفه بازرگان با استناد به ضبط و نظارت بر املاک و مستغلات-پروژه های توسعه در Des Moines. در ایمیلی در پاسخ به درخواست من برای نظر ارنست کمپین مرتبط یک ویدیو یوتیوب سبز سکندری بیش از یک سیاست خارجی سوال.

دموکرات ها نباید دست بالا گرفتن گرینفیلد ایستاده در مسابقه. آخرین نظرسنجی نشان جلوتر می تواند نشان دهنده اوج مبارزات انتخاباتی خود را. در زمان این بررسی انجام شد, او فقط می خواهم برنده چهار راه اولیه و دریافت هجوم توجه و کمک های مالی از حزب دموکرات و چپ متمایل گروه در سراسر کشور. "احتمالا این نقطه کم از حزب جمهوری خواه رای گیری این کمپین" پترسون در ایالت آیووا استاد گفت.

اما سبز می تواند رو به با کلی انتخابات چشم انداز است که به دنبال بیشتر و مطلوب تر به دموکرات ها. در سال 2016 بیش از نیمی از بزرگسالان 65 ساله و مسن تر رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن و در میان سفید رای دهندگان به طور خاص مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد بهتری نسبت به هیلاری کلینتون با 20 امتیاز. حفظ حمایت از سران رای دهندگان کاملا حیاتی به رئیس جمهور را گشتند اما نظرسنجی های اخیر نشان داده اند خود را favorability در میان آنها لغزش به خاطر به دست زدن به او از coronavirus بحران و پاسخ خود را به این کشور تظاهرات پس از کشته شدن جورج فلوید. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر دو امتیاز پشت سر بایدن در سراسر کشور در میان رای دهندگان 65 و بیش با توجه به جدید رای گیری از نیویورک تایمز و سینا ، در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین او انتهایی معاون سابق رئیس جمهور توسط دو رقمی با همان گروه. هیچ دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برنده سالمندان پس گور پیشنهاد در سال 2000.

تغییر دیگری که می تواند حاکی از چیزهای خوب برای سبز: در این مرحله در سال 2018 چرخه وجود دارد حدود 25,000 بیشتر ثبت نام جمهوری خواهان در آیووا از دموکرات ها اما در دو سال پس از Greenfield را تقریبا به طور کامل بسته است که فاصله.

اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید این روند در زمان واقعی است. آدامز از 80 سال سابق جمهوری خواه می گوید که او صرف سال گذشته "کار" دیگر جمهوری خواهان در جامعه خود را—آنها را تشویق به ترک ایران. Arnolds پارک که در آن او زندگی می کند, واقع در سواحل غرب Okoboji دریاچه در قسمت شمالی کشور پر است از محافظه کار و بازنشستگان. در حال حاضر او به من گفت: تلاش های خود موفق بوده اند: او موفق به متقاعد کردن سه تا از او خواه دوستان برای حمایت از گرینفیلد. "آنها فکر می کنم او فرد مناسب در زمان مناسب و او واقعا" آدامز گفت. برای برنده شدن در ماه نوامبر هر چند گرینفیلد خواهد شد نیاز به یک کل خیلی بیشتر از آیووا "متفکران مستقل" به همان احساس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب